Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kis mellet elfogadni?

raquel
Létrehozva: 2015. Április 5. 17:25

Akinek kicsi melle: ti soha nem éreztétek rosszul magatokat ez miatt? És most tényleg kismellűekre gondolok, mint például Keira Knightley.

  1. Torolt_felhasznalo_1521048
    Torolt_felhasznalo_1521048
    2015. Április 21. 16:40126.

    Nem szeretnélek megbántani, de ez az eleink is szőrösek voltak érvelés nekem nagyon nem jön be.


    Egy csomó minden másképp volt eleinknél. Pl. sokuknak kipotyogott a foga, és teljesen természetes volt, hogy 40-50 éves nők öregasszonyok voltak. Nem sorolom fel, hogy mi minden volt másképp, ami nekünk most sokkal jobb, kényelmesebb, stb.


    Ha nem akarsz szőrteleníteni, hát ne tedd. Én biztos nem foglak érte meglincselni.


    Bár én eléggé visszataszítónak találom a hónaljkutyát és társait. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (120)
    2015-04-21  14:36
  2. 2015. Április 21. 16:15125.

    Ez hülyeség szerintem, néhány pasinak olyan a segge mintha egy vékony női segg lenne.....Én annyiból örülök hogy elég nagy a cickóm, mivel nem vagyok az a fokhagyma gerezd seggű, legalább a csöcsöm legyen jó...(bár odadnék a mellemből egy pár centit ha kisebb lenne a popóm..(ill. nem is a popóm, mert nem nagy,feszes és kemény, nekem a csípőcsontom szélesebb, és ez zavar..)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (77)
    2015-04-14  07:35
  3. 2015. Április 21. 15:11124.

    Ezt most ki fogják moderálni, de akkor is leírom.


    Férfiakon buzis.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (121)
    2015-04-21  14:50
  4. 2015. Április 21. 15:10123.

    Eleink is megtalálták a módját a szőrtelenítésnek. Cukrot főztek, fonállal ledörzsölték...


    Nem, nem lincselnek meg. Mindenki azt tesz a testével, amit akar.


    Hááát, én nem hasonlítanám magam egy férfihez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (120)
    2015-04-21  14:36
  5. 2015. Április 21. 15:06122.

    A komfortérzethez csak akkor nem tartozik hozzá, ha valaki nem érzi magát "tisztábbnak" tőle.


    A higiéniához teljes mértékben hozzátartozik. A szőrön bármi megtelepedhet, nem lehet úgy megtisztítani vizelés után, hogy teljes mértékben tiszta legyen. Akik csupán egy darab papírt használnak, azoknak a vizelet és a baktérium együttesen büdös aceton szagot képez a nemi szervükön, szőrzetükön.


    A bőrön pedig napi szinten halnak el a hámsejtek, karon és lábon ezeket nehéz eltávolítani a szőrzet közül. A verejték keveredik az atkákkal, porral, füsttel, ez is bomlik, büdös.


    Egy átlagnál érzékenyebb bőrű is szőrteleníthet, méghozzá eredményesen. Nem sima kis borotvát kell használni, hanem gépet, és utána hűsítő zselét. Ha különböző krémekkel eltömítik a szőrtüszőket, persze hogy begyullad. A női nemi szerven is lehet gépet használni, csak hozzá kell szokni.


    Nem értem. Ha szerinted nem ad a szőrtelenítés komfortérzetet, nem érzed magad tisztábbnak tőle, és nem véled úgy hogy higiénikus, akkor miért lenne kötelező?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (119)
    2015-04-21  14:30
  6. Torolt_felhasznalo_804640
    Torolt_felhasznalo_804640
    2015. Április 21. 14:50121.

    "A férfiaknál sem választható."


    Szerintem baromira választható, hogy leborotválja-e a mellkasán a szőrt vagy sem, a hónalján a szőrt vagy sem. Egyik sem ciki, vagy fura. 


    Lábszőr nélküli férfit még nem nagyon láttam, ezt elismerem. 


