Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvő 2016

bijuca87
Létrehozva: 2015. március 4. 12:38

Sziasztok!


 


 


 


Jó lenne olyan menyasszonyokkal beszélgetni, akik hozzám hasonlóan 2016-ra tervezik az esküvőjüket. Én már elkezdtem egy-két dolognak utána nézni a neten és ha minden jól megy akkor lassan a helyszín kiválasztása jön személyesen is, aztán apránként a többi dolog


Jó lenne tudni, mi mennyibe kerül, merre érdemes menni, milyen szolgáltatókat, helyszíneket ajánlotok! 


Nálunk egyelőre annyi biztos, hogy kb 70 fő lesz a vendégsereg, és nem szeretnénk nagy luxus esküvőt, valamint a dekor színe türkiz és sárga lesz. A helyszín valószínűleg Pest megyében, és mindenképp szeretném/nénk, hogyha a polgári szertartás külső helyszínen megoldható lenne.


Várom menyasszonytársaimat, hogy együtt ötletelhessünk a továbbiakban! 

  1. 2015. szeptember 5. 22:37326.

    Sziasztok,


    Eloszor is gratulalok Mindenkinek! :) En is csatlakoznek Hozzatok, mi is 2016-ban tervezzuk az eskuvonket, ugy nez ki, szeptember 03. lesz a datum. Helyszin nalunk is Szarvas lesz, ahogy Eneee-eknek. :)


    Ami eddig fixnek tunik, elvileg mostanaban foglaljuk, mar ceruzasan be vagyunk jegyezve: a hely, a dj (aki egyben a cm is lesz) es az anyakonyvvezeto a datummal.


    A hely egy etterem kerthelyisege lesz, ahol van rendezvenysator is, valamint ezen kivul kiulos padok, az eskuvo alatt teljesen el leszunk kulonitve a tobbi vendegtol. A polgari szertartast is itt tervezzuk megtartani. A dj-t mi ugy valasztottuk, hogy tavasszal voltunk baratnomek eskuvojen, es mindkettonknek szimpatikus volt. Az anyakonyvvezeto annyit mondott nekunk, hogy januarban kell keresni majd, akkor lehet hivatalosan is bejelentkezni, most ceruzaval irjak a neveket.


    Mi csak polgari eskuvot szeretnenk, templomi nem lesz. Szinekben a levendula lila es a halvany sarga tunik eddig befutonak, de konkret dekor elkepzelesek meg nincsenek. :) Szallas tekinteteben kollegiumra gondoltunk a nem szarvasi rokonoknak es baratoknak. Ruhat meg nem tudom egyelore, hogy berelni, vagy varratni fogom, ugy vagyok vele, hogy majd elmegyek par helyre, probalok ruhakat, es utana meglatom, mi tunik jobbnak. Fotos-videost jelenleg is keresunk meg, mar tobb helyrol kaptunk ajanlatokat. Koszonoajandeknak ferfiaknak kis uvegben hazi palinkat, holgyeknek pedig szinten kis uvegben lekvart gondoltunk szepen csomagolva. :)


    Elsore most ennyi jutott eszembe. :) A Fb csoportotokhoz is csatlakoztam.

  2. 2015. augusztus 27. 18:10325.

    Sziasztok!


    Jaj de jó, hogy találtam egy ilyen fórumot  Már csatlakoztam a fb csoporthoz is, ha befogadtok 


    Nekünk is jövőre lesz az esküvőnk, májusban, vagy szeptemberben. De a május valószínűbb.


    A párom szarvasi, én pesti vagyok. De mivel ott nagyobb a rokonság, ezért Szarvason lesz a lagzi.


    80 főre tervezzük, már kértünk ajánlatokat.


    Egész nap a netet böngészem, azt sem tudom, hol induljak el


    Abban tudtok segíteni, hogy akkor mi a helyzet, ha a párom nincs megkeresztelve, de templomi esküvőt szeretnénk?
    Lassan el kéne mennünk a paphoz, hogy minél előbb elkezdjük ezt is intézni, mert ha esetleg meg kell keresztelkednie, az még gondolom egy külön oktatás, és csak utána jöhet a jegyesoktatás?


    Köszi a válaszokat!


    Eni

  3. 2015. augusztus 14. 13:21324.

    Sziasztok!


