Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anonim álláshirdetések

szjuzi
Létrehozva: 2015. február 19. 19:36

Kedves HR-esek! Kedves munkatárs-kiválasztásért felelősök!


Mi célból ad fel egy vállalat, vagy egy cég anonim álláshirdetést? Őszintén kíváncsi vagyok rá, és ha kapok elfogadható magyarázatot, akkor hamut szórok a fejemre és belátom, gyökér vagyok.


Miért nem tudhatom meg, hogy mi a vállalat neve, amely tőlem - pályázat címén - minden adatomat elkéri?


Soha nem voltam hajlandó ilyenre jelentkezni, de az az igazság, hogy az én szakmámban ritkán keresnek alkalmazottat, és néha gyilkolni tudnék, ha megfelelőnek tűnő állásajánlatra bukkanok, de nincs megnevezve a cég, nem tudok utánanézni, de ők bizonyítványt és részletes önéletrajzot és referenciákat várnak el jelentkezésként. Még jobb, ha gmail-es, vagy citromail-es e-mail cím van megadva.


Köszönöm az építő hozzászólásokat előre is! :)

Címlap

top