Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Két nőt becsapni évekig

formatted
Létrehozva: 2015. január 26. 19:06

Sziasztok!


 


Szeretném a segítségeteket kérni egy olyan dologban, amit úgy néz ki egyedül nem nagyon tudok feldolgozni és talán ha idegenek tanácsot adnak jobban elfogadom mint a nem pártatlan barátoktól...A páromról akivel három éve együtt vagyunk kiderült nemrég, hogy mellettem van egy hat éve tartó kapcsolata, sőt egy éve együtt élnek. Mivel több műszakban dolgozik (sok túlórával) mindkét helyen el tudta játszani, hogy éppen a rengeteg munka miatt nincs velünk. Most kiderült az egész, megkeresett a lány, teljesen letaglózott, ők azóta is együtt vannak, én meg rágom magam hogy miért nem vettem észre semmit. Az a legrosszabb az egészben, hogy mivel nagyon jó volt az egész, mintha villám csapott volna belém. Nem tudok aludni, enni már lassan gondolkodni sem. Ő azóta felszívódott, bár én sem kerestem. Hogy lehet ezt feldolgozni anélkül, hogy még a kérdéseimet sem tehetem fel ennek a görénynek (bocs)Ti mit csinálnátok?

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. január 27. 09:1526.

    hogy mivel nagyon jó volt az egész,


    görénnyel?


    nincs kérdezni valód, sok pasi szeret több nővel párhuzamosan kefélni


    hazudnak mert őszintén nem tudják ezt csinálni, csak nagyon kevés nővel


    a kefélhetnékük ráveszi őket a hazugságra is

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  2. 2015. január 27. 09:0225.

    "A páromról akivel három éve együtt vagyunk..."


    Amennyire tudok magyarul, ez azt jelentené, hogy együtt éltek három éve. Valószínűleg papír nélkül (különben férjednek neveznéd), de stabil kapcsolatban. Erről viszont szó sincs. Az alapvető probléma, hogy többet láttál bele az ügybe, mint amennyi volt. Az ürge időnként felugrott hozzád, ha épp hozzád volt kedve, vagy a másik nőnek nem volt kedve hozzá. Ez a szomorú valóság.


    "az a vicces hogy ezeken bukott le a másik életében. A lány megérezte az idegen öblítő illatát."


    Ez tényleg elég vicces. Mármint hogy egy ilyen tehetséges hazudozó ebből nem tudta kivágni magát. Mondhatta volna, hogy a mama vett egy új akciós öblítőt a Teszkóban. Ha jól látom, három nő is mosott a pasira.

    Ne búsulj utána egy percig sem! Csak jobbat találhatsz!


     

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  3. 2015. január 27. 08:1324.

    Három éve jártatok, de nem látogattad meg a jóformán anyósodat egy állítólagos agyvérzés után? Egyre hihetetlenebb.

    előzmény:
    formatted (12)
    2015-01-26  21:42
  4. 2015. január 27. 08:0523.

    Számomra ez hihetetlen, ne haragudj. 


    Baromi sokat dolgozik, de mégis volt ideje két nővel kapcsolatot fenntartani és emellett az anyjával is lakni. Ez is fura, hogy az anyjával is lakik meg a párjával is. Neked nem volt furcsa? És az, hogy három év után még mindig nem laktok együtt de mosod a ruháit? 39 éves létedre elég naiv vagy.

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  5. 2015. január 27. 06:1022.

    Valoban, ebben van valami: szerintem is te tobbet kepzeltel ebbe a kapcsolatba, mint ami volt benne.


    Ez a ferfi NEM a parod!


    Csupan harom eve ismered, de nem vagytok egyutt. A ferfi az anyjanal lakik, ti meg neha osszefutottatok egy kis legyottra a te lakasodon. Meg szeretosdinek is keves.


    Az, hogy netan volt kozos program olykor a gyerekeiddel, az nem jelent elkotelezodest egyik fel reszerol sem.


    Nehogy azt mondd mar, hogy harom ev ota, minden unnepnapon, nyaralas alatt/helyett az anyja menetrendszeruen agyverzest kapott! Te sem akartad eszrevenni, hogy mi a ti kapcsolatotok tartalma, mar ha volt neki tartalma.