    Nekünk is 2016-ban lesz az esküvőnk és már szinte mindent kinéztünk amit csak lehet (dekor, helyszín, szolgáltatók) ám amiben még nagyon nem tudtunk dönteni az a nászút! :) 


    Szóval, a páromnak akadt egy jó ötlete, összeszedtük egy listába a lehetséges helyszíneket, majd létrehoztunk nekik egy szavazást :) 


    Egy olyan kérésünk lenne, hogy ha nem okoz túl nagy problémát, tudnátok nekünk segíteni? Csak annyit kell tenni, hogy a lehetséges helyszínek közül választani kell egyet ahová szívesen elmennétek és/vagy voltatok már. :)


    Az alábbi linken lehet szavazni: http://goo.gl/forms/AALqCcT6HP


     


    Előre Is Nagyon Szépen Köszönjük! Eri&Mikó

  4. 2015. augusztus 12. 10:04323.

    Sziasztok, Mit kell beállítanom ahhoz, hogy az elejétől át tudjam olvasni a hozzászólásokat? :) Köszönöm!

    előzmény:
    bijuca87 (1)
    2015-03-04  12:38
  5. 2015. augusztus 7. 13:12322.

    Sziasztok! Nekünk 2016.júliusában lesz az esküvőnk, és végre találtam egy topicot, ahol lehet segítséget, tanácsokat kérni tőletek:) Mi ceremóniamestert, fotóst, videóst, és zenekart vagy dj-t keresünk jelenleg. Van vmi ötletetek? Ceremóniamestereket kerestem már fel,de 250.000 alatt nem nagyon vállalják, ez egy vicc.........vőfélyt viszont nem szeretnénk...segítsetek plsss..köszönöm!


     

  6. 2015. július 29. 15:21321.

    Sziasztok! 


    Most találtam a topikra, és szeretnék csatlakozni, ha lehet, de előtte természetesen gratulálok minden Kedves Menyasszonynak! 


    Mi május 21-re tervezzük az esküvőt a Párommal. Jövő héten megyünk megnézni a kiszemelt helyet a lagzira, eddig csak képen láttuk, ez tetszett a legjobban, és az árajánlatuk is elfogadható volt, szóval, most nagy az izgalom :) 


    Van már pár elképzelés a nagy nappal kapcsolatban, de hát, ahogy az lenni szokott, sok dolog közben derül ki.


    Az biztos, hogy kicsit elkezdtem izgulni, hogy Ti mennyi mindennel előrébb vagytok, azt hiszem, "kicsit" bele kell húzni a szevezésbe... És hú, meg jajjjjjj, meg minden...


    Ha minden igaz, jövő héten beszélünk a fotósokkal, hármat ismerünk, aztán meglátjuk. Videósunk nem lesz, ceremónia mester sem valószínű, de hát ez persze változhat :) Zene terén egyelőre ötletelünk csak. 


    Színekben még nem gondolkodtunk. A meghívókat és az ültetőkártyákat én csinálom. Köszönet ajándék szerintem nem lesz.


    A ruhámat valószínűleg varratni fogom majd. Koszorús lányok nem lesznek, mert nincs a családban hajadon, a gyerekek még nagyon kicsik. A gyűrűt a kisfiúnk viszi majd Egyházi és polgári szertartást is szeretnénk majd. Ide kollégákat is hívunk majd, illetve barátokat, de a lagziba csak rokonok és a legszűkebb baráti kör lesz hivatalos, kb.70-en leszünk majd.


    Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, nem baj, hogy ilyen hirtelen, és ismeretlenül írogattam, de olyan jó volt olvasni Titeket, és olyan jó, hogy én is leírhatom ezeket a dolgokat 


    Kellemes és stressz-mentes készülődést Mindenkinek, és jó nyarat, na meg persze jó időt i!!! 


     


     

    előzmény:
    Nixi_0820 (320)
    2015-07-21  17:12
  7. 2015. július 21. 17:12320.

    Már voltunk náluk,és első perctől olyan volt mintha barátokhoz mentünk volna.


    Párom és a Ceremóniamester hamar egymásra talált a film-imádatt miatt és hogy az esküvőnkbe is szeretnčnk ilyen dolgokat becsempészni majd. :)

    előzmény:
    boikámé (319)
    2015-07-21  13:15
  8. 2015. július 21. 13:15319.

    Így már teljesen világos :) Nem is hallottam még ilyen opcióról, de nagyon szimpatikus. Nálunk is 12e/fő lesz a vacsi(k)+korlátlan ital, szerintem ez nagyon baráti ár, bőséges is amiből lehet választani. Lehet beletenni helyi ismert ételeket is. Nyilván ezt majd csak előtte pontosítjuk.


