Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kaáli Intézet kérdések

kisdinnye82
Létrehozva: 2015. február 23. 11:39

Sziasztok,


 


Csütörtökön megyünk az első konzultációra a budapesti Kaáliba.


Van valakinek tapasztalata, hogy az első konzultáción mi történik? Ilyenkor is csinálnak uh-t?


köszi a válaszokat!

  1. 2018. Április 3. 16:1740.

    Sziasztok


    A kérdésem,van bárki akinek a stimuláló injekciók,vagy tabletták mellékhatásokat okoztak?


    Köszönöm előre is


    Krisztina


     


     

  2. 2016. november 8. 12:1639.

    Mi Sajgó Attilához járunk,nagyon szimpatikus nekünk.

    előzmény:
    ZsZs (33)
    2015-08-27  17:19
  3. 2016. március 19. 06:1438.

    Sziasztok lányok!


    Tegnap teszteltem pozitívat!! Végre megérte vŕrni!


     

  4. 2016. március 19. 06:1137.

    Szia!


     Az elsőn csak beszélgettek a dokival és elmagyarŕzza a menetčt a dolgoknak. Ha voltak előző vizsgálati papírjaid azt mŕsold le mert kérni fogja és ő is elküld vizsgŕlatokra és ha szükséges a pŕrodat is.
    Ha megvan minden vizsgálat akkor megvŕrja mig egy ciklus elkezdődik és akkor már lesz uh. Remčlem tudtam segěteni.

    előzmény:
    kisdinnye82 (1)
    2015-02-23  11:39
  5. 2016. január 6. 08:5936.

    Szia!


    Sajnos nekem utóbb 2 embriót tettek vissza čs egy sem tapadt meg :( Most is kettőt fognak visszatenni mi kčrtük igy en ugy vagyok vele nagyobb az esčlye hŕtha mind a ketttő vagy az egyik marad velünk.


     

    előzmény:
    Hugi76 (25)
    2015-03-02  11:25
  6. 2016. január 6. 08:5235.

    Szia!


    Az első konzultációra jó ha a pŕrod is megy veled mert ő tőle is kčrhet a doki vizsgŕlatokat. Az eddigi papírjaitokat vigyčtek magatokkal mŕr ha voltak előző vizsgŕlatok . Beszčlgetčs törtčnik elmondjŕtok neki ami eddig veletek törtčnt čs a doki lemŕsolja magŕnak az eddigi vizsgŕlati papěrjaitokat. Fog vizsgŕlatot kčrni mindkettőtöktől ha szükséges de ez egyčni mindenkinek más és mŕs. Ha minden vizsgŕlat megvan ő ugy is mondja mikor kell jelentkeznetek čs ha minden ok bő tŕjčkoztatŕst ad hogy megy a lombik folyamata. Lehet vŕlasztanotok melyiket szeretnčtek a Tb ser vagy amit magatok finanszíroztok. Tegnap beszéltem a dokimmal a Tb - re augusztusra van időpont. Az első konzin nem szokott uh lenni vagyis nŕlam nem volt. Remčlem tudtam segěteni. Sok sikert! Barbi


     

    előzmény:
    kisdinnye82 (1)
    2015-02-23  11:39
  7. 2015. augusztus 27. 19:2334.

    Szia! 


    Mi hozzá jártunk, ha tudok szívesen segítek. De van egy zárt fórum róla itt az nlc - n amúgy. 


    Üdv: Kata 

    előzmény:
    ZsZs (33)
    2015-08-27  17:19
  8. 2015. augusztus 27. 17:1933.

    Sziasztok! 


    Van valakinek tapasztalata Dr. Sajgó Attilával kapcsolatban a bp-i Kaáliban?


     

  9. 2015. március 5. 19:5532.

    Lehet, hogy akkor én egy másik Szűcsöt láttam a neten, bár a János kórházból volt, de sokkal öregebb volt 40-nél.


    Majd még nézelődöm, hogy kiről milyen vélemények vannak.

    előzmény:
    kisdinnye82 (31)
    2015-03-05  16:41
  10. 2015. március 5. 16:4131.

    sajnos nem emlékszem, hogy beutalót kértek-e.....


    megkérdezték, hogy melyik dokit választom, de mivel senkit nem ismertem, mondtam, hogy mindegy


    én Szűcs dokinál voltam, de nekem ő nem tűnt öregnek, olyan 40-42 körül tippeltem max.


