Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolat Fertőtlenítés

Koncentráció
Létrehozva: 2015. január 9. 00:05

Farkasvonyítás!


Már a címet ha olvassátok biztos azt hiszitek nem vagyok normális, pedig vannak olyan dolgok az életben, amiket lehet élvezni. Ilyen például a többség negatív, tetetett pozitív lelkiállapotától való függetlenség, a kreatív gondolkodás, az egyedi világnézet. Nagyszerű dolog nem elhinni azokat a negatív és hamis értékrendeket, amiket lavinaként zúdítanak az emberekre. Rengeteg jó tanács, csajozási tanfolyamok, társkereső oldalak, ilyen- olyan baráti, ismerősi vélemények. Ezek igazából semmit sem érnek valójában, pár kivételtől eltekintve. Az emberek már a kezdetektől fogva sem tudnak normális, őszinte, tiszta kapcsolatokat kialakítani egymással, ami nemcsak az érdekről, hanem az érzelmek tiszta áramlásáról szólna.


Elképesztően szánalmasak a mai pasik és nők egyaránt. Igazából az ötlettelen, unalmas sablonemberekkel van tele a világ. A nők gyakran választanak maguknál jóval butább pasit, akit persze irányítani akarnak. Amint ez nem jön össze jön a sárdobálás a pasira, az átverés, kihasználás. Amint kiderül, hogy a pasi elég nagy balek és birka, úgy még a házasság is szóba jöhet. Ahogy végigolvasom sok lány hozzászólását gyakran fordul ki a gyomrom és megy el az életkedvem olyan szinten lehangoló az írásuk. Jó lenne néha egészséges embereket is beszélgetni látni, nemcsak a szerepes maszlagokat, meg a közhelyes jó pofizást olvasgatni. Többre becsülöm ha egy nő és egy pasi egymással vitázik, mintha pöffeszkedve, önhittem, gőgösen, nyálasan hozzák a megszokott, kiábrándító degenerációjukat.

"A szerelem két bolond félreértése egymás között."

Remélem mindig lesz annyi lélekjelenlétem, hogy ne hagyjam magam egy olyan érzéki csalódásba sodorni, mint a szerelem, mert az teret ad a nem szerelmes félnek a manipulációra. A szerelem egy hazugság, egy tehetetlen és elvarázsolt lelkiállapot, mentális állapot. A szeretet viszont sokkal többet ér a szerelemnél és az egy normális érzés.

A netes párkeresés sosem komoly, mert hiányzik az emberekből a jellem és nem egyediek. A legtöbb társkereső oldal pedig fizetős, amivel az üzemeltetők járnak jól. Nagyszerűek a fórumok is, de hiába, ha az emberek a szellemi érettségük hiányánál fogva nem képesek élni ezen nagyszerű lehetőségekkel sem.


 


Igazán tiszta kapcsolatot mindaddig nem létesíthetünk másokkal, amíg meg nem tisztítjuk önmagunkat a sok mocsoktól és rá nem lelünk önnön tiszta értékeinkre. Nem a párunkat keressük egy életen át, hanem önmagunkat.


 


https://www.youtube.com/watch?v=ehNMtvoAIRY


Tompos Kátya-Magányos csónak


 


https://www.youtube.com/watch?v=YpJlf7IGOcE


Crystal Ha Velem Élsz (Dalszöveg-Lyrics)

  1. 2015. január 19. 10:33118.

    Tudom, köszönöm, természetesen nem is vettem magamra.

    előzmény:
    FullMoon (113)
    2015-01-18  19:34
  2. 2015. január 18. 20:45117.

    Egyetértek.


    Amúgy vannak helyek, ahol a zárt személyzeti üléseken nemcsak azt beszélik meg, hogy ki mit hogy csináljon jobban, hogy jobb legyen a munka, többen legyenek a vendégek, hanem valahol azt beszélik meg, hogy kit csináljanak ki, kit szívassanak, kivel és hogy csesszenek ki. Ez az, ami igazán gusztustalan. S ebben az egész felső vezetőség közrejátszik. Ahogy írtad az ilyen helyeket ott kell hagyni és úgy kell őket megszívatni, ahogy csak lehet.


