Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az élet tényleg ilyen?

NarancsVirág
Létrehozva: 2015. május 4. 19:45

Csak én vagyok ennyire naiv, vagy az élet tényleg ilyen?


Ismeretségünk a neten már kb 2 éve tartott mikor egyik beszélgetésünk alkalmával új irányt vett a kapcsolatunk.Hosszas tervezgetés, egyeztetés után nagy nehezen összehoztunk 1 találkozót. A találka elmondása szerint jól sikerült, jó volt velem. További találkozásokat tervezett. Elválásunk után még egyszer adott életjelt magáról. Még ekkor se említette, hogy nincs szándékában folytatni a dolgot. Azóta mintha a föld nyelte volna el, sehol nem tudom elérni.


Ami érdekelne:


Miért tervezgetett, ha már tudta, hogy ennyi volt, nem akar folytatást?


Miért nem őszinte, miért kell hitegetni?


Milyen játék ez? Mi haszna van belőle, hisz azt hogy a másiknak ez mennyire fáj, mennyire szenved tőle, azt nem látja? (Ráadásul az hogy ilyen irányt vettek a dolgok azt nem én kezdeményeztem.)


Mire jó ez az egész őszintétlenség, miért nem lehet megmondani a másik szemébe az igazat? Főleg, hogy erre külön kértem, hogy legyen őszinte velem. Vagy ha már a szemembe nem tudta megmondani, akkor legalább annyit megérdemelnék, hogy ne tűnjön el csak úgy mint a kámfor, adjon valami magyarázatot. Olyan nagy kérés, hogy ne hitegessen?

  1. 2015. május 8. 09:0251.

    Nekem úgy tűnik a két véglet van vagy a durva őszinteség , vagy a hazudozás.


    Sokan annyira őszintének tartják magukat , csak épp rombolni is tudnak vele, és ha ugyanezt a kíméletlen őszinteséget kapják vissza akkor meg felháborodnak .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (33)
    2015-05-05  08:58
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 8. 08:5750.

    én inkább kegyes hazugság helyett egy ilyesmi pináját is kipakoló csajnak egyenesen megmondtam


    ilyen öltözékű nővel nem mutatkozom


    vagy ha a normálisan felöltözik de tetoválások kilátszanak, annak is, hogy nem velem fog nyilvános helyeken mutatkozni


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140624 (47)
    2015-05-08  07:40
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 8. 08:4649.

    Jöttem nyelvet művelni, már nem először látom, hogy angolul írjátok itt a fórumon, de van erre egy teljesen passzoló magyar kifejezés:


    kegyes hazugság


    - használjátok egészséggel!

    idézet:
    Manta (47)
    2015-05-08 07:40:07

    és ez mennyire jó


    nem mondják meg hülye a hajad és ócskán öltözöl


    csak azt hazudják meló van és így drágám menj egyedül vagy a barátnőddel a színházba


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140624 (47)
    2015-05-08  07:40
  4. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2015. május 8. 08:2948.

    Sissi52: Azért sokszor a nőknek sem kell a szomszédba menni egy kis aljasságért...


    De igen, a pasik konfliktuskerülőbbek, kínlódnak, ha valamit egyenesen ki kell mondani, esküszöm, előbb néznek szembe egy kivégzőosztaggal, mint egy csalódott nővel. És gyakran egoistábbak, mint a nők, és bármit megtesznek, h nekik jó legyen.


    Annyi, de annyi nős pasi akarta nekem lehozni a csillagokat, amíg még szingli voltam. Én nem tudtam olyan jól kezelni - vagy másodszor is lépre mentem, vagy paranoiás lettem, és akkor mindenkit küldtem a jó édes anyjába. Aztán hagytam az egészet a francba, csak jól akartam érezni magam, randizgatni meg flörtölgetni a nagyvilágba, de hirtelen találkoztam a férjemmel, aki tök jól állta a sarat - állja azóta is.


     

    előzmény:
    Sissi52 (43)
    2015-05-07  02:45
  5. Torolt_felhasznalo_140624
    Torolt_felhasznalo_140624
    2015. május 8. 07:4047.

