Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hol tartasz most? 2014.

fórumozok
Létrehozva: 2014. december 21. 21:19


Már tényleg hagyomány...


Az elmúlt pár évben (2006., 2007., 2008., 2009., 2010., 2011., 2012., 2013.) mindig nyitottam december 24-én egy ilyen témájú topikot, idén se legyen ez másként ...


December 24. Karácsony, szenteste


már hetek óra készülődünk: karácsonyos topikban sütirecepteket cserélünk, ajándéköltleteket kapunk, csomagolunk, zenéket hallgatunk, játszunk az advententen (megjegyzem: egyszer sem nyertem még - idén sem nyertem!), gyűjtjük a jobbnál jobb vacsoraötleteket, süteményrecepteket, tippeket kapunk díszek készítésére, vásárlására, azért magunkat is csinosítgatjuk stb. ...


... teljes a készülődés az esétre, illetve erre pár napra.


 


De most épp hol tartasz a nagy készülődéssel?


Mit csinálsz most? Azon kívül, hogy a nagy serénykedés mellett itt lógsz az nlc-n.  


Minden kész van? Mi van még vissza?


Mi az amire nem jut már időd?


Írod már a listát, hogy jövőre mit kellene másként (jobban) csinálni?



Címlap

top