    A lényeg,h legyen hol készülődni nyugiban, ha ez épp a fotós akkor üsse kavics Addig is ismerkedtek, jókat nevettek ami segít majd elterelni az izgalomról a figyelmed. Lehet új barátaitok lesznek :)

    előzmény:
    Nixi_0820 (318)
    2015-07-20  17:42
  9. 2015. július 20. 17:42318.

    Nálunk úgy néz ki, hogy van egy csomagunk,amiben benne van a vacsora + korlátlan italfogyasztás (vacsora kezdetétől, hajnali 3-ig) + éjféli menü = mindez 12ezer Ft/fő.


    Mi vagyunk az utolsó pár,akiknek a dekoráció ingyen van. Nem, nekünk kell vinni. Vannak saját dekorációjuk. Vázák + zselés golyók + szalvéta + lampion + asztali futó + selyemszalag. Ha ezeken kívül szeretnék egyéb dekorációt, akkor bármit bevihetek és azt is feldíszítik. De a virágot nekem kell vinni a dekorhoz. (Éppen emiatt lesz virágpiacról a virág, mert az olcsóbb és még alakítható is). Pluszban a fényfüzérért és a pavilonért kell fizetni,de a pavilont is igény szerint díszítik nekünk. Van még 1-2 plusz dekor amit megálmodtam és szeretném ha lenne, úgyhogy azt majd én fogom vinni.


    Nekem valószínű, hogy a szüleim és/vagy az öcsém megy majd a virágokért illetve a sütiket is ők viszik el. A csokorért lehet párom fog elmenni. Nálam az az érdekesség még, hogy én a fotósoméknál fogok készülni. Monorról túl sokat kellene oda-vissza utazni, illetve ugyanaz a helyzet a kerülettel is ahol lakom. A fotósomékhoz közelebb vannak  a fotózási helyszínek. Tehát ott készülök majd, hiszen a fotósom fog sminkelni is, a barátnője lesz a fodrászom is, aki majd házhoz jön. Így kényelmesebb lesz a készülés.


     


    Én szerintem is picit könnyebb lesz így, hogy ismerik egymást és dolgoztak már közösen.


     


    Hasonlóan hozzád, sokszor elfog az izgalom és szinte alig hiszem el, hogy férjhez megyek jövőre :)

    előzmény:
    boikámé (317)
    2015-07-20  11:59
  10. 2015. július 20. 11:59317.

    Akkor Ti is sokat haladtatok Nekünk ez nagyon megnyugtató,h amit szeretnénk azt el is tudjuk intézni, ilyenkor olyan valóságos az egész,legalábbis nekem,h tényleg férjhez megyek 


    Írtad,h a dekor benne van az árban az étteremnél, ezt hogy kell érteni? Viszitek a dekor elemeket és ők felteszik? Miért nektek kell menni a virágpiacra?


    A helyszínt mi is megnéztük feldíszítve, megterítve. Nekünk teljesen más elképzelésünk van a dekorral kapcsolatban (csoki barna- vajszín), mint az akkori páré, de szép volt, és hangolódtunk a mi napunkra :)


    Nálunk is közrejátszott a szolgáltatók választásánál, h dolgoztak- dolgoznak együtt és baráti viszony van köztük. Szerintünk is sokat számít, hiszen ismerik egymást, ezért segítik egymás munkáját is. Eddig ahol kérdezték kiket kértünk fel, mindenki bólogatott,h nagyon jó döntés.


    Lányok, azt ne felejtsétek el,h kérjetek meg vkit, aki segít a lagzi napján, nem csak az öltözködésre gondolok, hanem aki elmegy a csokorért, kitűzőkért és elviszi a kocsit is feldíszíteni. Jut eszembe még mindig várjuk a dekor ajánlatot.... de kíváncsi vagyok!


    A facebook csoport pörög?

    előzmény:
    Nixi_0820 (316)
    2015-07-19  21:31
  11. 2015. július 19. 21:31316.

    Sziasztok, sziasztok.


    Kicsit sajnos eltűntem én is. A munka mostanŕban eléggé lefoglalt és lefárasztott.


    A fotósunk idén már nem vŕllal senkit sajnos :(  Egészen októberig le van foglalva.


