Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FÉRFI, ÜLVE VIZELJ!

hamupip
Létrehozva: 2015. november 15. 11:51

ÜLVE VIZELJ!

Sitzen statt spritzen!

Szereted a húgyszagot?

Összepisálni mindent?

Hogy a feleséged (lányod, takarítónőd) tisztogasson utánad?

Tudunk szkájpolni, hátrafelé parkolni, Holdra szállni -

de nem tudunk  v i z e l n i !

Tehát: kis dolognál is

told le a nadrágod, ülj le a kagylóra, engedd ki -

közben pihenj egy percet és mélázz el

az emberiség Nagy Dolgairól!

  1. 2015. november 17. 07:5476.

    Igy gondolkodik egy nő, akinek rend van a fejében. Szerintem


     

    előzmény:
    Amarynda (59)
    2015-11-17  05:47
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. november 17. 07:1375.

    A fura az hogy ugyanakkor elvarjak a noknek jaro kedvesseget es megkulonboztetest is. a ketto viszont uti egymast.


    Mo on vagy most a mamaddal vagy mar USA ban?


     

    idézet:
    Amarynda (79)
    2015-11-17 06:48:25

    a szar ember mindenből csak azt akarja ami neki épp kedvez


    nem meglepő, hogy egyik dologban emanci akar a nő lenni a másikban meg az úrirétegben születetteknek járó hajbókolást akarják


    nem tudom normálisan megírni, igen sajnos még nem mehettem haza véglegesen, de ez másik olvasatban azt jelentené, hogy haljon már meg az anyám, AMIT természetesen nem kívánok


    dec 11 megyek kicsit haza és át mexicoba nyaralni, jan 17 vissza bp


    tavasszal is és nyáron is elmegyek 1-1 hónapra


    ameddig mél él mást nem tehetek,


    itt vehettem volna neki ki óceáni levegőn egy házat


    de nem volt olyan állapotban, hogy átköltöztessem


     


     

    előzmény:
    Amarynda (73)
    2015-11-17  06:48
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. november 17. 06:5674.

    lifthóknak hívták a régi házakban


    simán hallottad mekkorákat fingig a királylány naccsasszon a szomszédban


    a panelokba központi elszívókat szereltek


    ami persze egy idő után bacart


     

    előzmény:
    Amarynda (71)
    2015-11-17  06:41
  4. 2015. november 17. 06:4873.

    A fura az hogy ugyanakkor elvarjak a noknek jaro kedvesseget es megkulonboztetest is. a ketto viszont uti egymast.


    Mo on vagy most a mamaddal vagy mar USA ban?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (72)
    2015-11-17  06:45
  5. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. november 17. 06:4572.

    nem csak magyarjelenség a nagy aljaréteg (ahol a hugyozás is lehet ügy)


    az emanciság mindenhol a surmó rétegből kinevelte a diktátor nőket


    ez ma már a világban természetes jelenség


    de az a jó, hogy ezekkel nem kell még csak szomszégságba se kerülni, mert nincs pénzük a jókörnyékre költözni


     

    előzmény:
    Amarynda (70)
    2015-11-17  06:35
  6. 2015. november 17. 06:4171.

    Nekem otthon az volt a furcsa hogy a legtobb (foleg a panel lakasokban de neha a tarsashaziakban is) a WCn nem mindig volt ablak.


    En regi hazban eltem egy nagy polgari villat osztottak fel tarsberlette, a WC a folyoson volt de volt rajta ablak a legudvar fele . nem igazan tudom megmagyarazni neked mi az lehet hogy tudod , nem a szabadra nyilt hanem egy fuggofolyoso szerusegre minden emeletrol a mellekhelyisegeknek ott volt szellozo ablaka.


    de amiota a sajat lakasomban lakom otthon is meg itt is mindig ablak volt a WC en es  a furdon is, en a WC ablakot egesz evben nyitva tartom, igy szoktam meg.


    De sok lakasban rossz lehet hogy nincs ablak rajta fogalmam sincs ott hogyan oldjak meg a szelloztetest.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (68)
    2015-11-17  06:27
  7. 2015. november 17. 06:3570.

    Szomoru dolog ez szerintem hogy ilyesmi intelligens (vagy magukat annak tarto) emberek kozott tema legyen, es az meg meg szomorubb hogy egy no a tarsat UTASITJA  ilyesmire .


    valahol kisiklottak a dolgok azt hiszem mar regen a fene nagy szabadsagban. Mo on a rendszervaltas utan a szabadsagot osszekeverik sokan a bunkosaggal a demokraciat az anarchiaval, ugyanakkor a nekem minden jar szemlelet a divatos ezert nincsenek stabil normalis emberi ertekek.