    Ahogy írtad. Nem kell félteni a melóhelyet és nem szabad kiszolgáltatottnak lenni. Egy idő után bele lehet fásulni. Nem utolsó sorban a referencia miatt se érdemes egy helyen sokáig letelepedni.


     

    előzmény:
    Nikita 666 (116)
    2015-01-18  20:23
  3. 2015. január 18. 20:23116.

    Ezt tudom. Én is ráhágok sokaknak, no de ezt csak akkor lehet megtenni, ha van is nekik. Üldöznek is a "szeretetükkel".


    A munkahely a munkának a helye, nem bírósági tárgyalás alapja, szerintem sem szükséges védeni. Én például nem maradok olyan munkahelyen, ahol nem érzem jól magam. És milyen érdekes, soha nem én sírtam, ők könyörögtek hogy menjek vissza. Nem volt kivétel, az összes volt helyről megkerestek. Tojom le, késő bánat a részükről. Ha egy munkahely nem tud megfelelő környezetet biztosítani, akkor onnan a jobbak lelépnek. Le mernek lépni. Aki mindenáron félti a helyét, az kiszolgáltatott. Márpedig kiszolgáltatott ember nem 100%-os, nem boldog.


    A vendégkönyvbe jót, rosszat is lehet írni. Volt amikor mi is írtunk, de inkább csak a jót. Az is hozzátartozik, hogy a személyzettel nem foglalkoztunk, végezték a dolgukat.


     


     

    előzmény:
    Koncentráció (115)
    2015-01-18  19:58
  4. 2015. január 18. 19:58115.

    Idiótákkal fölösleges vitatkozni.


    Valamikor ráléphettem a tyúkszemére én is így gondolom.


    Sok primitív, az orráig sem látó ember van a világban. Fölösleges az időt rájuk pazarolni.


    Az igazán fontos idő, amit eltölthetünk az az, amikor olyan emberek társaságában vagyunk, akiket valóban szeretünk és akik önmagunkért szeretnek.


    A munkahelyek védése pedig fölösleges az emberek részéről. Nem az embert nézik sehol sem, hanem egy kisajtolható egyént keresnek, aki azt csinálja, amit ők akarnak. Ezt mindenki tudja, csak a bértollnokok és a szállodavezetők, főnökök mondanak mást, hogy védjék a korrupt kis vállalkozásukat. Azon szállodákban, ahol feltűnően kevés a vendégkönyvbe írtak száma ott iszonyú nagy baj lehet és talán moderálják a hozzászólásokat.


     

    előzmény:
    Nikita 666 (114)
    2015-01-18  19:49
  5. 2015. január 18. 19:49114.

    Miután vettem a fáradságot és a nicked összes hozzászólását elolvastam, nem nehéz kitalálni hogy Koncentráció valamikor a tyúkszemedre lépett. És ez a sérelem most űz téged utána, kezdesz bevadulni.


    Tudod, vannak emberek akik mondanak valamit, és a többség nekiáll kiskutyaként ugatni rájuk. Csakhogy, az ember eltűnődve néz egy kiskutyára, meghibbant vajon? Mit tegyek vele? Maximum félretolja.


    De ha nem érted a hasonlatot, van másik is. Ha valakinek nem tetszik a feje felett elszálló repülő hangja, csúzlival lő rá.

    előzmény:
    markpazs (110)
    2015-01-17  09:13
  6. 2015. január 18. 19:34113.

    mármint ez nem Neked szólt, hanem Koncentrációnak, nem Te vagy az alteregója, de nem nehéz kitalálni, hogy ki az... ;)

    előzmény:
    FullMoon (112)
    2015-01-18  19:33
  7. 2015. január 18. 19:33112.