     


    Az elmúlt időszak azért szól nŕlunk is a szeevezésről. Voltunk az étteremben,ahol az esküvőnk lesz, Monoron. Mindenr leegyeztettünk: hogy hol és hogyan lesz a terětés, a diszitésről is,illetve a menüről. Nagyon sok hasznos tanŕcsot kaptunk. Még fogunk menni ősszel ia oda,hogy egy szombati napon dekorŕlva is láthassuk. Igazán kedvesek, és családias a légkör. Első perctől megfogott. Minden igęnyemnek,elképzelésemnek igyekeznek eleget tenni. Nagyon elégedett vagyok már most. Mi vagyunk az utolsó pár,akiknek a dekoráció még benne van az árban. És nagyon igényesen dolgoznak. Mindent úgy,ahogy elképzeltem. Hidegtŕlakat is fogunk rendelni a távoli rokonoknak. Az étterem és a hozzátartozó panzió is le lett fogllva.


     


    Ezután lefoglaltuk a fotósunkat és a férjét is,aki a ceremónia mesterünk lesz. Tőlük 1000%-os elégedettsęggel távoztunk. Mintha barátoknál lettünk volna. Nagyon jó tippeket adtak. Megbeszéltük miket nem szeretnénk és mihez ragaszkodunk. Elmeséltük a megismerkedésünket és ehhez fűződően egy nagyon jó fotózási ötletsort találtunk ki.


     


    A dj-vel gondba voltunk. Nem sikerült talŕlni. A fotósunk is ajŕnlott egy Dj-párost,akik dobolással és kongŕval dobják fel a zenéket. Bármilyen zenét játszanak,igény szerint. Nekünk a ceremónia alatti hangositást és zenék bejátszását is vŕllalták. Ezen felül pedig hihetetlen barátságos áron dolgoznak. Nagyon pozitivum hogy a fotóssal és a CM-el sok esküvőt csináltak már közösen,úgyhogy biztos zőkkenőmentesen fognak tudni most dolgozni.


    Az étterem udvarában lesz a polgŕri szertartás. Egyből utŕn kezdődne az egyházi,ami ugyanúgy az udvaron lenne a pavilon alatt.


    Egyházit csak én szerettem volna. Nem ragaszkodtam a templomhoz,csak hogy legyen egy egyhŕzi szertartás is. Nagyon nehčz elvileg összehangolni ott a papot és az anyakönyvvezetőt. Ěgy ajánlottak egy papot,aki nagyom rugalmas és kijön. Vele és az anyakönyvvezetővel majd augusztusban vagy szeptemberben pontositunk.


    A dekorhoz virŕgokat ha minden igaz egy virágpiacról szerzünk majd be,mivel ott olcsóbb és az étteremben a szervezőnk mindent megcsinál. Levágja a szárat,megigazitja...stb


    A dekorŕció barna + kék,ahogy korŕbban irtam. Kicsit körvonalazódott már ez is. Részleteket majd később irok, ez az üzenet most igy is hosszúra sikeredett.


     


    Gratulŕlok mindenkinek,hogy ilyen ügyesdn halad és mindenki élvezze ki a nyarat és a szervezést.


     

    előzmény:
    mormota78 (299)
    2015-07-09  09:42
  12. 2015. július 16. 21:40315.

    Huhuhuuu de sokan vagyunk már 

    előzmény:
    bijuca87 (314)
    2015-07-16  15:11
  13. 2015. július 16. 15:11314.

    Dátum frissítések! 


     


    RedJeans - 2016.05.07.


    flora88 - 2016.05.07.


    nora13 - 2016.05.13.


    l.ila - 2016.05.14.


    emőke89 - 2016.05.28.


    beusxy - 2016.06.11.


    boikámé - 2016.06.18.


    Anna665 - 2016.06.25.


    Húsztizenegy0824 - 2016.06.25.


    Zazi9 - 2016.07.30.


    KRina - 2016.07.30.


    Nixi_0820 - 2016.08.06.


    bijuca87 - 2016.08.06.


    nitaa001 - 2016.08.06.


    Etti88 - 2016.08.13.


    Judy88 - 2016.09.03.


     

  14. 2015. július 16. 13:15313.

    Sziasztok!


    Gyorsan csatlakoznék én is a csapathoz, végigolvastam az összes hozzászólást, sok olyan dolgot találtam, ami nekem eszembe se jutott eddig, úgyhogy köszönöm! :)

    Mi is 2016. július 30-ra tervezzük a Nagy Napot, egy JNSZ megyei kis faluban. Párom odavalósi, és az én nagymamám is ott élt gyerekkorában, tehát nem volt nagy kérdés, hogy hol lesz az esemény. Hagyományos, falusi esküvőt tervezünk.