    A haj meg teljesen más téma.

    előzmény:
    Nikita 666 (116)
    2015-04-21  14:00
  7. Torolt_felhasznalo_804640
    Torolt_felhasznalo_804640
    2015. Április 21. 14:36120.

    Bocsi, nem írtam le. 


    Szóval azért kötelező, mert kábé meglincselnének, ha szőrös lábbal és hónaljjal mennék az utcán. 


    És kapaszkodjunk meg NAGYON: szőrös lábbal és hónaljjal éltek eleink, bizony, a nők is. Te jó ég! kiálthatunk fel. 


    Na most egy férfit meglincselnek, ha szőrös lábbal és hónaljjal járkál? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (119)
    2015-04-21  14:30
  8. Torolt_felhasznalo_804640
    Torolt_felhasznalo_804640
    2015. Április 21. 14:30119.

    "Az már más lapra tartozik, hogy a nőknél a teljes szőrtelenítés (és értem ez alatt a kar szőrtelenítését is) hozzátartozik a komfortérzethez, higiéniához. A női nemi szervet könnyebb tisztán tartani, a szőrtelenítés alap kell hogy legyen. És nem csupán akkor, amikor nemi együttlét várható, nem csupán akkor, amikor olyan ruhát veszünk fel amiben a hónalj láthatóvá, hanem igénnyé kell hogy váljék. Nem a mások, hanem a saját elvárásainknak kellene megfelelnünk."


    Nem tartozik hozzá a komfortérzethez és a higiéniához szerintem. 


    "Tehát, nem amiatt szőrtelenít egy nő, mert kötelező, hanem amiatt, mert úgy kellemesebben érzi magát. Nőiesebb. Viszont egy férfi a szőrtől férfiasabb, egy nő tudat alatt felméri a tesztoszteron szintet rajta."


    Nem, nem érzem kellemesebben magam szőrtelenítve. 


    "Én elhiszem hogy ez sok nőnek macera. Meg kell tanulni a tökéletes szőrtelenítés módját is. Nem elég nőnek születni, nővé kell válni. Főleg nyáron rengeteg kipattogzott bőrt látni, a szőrtüsző gyulladás, nem megfelelő szőrtelenítés eredményét. Gusztustalan."


    Hallottál arról, hogy van, akinek érzékenyebb a bőre az átlagnál? Biztos nem. 


    "Gondolom ezek után nem fogod leírni, hogy miért érzed úgy, a nőknek KÖTELEZŐ a szőrtelenítés."


     


    De leírtam. 

    előzmény:
    Nikita 666 (116)
    2015-04-21  14:00
  9. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2015. Április 21. 14:04118.

    Amarynda: Emlékszem Pataki Ágira. És arra a szép kislányra is, Csillára, aki öngyilkos lett, miután szépségkirálynő lett. Mennyivel természetesebb lány volt, mint akik most versenyeznek. Vannak országok, ahol szabályosan 'kitenyésztik' a szépségkirálnyőket.

    előzmény:
    Amarynda (113)
    2015-04-20  14:03
  10. 2015. Április 21. 14:03117.

    A férfiak szerencséjére még manapság is élnek Ágiféle fiatal nők.

    előzmény:
    Amarynda (113)
    2015-04-20  14:03
  11. 2015. Április 21. 14:00116.

    Nem, nem kötelező. Sokadszorra említem, egy felnőtt, kiegyensúlyozott személyiséget egy másik ember nem kötelezhet semmire. Divat sem.


    Az már más lapra tartozik, hogy a nőknél a teljes szőrtelenítés (és értem ez alatt a kar szőrtelenítését is) hozzátartozik a komfortérzethez, higiéniához. A női nemi szervet könnyebb tisztán tartani, a szőrtelenítés alap kell hogy legyen. És nem csupán akkor, amikor nemi együttlét várható, nem csupán akkor, amikor olyan ruhát veszünk fel amiben a hónalj láthatóvá, hanem igénnyé kell hogy váljék. Nem a mások, hanem a saját elvárásainknak kellene megfelelnünk.


