Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pasi probléma vagy csak hi

pentameter
Létrehozva: 2015. október 1. 18:41

Sziasztok!Társkeresőn ismerkedtem meg egy férfival, 3 évvel fiatalabb nálam.2 hónapja vagyunk együtt egymás családjánál is jártunk, felvállal mindenki előtt, bemutattuk egymást.Azonban nem törölte magát onnan,én már az elején megtettem ezt...készítettem egy "ellenőrző oldalt" (sajnos a mai világban már muszáj) ahonnan láttam még 15 naponta belépeget még ...most hogy irom a levelet is online és a három levél a fiokjában el lett olvasva.Köztük az én kamu profilom által küldött is bár még nem irt rá semmit vissza.Ez normális dolog? Két hónap együttlét után nekem furcsa...főleg,hogy a szülőknél is jártunk.Sajnos csak hétvégente találkozunk a távolság miatt, igy ki tudja mit csinál..randizgat -e.



Az elejében még naponta jött az sms, mindennap beszéltünk telefonon.Az utóbbi egy-két hétben, van mindig hogy 2 napig nem hiv fel,egyszer volt kikapcsolva is, és beálltunk hogy csak 9-kor hivjuk egymast és akkor is ö kezdi az elbúcsúzást...Ha felhiv ugy kerdez rám "milyen napod volt?"...szinte minden egyes beszélgetésnél, ami szerintem nem tul személyes,olyan mintha feladat lenne számára?... és már két hónap után tudna összekapcsolni eseményeket amire rákérdez....de a facebookon is meg viberen van amikor az egyszavas chat valaszom az online jelenlétében sincs elolvasva, és kilép olvasatlanul hagyva...


 


Szerintetek van ok aggodalomra a leirtak alapján?


  1. 2015. október 16. 11:2931.

    Imádkozhatok a tiedért is? Csak egy kicsit  

    előzmény:
    pentameter (29)
    2015-10-10  11:39
  2. 2015. október 14. 14:1830.

    Szakítani is lehet, vagy megbeszélni. 


    De ha 2 hónap után már itt kérsz tanácsot, akkor nem kell még párkapcsolatban élned talán. Inkább ismerd meg önmagad először.

    előzmény:
    pentameter (1)
    2015-10-01  18:41
  3. 2015. október 10. 11:3929.

    menjél inkább imádkozni a lelki üdvödért  isten veled!!!

    előzmény:
    valaki a távolból (28)
    2015-10-06  19:00
  4. 2015. október 6. 19:0028.

    Tudomásul vettem jelentem! Bár ha ti szeretitek ha ellenőrizgetnek.....továbbá az érintettről se lehet azt állítani ártatlan, sőt ha úgy vesszük ő is hazudott , megvezette 

    előzmény:
    Eperke2222 (26)
    2015-10-06  10:38
  5. 2015. október 6. 16:0927.

    Jo. De akkor a kepedet noveszt meg egyszer ekkorara, hogy az is elferjen rajta, hogy Teged ellenorizgetnek mig be nem bizonyitottad 100%-osan, hogy melto vagy a bizalomra. De szamomra pl. az nem melto a bizalomra, aki stikaban ellenorizgeti a masikat. Ha nincs bizalom az elejen, szamomra akkor megette a fene az egeszet. De en a valos eletben elek, virtualisban nem hiszek. Es akik itt Neked osztjak a tanacsokat, hogy jol teszed, hogy ellenorizgeted, azok is csak azert teszik, mert ok virtualisan probalkoznak bevonzani valakit a valos eletukben, es valahogyan ez megsem mukodik, mert a bevonzando felek annyira megszoktak a virtualis ter adotta konnyu castingolas lehetoseget, hogy arrol le nem mondanank egy valos "uncsi" csak 1 emberrel szerelmeskedek kapcsolatert.

    előzmény:
    pentameter (21)
    2015-10-04  09:22

Címlap

top