Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Óvoda-agyrázkódás

Torolt_felhasznalo_208141
Torolt_felhasznalo_208141
Létrehozva: 2015. január 24. 18:39

Sziasztok! 


A kisfiamat az óvodában baleset érte. Az egyik kisgyerek fogócskázás közben nekilökte a betonfalnak és agyrázkódást kapott. 


Az óvónő azzal hívott fel, hogy nincs jól a kisfiam...hányt! Ennyi. 


Amikor az oviba értem épp aludt és nagyon nehezen tudtam felébreszteni. Alig tért magához....


Öltöztetés közben láttam, hogy a homlokán egy nagy zúzódás van. Hirtelen leesett, hogy ez bizony agyrázkódás és átvittem a kb 500m-re lévő sebészetre. 


Amikor meglátta a sebész azt kérdezte, hogy miért nem mentő vitte be. Megvizsgálták, röntgen stb és kiderült, hogy közepes agyrázkódása volt koponyazúzódással.


Ekkorra magához tért és elmondta hogy mi történt vele. 


Panaszt tettem a vezetőnél, a fenntartónál de azt mondják hogy nem hibázott senki..mert nem vették észre.


Látható sérülés volt a homlokán, többször hányt és fejfájásra is panaszkodott. 


Nem akarom elfogadni, hogy senki sem hibázott. Mit lehet tenni? Rendőrség? 

  1. 2015. január 24. 21:4427.

    pl.. mert akkor pont nem azon járt anyu esze, hogy  ki a felelős, hanem, hogy a gyerek meggyógyuljon!


    és igen!   Nem a balesetért  felelős az óvoda vagy a felügyelő, hanem mert cseztek mentőt hivni... ahogy _Mozdony irta!


    és  ezért bizony  elő lehet őket venni!


     


    mert itt kizárólag a szerencsén múlott, hogy a kisgyerek megúszta...   

    előzmény:
    antironia (13)
    2015-01-24  19:28

Címlap

top