Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kevesebb a szex...

kropatics
Létrehozva: 2015. február 11. 16:32

Tudom sok férfi-társam jár hasonló cipőben, mint én, arra vagyok kíváncsi, ők hogyan életék túl ezt az időszakot,hogyan találtak újból egymásra a párjukkal. 


Kisbabánk megszületése óta (1 éves a baba), lényegesen kevesebb, és minőségileg is sokat romlott a szex a feleségemmel. A házasságunk jó, szeretjük egymást nagyon, segítek neki mindenben, próbáljuk megbeszélni, és orvosolni ezt a problémát...mégsem javul a helyzet. Talán a hormonok miatt, mert a baba még  mindig szopizik...,nem tudom.


Tanácstalan vagyok mit lehetne tenni, tartok tőle, ha ez sokáig így megy, rámehet a házasságunk.

  1. 2015. február 24. 18:1062.

    Sziasztok!


    A szakdolgozatomhoz (melyet a szexuálterápia posztgraduális képzésre írok) szeretném a segítségeteket kérni. Párkapcsolatban élő 30-as nőket szeretnék invitálni kérdőívem kitöltéséhez, mely kb. 40 kérdést tartalmaz és 10 percet vesz igénybe.


    Nagyon köszönöm a segítséget!


    A kérdőívhez kattints ide.


    Edit

  2. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2015. február 22. 14:0761.

    Nahát! Mi mindenre nem jó egy ilyen topik! Röpke 9 nap alatt lassacskán javul a helyzet.... 

  3. 2015. február 20. 20:3860.

    Egy ideig még követtem a dolgok folyását, aztán elvesztettem a fonalat, de szerintem nem csak én...


    Amúgy a helyzet szépen lassan javulgat, ahogy a feleségem hormonháztartása is mutat némi rendeződési hajlamot...

    előzmény:
    FullMoon (57)
    2015-02-17  17:56
  4. 2015. február 19. 17:5659.

    Csak tudnám, hogy ki az, aki képtelen moderáltatás nélkül végigolvasni egy topicot.


    De mindegy, nem óhajtok veled vitázni.

    előzmény:
    Lédienn (56)
    2015-02-13  09:14
  5. 2015. február 17. 17:5758.

    Bocsánat, kropatics  ;)

    előzmény:
    FullMoon (57)
    2015-02-17  17:56
  6. 2015. február 17. 17:5657.

    Cropatics, mi a helyzet, sikerült valamit kimazsolázni, mielőtt iszapbirkózásba kezdtek itt a népek? ;)

    előzmény:
    kropatics (1)
    2015-02-11  16:32
  7. 2015. február 13. 09:1456.

    Sok az ellentmondás a kommentjeidban és nyílvánvaló a dilettentizmusod a témával kapcsolatban! De ez sajnos nem gátol téged abban,hogy leszóld a nőket,értelmetlenül.  Ráadásul idióta hasonlatokkal próbálod magyarázni  a hülyeségeidet. 


    Íme!


    Ostorozod azokat a nőket,akik "nem mernek a férjük,társuk előtt székelni,vizelni",mert annyira szégyenlősek. Sic!


    Hozzáteszed,hogy akkor ezek(?!)a nők milyen megfontolásból várják el,hogy férjük bent legyen a szülésnél és végignézze gyermekük születését. Merthogy az milyen kiábrándító,hogy a férj szülésnél széttet lábakkal látja a feleségét stb.


    Tévedés! Azok a nők,akik "szégyenlősek" ,soha nem engedik meg,hogy férjük bent legyen a szülésnél! Amelyik nő viszont megengedi,annak később sem szokott problémát okozni,hogy ott volt a férje,látta őt a szülésnél.


    Szerinted nem kiábrándító,amikor valaki kigúvadt szemekkel,hangosan pukizva nyomja a bűzös(!) székletét a WC-be,vagy csurgatja a vizeletét?? Netán még menstruál is a nő és betétet,tampont se legyen ciki cserélni a férje előtt? Khmmm! (Bocsi az életszerűségért!)


