Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cilinderes szemüveg..

mancika
Létrehozva: 2015. június 24. 17:22

Sziasztok! Érdeklődnék hogy van e olyan valaki aki cilinderes szemüveget csináltatott?  Nekem most készült el,  de hordani csak bent tudom ott is zavaró. Monitorhoz jó de ott is eléggé el van csúszva minden. Érdemes e kitartóan próbálkozni,  kint is viselni v. vetessem le a cilindert? 0,5-0,5minusz,  a cilinder plusz 0,5 mindkettő. Iszonyú kint, mindent közelre hoz, összenyomja a teret. 

  1. 2015. június 25. 20:4029.

    Amikor még csak 0,5 dioptriás szemüveg kellett, azt csak vezetéshez használtam és engem is zavart a cilinder. De tény, hogy így láttam biztonságosan az úton. A lépcsőn viszont szédültem...


    A monitorhoz olvasószemüveget használok, illetve most készül a multifokális szemüvegem, mert sajna az évek nem segítenek :( 

    előzmény:
    mancika (1)
    2015-06-24  17:22
  2. 2015. június 25. 19:0128.

    Most nem tudom hogy kérjem vissza  pénzt és hagyjam A csudaba vagy meressem be ott újra hatha

  3. 2015. június 25. 18:5727.

    Ma voltam dokinál és közölte hogy szerinte nem kell szemüveg de biztosat csak pupillatagitas után tud mondAni


     

Címlap

top