Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvő 2016

bijuca87
Létrehozva: 2015. március 4. 12:38

Sziasztok!


 


 


 


Jó lenne olyan menyasszonyokkal beszélgetni, akik hozzám hasonlóan 2016-ra tervezik az esküvőjüket. Én már elkezdtem egy-két dolognak utána nézni a neten és ha minden jól megy akkor lassan a helyszín kiválasztása jön személyesen is, aztán apránként a többi dolog


Jó lenne tudni, mi mennyibe kerül, merre érdemes menni, milyen szolgáltatókat, helyszíneket ajánlotok! 


Nálunk egyelőre annyi biztos, hogy kb 70 fő lesz a vendégsereg, és nem szeretnénk nagy luxus esküvőt, valamint a dekor színe türkiz és sárga lesz. A helyszín valószínűleg Pest megyében, és mindenképp szeretném/nénk, hogyha a polgári szertartás külső helyszínen megoldható lenne.


Várom menyasszonytársaimat, hogy együtt ötletelhessünk a továbbiakban! 

  1. 2017. október 17. 15:50381.

    Ki ne szeretne egy gyönyörű menyecske ruha költeményben megjeleni az esküvőjén.


    Lagzi elképzelhetetlen minőségi vőlegény öltöny nélkül, hiszen a férfiaknak is fontos a megjelenés ekkor.


    A molettebb nők is vehetnek maguknak szép esküvői ruha darabokat a megfelelő helyen.


     


     

  2. 2017. március 9. 20:45380.

    Sziasztok!


     


    Ha valami újdonságra vágytok a homokceremónia és gyertyagyújtás helyett!


     


    www.folyadekceremonia.hu

    www.facebook.com/folyadekceremonia/

  3. 2016. október 25. 12:13379.

    Sziasztok, 


    ráakadtam egy érdekesnek tűnő lehetőségre, egy 360°-os esküvői videó-szolgáltatóra:


    360°-os esküvői videók - Éld Újra!


    Viszont még hasonlóról sem hallottam, valakinek van esetleg tapasztalata a kérdésben?


    Előre is köszönöm!

  4. 2016. július 29. 09:40378.

    Sziasztok!


    Nekünk nyár elején volt az esküvőnk és gondoltam megosztom a pozitív élményeket a fotózással kapcsolatban. Mi a fotoplus-t választottuk, hogy előhívassuk a készült képeket, nagyszerű munkát végeztek. Aztán elgondolkodtunk, hogy jó lenne valami maradandóbb is mint csak a fényképek, aztán körbenéztünk az oldalukon és találtunk olyan lehetőséget, hogy vászonkép készítés. Természetes a lehető legnagyobbat csináltattuk :D Azóta is nagyszerűen mutat a szobánk falán. Leendő menyasszony ajánlom figyelmébe az oldalt ----> http://fotoplus.hu/eskuvoi-ajandek

  5. 2016. július 10. 12:18377.

    Sziasztok!


    mi már megtartottuk 2015.dec.31-én az esküvőnket Visegrádon, szűk körben, vacsorával, lagzi nélkül. Tudom milyen gyöngyövűek a nyári esküvők, én azért mégis egy romantikus télit választottam :)Kicsit aggódtam az időjárás miatt, de nagyon nem bántam meg, hogy augusztus helyett (ez volt az alternatíva) a decembert választottuk! Hó ugyan sajnos nem volt, ám szerencsére eső-sár-latyak sem, és igazán csodálatos volt. 3 hónap elég volt a szervezéshez, mivel a lagzit kihagytuk, és a szolgáltatások télen sokkal elérhetőbben. A szilveszter talán kicsit macerás lehet, de nem megoldhatatlan. 


    A ruhám és cipőm eladósorba került, itt megnézhető: 


    http://www.jofogas.hu/budapest/Eskuvoi_vagy_szalagavato_ ruha__cipo___Maggie_Sottero_Felicity_modell_48522921.htm  


    Mindenkinek jó készülődést kívánok :) és sok boldogságot.


Címlap

top