    Hát aki több nickkel regisztrálva saját magával vitatkozik,annál én sem zárnék ki személyiségzavart. Az egészséges feled vigye orvoshoz azt a beteg másikat...

    előzmény:
    Antenka (111)
    2015-01-17  16:37
  8. 2015. január 17. 16:37111.

    Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de markpazs-nak tökéletesen igaza van. Sürgősen keressél egy pszichiátert. Abból, amiben vagy, a kimászás elkezdéséhez is segítségre van szükséged, olyan állapotban vagy. Vigasztaljon, hogy ha rászánod az energiát, és együttműködsz, meg erőt veszel magadon, és odafigyelsz másokra is saját magadon kívül, akkor később már sokkal könnyebben fog menni minden.


    Én a személyiségzavart sem zárom ki nálad.

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-01-09  00:05
  9. 2015. január 17. 09:13110.

    Nekem erről más tapasztalom van, mint neked.


    De valahogy, ha kényes a téma, akkor az emberek nem igen beszélnek róla.


    Van akinek az is poén egy melóhelyen, ha egy pasi mondja neki, hogy valamilyen tárgyat feldugna a nő pinájába, esetleg elővenné neki a farkát. Vagy ha mondjuk jönne valakivel szembe a melóhelyen egy kigyúrt roma csávó, (kb 40 éves)a bulldog fejével és mondaná egy 16-17 éves tanuló lánynak, hogy majdnem szembecsókolóztunk és cuppogtatna a szájával hozzá, a maga gusztustalan módján. Vagy mondjuk a kollégájához menne oda és ecsetelné neki a dolgot, hogy ő a saját spermáját szokta kóstolgatni és milyen íze van. Esetleg ugyanez pasiknak tenne ajánlatokat viccesen. Van olyan nő is, akinek ez bejön és még vicces is. Amúgy egy 4 csillagos szállodáról beszélek és ez mind megtörtént dolog. Mondjuk ezt már csak a kávába hallucinogén anyag keverés tetőzi még jobban. Sajnos vannak ilyen helyek is. Ritka, de van.

    idézet:
    Koncentráció (59)
    2015-01-15 13:30:26

    Na beugrott !!

    Eger - bor - szüret - szuretelo alkalmi munkas - tragarkodas


     


     


     

    előzmény:
    Koncentráció (59)
    2015-01-15  13:30
  10. 2015. január 17. 08:51109.

    ".....Milyen egyediségről kell lemondani, hogy egy közösség része lehess..?...."


    Egyszeruen beteg. En ugy veszem eszre, hogy olyan 3-4 evesek vilaga felelne meg neki : teljes fizikai kenyelem, eszik/iszik/nem fazik , ez valami eredendo jog, ami magatol van.
    Az idejevel ugy akar rendelkezni, ahogy az neki tetszik.
    DE ott tornyosul az "en"-je felett az a budos ellenseg , a  TARSADALOM . Struktura, szabalyok,miertek, miert nemek , logika.
    Ezt a pici baba nem szereti, visszaveti, kopkod, rugdos.
    El sem tudja kepzelni, mi lenne, ha egy nagy tiszta szabadsagba kitennek : pl egy sztyepp kozepere , okosteli, szamitogep , farmer es rap-zenekar nelkul, kaja nelkul es futes nelkul.
    Nehany tarsadalomgyulolo lelkitestvert , magafajtat is kellene tenni neki , ne legyen olyan nagyon , nagyon "egyedulallo egyedi". Es az egeszben legyen egy almafa.
    Kitalalnak-e a bunkot a lelkitesok es a bunyot azert, hogy az almafarol melyik egye le a termest ?
    Az, hogy a legerosebb "egyedi egyen"  leul az almafa ala a bunkojaval es megszuli az "ez az enyem , pofanvaglak a bunkommal" jatekszabalyt , mar  Tarsadalom-szagu.
    De , amikor ad egy almat egy seggfejnek azert, hogy hozzon neki vizet, mert szomjas es a masik kiszolgalja, mert szeretne egy almat , az mar a TARSADALOM.

    előzmény:
    FullMoon (105)
    2015-01-17  08:01
  11. 2015. január 17. 08:34108.

