Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Már csak ezt az egy dolgot kéri a menyétől Pécsi Ildikó

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 20. 09:19
Költözzön el a fia házából - erre kéri menyét Pécsi Ildikó a Blikk értesülései szerint. A színésznő fia, Szűcs Csaba és a felesége, Pártos Csilla februárban jelentették be, hogy elválnak, azóta nem tudtak megegyezni.

Nők Lapja Café: Már csak ezt az egy dolgot kéri a menyétől Pécsi Ildikó
  1. 2014. december 22. 09:1252.

    A PI művésznő családi gondjairól a kutya sem tudna, ha nem kürtölné világgá, és nem jelentetné meg a bulvárlapokban, és nem szellőztetné a bulvár médiában a szennyeseit.


    Huszti Péter és Piros Ildikó - és még sorolhatnék pár színész házaspárt - családjáról senki sem tud, és senki sem tudja mit csinálnak a gyerekeik, unokáik. Senki sem tudja, hogy kit vett el a fiúk, kihez ment a lányuk, bár még azt sem tudom, hogy hány fiuk, és hány lányuk van. Viszont minden egyes színházi előadásuk, és filmjük emlékezetes marad a számomra, számunkra, és ha kimondják a nevüket akkor a színdarabok, és a filmek jutnak eszünkbe róluk. És nem az, hogy milyen családi problémáik vannak.


    Nem tudom, hogy kinek mennyi az igazsága a Pécsi-Szűcs-Pártos vitában, de egyetlen dologban száz százalékig biztos vagyok, hogy a nagyszülőknek az unokájukkal való viszonyában közre fog játszani azoknak a cikkeknek a megjelentetése, amiben a családról szó van. És akkor ezek után a nagyszülők ne csodálkozzanak, hogy ha az unokájuknak rosszul esik, amiket ír a bulvár a családról.

Címlap

top