    Jöttem nyelvet művelni, már nem először látom, hogy angolul írjátok itt a fórumon, de van erre egy teljesen passzoló magyar kifejezés:


    kegyes hazugság


    - használjátok egészséggel!

    előzmény:
    Amarynda (30)
    2015-05-05  08:14
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 8. 07:2146.

    a diplomáciai undorító virágnyelv pont elég az életben


    és a közembereknél meg számtalan fölösleges feszültséget okoz, mert folyamatosan félreértik egymást


    mindenkinek van az életében nagyon SOK ember akit bottal se piszkálna meg


    és őt is sokan tartják undorítónak


    EZ a természetes rend, akik ezt nem tudják simán elfogadni, azokkal nagy baj van emberileg


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (45)
    2015-05-07  23:10
  7. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2015. május 7. 23:1045.

    Elolvastam a hsz-aidat és igazat kell hogy adjak neked. Ha valaki nem az esetünk, tartozunk neki annyival hogy megmondjuk neki, bocsi de nem jössz be nekem. Persze mindezt az udvariasság keretein belül, nem kell részletesen kifejteni hogy pontosan mi az ami taszít az illetöben, kezdve a lógó melltöl  a kopaszodó fejen  meg a sárga fogakon át a plöttyedt testig. Egyszerüen meg kell mondani ha valakit nem találunk vonzónak, nem szabad hitegetni öket meg mellébeszélni. 


    Velem is elöfordult hogy nem tetszett valaki, nyomult, aztán megmondtam neki szép szóval hogy ne haragudjon de nem lesz ebböl semmi részemröl mert a chemistry nem müködik. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (44)
    2015-05-07  07:40
  8. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 7. 07:4044.

    nőkre jellemző, hogy valamit kitalálnak magukban, megálmodnak és ha az nem úgy lesz akkor a pasit ócsárolják utána


    az is igaz sok pasi ameddig érdeke az álomvilágukat is táplálja hazugságokkal


    viszont soknak hiába mondjuk meg egyenesen, hogy semmi tartós szerelmes nem lesz arra ne számítson


    mint egy hülye, nem fogják fel és az álomvilágukra építenek


     

    előzmény:
    Amarynda (42)
    2015-05-06  12:11
  9. 2015. május 7. 02:4543.

    Na, nehogy emiatt szet legyel mar hullva. Levelezgettel egy pasival, aztan eloben atvagott, ez nem a vilag vege, sot a kezdete, mert mennyi szemet dolgot meg fogsz meg tapasztalni. En, mikor eloszor talalkoztam egy pasi szemetsegevel, en is neztem, mint a moziban, aztan rajottem, hogy hoppa!!!! De megyek tovabb, mert elni kell, csak ezutan sokkal okosabban. Hidd el, csupan eloszor vagtak at, mert anni szemet ember van. Es nem csak ilyen teren. Nezz szet. Bujj ki a burabol es lavirozz ugyesen, ez az elet.

    előzmény:
    NarancsVirág (22)
    2015-05-04  21:28
  10. 2015. május 6. 12:1142.

    azt gondolom tobbet kepzeltel ebbe a dologba mint ami benne volt. es azt is gondolom hogy valami olyan dolog miatt lepett le amit nem lehet megmondani anelkul hogy  ne legyen kinos a helyzet.


    igaza van margarittnak neked az faj hogy elment es te ugy erezted remenyt keltett benned.


    de az is lehet hogy ezeket a remenyeket jobbara te taplaltad magadban. lepj tul rajta de azert gondolkodj el neked is lehet olyan helyzet amikor nem fogsz mondani oszinten mindent valakinek mert nem akarod megbantani.

    előzmény:
    NarancsVirág (38)
    2015-05-05  18:49
  11. 2015. május 6. 10:1341.

    Nem, az élet nem ilyen, az ennél még sokkal sz.abb.


    Ha valaki otthagy, faképnél, az azt jelenti, hogy volt valaki aki érdeklődött irántad, megadta az esélyt, valami jóból kaptál egy csipetnyit.


    Ehhez képest, ha évekig nincs senkid, egyáltalán...?


    Fel a fejjel.