    Tehát, nem amiatt szőrtelenít egy nő, mert kötelező, hanem amiatt, mert úgy kellemesebben érzi magát. Nőiesebb. Viszont egy férfi a szőrtől férfiasabb, egy nő tudat alatt felméri a tesztoszteron szintet rajta.


    Én elhiszem hogy ez sok nőnek macera. Meg kell tanulni a tökéletes szőrtelenítés módját is. Nem elég nőnek születni, nővé kell válni. Főleg nyáron rengeteg kipattogzott bőrt látni, a szőrtüsző gyulladás, nem megfelelő szőrtelenítés eredményét. Gusztustalan.


    Gondolom ezek után nem fogod leírni, hogy miért érzed úgy, a nőknek KÖTELEZŐ a szőrtelenítés.


    A férfiaknál sem választható. Egyetlen FÉRFI sem fog szőrteleníteni, hidd el. Viszket nekik, ugyanúgy kipattogzik, mivel sima borotvával művelik, és ahogy nő a szőr, beleakad a pólójukba, kellemetlen érzés. Akik nem érzik magukat annyira férfiasnak hogy vállalják a másodlagos nemi jellegüket, azok szőrtelenítenek. Tudom, sokan vannak. Viszont tény, kevés az igazi férfi. Ugyanez tartozik a kopasz fejre. A Sámsonok kivételével a tar fej a férfiassághoz tartozik. És nyugodtan el lehet vonatkoztatni a kigyúrt kopasz idiótáktól. Egy kopasz nő viszont eléggé bizarr kinézetű. Meg ne említsed a daganatos betegeket, mert visítok. Ők nem önszántukból tar fejűek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (115)
    2015-04-21  08:26
  12. Torolt_felhasznalo_804640
    Torolt_felhasznalo_804640
    2015. Április 21. 08:26115.

    Igen, csak amíg a férfiaknál VÁLASZTHATÓ, hogy leborotválják-e akármijüket, addig nőknél ez KÖTELEZŐ.

    előzmény:
    Nikita 666 (114)
    2015-04-20  14:43
  13. 2015. Április 20. 14:43114.

    A reklámokkal birkákat manipulálnak. Nagy tömegeket lehet befolyásolni, de mindig vannak akik kilógnak a sorból, és merengve nézik hogy a többiek miért csinálnak saját magukból bohócot.


    Nem másoknak, hanem saját magunknak kellene megfelelni.


    Divat lett a férfiak szőrtelenítése is. Nekem nem tetszik. És nem hiszem, hogy bármelyik férfinek zavaró momentum lenne a mellkasán, lábán lévő szőrzet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755660 (106)
    2015-04-20  11:50
  14. 2015. Április 20. 14:03113.

    Pataki Aginak hivtak lehet hogy te mar nem emlekszel ra.

  15. 2015. Április 20. 14:02112.

    Ijeszto az uj trend hogy milyen kovetendo peldakat latnak a fiatal lanyok. nemelyik szupermodell ugy nez ki mint akik most jottek a drogelvonobol. csontsovanyak karikas szemuek iszonyat.


    es akkor hozzajonnek a DD mellekkel mindenfele sztarok es siman meggyozik ezeket a fiatalokat hogy cask igy lehetnek nyerok a mai vilagban.


    en se es meg azt hiszem nagyon sokan nem ertenek vele egyet de ez ar nem fog itt megallni.


    tudod amikor az anyuka a helyes 18 eves lanyanak mellnagyobbito mutetet ajandekoz erettsegire  (es ez nem ritka dolog) akkor ehhez mar nincs mit hozzatenni. szomoru dolog.


    en anno abban az idoben amikor a Fabulon Agi dolgozott voltam modell egy mas fajta reszen, o kozmetikumokat reklamozott en ekszer boltoknak dolgoztam. tobbek kozott. abban az idoben is sminkeltunk de amikor leszedtuk a "munkasminket" azert nem valtoztunk meg annyira hogy rank se lehessen ismerni.