    Szerintem vannak dolgok (mint ez az eszetlen topictema ) ami valtozatlan kellene hogy legyen mint alap higieneiai dolog akar no akar ferfi es nem megbeszelendo tema. aki felnottkent nem tudja hogy mikent kell ezt csinalni arra meg nem erdemes szot vesztegetni.


    Ahogy en a ferjemrol nem tudom elkepzelni hogy az en ilyen jellegu intim testi dolgaimba barmifele megjegyzest tegyen en sem sertenem meg semmifele megjegyzessel az o intim szferajat ezzel. Nekunk ez termeszetes. masnak nem, de annak soha nem is volt es nem is less.


    ha belegondolok a felnovekvo mostani gyereklanyokba..... atya eg, szegeny jovondo ferjek


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (67)
    2015-11-17  06:19
  8. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. november 17. 06:2869.

    A mi WC nk is ilyen. mind a ketto (ket furdo van) az egyik cask 8 eves a masik regebbi de az is ilyen fajta.

    idézet:
    Amarynda (65)
    2015-11-17 05:58:06

    72.


     

    előzmény:
    Amarynda (62)
    2015-11-17  05:58
  9. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. november 17. 06:2768.

    a normális ilyen mélyöblitésű wc nem veri vissza a hugyot


    de a kőkorszaki laposöblítésű fajták igen


    normális férfi meg látja a brokija mivel áll szembe


     

    idézet:
    ugyintezo.a (37)
    2015-11-16 18:12:50

    amelyiket belinkeltem az van az usa hotelek, közvécékbe szerelve


    BIZTOS nem véletlenül


    ha egy magyarnak otthon laposöblítésű van a kőkorszakból


    az kb 10000forintért max 1 órás melóval kicseréltetheti a saját urával


    akivel cirkuszol a fröccsenő hugy miatt


    akkor kellene viszont mást találni amiért ugathat


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (37)
    2015-11-16  18:12
  10. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. november 17. 06:1967.

    én az se tudom elképzelni, hogy NORMÁLIS pasi akinek volt gyerekszobája az összehugyozza a wc


    DE tudjuk, hogy a lakosság nagyobbik részének nem volt


    és azt se tudom elképzelni, hogy a nő permanensen leugatja a pasit


    pedig tudjuk, hogy egyre inkább ez jellemző


    ezek nem abban a rétegben élnek, akikkel én érintkezni szoktam


    ausztriában, németországban operálhat a doktor a köz-wc-ben is


    magyarországog CSODA ha találsz egy olyat amibe hajlandó vagy bemenni


     

    előzmény:
    Amarynda (59)
    2015-11-17  05:47
  11. 2015. november 17. 06:1266.

    Akkor  kenytelen vagyok feltetelezni hogy a te apad, nagyapad lakasaban is hugyszag volt, mert az tuti hogy ok meg allva vizeltek.


    azert vagy akkor ilyen haklis erre. ezzel cask az a problema hogy akkor anyukad vagy a nagyid nem takaritott rendesen a WC ben.


    igy gondolod? mert ugye nem akarod nekem azt mondani hogy a mondjuk 70 feletti nagypapad /nagybatyad barkid a csaladban mar ulve vizelt 50 evvel ezelott is?

    előzmény:
    Babyface83 (53)
    2015-11-16  23:53
  12. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. november 17. 06:1165.

    Falról? Hát mit csinál az a szerencsétlen hím pisilés közben? Csárdást jár?

    idézet:
    iop (45)
    2015-11-16 22:00:42

    közben rájöttem, hogy bizony rengeteg nőnek lehet ez az élete része


    mert alkoholista állatokkal élnek, azok meg hugyoznak ahova érik

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (45)
    2015-11-16  22:00
  13. 2015. november 17. 06:0964.

    Jaj ne már, most ha valakit szeretünk akkor tényleg szó nélkül kéne törölgetnünk utána a pisit a falról, padlóról naponta többször, kéjesen élvezkedve hogy a kedvesünk nedveivel érintkezhetünk? Hát ha valóban ezt jelenti a szerelem, akkor vállalom, én ennyire nem tudok szerelmesnek lenni :)

    idézet:
    Babyface83 (44)
    2015-11-16 21:33:36

    Nikita nem azt mondta hogy elvezkedve kell letakaritani utana a WCt.


    Csak azt hogy ha szeretsz valakit akkor nem csinalsz ebbol ekkora ugyet. En reszemrol biztosan nem csinalnek ha a paromnak ez lenne a legnagyobb hibaja. Ja es mondok valamit . engem pl. SOKKAL JOBBAN  zavarna ha pl. kovetkezetesen csamcsogva enne vagy piszkalna az orrat. azt ugyanis nem tudnam se letakritani se megszuntetni.