    Civilizált társadalmakban ezeket az egyáltalán nem gusztusos és nem szexi élettani folyamatokat a legtöbb ember másoktól elvonulva,diszkréten igyekszik intézni! Már sok kisgyerek sem képes úgy WC-zni,hogy mások látják!  Ettől még felnőttként tökéletes lesz a szexuális élete,párjához való viszonya,ami számodra hihetetlen.


     


    De ez szerinted teljesen normális látvány,élmény egy férfi számára és semmi kiábrándító nincs benne. Sic! Egy férfi,aki rendszeresen így látja szeretett nőjét,(vagy a nő a férjét) az tuti nem befolyásolja szexuális életüket - szerinted. 


    Ellenben ha szülésnél apu ott van az asszony fejénél és nem a lába között(!!) az milyen kiábrándító és későbbiekben emiatt romlik el a szexuális életük. Khmm!


    Apás szülésnél intézményi keretek között soha nem engedik a papát az asszony lába között,előtt állni,nézegetni! Már csak azért sem,mert ott mindig az orvos,szülésznő áll segíteni,ha kell!  A papa mindig a mama fejénél van.


    Filmezni is csak nagyon egyedi esetben engedik,de akkor sem ott. Szóval apu nem látja szülés közben a "szerelem kapuját",nem emiatt fogja majd szexuálisn kevésbé kívánni feleségét.


    Sőt! Az a nemzetközi tapasztalat,hogy az apás szülések sokkal mélyebb,őszintébb testi,lelki,szexuális(!!) összhangot adnak később ezeknek a pároknak.  


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (31)
    2015-02-11  20:30
  8. 2015. február 13. 00:1955.

    hát vagy az az 1 éves gyerek esetleg még most is 2-3x felkel egy éjjel és egy éve nem aludt át egy éjszakát sem anyuka (mert ha a gyerek át is aludt egyet-egyet, akkor ő felébredt a szokott időben és várta mikor hívja..). Az én fiam 3 éves de még mindig felkel egy éjjel 1-2x. Nem kell átmennem hozzá, átjön őiszik, pisil, visszamegy, megijed egy árnyéktól, visszajön odabújik, megnyugszik, visszakísérem, süsüke is megvan és visszaalszik. Én meg másfél óra múlva mert addigra totál felébredtem... (most pl. várom hogy újra elálmosodak bár kb 10 percet aludtam mielőtt felébredt volna...) A tartós kialvatlanság pedig nagyon gyilkos tud lenni...

    előzmény:
    cabron (53)
    2015-02-12  15:37
  9. 2015. február 12. 20:3254.

    Pontosan hogy a legjobb helyen jár..ki tudná jobban erre a megoldást mint mi, nők....Látszik hogy szerti a párját, és VELE akar lenni..(A haver lehet röhögve azt válaszolná neki, hogy "menjél szopass egyet azt'jól van) 

    előzmény:
    Míra (5)
    2015-02-11  17:02
  10. 2015. február 12. 15:3753.

    Ez így okés, és normális esetben nem húzódik el hónapokra. Az intimitás a párunkkal elvileg felüdülés és ha tényleg nem arról van szó, hogy elájulsz, ha nem alszol, vagy minden porcikád fáj, mert épp közvetlenül szülés előtt vagy stb, akkor azért fura, hogy az ember ezt nem kívánja. Tényleg inkább hormonális oka van.


     


    Az szerintem gáz, ha egy kimerült anya folyamatosan a mosást, mosogatást választja az összebújás helyett. Vagy azon kattog, hogy úgy érzi "elhagyja" a gyerekét, ha átadja magát a szerelemnek.

    előzmény:
    FullMoon (52)
    2015-02-12  13:04
  11. 2015. február 12. 13:0452.

    "Mamika tartsa oda a popóját 20 percre, oszt csókolom." Hát pedig ez pont hogy kényszer, és senkinek nem jó... a férjnek sem, mert ez semmivel nem jobb mint ha segítene magán a fürdőben...


    A szeretkezés egy nagyon finom egyensúlyon alapuló adok-kapok játék, ami szereteten alapul és nem kötelességen... és ha nekem épp nincs igényem kapni sem, mert többre értékelek 20 percnyi alvást is, akkor az adás sem megy, legalábbis nem úgy, hogy az a másiknak kielégítő legyen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (51)
    2015-02-12  12:34

Címlap

top