    Helyszín tekintetében még egy vendéglő hátsó udvarán lévő sátor és a felújított, helyi művelődési ház között vacilálunk. Ez még azért kétes, mert a számolgatások alapján kb. 80 fő lesz meghívva, és a vendéglő maximális férőhelye pont súrolja ennek a határát, viszont a légköre kellemesebb.


    A zenekarral most fogunk beszélni, egyik barátnőm édesapjának van egy csapata, akik mulatós zenét játszanak.


    Nálunk csak polgári szertartás lesz, valószínűleg a nagymamai ház kertjében fogjuk tartani, tehát lesz kikérés, vonulás a faluban.


    A dekorációt szeretném család, barátok segítségével megoldani, de az már biztos, hogy a színek a naphoz, a naplementéhez fognak kapcsolódni.


    Fotóson még gondolkodunk, főleg párommal viaskodunk ezen :)


     

  15. 2015. július 15. 20:04312.

    Nagyon hálásak lennénk a dekoros miatt :) ő intézi a virágokat is vagy csak a dekorációt? Ha kész lesznek a képek töltök fel. Muszáj haladnunk, mert a távolság nagy úr, meg nem is szeretünk kapkodni Egyébként 2016. 06. 18. most már hivatalosan is a Nagy Napunk  

    előzmény:
    bijuca87 (311)
    2015-07-15  17:00
  16. 2015. július 15. 17:00311.

    Üdv minden új menyasszonykának!


    Huhh hát Ti akkor most nagyon sokat haladtatok boikámé! Gratula! 


    Ami összeget írtál a dekorosra borzasztó drága szerintem is!Én is épp egy dekorossal egyeztettem. Nekünk egész baráti árat ajánlott. Ha gondolod szívesen átküldöm privibe, hogy mi kit találtunk.


     


    Majd a jegyes fotózásról, küldjél nekünk képeket, hogy meg tudjunk csodálni titeket (persze hha nem túl privát kérés). 


     

    előzmény:
    boikámé (310)
    2015-07-15  15:47
  17. 2015. július 15. 15:47310.

    Sziasztok Lányok!


    Gratulálok és üdvözlök minden új menyasszonyt


    Akiknek pedig sikerült haladni a szervezéssel hatalmas


    Eltűntem egy kicsit, nem volt mit írnom illetve vizsgáztam, utaztunk de azért olvastalak titeket :)


    A múlt héten bejelentkeztünk a hivatalba (15e Ft volt), a kihelyezett szertartás díja 60e lesz. Különböző csomagok közül lehet választani, de oda csak esküvő előtt kell menni, nálunk (Szegeden) úgynevezett családi iroda szervezi a külső polgári szertartást. Beszéltünk 3 dekorossal is, hát kaptunk 300e Ft-os ajánlatot (), a másik kettőt még várjuk. Az biztos ennyit nem tudunk ráfordítani. Nagyon bízunk benne,h lesz kedvezőbb is...


    Voltam ruha próbán, egyelőre az irányt tudom, mi áll jól, egy ruha volt amiben eltudom magam képzelni. A ruhapróbát egy kicsit csalódásnak érzem. Mindig olvastam,h wow érzés, meg királylánynak érzik a nők magukat, amikor megtalálják a ruhát. Hát én semmi ilyet nem éreztem. Remélem csak a fáradtság és a meleg miatt. Decemberben visszamegyünk, és eldöntöttem elmegyek máshova is. Viszont én úgy terveztem,h a szertartáson felveszek egy elegáns cipőt, de utána a bulira már sima lapos cipőben táncolok. Mondták a szalonban,h ez így jó és megértik az érveim, de mivel alacsony vagyok jobb lenne ha magasítanék magamon, mert a ruhának is szebb esése lenne. Azt mondták lehet magassarkú vagy telitalpú, és nem kell nagyon magasnak lennem csak egy kicsit. Szóval elgondolkodtam, és vettünk cipőt, nyári szandál pánttal (javasolták,h pántos legyen). Hozzánéztem az elegáns cipőmet (ami még a szalagavatós cipőm volt), a sarok méret jónak tűnik, szóval elvileg letudom cserélni és még nem is esek orra.
     
