Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elrontottam, vagy ?

elza
Létrehozva: 2015. január 23. 21:34

Kedves Nőtársaim!


Néhány véleményt, tanácsot szeretnék kérni!


Távkapcsolatban élek, és egy sms-sel megbántottam a páromat, és azóta nem reagál.  (Ő Halak csillagjegyű, tudom, és olvastam is, hogy rendkívül érzékeny emberek, én Ikrek nő vagyok, nálam a sértés max. 24 órát él.) Természetesen bocsánatot kértem, és meg is indokoltam neki, hogy egy kiborulás következménye. (Nem vagyok kiborulós típus, de gyászidőszakot élek, és azért ez is közrejátszott...) Nem tudom mi tévő legyek! Így, hogy nem reagál feleslegesnek érzem, hogy továbbra is írjak, bocsánatot kértem, tudja mit érzek iránta.. Nyilván így, hogy nem osztja meg, hogy mi zajlik benne, csak találgatni tudok, azt pedig felesleges. Félek, hogy elveszítem (mert ő félszívvel nem csinál semmit, csak egésszel, és lehet kiábrándult belőlem), nekem ő az első szerelmem (Minden értelemben.) de közben meg azt is gondolom, ha ennyit nem bír el a kapcsolatunk, talán jobb is így. Mit gondoltok? Várjak? Vagy kezdjem hozzászoktatni magam a gondolathoz, hogy ennyi volt? 


Köszönöm előre is! 

  1. 2015. január 25. 17:3435.

    Én szintén ikrek csillagjegyűként át tudom érezni a TI problémáját. Bár lehet, ennek semmi köze a csillagjegyhez De ha mégis, akkor mi, ikrek mindent azonnal akarunk. A türelem a másik oldalon lakik. Bocsánatot tudunk kérni, akár azonnal. De a válasz is kell - azonnal. Szóval a 3 nap felér egy kínzással.


    Viszont teperni valaki után nem pálya. Én nem írnék már több sms-t, bocsánatkérés, magyarázkodás megvolt, a másik térfélen a labda. Viszont az sem megoldás, hogy valami hülyeségen vesszen egy kapcsolat, mert mindenki durcizik. Ez a barátságokra is igaz! Szóval én egy hívást még megeresztenék. De csak egyet. Ha nem veszi fel és nem hív vissza, akkor nála tényleg ennyin múlott. Lehet, hogy idáig is csak arra várt, hogy a TI "hibázzon", ami oka lehet, hogy megszakítsa ezt a távkapcsolatot.

  2. Torolt_felhasznalo_827100
    Torolt_felhasznalo_827100
    2015. január 25. 07:5834.

    Megnéztem én is...háááát....van benne valami 


    És a "türelmetlenség" is...ráadásul az én párom imád "kifejteni" dolgokat ...amihez tényleg kötélidegek kellenek részemről 


    Viszont ez az ötvenféledologegyidőben nagyon is jól jött a gyerkőcöknél...valahogy képesek vagyunk tényleg egyidőben odafigyelni több mindenre (bár ezt elmondják a nőkről általánosságban is). Szóval nem olyan rossz dolog ez...

    előzmény:
    Nikita 666 (30)
    2015-01-24  21:52
  3. 2015. január 25. 03:5033.

    En ugy tudom  az ikrek no nagyon jol meg van a nyilas ferfivel.Mindd a kettonek vag az esze,mint a borotva,tudnak  50   felet csinalni  egyszerre,nagyon spontanok mindenben.

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  4. 2015. január 25. 03:2232.

    Hogy monthatod,hogy konnyen tul teszi magat,es tovabb lep,mar egy ideje   nyafog,hogy elrontotta,mit csinaljon,mihez kezdjen,ez nem hallatszik tovabb lepesnek.


    En nem ismerek iker lanyt,de ugy gondolom,inkabb az eddigi konnyu hoditasok utan,ez zavarja egy kicsit.

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2015-01-24  20:16
  5. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 25. 00:1131.

    előzmény:
    Róza555 (27)
    2015-01-24  20:31
  6. 2015. január 24. 21:5230.

    Ha nem ismert ki téged teljesen, akkor valóban kapcsolat romboló a távolság. Én azt hittem, legalább másfél év eltelt már azóta, hogy megismerkedtetek. Azon gondolkodj el, hogy képes vagy-e olyan emberrel élni, aki hirtelen, és egyoldalúan dönt a te károdra.


    Idősebb vagyok nálad, de a türelem és a tolerancia nekem is a gyengém. Nap mint nap szembesülök vele. Lehet hogy te képes leszel rá, nekem nem megy. És azt is látom, a lányom, aki ráadásul dupla ikrek, ugyanígy működik. Túl gyors a felfogása, türelmetlen. Nem vagyunk képesek kivárni egy másik jegyű hosszú monológját, mivel már az elején kikombináljuk hogy mi a végkifejlet.


    Jó feleségek vagyunk annak, amelyik férfi nem vet önkezével véget az életének. Nehéz összeszedni minket a lakás különböző pontjairól, egyidőben. Ezt nézd meg, én dőltem a nevetéstől

    előzmény:
    elza (28)
    2015-01-24  20:46
  7. 2015. január 24. 21:5129.

    Jo nagy magaslat. A TI helyett engem okitott. Te ezt nem erted. Ezert irtam neki, hogy zagyva. Mert enram nem vonatozik. Igy konnyebben erted?

  8. 2015. január 24. 20:4628.

    "..Ha akarod, akkor sorozatosan fogsz férfi szíveket elbűvölni, és válogathatsz kedvedre.." Eddig, idaig ez ment, most jo volt kiprobalni valami mast. Neki mar van osszehasonlitasi alapja, tehat tudja, adott esetben mondjuk mire mond nemet. A tavolsag, es a keves talalkozas sajnos nem eppen kapcsolatepito..


    A turelem es a tolerancia mindig mukodott nala, ami nekem ugye tanulando feladatot jelent, de nyitott vagyok a fejlodes, a feladatok irant.


    Ui: Ikrek csajok, azert a jofejseg..Nem csalodtam, na! ;)

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2015-01-24  20:16
  9. 2015. január 24. 20:3127.

    Én nem bírnék egy ilyen férfit elviselni. Nekem ez a viselkedés gyerekes, feminin.


    Távkapcsolat, egy duzzogó óvodással, aki 3 napja válaszra sem méltat...


    Lapát!


     


    (egy vízöntő, skorpió ascendenssel, ez persze itt egyáltalán nem releváns, de közölhetnékem támadt)

    előzmény:
    elza (23)
    2015-01-24  18:39

Címlap

top