    Es a masik novel valo viszonyat is rosszul ertelmezed. Vele sem el egyutt. Ennek a pasinak volt ket noje, akiket parhuzamosan szeditett. Ti haygtatok magatokat, valami alomvilagot kialakitva, hogy ez mar "kapcsolat".


    Most lehet mondani, hogy ilyen szemet a pasi, meg olyan. De ezt nyitott szemmel mar ket honap utan eszre lehetett volna venni. Egy alomvilagban eltel, amit pedig te alakitottal ki magadnak.

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  6. 2015. január 27. 00:3121.

    A gyerekeknek mit mondasz, hová tűnt a házibarát?


    Amúgy meg örülj tényleg, hogy ennyivel megúsztad. Más nőnek még a pénzét is kicsalja, volt rá példa itt is.

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  7. Torolt_felhasznalo_775816
    Torolt_felhasznalo_775816
    2015. január 27. 00:0620.

    MIERT  FURCSA  EZ???????


    Olyan  nokrol me'g  nem  hallottatok  akinek  tobb pasija  is  van?


     


    Mi  az,  kerem,  hogy:  A  PAROM?


     


    legalisan  a  ferjed?


     


     


     

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  8. Torolt_felhasznalo_244793
    Torolt_felhasznalo_244793
    2015. január 26. 23:2319.

    Még egy gondolat: én tulajdonképpen hálás is lehetek a történtekért. Hamar megszabadultam ettől a notórius hazudozótól, és nem sokkal később megismertem a férjemet, aki ma már 3 gyönyörű gyermekünk édesapja. Akit természetesen - ez után a link pali után - még jobban értékeltem és értékelek emberileg, erkölcsileg (is).

  9. Torolt_felhasznalo_244793
    Torolt_felhasznalo_244793
    2015. január 26. 23:2018.

    Örülj, hogy megszabadultál tőle!!! 


    Bár nem hinném, hogy megnyugtatna, de tudd, vannak ilyen férfiak, akik más értelmes, okos, kellő élettapasztalattal rendelkező nőket is átvernek. Velem sok-sok éve történt: Kb. huszonéveim végén-harmincévesen pár hétig randizgattam (szerencsére csak randizgattam) egy multi cég kereskedelmi igazgatójával. A legjobb barátom (amolyan pótapám) furcsállta, hogy semmi nem történt.... Aztán felhívott a pasi akkor 38 éves élettársa, aki + a hölgy szülei évek óta együtt is élt vele. Ugyan nyugtattam a hölgyet, hogy köztünk semmi nem történt, de nem hinném, hogy megnyugodott. Nem tudom, mi történt velük, együtt maradtak-e. A hölgyet viszont nagyon sajnáltam, az életét megismerve különösen nem értettem, a pasi hogyan lehetett ilyen érzéketlen bunkó. Ja, és a történet mindhárom résztvevője érett gondolkodású(nak tűnt), több diplomás, komoly állásokban helyt álló ember volt. Mégis átdobott bennünket a palánkon. Én igazán viccesen fogtam fel a történteket, de a másik hölgyet nagyon-nagyon sajnáltam.

  10. 2015. január 26. 22:2717.

    Szia! Ezt nagyon nehéz lesz feldolgozni, mert az az ember akit szerettél, nem létezik. Sose létezett, csak a te elmédben.


    Minden ami belehittél ebbe, hazugság, becsapás, önámítás. Ha meghalt volna, jobban jártál volna.


    Valószínűleg ő egy elmebeteg hazudozó, aki abban leli örömét, hogy hülyét csinál minden nőből. Emellett egy önimádó nárcista, akit a csalás izgalma éltet. Ennél szarabb embert nehéz találni, örülnöd kell, ha megszabadulsz tőle, minél messzebb, annál jobb.


    Tudom, ez a legnehezebb mert még szereted és nem tudod elhinni sem, ő sose szeretett, csak használt.


    Reménykedj abban, a világon semmilyen gonosztett nem marad megtorlatlan, a sorstól meg fogja kapni amit megérdemel.

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  11. 2015. január 26. 22:2316.