    en ugyanazzal a hajjal szemmel  stb vel voltam modell amit a termeszet adott. nem hordtam kontaktlencset hajhosszabbitast stb. sot voltak modelltarsak akik attol voltak nagyon szepek hogy szinte egyaltalan nem is sminkeltek oket. Ma "konnyu" ugy szepnek lenni hogy rad se ismernek amikor besminkeltel mert mar az nem te vagy. akkoriban egy valogatason volt olyan  hogy a legszimplabb alapsminkkel es frissen mosott hazilag szaritott hajjal kellett megjelenni. ott nagyobb erdem volt 500 as valogatasrol bekerulni a 15 koze. de hat mar mas a vilag ezt kell elfogadni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116774 (110)
    2015-04-20  13:48
  16. Torolt_felhasznalo_755660
    Torolt_felhasznalo_755660
    2015. Április 20. 13:52111.

    A fogyasztói társadalom sokszor valóban valami olyasmire alapul, hogy utáld önmagad, amiért..., de ha ezt vagy ezt megteszed v. megveszed, akkor azzal eléred a boldogságot és új ember leszel.

  17. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2015. Április 20. 13:48110.

    Amarynda: Azzal egyetértek, hogy akinek valami zavaró esztétikai problémája van, pl. teljesen lapos mellkas, v. karvalyorr, v. zavaró, csúnya anyajegy, ami elcsúfítja az arcát, elálló lapátfülek stb. az éljen a lehetőséggel és műttesse meg, ha zavarja.


    Ismerek embereket, akik így is elfogadták magukat, és sikeres, boldog életet élnek, de oké, erre nem mindenki képes.


    Pl. rajtam is hajtottak végre apró plasztikai beavatkozást: a jobb szemem mellől levetettem egy kidudorodó, egyre növekvő anyajegyet, mert majdnem a látásomat is zavarta (és nem volt szép, bár ezzel még együtt tudtam volna élni).


    Én csak azzal nem értek egyet, hogy manapság a legtöbb fiatal lány talál magán apróbb esztétikai hibát, amitől hirtelen úgy érzi, vége a világnak. Erre erősítenek rá a reklámok, meg az egymás hülyítése. Aztán szép lassan mindenkiből műhajú, műmellű, műfenekű egyenribancot csinálnak, mert a csapból is az folyik, hogy kötelező mindenkinek Barbie-babának lenni, mert mindenkinek ezt tetszik. Pedig szerintem egy nagy francokat.


    És nagyon gyakran egy-egy ilyen 'beszűkülés' szorongásról árulkodik, valami más probléma húzódik a háttérben (görcsös megfelelni vágyás, félelem a jövőtől stb.), és ahelyett, h ezeket kezelnék, és az lenne a cél, hogy érett, felnőtt személyiséget alakítsanak ki, mennek a hülye plasztikáztatásokat, mintha az bármit is megoldana.


     

    előzmény:
    Amarynda (107)
    2015-04-20  13:33
  18. Torolt_felhasznalo_755660
    Torolt_felhasznalo_755660
    2015. Április 20. 13:48109.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116774 (108)
    2015-04-20  13:36
  19. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2015. Április 20. 13:36108.

    traktor1: Nem csak a nőké. Úgy általában, az egészséges lelkületű, normális értékrenddel rendelkező, értelmes célokra törekvő emberek ellen indul a támadás.


    Mert egy boldog, egészséges, gondolkodó ember nem fogyaszt ész nélkül, nem manipulálható, és gyakran megkérdőjelezi, hogy amire rá akarnak venni minket, annak van-e értelme, ill. jó lesz-e neki.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755660 (106)
    2015-04-20  11:50
  20. 2015. Április 20. 13:33107.

