Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

,,Nem egy vízszerelő a nők álma"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 31. 13:25
A párválasztást nem lehet elkapkodni. Jól meg kell gondolni, mi az, amihez ragaszkodunk, és mi az, amiből hajlandóak vagyunk engedni, hogy boldog kapcsolatban élhessünk.

Nők Lapja Café: ,,Nem egy vízszerelő a nők álma"
  1. 2015. február 10. 22:56302.

    Nekem számít a külső, nagyon is! Ne arra gondoljatok, hogy XY filmsztárra, popénekesre, sportolóra hasonlítson - nem erről van szó. De vonzalom nélkül nem lehet továbblépni ebben a játékban.


    Ha az illető külsőre tetszik, azt még a belső "leronthatja". Ha viszont a belső tulajdonságai alapján is szimpatikus, akkor érdemes vele kezdeni.


    Egzisztencia annyiban fontos (nekem...), hogy legyen munkája + az életvitele, a hozzáállása ne legyen link, felelőtlen. Az, hogy most "vízszerelőről", taxisofőrről, történelemtanárról vagy mérnökről van-e szó, teljesen mindegy.


    Az számít, hogy társadalmi osztályban ne legyen alattam, de fölöttem is max. csak 1 szinttel. Szerintem a legnagyobb feszültségforrás ebben rejlik. Suba subával...

    előzmény:
    Sissi52 (300)
    2015-02-10  00:07

Címlap

top