    "....Engem is szerettek szinte kivétel nélkül minden melóhelyen és sajnálták, hogy elmentem...."


    Belekeveredsz. Hoxan 23 evesnek mondod magadat.
    Mennyi az a minden melohely? 2 ?
    Azt gondolom az ecsetelt munkahelyek es ecsetelt "kollegak" leirasabol, hogy kepesitesed nincs.
    Soporsz, ladat hordasz , neha takaritasz szallodaban?
    Probaidorol probaidore tengeted fobiakkal teli szar meg nem ertett eletedet.
    Anyuka meg adja a kajat es a keglit , meg a napi adag szemrehanyast , bogest , utalkozast : semmirekello hulyenek titulal, mi ? Kerdezi tajtekozva, mi lesz VELED , ha O mar nem lesz itt, hogy eltartson?
    Klasszikus mai tragedia.
    Belebujtal egy  mindenki rossz csak Te nem onsajnalatba.
    Remelem, olyan, aki eleve depresszios, nem kerul az utadba, mert ilyen baromsagokat kalapalva elveszed a maradek eletkedvet. 
    Ja: minden lelkibeteg/beteg arrol beszel allandoan, csokonyosen s megszepitve, magat sikeresnek beallitva , amibol nincsen nekije. A szex a fo problema nalad.
    Szivesen dugnal,ez normalis dolog, ösztön a dugas. Csak neked nem sikerul. Gyerekkorodban hozzadnyultak?
    Elkuldott a valasztottad a francba ?
    Megprobaltad szuper-rondaval is es meg annak sem kellettel? Valami ilyen van a bokorban, ahol a varazsbotot magad fenyezed. orvos: nalad a VILAG strukturajanak  ujra-felepitesehez kellene HATALMAS segitseg.

    előzmény:
    Koncentráció (60)
    2015-01-15  13:45
  12. 2015. január 17. 08:09107.

    Megértem, ha tudatlan vagy ilyen témák terén, de akkor nem árt csöndben maradni, mint hülyeséget mondani.


    Nem párizsival, gyerek kelésével, ütvefúróval kell érvelni, mert rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, ha a témához érdemben nem tudsz hozzászólni. Ha nem tudsz, akkor csak maradj csöndben, mert valóban nevetséges, amiket írsz a párizsiről és hasonlókról.

    idézet:
    Koncentráció (102)
    2015-01-16 22:53:24

    Idezet:


    "ne vagd le a segged alol azt a gallyat, amin ulsz."


    Ilyen szemelyeskedo, lehulyezo szemetsegeket toroltess, oregem, mert egyedul fogsz maradni.

    előzmény:
    Koncentráció (102)
    2015-01-16  22:53
  13. 2015. január 17. 08:06106.

    "...kényszeríteni a munkára. Csupán ehhez az kell, hogy olyan embereket is vegyenek fel. Ez attól függ milyen ember dönt a felvételről. A genyó dolgozókat pedig zsarolni, manipulálni, büntetni kell, mert különben nem nagyon dolgoznának. De a genyó az különben ott veri át a vezetőséget is, ahol csak tudja, hiszen ő is próbálja megbosszulni, amilyen bánásmódot kapott...."


    A munkahely azert van, hogy dolgozz.
    Ha dolgozol, kapsz erte fizetest.
    Szerzodesnek nevezik azt, ami leteszi a jatekszabalyokat.
    Ha a szerzodes szabalyai nincsenek betartva, a szerzodesben le lett fektetve az is, milyen modon lesz/lehet beszuntetni az egyuttmukodes.
    //off Valami vedett dolgozo lehettel, mielott kiraktak mint macskat szarni. Mert nem vedett kinttalalja magat az utcan nagyon gyorsan: ideje sincs arra, hogy osszeeskuvesi teoriakat elaboraljon.//
    Namost az "egyedi" miert szoritja a valagat, erzi magat "megfelemlitve"  egy megegyezes kereten belul?
    A jellemtelen , csalo nem-munkast az "felemliti" meg, hogy kirugjak, mert a bert felszedi, de a munkat nem vegzi el.
    Azt, aki rosszul valasztott es felvett szaralakot, vagy pszichopatat , azt az "felemliti" meg, hogy ha a bert olyannak adja, aki nem csinal semmit erte, akkor a vallalkozasanak a  kulcsat labtorlo ala teheti , mert nem lesz -egy masik szerzodesben lekotott hataridore- kesz a klaviatura ahhoz a szamitogephez, amin a nagypofaju es nagyerdemu vevo a noklapjan akar szemetkedni...
    Valahogy igy forog a vilag : minden kis es nagy felelemnek van oka.

