Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felfàzàs

Mümüke
Létrehozva: 2015. május 10. 19:08

Sziasztok!


Most már kb 5. Hete szenvedek avval,hogy folyamatosan pisilnem kell.


Itthon semmi bajom, nagyon jól elvagyok.


Viszont ha elmegyek bevásárolni vagy munkahelyen vagyok,folyamatosan ingerel.


Jó az hozzá tartozik a dologhoz hogy egy húsüzemben dolgozom ahol elég hideg van.


Volt már másnak is ehhez hasonló panasza?


Én elmentem otthon orvoshoz azt mondta fel vagyok fázva és kész.kaptam antibiotikumot de semmit nem használt.


 


 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. május 13. 16:2052.

    Én így tanultam meg + 2 nyelvet a meglévő 2 mellé.


    Cetliztem.


    Igaz, mindhárom esetben szétment a fejem attól, hogy az utcán csak a zajt hallottam.Nem volt beazonosítható belőle semmi számomra. A telefon, na, az borzasztó volt.


    Aztán, egyszerre csak kezdtem érteni kicsit, aztán többet és többet .Igaz, éjszakánként tanultam rendesen.


    És persze, a korábbi tapasztalatokat is felhasználtam, amik korábban már bejöttek tanulási fronton.


     


     

    előzmény:
    Sushi (50)
    2015-05-13  14:25

Címlap

top