Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Termékbemutató még mindig

Torolt_felhasznalo_854192
Torolt_felhasznalo_854192
Létrehozva: 2015. február 18. 18:17

Hihetetlen, de igaz, hogy még mindig vannak, akik ilyenekre járnak. Több éve már, hogy mindenhol sulykolják, hogy átverés, vagy legalábbis jó dolgokat,de iszonyú drágán akarnak eladni.


Az én anyukám is meghatódott, hogy nyert garantált ajándékot, hiába mondtam neki, hogy ilyen nincs, miért pont te nyertél volna.... mégsem hagyta nyugodni...... és mindenáron el akart menni. Nem vásárolni,. csak az ajándékért.....


Én meg mit tehettem volna, elkísértem.... és nem bántam meg.


Egy nagyhangú előadó, három asszisztens, taps, több órás előadás. Meggyőző érvek és csak nagyon halkan elrebegett árak.


Egy iciripiciri gőztisztító gép (mint a leggagyibb porszívó): 140.000 ft, víztisztó berendezés 300.000 ft, levegőtisztító gép (nálam egy vizes porszívó) 400.000 és a legnagyobb csoda egy konyhai robotgép 2000 Euro, azaz 620.000 ft.  Értitek????? 620.000 ft!!!!


És semmi ajándék, csak sorsolás és vásárlási utalványok. És boldog emberek, szinte az egész társaság nyert (köztük én is) és pont anyám nyerte meg az abszolút főnyereményt: 230.000 ft vásárlási utalványt, amit csak a 620.000 ft-os turmixra válthat be, de emellé valami kacifántos módon minden szerkentyűt megkap. Úgy szaladt ki elsőnek, mintha semmi baja nem lenne, fel sem fogta, mi történik, csak azt hogy nyert. 390.000 ft-ot kellett volna kifizetni készpénzben (a hitelről ne is beszéljünk) és máris hazavittek volna minket a cuccokkal együtt. Amikor mondtam, hogy nem veszünk semmit, úgy otthagytak, mintha leprások lettünk volna. Eddig tartott a sztori, mi csak egy délelőttöt vesztettünk, de több szerződést már ott helyben megírtak, láttam. Anyámnak is lassan tisztult ki az agya (egyébként ő 73 éves), amikor kérdeztem, hogy szerinted van olyan turmixgép, ami 620.000 ft-ot ér, azt mondta, hogy igen........rossz válasz!!!!

  1. 2018. június 8. 04:46104.

    Egy mesét szeretnék leírni. Volt egyszer egy ember (balek, édesapám), akit felkeresett otthonában egy T.(talán Tóth?) Erik nevű ember, aki V.(talán Vitéz?) Brigitta EV alkalmazásában állt, mint üzletkötő és egészségmegőrző termékeket közvetített. Azt Állította T. Erik, hogy édesapámnak az agyvérzésére ez a készülék használni fog. Ez nem használt és nem is alkalmas ilyen betegségre. (Bizonyított.) Becsapta a két fent említett személy a 85 éves édesapámat, azzal hogy a fent nevezett terméket egyenlőre csak  bérbe adja, havi 3000 Ft-ért, illetve 7 hónapig ingyen használhatja, és majd ha beváltotta a hozzá fűzött reményeket, akkor majd bérelheti 3000 ezer forintért. Azonban alantas módon, trükkel  /mivel nem tudta apukám  elolvasni/ a neki adott szerződést (amit biankó aláirattak vele.), mert látássérült és félretájékoztatták/ 2 db gyorskölcsönszerződést iratattak vele alá és csak egy db magnet-space nevű készüléket kapott. (Ez hogyan lehet?) (Egy termékre két gyorskölcsön?) Sőt a készülék árát nem a piaci áron adták el neki, hanem 10xszeres áron állapította meg neki a vállalkozó/CSALÓ (talán? Vitéz) Brigitta és a banknál ugyanarra a termékre  +kétszer vették fel az apukám nevében ugyanarra az 1db termékre a két db gyorskölcsönt. A nevében eljártak a banknál és a gyorskölcsönöket, (ami nem volt reális) szemrebbenés nélkül felvették/átutalták. Kihasználták elesettségét, tehetetlenségét, visszaéltek a bizalmával. Tudni kell, hogy édesapám látás, hallás és mozgássérült, devianciája van. Perre vittük a dolgot. Másokat is megkárosítottak, megkárosíthatnak hasonló trükkel. Kérlek benneteket, hogy ne essetek hasonló csapdába, ne dőljetek be a csalóknak, ne higgyetek el semmit az egészségmegőrző  termékekkel kapcsolatban, amíg a háziorvosotokkal nem konzultáltok, vagy nem néztek utána a készüléknek, berendezésnek, ill. hozzáértő szakember megkeresésével egyeztettek. Csak szakember, szakorvos véleményét fogadjátok el. Nagyon körültekintően járjatok el, mert sok az az ember, aki visszaél az adataitokkal (betegség, Lakcím, név, telefonszám, elérhetőségetekkel, mert megszerzik különböző csatornákon) és kihasznál benneteket. Legyetek körültekintőek. Telefonos, vércsepp meghatározásra, ahol azt állítják, hogy mindent meghatároznak, ne menjetek el, mert ilyen nincs a világon. Csak a vércukrot mérik és bepaliznak. A termékbemutatókon többnyire rád tukmálnának valamit holibiris áron. Ha beesel a csapdába, akkor már én tudom, hogy nehéz kijönni belőle. Ne írjatok alá semmit azonnal. Nézzetek utána, mert ha pénzt áldoztok az egészségetekre, akkor jól gondoljátok át, van időtök, hogy mit vesztek, ill. nehogy vesztesei legyetek az ilyen hiénáknak!

  2. Torolt_felhasznalo_854192
    Torolt_felhasznalo_854192
    2015. március 4. 15:44103.

    Ez naggggyyyon jóóóóóó

    előzmény:
    antironia (94)
    2015-03-03  19:38
  3. Torolt_felhasznalo_854192
    Torolt_felhasznalo_854192
    2015. március 4. 15:37102.

    Teljesen új számot kaptam, ami 8-assal kezdődik.... még messze járnak tőlem

    előzmény:
    antironia (89)
    2015-02-27  17:35

Címlap

top