    ;)

    előzmény:
    NarancsVirág (1)
    2015-05-04  19:45
  12. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 6. 07:4540.

    ha több vasa

    előzmény:
    NarancsVirág (38)
    2015-05-05  18:49
  13. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 6. 07:4439.

    ha több fasza van a tűzben akkor mindenkinek ígér és a neki legjobbat választja a többit vagy altatja vagy ellapozza


    az érdekei ezt kívánják, még ha nem is elegáns a dolog


    neked ennyire nem érdemes mellre szívni, mert a valóságban sok ilyen szar jellembe fogsz még belebotlani


    bármennyire nem tetszik, akkor is ez van az életben és nem csak párkapcsolati síkon


    igyekezz egzisztenciálisan, anyagilag SENKITŐL nem függeni


    akkor a szarokon sokkal könnyebben léphetsz át


     


     

    előzmény:
    NarancsVirág (38)
    2015-05-05  18:49
  14. 2015. május 5. 18:4938.

    Köszi az eddigi hozzászólásokat. 


    Amarynda: Nem 2 évet vártam, annyi ideje ismertük kb egymást, mikor kettőnk kapcsolata ilyen irányt vett. A személyes találkozás ezután kb 4 hónapra jött létre. 


    Ha nem vagyok az esete, akkor miért tervezgetett, hogy mi lesz ezután, hova megyünk legközelebb stb. Ha nem jöttem be neki semmilyen szempontból, akkor nem lett volna egyszerűbb semmit se mondani? Könnyebben elfogadnám, ha így lépne le. De így, hogy tervezgetett, így reményt keltett bennem, elhitette velem, hogy jó volt neki velem. Ennél az is jobb lett volna, ha egyszerűen, elbúcsúzunk és nem jelentkezik többet.


    Nem kell durvának lenni ahhoz, hogy őszinték legyünk.


    Ügyintéző: Örülök, hogy vannak még őszinte emberek. Normális, értelmes felnőttnek tartom magam, és úgy gondolom megértem, ha őszinte. Sokkal rosszabb, hogy hiteget, reményt ébreszt, és szó nélkül lelép.


    Sok igazság van a hozzászólásokban.

  15. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 5. 14:2337.

    30 éves voltam amikor belebotlottam a union square piacon egy 20 éves magyar egyetemista lányba


    egy darabig az esti programom volt


    majd utána nem volt semmi kapcsolatunk


    nemrégen látom egy cikkben, hogy milyen sokra vitte


    küldtem is neki egy gratulációt, ő meg nagy örömmel fogadta és elég sokat írt arról, hogy anno milyen jó is volt


    és hogy fussunk össze, most kivitelezhető is lenne


    és egyébként is ha anno jó volt akkor most is az lehetne


    teljesen őszintén leírta amik a fejében jártak


    engem se mellédumáló valakinek ismert


    most is kerek-perec megmondtam neki, hogy 41 éves van 1 gyereke, így nem az a kategória már amelyik vonz szexuálisan


    normális nő, sértődés nélkül tudomásul vette


    azóta is sokat dumálunk, csak a szex dolog nem jön szóba


     


    ha normális vagy akkor őszinteséget érdemelsz


    és ha normális pasival állsz le akkor azt is fogsz kapni


     

    előzmény:
    NarancsVirág (1)
    2015-05-04  19:45
  16. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2015. május 5. 13:2336.

    NarancsVirág: Szerintem neked nem az fáj inkább, h így lépett le,  hanem alapból az, h lelépett. Neked ő nagyon bejött, neki te meg nem annyira. Tök mindegy, mi miatt. Lehet, h amiatt, mint amit Amarynda írt - lehet, intim dolog.


    Anno a tesóm azért hagyott ott egy nőt hímezés-hámozás után, mert az íze tetszett neki, a szaga reggel nem. Most hogy lehet ezt úgy megmondani a másiknak, h figyi, nekem büdi vagy. Nem ápolatlan volt a csaj, nagyon igényes volt minden téren, intim higiéna terén is (tesóm szerint), csak nem esett jól szagolni.


    Ha ezt kerek perec megmondják neked, akkor 1) megsértődsz 2) retekül érzed magad, és paranoiás leszel - mi van ha más sem talál jó illatúnak?


    Holott simán arról van szó, h az, amitől egy ember megőrül, a másikat taszítja.


     


    De millió apró dolog van, ami taszíthatja a másikat - gesztus, hangszín, hanglejtés, bizonyos viselkedés ártatlan helyzetekben, stb.


     


    De az is lehetett, h nem volt független, v. te kezdettől csak talonban voltál, és belebotlott a nagy Ő-be.


