Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elalvás egyedül -mikortól?

Torolt_felhasznalo_302972
Torolt_felhasznalo_302972
Létrehozva: 2015. január 20. 10:31

Sziasztok!


Kinél mikortól alszanak a gyerekek egyedül? Én -sajna- nem tanítottam a gyereket egyedül elaludni, nem is panaszkodok, csak kíváncsi vagyok mikor jöhet el a pillanat, hogy gyerek este lefekszik, jóéjtpuszi, villanyoltás és elalszik egyedül?


Köszi a válaszokat!!

  1. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. január 25. 22:17127.

    Na, eljött a hétvége, már volt is alvás. Persze szombat reggel még nem (a pénteki maratoni bölcsis alvásnak köszönhetően), de ma reggel már simán aludt 7ig. Úgy, hogy szombaton napközben nem volt alvás, így este 8 órakor már aludt. Ahogy ma is már hn8-kor durmolászott.


    Mindenesetre holnap reggel megpróbálom megkérni a gondozónőt, hogy a 3 órás alvást ne hagyják, 2 óra után ébresszék fel. Kíváncsi leszek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (126)
    2015-01-24  19:02

Címlap

top