    Néztünk kíváncsiságból gyűrűket is, és beszéltünk a meghívóról is bővebben. Fényképes lesz, de mivel nincs normális közös képünk így megejtettük a jegyes fotózást is Először nagyon idegen volt a szitu, de szerintem gyorsan belerázódtunk, kb. 1,5 órás volt. Voltunk templomot is nézni, és a pap nagyon nyitott, kedves volt. Nem küldött el minket,h ez korai (pedig korai) nem tudunk még érdemben intézkedni. A könyvébe beírta a napot, voltunk jegyes oktatáson is, anyukám októberben beviszi a keresztleveleinket. Utána ha itthon leszünk megyünk hozzá további oktatásra.
     
    Nagyon jó volt együtt lenni, még ha sokat nem is pihentünk. Jó volt látni a páromon is,h érdekli dolog, kérdezett ő is és izgatott volt. Meg is dicsértek minket,h milyen jó látni ennyi idő után is a szerelmet, boldogságot rajtunk
     
    Kicsit sokat írtam, de bepótoltam a lemaradást :)
     
    Írjatok kivel mi újság!
     
    Üdv, Boikámé
  18. 2015. július 14. 18:15309.

    Oké, köszönöm szépen :) 


    Csoportot én is támogatom :) 

    előzmény:
    beusxy (307)
    2015-07-14  13:36
  19. 2015. július 14. 16:29308.

    Sziasztok! 


    Grarula mindenkinek!! :)


    Nálunk is alakulnak a dolgok. Helyszín, zenekar, fotós-videós, vőfély lefoglalva. A létszám és a kaja még egy nagy kérdőjel, de úgy gondoljuk cateringes céget simán találunk később is ezért ezzel most nem foglalkozunk. Anyakönyv vezetőt hamarosan felkeressük a lelkészen még gondolokodunk, mert a párom nincs megkeresztelve, ez egy kicsit bonyolít a dolgon. 


    Lesz facebook csoportunk? Nagyon támogatnám, segítek is szívesen ha kell. :) 


     

  20. 2015. július 14. 13:36307.

    Szia!


    Küldök privit. :)

    előzmény:
    l.ila (306)
    2015-07-12  10:16
  21. 2015. július 12. 10:16306.

    Sziasztok! Először is szeretnék mindenkinek gratulálni A mi esküvőnk május 14-én lesz Pécsen. 


    Kedves Beusxy, olvastam, hogy neked is Pécsen lesz, szeretnék tőled egy kis segítséget kérni zene ügyben. Egyetlen zenekart ismertem, de ők is foglaltak már, tudnál esetleg ajánlani valakit? Te hogyan találtad meg aki nálatok zenél? 


    Köszönöm előre is. 
    Mindenkinek jó készülődést! 

  22. 2015. július 10. 13:28305.

    Köszönöm a tippet! Már meg is néztem a honlapjukat és ki van írva, hogy mikor játszanak az étteremben, úgyhogy párommal a közeljövőben beülünk oda egy vacsira azt hiszem


     


     

    előzmény:
    nora13 (304)
    2015-07-10  11:45
  23. 2015. július 10. 11:45304.

    Anna665!


     


    Ha jó hegedűst szeretnél vagyis akkor a Régiposta étterembe menj be érdeklődni, ott szokott játszani egy cigányzenekar, akik nagyon jók barátnőm esküvőjén ők voltak, nem tudom külön egy hegedűs vállal-e ilyet, de ők biztos hogy zenészek és színvonalas előadást kapsz, profik.


    Nem tudom milyen napon/napokon játszanak, de ha megkérdezed és elmentek oda egy vacsira akkor meg tudjátok hallgatni, aztán el tudod dönteni felkeresed-e őket.

  24. 2015. július 9. 22:22303.

    Sziasztok!


    Nálunk is vannak fejlemények: voltunk az anyakönyvvezetőnél, így már fix az időpontunk


    Viszont továbbra is zenész keresőben vagyunk... a bulin már meg van, hogy ki játszik, de a szertartás és a vacsora alatt egyszerű hegedűszót szeretnénk... de sajnos senkit nem találok aki reális áron eljönne. Szívünk szerint egy tehetséges utcazenészt kérnénk meg, mert mindig szimpatikus volt az utcazenélés, szívesen támogatnánk ezzel valakit... de itt a környéken egy hegedűs utcazenészt sem ismerek. Szóval ha esetleg valaki tud ilyet bátorkodjon szólni

  25. 2015. július 9. 14:06302.

    Köszönöm beusxy :)

    előzmény:
    beusxy (301)
    2015-07-09  13:34

Címlap

top