Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Missed ab után

Solinca
Létrehozva: 2015. február 3. 11:29

Sziasztok, tudom, hogy volt már korábban ebben a témában topic de azok olyan régiek... 12 hetesen derült ki, hogy 10 hetesen nem fejlődött tovább a gyermek, múlt héten tettek pontot a végére... első terhesség volt. Arra lennék kíváncsi, ki hogyan élte meg/túl, mennyi ideig tartott, segített-e valami, ha bármi is segíthet ilyenkor... Nekem szabályszerűen fizikailag fáj a hiánya, pedig ha belegondolunk, 3 hónapról van szó. Még fel sem fogtam, mi történt, és hogy ami megtörtént, az megtörtént. 2-3 hónap múlva lehet újra próbálkozni, sok olyat hallottam, hogy hamar teherbeestek az anyukák, veletek hogy volt?

Címlap

top