    Ne bantsd magad! Ez igy független a korodtol! A korod akkor lenne csak erdekes, ha nagy naivan bevettel volna dolgokat egy pasitol csak azert, hogy legyen melletted valaki!


    Minden sz@r parkapcsolatnak van hozadeka! Most peldaul gondolhatsz arra is, hogy milyen jo neked: a lelki egeszseg felbecsülhetetlen! Van ket gyermeked es darts helyett csinalhattok valami nektek tetszot!


    (amugy megertem, ha kivagy! Biztos segit ha itt vagy barhol "kihanyod" magadbol a csalasait!)

    előzmény:
    formatted (14)
    2015-01-26  22:11
  12. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2015. január 26. 22:1315.

    Zseniális dramaturgia.


     


    (Jaj.)

    előzmény:
    formatted (12)
    2015-01-26  21:42
  13. 2015. január 26. 22:1114.

    Igen, ez tök jó köszönöm! Ilyeneket és hasonlók miatt írtam. NFL meccset, darts döntőt nem kell néznem többé :) Az a baj, hogy tényleg nem az fáj igazán hogy átvágott, hanem hogy a negyven derekán ilyet még megtehetnek velem.

    előzmény:
    Utóélet (13)
    2015-01-26  21:59
  14. 2015. január 26. 21:5913.

    Elkepeszto! Mondjuk a törtenet alapjan azt mondanam, hogy pszichopata! Aki masok Karacsonyat ilyen sztorikkal tönkreteszi, csak azert, hogy egy masik novel lehessen, az tulmegy az egeszseg hataran!


    Hogy lehet ezt feldolgozni? En arra gondolnek, hogy milyen jo lesz nekem nelküle. Imaginacio: kepzelj el helyzeteket, amelyekben erzde, hogy mekkora ajandek, hogy o mar nincs veletek!

    előzmény:
    formatted (12)
    2015-01-26  21:42
  15. 2015. január 26. 21:4212.

    Egy igazi mester...szerintem ez a vérében van a hasonszőrűeknek, illetve vannak olyan dolgok amiket jóérzésű ember nem tesz, de nem is gondol a másikról. Kérdeztétek az ünnepeket. Most elmesélem hogy tudott mindkettőnkkel karácsonyozni.


    23-án bejött a munkahelyemre ahol kapott valszeg egy baráttól egy kamutelefont. Zokogva (és tényleg sírt) a nyakamba borult, hogy agyvérzést kapott az anyja. Így 24-én négykor lelépett és ment a kedves mamához a kórházba (aki nyilván él és virul és semmiről nem tud) A first lady szerint az ő családjánál volt az adott időben. Hányinger.

    előzmény:
    Utóélet (9)
    2015-01-26  21:24
  16. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 26. 21:2711.

    Legalább a humorod megvan.

    előzmény:
    formatted (10)
    2015-01-26  21:25
  17. 2015. január 26. 21:2510.

    Én inkább jelenleg egy vadásztársaságot alapítanék...a cél már megvan :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (8)
    2015-01-26  21:10
  18. 2015. január 26. 21:249.

    En mindig lenyugözve allok olyan kijelentesek elott, hogy "semmit nem vettem eszre!"


    Lenyugöz, mert el tudom hinni, hogy van olyan ember, aki mesterfokon kepes csalni es lenyugöz, mert annyira hiszek magamban, hogy tulajdonkeppen nem hiszem el, hogy en egy ilyen ferfivel együttelnek!


    Ti., igy utolag sem latod, hogy mikor verhetett at? Tenyleg van olyan, hogy nem erzed meg a szeretett ferfin, hogy masfele is jar? Tenyleg egy igazi szelhamosba futottal bele?

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  19. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 26. 21:108.