    én amúgy más dokit nem nagyon láttam ott (van a főorvos, akinél nem láttam, hogy jártak volna hozzá, mint Konczhoz és a Szűcs dokihoz)

    előzmény:
    Hugi76 (30)
    2015-03-05  15:23
  11. 2015. március 5. 15:2330.

    A Jánosban kérnek beutalót vagy elég bejelentkezni és vinni a leleteket? Ott amúgy minden doki öreg? Mert a Koncz és Szűcs dokik már elég öreg rókának tűnnek. Lehet ott dokit választani ha esetleg valamelyikről jókat olvasok?

    előzmény:
    kisdinnye82 (29)
    2015-03-05  14:56
  12. 2015. március 5. 14:5629.

    Szia,


     


    A János kórházban szerintem annyira nem vészes az anyagi oldal, mert ott "csak" a gyógyszereket kell kifizetni, persze ezek sem olcsók :-(


    A Kaáliban a vizsglatokért is kell fizetni, ami nem kevés pénz....


    Szerintem próbáld meg a Jánost, hátha pozitív lesz a benyomásod... Ott csinálnak andrológiai vizsgálatot, és ha ők látnak rá okot, akkor szerintem nem kell máshonnan bizonyíték az ICSI-hez. 


     

    előzmény:
    Hugi76 (28)
    2015-03-05  14:48
  13. 2015. március 5. 14:4828.

    Szia!


    Sajnálom, hogy cisztád lett, de drukkolok, hogy ne kelljen műteni.


    Biztos majd figyelembe veszik ezt is a stimulálásnál, bár én nem értek hozzá, de valószínűleg nem te vagy az első akinél ez előfordul. Egyelőre ne gondolj semmi rosszra, sikerülni fog.


    Én még nem döntöttem, próbálom a neten gyűjtögetni az infókat. Az anyagi vonzatától félek a legjobban, mert idén be kell fejeznünk a házfelújítást és új fűtés és új fürdőszoba lesz, így babára nem is biztos, hogy jut pénz. Lehet, hogy teszünk egy próbát a János kórházban, mert az lenne a legolcsóbb. Bár sajnos most is csalódtam, mert a férjem hiába ment el TB-s andrológiára, nem néztek semmit, így megint mehetünk magánban, ha valami okot keresnénk az Ő gondjára. Ahová most járok idén emelkedett a spermavizsgálat ára 12 ezerre és a tenyésztés még 6 ezer. Hogy miért nem csinálják meg TB alapon legalább ezt? Egyszerűbb az embert inkább lombikra küldeni, mint bármi vizsgálatot csinálni?


    Jut eszembe, ha bejelentkezünk valahová lombikra oda a nőgyógyásztól is vinnem kell valamit vagy elég az andrológia lelet, hogy az alapján ICSI-t javasolnak?

    előzmény:
    kisdinnye82 (27)
    2015-03-05  11:45
  14. 2015. március 5. 11:4527.

    Sziasztok,


     


    Kezdem azzal, hogy pénteken kórházba kerültem 


    A bal oldali petefészkemben van egy 6x5,8 cm-es ciszta. Hétfőn hazaengedtek, hátha magától felszívódik.... most várunk. Azt mondták, hogy lehet, hogy késni fog emiatt a menstruációm, de 2 nappal előbb megjött. Ez már jó. Sokszor az ilyen ciszta a menstruációval távozik, hát nem tudom, de még mindig érzem a feszülést. amikor elmúlt a menstruáció akkor kell visszamennem kontrollra, és akkor meglátják, hogy változott-e valami. Ha nem, akkor lehet, hogy műtenek :-(


     


    Olvastam azt a cikket az origón, és el is keseredtem picit, hogy kb. év végére lesz hely, de most nem bánom.... A ciszta miatt a tükrözést és a hormon vérvételt is tolnom kell.


    Kicsit meg is ijedtem a lombiktól így, hogy nehogy majd a stimulálások hatására is cisztáim legyen, de szerintem ez csak egy kis pánik volt......


    Na majd jövő héten meglátjuk mi lesz... Próbálok optimista maradni.

Címlap

top