    előzmény:
    Koncentráció (85)
    2015-01-16  19:53
  14. 2015. január 17. 08:01105.

    Nem, nem akartam kiforgatni a szavaidat, egyszerűen próbáltam kicsikarni belőled hogy mégis mire gondolhatsz, mert nem igazán sikerült megfogalmaznod, példát mondanod, hogy milyen esetben gond, ha egy általad "hibának" titulált valamit a közösség büntet, vagy legalábbis rosszallását fejezi ki. Milyen egyediségről kell lemondani, hogy egy közösség része lehess..?


    Nyilvánvalóan te egy übermensnek képzeled magad, aki még nem talált a Földön egy hozzá hasonló szellemi magasságokban(?) létező embert... Hát.. további jó keresgélést és beszélgetést saját magaddal, gondolom más jó beszélgetőpartnert ezidáig nem sikerült találnod.Komoly segítségre lenne szükséged, remélem egy nap erre te magad is ráébredsz, mert addig esélytelen... Jobbulást!

    előzmény:
    Koncentráció (98)
    2015-01-16  22:17
  15. 2015. január 17. 07:44104.

    Amikor Teged be kellett volna avatni abba, hogy hogyan mukodik a vilag, mit csinaltak a szuleid? Ez az O dolguk lett volna.


    Nos, ha utazunk, akkor szallodaban alszunk.
    Mert csak a csigabiga told ki szarvadat viszi a hazat a hatan.
    Az a ciki, hogy sokba kerul az utazas.
    "Addig nyujtozkodj, ameddig a takarod er!"- mondja a vilagra kivancsi utazo es takarekoskodik a szalloda aran.
    Kivalasztja az olcsot.
    Az olcsoban fekete szegelyes a  zuhanyozo, hatat megfajdito ureges a matrac, ejjel hallani a szomszed szobaban az utcan felszedett oromlany uzleti uzerkedeset.


    Karikas szemmel asitozva megy az utazo a kovetkezo kiszemelt latvanyossag fele : bikaviadalt megnezni 2000 km-vel messzebb.  Elindulas elott kiadja a merget es beir egy lesemszart lesulytott velemenyt.
    A tulaj ra se randit: nem csillagos hotel, semmi dolga vele es megeri az uzemeltetes : minden szoba minden ejjel tele van.


    Erted? Jo hotelban nincs mit beirni a "vendegkonyvbe", rossz hotelba meg az itteni  marhasagaidat is bemasolhatod.

    előzmény:
    Koncentráció (99)
    2015-01-16  22:19
  16. 2015. január 17. 07:30103.

    "...erőszakosan terjeszkedő szállodák.."


    A hulyek. Es raadasul teli vannak utazokkal.

    előzmény:
    Koncentráció (98)
    2015-01-16  22:17
  17. 2015. január 16. 22:53102.

    Megértem, ha tudatlan vagy ilyen témák terén, de akkor nem árt csöndben maradni, mint hülyeséget mondani.


    Nem párizsival, gyerek kelésével, ütvefúróval kell érvelni, mert rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, ha a témához érdemben nem tudsz hozzászólni. Ha nem tudsz, akkor csak maradj csöndben, mert valóban nevetséges, amiket írsz a párizsiről és hasonlókról.

    előzmény:
    FullMoon (96)
    2015-01-16  21:09

Címlap

top