Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi izgat föl legjobban?

Koncentráció
Létrehozva: 2014. december 25. 17:54

Ide írhattok olyan dolgokat, amik leginkább fölizgatnak titeket szex közben, vagy előtte.





Én imádom ha a fülembe nyalnak.:) Teljesen odavagyok érte, ha a fülkagylómat szurkálják a nyelvükkel





Meg ha belesuttog a fülembe és izgató, mocskos dolgokat mond. Szerintem minden férfi szereti azt érezni, hogy akarják őt és ettől még inkább fölizgul és biztatást jelent számára. Sokaknál pedig épp ellenkezőleg, mert a párjuk nagyon akarása rémíti meg őket. Kit mi izgat föl legjobban? Netán a szex alatti beszéd? Szerintem sokakat izgatna ha a párja aktus közben is beszélne hozzá néha és az aktus nemcsak egy néma, néha nyögésekkel tarkított együttlét lenne, hanem egy érzéki- szenvedélyes játék, amiben fokozatosan fölingerelnék egymást a felek és a kezdeti lassú izgatás később egy igazán van és szenvedélyes szexcsatává csúcsosodhatna ki. 

Címlap

top