    De egy no ha kapcsolatban van valakivel ezeket a dolgokat mar az elejen eszreveszi aztan donti el hogy legyen e tovabb.


    Egyebkent te vagy az aki mindenbol gondot csinalsz es patikamerlegen mered hogy 50 -50 % ban legyen minden kotelesseg es egyeb elosztva . ez OK nalatok, de nem biztos hogy mas is ekkora ugyet kreal mindenbol.


    abbol se ha a pasi nem mosogat abbol se ha nem annyit es ugy veszi ki a dolgokbol a reszet es meg sok masbol se.


    en megorulnek ha ebbol allna az eletem hogy az egyenloseget kutassam mindenutt. Az a problema amikor egy kapcsolatban ez ennyire kozponti kerdes lehet. ilyen piszlicsare dolgokhoz tul rovid az elet. az enyem legalabbis.

    előzmény:
    Babyface83 (44)
    2015-11-16  21:33
  14. 2015. november 17. 06:0263.

    Hat jot nevettem most en is.


    En nem szoktam bemenni a WC be ha az foglalt. akkor se ha a ferjem van bent. mindig van eleg papir is bent szoval az se fordulhat elo hogy kikiabal valaki papirert. a WCt nalunk mindenki zart (szo szerint) ajtonal hasznalja es engem oszinten szolva nem erdekel senkinek az ilyen fajta szokasa, hogy frocsog nem frocsog kozelrol vagy tavolrol stb.


    Azert nem fura hogy ez is egy olyan MAI PROBLEMA? 50 evvel ezelott ez a kutyanak eszebe nem jutott hogy ilyesmibe avatkozzon bele?


    sokaknak tul sok a szabadidejuk es kontroll maniasak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848022 (38)
    2015-11-16  19:00
  15. 2015. november 17. 05:5862.

    A mi WC nk is ilyen. mind a ketto (ket furdo van) az egyik cask 8 eves a masik regebbi de az is ilyen fajta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (37)
    2015-11-16  18:12
  16. 2015. november 17. 05:5461.

    Minden tolerancia hianyzik az emberekbol (tisztelet a kivetelnek).


    Kivancsi lennek hany ferfi tette mondjuk szov a ha a felesege elaztatta ejjel verrel a lepedot mondjuk mert nem ebredt fel idoben.


    Nehezen tudom azt a FERFIT elkepezelni aki azt mondana hogy miert nem tomted be jobban a p...dat mit gusztustalankodsz mi vagyok en hogy itt a mocskos veres lepedon kell veled aludni??


    akkor lenne am cask nagy felhaborodas hogy igy a termeszet meg ugy a termeszet.


    Ahh nem is erdemes ra szot vesztegetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (23)
    2015-11-16  13:18
  17. 2015. november 17. 05:5060.

    egyforman gondoljuk a kerdest.


    Vannak minden ember eleteben teljesen maganjellegu dolgok amiket szerintem nem szokas megbeszelni meg hazastarsaknak sem.


    Annal is inkabb mert ha a kerdesnel maradunk szerintem egy ilyen "hugyos ember" mar bocs a kifejezesert, se leulni nem fog se jobban vigyazni ha felnott koraig nem tette.


    Lehet hogy nekem kellemetlenebb lenne egy ilyen felszolitas mint minden nap kitakaritani a WC t. Egyebkent tenyleg ha visszagondolunk a regi idokben en tarsberleti lakasban nottem fel (3 csalad egy WC a folyoson) SOHA  nem volt hugyszag a WC ben.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (18)
    2015-11-16  11:07
  18. 2015. november 17. 05:4759.

    Enbennem is bennem van az egeszseges feminizmus. ezalatt azt ertem hogy maximalisan helyeslem hogy a nok tanulhassanak ha alkalmasak ra akkor barhol akar magas poziciokat tolthessenek be, ne legyenek kiszolgaltatva senkinek, dolgozhassanak , szavazhassanak, szoval az IGAZI feminizmus ahonnet az egesz eszme kiindult azzal en teljesen egyetertek.


    De nem ertek egyet a gorcsos egyenrangusag bizonyitasaval, nem akarok allandoan resen lenni hogy mindenben pontosan egyforman vegyuk ki a reszunket stb.


    En igenyt tartok arra hogy nokent kedvesek, udvariasak legyenek velem, es ha kell torodjenek velem tamogassanak, es egyaltalan nem banom hogy en "egy gyenge no vagyok" a szo pozitiv ertelmeben. en NONEK szulettem , szeretek no lenni es nem egy eszement parancsnok aki allandoan minden szavaval cselekedetevel bizonyitja az egyenjogusagat.