    Azt hiszem akkor erdemes plasztikai mutetre menni ha az illetonek regota es hosszu tavon vannak ezzel komoly lelki problemai. de ha egy ideig jol megvolt es sose volt gond a partnerekkel se akkor nem kell rogton ehhez a megoldashoz folyamodni.


    azoknal megertem ahol teljesen lapos valaki es a ket mellbimbon kivul semi nem "utal" arra hogy melle is van a nonek.


    de akinek valamennyi van ott azert mas megoldasok is szoba johetnek.


    viszont ha az illeto egy felnott ember es MINDIG zavarta tini koratol a melle nagysaga (kicsisege) es ez a sexualis es lelki eleteben traumat okoz folyamatosan akkor erdemes felvallalni a mutetet. en igy gondolom.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116774 (103)
    2015-04-19  21:46
  21. Torolt_felhasznalo_755660
    Torolt_felhasznalo_755660
    2015. Április 20. 11:50106.

    Ez nem feminista szöveg.

    Tényleg létezik egyfajta szépségfasizmus.
    Ld. reklámok stb.


    Ez elég simán észrevehető tendencia.

    előzmény:
    Nikita 666 (105)
    2015-04-20  10:23
  22. 2015. Április 20. 10:23105.

    Miféle elnyomás?


     


    Komolyan kérdezem, egészségesnek tartod azt az embert, akinek a lelki harmóniája mások véleményétől függ? Hogyan létezhet, hogy valaki 30 éves koráig elégedett a testével, és néhány rosszindulatú megjegyzés ezt megváltoztatja?


    Az ilyen megjegyzések csupán katalizátorok, ami a meglévő, de elfojtott elégedetlenséget felszínre hozzák. Szó sincs elnyomásról. Senkit nem lehet elnyomni, ha nem engedi.


    A sebészeket sem kellene kiemelni, a helyreállító műtétekből alakult ki az esztétikai. És mivel minden embernek önmaga felé hajlik a keze, miért ne húznának hasznot a sok libából, akik tehénné szeretnék magukat operáltatni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804640 (104)
    2015-04-20  07:56
  23. Torolt_felhasznalo_804640
    Torolt_felhasznalo_804640
    2015. Április 20. 07:56104.

    Megkockáztatom, hogy ez (ti. hogy nagyon jó alakú, csinos nők nem jók úgy, ahogy vannak) nem csak az pl. sebészeknek kedvez, hanem a nők újfajta elnyomása is. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116774 (102)
    2015-04-19  21:34
  24. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2015. Április 19. 21:46103.

    Amarynda: Különböző testalkatú nők vannak, és mindegyik lehet szép és szexi.


    Te nőies alkat vagy, világéletedben ilyen voltál, te így voltál szép.


    Én nyakigláb típus voltam/vagyok, karcsú derékkal, és nem kicsi, de nem nagy mellekkel. Ez is bőven elég volt ahhoz, hogy jó pár pasi belém zúgjon.


    Szerintem más dolog betegség miatt elveszített mellet pótolni (engem is zavarna,ha egy mellel, illetve műtétileg asszimetrikus mellekkel kellene élnem), mint egy egészséges fiatal lánynak két szilikonnal töltött műanyag zacskót betuszakolni a mellkasába, mert agybaja lett és kitalálta, h ő lapos (holott nem is teljesen lapos, és eddig neki is tetszett, és a pasijainak is).
    Ráadásul, ő is karcsú, hosszúlábú, sportos alkat, egy ilyen műduda még a teste normális arányait is torzítaná.

    előzmény:
    Amarynda (99)
    2015-04-17  09:19
  25. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2015. Április 19. 21:34102.

    traktor1: Már hogy lenne rendben? Akkor miből élnek meg az implantum-gyárak és a plasztikai sebészek???


    Menjen csak minden lány a kés alá... Vagy szedjen andidepresszánst, mert úgysem lehet tökéletes...


    Az értelmesebbje meg éli az életét, jól elvan a bőrében és próbál minél többet kihozni a belső és külső értékeiből:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755660 (101)
    2015-04-19  19:53

Címlap

top