Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Idősebb pasiba szerettem

királyjány
Létrehozva: 2015. március 24. 13:24

Sziasztok,


 8 hónapja történt velem, hogy hatalmas szerelmi csalódás után(-a vőlegényem hagyott el-) munkahelyet is váltottam.Ott a tőlem 14 évvel idősebb főnököm, kedvessége egyből feltünt, de nem különösebben érdekelt. Én 26 éves lány vagyok, közben próbálkoztam fiukkal, de semmit nem éreztem, ezért mindig kudarcba fulladt, vagy én törtem össze mások szívét.Ezért 2 hónapja, elhatároztam bele sem kezdek semmibe.1 hete tünt fel, hogy egyre többet gondolok a feletesemre, beleszerettem.Hogyan kerülhetnék hozzá közel?Én sem vagyok közömbös neki, nekem pedig jó végre érezni, hogy tudok újra egy férfihoz vonzódni.

  1. 2015. Április 1. 23:5777.

    Jaj de izgi!Es a pasi is vetkozik elotted?

    előzmény:
    királyjány (1)
    2015-03-24  13:24

Címlap

top