    Es oszinten szolva vannak olyan dolgok (mint ez a vizelesi tema pl.) amit en annyira a masik belso szferajanak a megsertesenek tartok hogy nekem lenne a legkinosabb ha ilyesmit kellene a ferjemmel megbeszelni. Tudom en mar nem vagyok fiatal de te pl. elkepzelhetonek tartottal volna a szuleink korosztalyanal vagy a te szuleidnel ilyen tipusu "megbeszelest"?


    mert en nem. de hat nem vagyunk egyformak, nalunk ez sose volt problema  ugy latszik a ferjemet az apja vgy nagyapja megtanitotta a kerdes kezelesere.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (20)
    2015-11-16  11:51
  19. 2015. november 17. 05:3958.

    Mint rendesen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (22)
    2015-11-16  12:42
  20. 2015. november 17. 05:3857.

    A beleszolas es az utasitas nem ugyanaz.erdekes modon regen senki nem vizelt ulve a ferfiak kozul megse volt budos a WC. vagy azert mert nem hugyoztak melle vagy azert mert a haziasszony ha kellett naponta takaritotta a WC-t.


     


    egyebkent ott szokott hugyszag lenni a WC ben ahol sp0orolas celjabol a "kisdolgot" nem huzzak le.


     


    en is voltam mar ilyen helyen ahol kerdeztem hogy hasznalhatom a a WC-t es a haziasszony mondta hogy mindjart cask lehuzza mert ok cask nagy WC utan huzzak le egyebkent meg cask este egyszer. EZERT  szokott inkabb szerintem budos lenni a WC.

    előzmény:
    Babyface83 (21)
    2015-11-16  12:28
  21. 2015. november 17. 05:3856.

    A beleszolas es az utasitas nem ugyanaz.erdekes modon regen senki nem vizelt ulve a ferfiak kozul megse volt budos a WC. vagy azert mert nem hugyoztak melle vagy azert mert a haziasszony ha kellett naponta takaritotta a WC-t.


    egyebkent ott szokott hugyszag lenni a WC ben ahol sp0orolas celjabol a "kisdolgot" nem huzzak le.


    en is voltam mar ilyen helyen ahol kerdeztem hogy hasznalhatom a a WC-t es a haziasszony mondta hogy mindjart cask lehuzza mert ok cask nagy WC utan huzzak le egyebkent meg cask este egyszer. EZERT  szokott inkabb szerintem budos lenni a WC.

    előzmény:
    Babyface83 (21)
    2015-11-16  12:28
  22. 2015. november 17. 01:1655.

    Ó, elnézést, tényleg. (Imádom, amikor valaki ékezetek nélkül tart nyelvtanórát, pláne ilyen választékos stílusban...)


    Azért megdöbbentő, hogy egy ilyen röhejes téma micsoda indulatokat képes kiváltani egyesekben.

  23. 2015. november 17. 00:0754.

    Esküszöm, utolsó hozzászólás, aztán feladom! :-)


    Hátha...


    Fogj egy tömlőt és spriccelj vele merőlegesen egy falra. Visszafröcsög! :-)


    Állj a fal mellé, és azzal minél párhuzamosabban érje a sugár a falat. Ha sima a fal, a víz a találkozási ponttól vissza nem fröcsög!


    Ennyi az egész! Nagyon bonyolult?


    Ja! A csészében van olya felület, ami a fenti kíséretében szereplő módon haszálható.


    Hű de nehéz! :-)

    előzmény:
    Babyface83 (53)
    2015-11-16  23:53
  24. 2015. november 16. 23:5353.

    Ezek szerint nem olvastad végig a cikket, ez nem az én hibám :)


    Ezredszer mondom el, hogy akármilyen igényes valaki, ha folyékonyat vizel és mondjuk 130  cm fölött van a magassága, az bizony állva fröcsögni fog, akármilyen ügyesen céloz. Ok, a tied nem fröcsög, akkor te ellent mondasz a fizika törvényeinek, gratula :)

    előzmény:
    Cascade (52)
    2015-11-16  23:46
  25. 2015. november 16. 23:4652.

    Nekem nem sikerült értelmezni? Le akarsz ültetni, és piszoáros tanulmányt hozol. Úgy tűnik te nem érted, amit én írtam. Ja kérem a fizika komoly tudomány! :-) Segítek! Párhuzamos felületet piszoárban Sosem fogsz találni.


    Értem én, hogy nálatok rend van, de vajon miért jársz igénytelen, büdös emberek társaságába? Ahol húgyszagú a WC, ott igénytelen emberek élnek, és ez független attól, mennyi megy mellé.


    Amit nekem címezel, azt nehéz nem magamra venni.


    Maradjunk annyiban, hogy a mellé pisilés létező jelenség, de hidd el, állva is lehet higiénikusan vizelni. Odafigyelés dolga az egész.

    előzmény:
    Babyface83 (43)
    2015-11-16  21:29

Címlap

top