Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Katedrára" visszatérni

sulser
Létrehozva: 2015. július 15. 12:18

 


 


Sziasztok!


Kislánykoromtól kezdve mindig tanár szerettem volna lenni, tudatosan készültem erre.


Aztán diplomával a kezemben fél év tanítás után mégis a versenyszférára váltottam, egyértelműen anyagi okokból.


Sikeres lettem, de azt a boldog bizsergést sosem érzem, mint amikor a tábla előtt álltam.


Van még esély közel negyven évesen, 15 év kihagyás után, szinte nulla gyakorlattal visszatérni?


Szívesen fogadnék gyakorlati tanácsokat.


 


 

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. július 21. 05:4252.

    a második mondatom nem a személyes életedről szólt! (gondolom tanárként ez kellene rendesen értelmezni)


    és azt is tudni, hogy nő ha szül, azt szinte csak a saját zsebére kalkulálva teheti, mert mutatja az élet, milyen kevéssel marad meg az a pasi, aki a gyereket csinálta


    egyben igazad van de erre is utaltam (utolsó mondat)


    kevés tanár alkalmas vállalkozónak, mert aki fiatal korában erre a pályára készül, abban meg van az a hatalmas szolgalelkűség, rizikó nem bírása,  ami KELL mindenféle alkalmazotti munkához


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116774 (51)
    2015-07-20  18:47

Címlap

top