    Én is még mindig, igaz még csak pár napja történt. Én sem hagyományos munkarendben dolgozom, ezért hozzám jártunk amikor tudtunk találkozni, ő meg együtt élt az anyjával (is)ezért kényelmesebb volt a nálam találka. Igazából mindig csak pár ruhája volt nálam, és az a vicces hogy ezeken bukott le a másik életében. A lány megérezte az idegen öblítő illatát. Ezután telefon, levél lenyomozás...szokásos. Megtalált. Azért fáj hatványozottan, mert van két gyerekem akik imádták. És azért mert tudom soha nem kapok választ a kérdéseimre. Az a vicces hogy az élettársa egy 24 éves lány. Én 39 vagyok. Általában fordított a felállás. Minek kellettem neki? Komolyan semmit nem értek.

    idézet:
    formatted (3)
    2015-01-26 19:23:31

    Minden rosszban van valami jó.


    Kiderült hogy a másik nő milyen kis ügyes nyomozó.


    Alapítsatok együtt egy magánnyomozó irodát ilyen estek kiderítésére.


    Jól fogtok élni,tuti.

    előzmény:
    formatted (3)
    2015-01-26  19:23
  20. 2015. január 26. 21:097.

    Én is ostorozom magam rendesen, de hidd el az ilyen kaméleon típusú férfi még az okosnak hitt nőket is belülteti a hintába (nem tartom magam egy géniusznak, főleg ezek után, de hülyéne és naívnak sem). És én ezt az összeköltözést igazából nem is erőltettem az első két évben a gyerekek miatt. Én inkább az ő érzelmi intelligenciáját hiányolom, azt hogy ezt két emberrel meg tudta csinálni mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül. Hiszen idő kérdése volt, hogy mikor robban a bomba, ami robbant is. És amilyen idióta vagyok még én vígasztaltam az ő nőjét. Bár az igaz hogy én kerültem a szerető státuszba, de nem önként inkább kényszerítve. Hülyének, értéktelennek érzem magam. És bár tudom hogy ők sem lesznek boldogok, mert az ilyen férfi nem változik per.pill nem vígasztal. Nagyon csúnya dolgokra lennék képes ha itt állna velem szemben.

    előzmény:
    ancsamacs (2)
    2015-01-26  19:14
  21. 2015. január 26. 20:536.

    Írod, hogy 3 éve "vagytok együtt". Nekem 1 év után mindenképpen gyanús lett volna, hogy nem akar velem összeköltözni. 

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06
  22. 2015. január 26. 19:385.

    Az elején bele sem akartam menni a hat év korkülönbség miatt, de mivel nagyon értelmes, komoly srácnak tűnt idővel már engem sem aggasztott a kora. Igen, valszeg itt kezdődik minden. De ha szerelmes leszel nem számolgatsz :)

    előzmény:
    ancsamacs (2)
    2015-01-26  19:14
  23. 2015. január 26. 19:274.

    39 éves vagy? Pontosan mit reméltél ettől a kapcsolattól? A mama falazott a fiának?

    előzmény:
    formatted (3)
    2015-01-26  19:23
  24. 2015. január 26. 19:233.

    Én is még mindig, igaz még csak pár napja történt. Én sem hagyományos munkarendben dolgozom, ezért hozzám jártunk amikor tudtunk találkozni, ő meg együtt élt az anyjával (is)ezért kényelmesebb volt a nálam találka. Igazából mindig csak pár ruhája volt nálam, és az a vicces hogy ezeken bukott le a másik életében. A lány megérezte az idegen öblítő illatát. Ezután telefon, levél lenyomozás...szokásos. Megtalált. Azért fáj hatványozottan, mert van két gyerekem akik imádták. És azért mert tudom soha nem kapok választ a kérdéseimre. Az a vicces hogy az élettársa egy 24 éves lány. Én 39 vagyok. Általában fordított a felállás. Minek kellettem neki? Komolyan semmit nem értek.

    előzmény:
    ancsamacs (2)
    2015-01-26  19:14
  25. 2015. január 26. 19:142.

    Húúú!


    Bocs de nekem ez tök hihetetlen. Mi van az ünnepekkel, nyaralásokkal nem tűnt fel, hogy nincs minden ruhája nálad, soha egy elszólás, meg nem magyarázható helyet?


    Én ilyet  csak filmekben láttam.


    Remélem valaki tud valami frappánsat mondani, mert én meg vagyok rökönyödve!


     


     

    előzmény:
    formatted (1)
    2015-01-26  19:06

Címlap

top