     


    Mind1, a lényeg az, h lelépett, ennyi volt. Hogy bizz most másokban? Vicces kérdés, mert szerintem ezt minden nő felteszi egy csalódás után, majd pár héttel-hónappal ezután vakon kezd bízni egy újabb érdekes hímben. Mi már csak így vagyunk kódolva, ezen igazán ne agyalj.

    előzmény:
    NarancsVirág (1)
    2015-05-04  19:45
  17. 2015. május 5. 11:4635.

    Tegyuk fel, hogy csak castingolt az illeto. Tegyuk fel, hogy a virtualis vilagban altalaban nem egy, hanem tobb levelezotars van, akit aztan ki is lehet probalni, hogy lehet-e belole tobb, mint virtualis levelezotars. Hat Te eppen nem jottel be erre a szerepre, de plusszban tegyuk fel, hogy valamelyik virtualis levelezotarsa meg eppen bejott eloben is Neki. Hat ůost jobban esne Neked, ha ezt szemtom szembe megmondja Neked? Eleve csinaltal volna tobbet vele, mint kavezast, ha az elo ismerkedos randit oszinten kezdve elmondja, hogy tegnapelott az x-el nemcsak kavezott, holnaputan meg az y-nal tervezi ezt, es meg volt/lesz az ABC egyeb betui?

    előzmény:
    NarancsVirág (1)
    2015-05-04  19:45
  18. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2015. május 5. 11:3734.

    Igen, az élet tényleg ilyen. Tapasztalatszerzések sora, tanulás magadról. Aki meri élni az életét, az belefut ilyen bénaságokba is, máskor meg örömökbe. Ne azzal foglalkozz, milyen szemétállatidióta stb a pasas, mert nem az, csak nem jöttél be neki, az meg igazán nem a világ vége, még ha rosszul is esik.  Azt szűrd le, neked ez milyen tapasztalatot hozott és lépj tovább. Bizony, ilyen az élet :)

    előzmény:
    NarancsVirág (1)
    2015-05-04  19:45
  19. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 5. 08:5833.

    tudod egy hajviselet is mas mert arra mondhatod hogy na ez most nem a legjobban sikerult remelhetoleg nem messz ehhez a fodraszhoz tobbet. EZT meg lehet mondani.


    jaj dehogy lehet, annyi hülye nő van


     


    NEM intelligens a cigány is a saját lovát dicsére és ha valaki ezt nem tudja akkor sajnos meg kell mondanom a saját véleményem


    NEM fogok ilyen ember miatt se kamuzni vagy lapítva hallgatni


    engem arra neveltek hogy az őszinteség az inteligens


    volt magyar mondás is régen, aki hazudik az lop is


    NEM volt régebben a hazudozás ennyire össznépileg támogatva, ahogy visszaemlékszem 30-35 évre


    nekem az nem tetszene ha valaki azt képzelné, hogy nem vagyok annyira ember akinek meg lehet mondani, hogy nem oké ez az amaz


    szeretek nudira járni, mert akkor nincs meglepetés, oh shit too big

    előzmény:
    Amarynda (32)
    2015-05-05  08:41
  20. 2015. május 5. 08:4132.

    Hat nem vagyunk egyformak de ezen nem fogunk osszeveszni .


    a gyerek egy pelda volt , es nem hiszem hogy az intelligens dolog ha a kepebe vagod hogy ronda. akkor se ha az anya vagy a nagyanya hozza fel a temat.


    tudod egy hajviselet is mas mert arra mondhatod hogy na ez most nem a legjobban sikerult remelhetoleg nem messz ehhez a fodraszhoz tobbet. EZT meg lehet mondani.


    de mondjuk egy sex eseteben azt mondani hogy undorodtam attol hogy ott horogtel folottem es probaltad a mindig lelankado farkadat eletre pofozni , az oralis sexnel meg azt se tudtad hol lenne a nyelved helye ....


     hat oszinteseg ide vagy oda nem tudom mit szolnal egy ilyen megjegyzeshez ha az illeto no tegyuk fel ezert nem akarna tobbet talalkozni.


    szerinted EZ az intelligens mod erre? szerintem meg nem. ahogy az sem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (31)
    2015-05-05  08:34
  21. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 5. 08:3431.

