Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magány,haldoklás,küzdelem

FüstPamacska
Létrehozva: 2015. május 30. 23:54

35 éves lány vagyok két halálos betegséggel és az állapotom egyre romlik, lassan már a napfényre sem tudok kimenni. Barátaim nincsenek. Párkapcsolatom fényévek óta nincs. Az emberek félnek tőlem, mert látszik rajtam hogy nem vagyok egészséges és túl sok mindenben korlátoz egy felhőtlen hétköznapi megéléshez. Emiatt nem tudok dolgozni sem , és most már tanulni sem. Nincs jövőképem, hogy a betegségem miatt még mi vár rám abba nem akarok belegondolni.


Néha jó lenne kimozdulni és szórakozni, mint a többi normális ember, de képtelen vagyok kapcsolatokat kialakítani. Egyfolytában olyanokat vonzok akik csak kihasználnak,meglopnak ,eldobnak és nem tudom miért.


Sosem volt legjobb barátom sem mély őszinte igazi barátság az életemben. Világéletemben kívülálló voltam és a betegségem csak még jobban elszigetelt az emberektől.Próbálok küzdeni ez ellen de néha teljesen magamba roskadok.De még nem szeretném feladni!


Járok terapeutához is, a betegségemen az orvosok nem tudnak segíteni.Egyenlőre még látok, és lélegzem de nem tudni meddig. 


Ilyen kilátásokkal hogy lehet normális életet élni és megmaradni éppeszűnek?Aki hasonló cipőben jár mivel vészeli át a hullámvölgyeket?


Látom ahogy telnek az évek és egyre szűkülnek a lehetőségeim.Elmúlik a fiatalságom és még nem is éltem.


Dühít hogy az emberek felszínesek és  még ha barátkozni is akarnak pusztán csak fogaskapcsolatra vágynak akit leakaszthatnak amikor nekik kedvük van rá, de ezen felül ódzkodnak mindennemű egyébtől.


Olyan barátokat keresek akik így is el tudnak fogadni. Nem játsszák meg magukat és mély kapcsolatra vágynak.Szeretnék olyan barátokat akikre lehet számítani, akik nem hagyják cserben az embert.Akiknek nem csak addig kellek amíg nem találnak jobban/pasit/sulit/munkát/rendeződik az életük/vagy megoldom a problémáikat.


Akik hajlandóak áldozatot hoznia másikért és tartalmas értelmes kapcsolatot lehet velük kialakítani.


Ha vannak ilyenek én szívesen beszélgetnék, ismerkednék. De tanácsokat is szívesen fogadok, mert nem szeretném feladni viszont már nem tudom mi mozdíthatná előre a leendő kapcsolataimat.

Címlap

top