    ronda gyerek


    nem vágom a szemébe


    még csak olyan témát se hozok szóba amiben szépség van


    DE HA a hülye nő elkezdi nyomni hogy a ő gyerekek milyen csodás, akkor egy idő után megunom és szólok, hogy nekem ronda


    hagyja abba a cigány is a maga lovát dicséri


    nem intelligens ha hozzátartozókat kezdi valaki a másiknak csodálatosnak beállítani


    de van az a kulturkör ahol ez a trendy


    akkor a másik is rázendít és igyekeznek egymást felüllicitálni


     


    én minden nép leányából csak olyannal tudok jóban lenni aki nem várja el a fodrász után, hogy az elbaszott haját is dicsérgetni kell


     


     


     

    előzmény:
    Amarynda (30)
    2015-05-05  08:14
  22. 2015. május 5. 08:1430.

    valoszinuleg minden embernek mas az erzekenysegi pontja. en nem orulnek ha valaki az oszinteseg cimen ilyesmit vagna a kepembe.


    az oszinteseg es a durvasag nem egy kategoria, ez Magyar sajatossag hogy a ket dolgot erosen keverik.


    white lie ....


    neha jobb


    mint a feltetlen oszinteseg.


    gondolj  bele, miert lenne jo azt mondani egy csunya gyerek anyjanak hogy ilyen ronda kolkot az eletben nem lattam?


    a keses miatt hazudni egeszen mas, mint valakit megserteni cask azert mert  nem jottek ossze egymasnak.


    azt hiszem az USA ban ugyanugy nem divat az ilyen fajta oszinteseg mint ahogy itt se ami otthon megy. en nem kerek az ennyire oszinte megjegyzesekbol, de nem vagyunk egyformak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (28)
    2015-05-05  08:02
  23. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 5. 08:0629.

    ha mondjuk egy pasi azt mondja írja itt, hogy nem kell neki lógós mellű piroska


    az összes lógós mellű kiakad rá, pedig egy teljesen másik nőt utasít el


     


     

    előzmény:
    Amarynda (27)
    2015-05-05  07:22
  24. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 5. 08:0228.

    én megmondom, hogy lóg a melled....


    mert tartom annyira embernek, hogy ne valami kamuval tegyem félre


    az előbb nem akartam abba belemenni amit vázoltál


    NAGYON kevés ember viseli el normális emberként ha a másiknak nem felel meg


    pedig az a világ legtermészetesebb dolga


    nekem se felel meg mindenki, így az is természetes ha én se felelek meg mindenkinek


    EZT kéne az embereknek magukban helyretenni


    divat a hazudás inkább


    még abban is szívesebben hazudnak ha valaki elalszik és elkésik


    ráfogja inkább, hogy a villamos kereke kilyukadt, Ő NEM TEHET RÓLA


     

    előzmény:
    Amarynda (27)
    2015-05-05  07:22
  25. 2015. május 5. 07:2227.

    nem ertek egyet ebben . en is szakitottam magyarazat nelkul ferfivel. ui. eleg jol megvoltunk egy ideig aztan amikor az agyra kerult a sor nem jott be a pasi nekem.


    nem mukodott a kemia ellenszenves volt minden mozdulata erintese. ha nem kerult volna sexrre a sor biztosan tovabb jartunk volna.


    ezt viszont miert kellett volna a szemebe vagnom?nem bantott semmivel cask nekem nem kellett igy. miert tapostam volna az onbizalmaba majd jon valaki akinek igy lesz jo ahogy van.


    az ilyen dolgokat roppant nehez szemtol szembe ugy megmondani hogy a masiknak ne fajjon. ha az illeto nem szolgalt ra akkor miert kellene ot megbantani? Ha meg esetleg a magyarazat utan a masik meg erolkodne hogy de ize meg probaljuk meg akkor meg meg kinosabb.


    igy legfoljebb modortalan volt a tavozas ugy meg banto is let volna. Tudod nagyon keves az az ember aki odaall egy no ele es azt mondja figyelj nem akarlak tobbet, mert logott a melled, nem tetszett a nemi szerved vagy cask egyszeruen nem kivanlak es kesz. egy no se all oda hogy figyelj pici a peniszed, vagy rosszul bansz vele , nem szeretem a szagodat vagy akarmi.


    ehelyet egyszeruen eltunik vagy max. annyit mond hogy vege, de magyarazatot nem ad az ember ilyen esetben. szerintem itt a topicinditonal is valami hasonlo lehetett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (25)
    2015-05-05  07:06

Címlap

top