Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen a terhes nők teste - igenis gyönyörű

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 17. 20:15
Meztelenül vagy éppen ruhában mutatták meg a pocakjukat, az alakjukat, a testüket a világnak azok a várandós kismamák, akik szerint igenis lehet szép a nő terhesen is. Hát, persze!

Nők Lapja Café: Ilyen a terhes nők teste - igenis gyönyörű
  1. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. március 1. 18:58176.

    " hogy normális férfinak éppen miért furcsa, ha egy terhes meghódítandó nőként illegeti a lemeztelenített testét előtte"


     


    Egyre színesebb a mese..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330053 (159)
    2015-03-01  17:37
  2. 2015. március 1. 18:52175.

    Tehát elolvastattad velük az összes vulgáris hozzászólásodat? Tetszett nekik?

    előzmény:
    saschamora (172)
    2015-03-01  18:46
  3. 2015. március 1. 18:52174.


    Nos igen, megoszlanak a vélemények. Ez a cikk is csak arra volt jó, hogy biztosítva legyen a cikkírók fizetése a hozzászólásaink által.


     


     


    Szép kort megéltek, gratulálok!

    előzmény:
    saschamora (172)
    2015-03-01  18:46
  4. 2015. március 1. 18:51173.

    Utolsó próbálkozás. Neki gyürkőzöm. Milyen álláspontot kéne megértenem? Hol és hogyan fejtette ki egyetlen hasakint ruhát hordó kismama, hogy miért jár ilyenben? Volt ilyen hozzászólás amiben kifejtette megértésre váró álláspontját egy éppen terhes nő?


    Tehát, újfent felteszem a kérdést, milyen álláspontot kéne megértenem?


    Ez ízlés kérdése, kinek tetszik kinek nem. Nekem nem, és az akasztófa alatt is ezt vallanám!


    Zárójelben, nem témája a topiknak a kismama divat, csak az hogy minden terhes nő gyönyörű, ami így ebben a formában nem igaz szerintem, mondom ezt úgy hogy többször voltam terhes.


     


    Egyébként, ha vendégeid vannak, foglalkozz velük, tiszteld meg őket, ha már elmentek hozzád.

    előzmény:
    saschamora (171)
    2015-03-01  18:38
  5. 2015. március 1. 18:46172.

    mar megkerdeztem hogy mit gondolnak.


    a ferjem 84 eves nagynenije azt mondta, hogy mindenki torodjon a sajat dolgaval, meg a sajat koldokevel. (imadom ezt a not)


    a 86 eves nagyneni azt mondta, hogy csak a rosszerkolcsu nok mutogatjak a hasukat, a terhesseg nem mutogatni valo. bbbbbrrrrrr


    a nagybacsi azt mondta, hogy legalabb ennyi hadd jusson mar neki! :-PPP (80 eves)

    előzmény:
    Nikita 666 (170)
    2015-03-01  18:32
  6. 2015. március 1. 18:38171.

    jaj neeeee!! maga a topic temaja terhes no, tehat a topic "kerdezte", es ebbol kovetkezett a koldok-kerdes. na, most a kerdes, amit az elozo hsz.-ben feltettem, tovabbra is aktualis, de persze nem muszaj valaszolni.

    előzmény:
    veresildi (168)
    2015-03-01  18:25
  7. 2015. március 1. 18:32170.

    Szerintem engedd oda a vendégeidet a nethez, és olvastasd el velük az utóbbi néhány hozzászólást. Ha nem magyar ajkúak, akkor hitelesen fordítsad le mindazt, amit írtál.


    Én például bactatom a nőket, de nem a NŐKET. Márpedig azok a NŐK, akiket nem bactatok, nem a FÉRFIAK miatt értékesek.


    Mit gondolsz, elmélyedjünk a témában, vagy inkább ne?

    előzmény:
    saschamora (167)
    2015-03-01  18:19
  8. 2015. március 1. 18:28169.

    Az ilyen terhes nőnek nem álláspontja van,  inkább megfelelő öltözéke nincs. Fel lehet kapni egy kihízott pólót, na de utcára? Ez kissé bizarr.

    előzmény:
    saschamora (164)
    2015-03-01  18:12
  9. 2015. március 1. 18:25168.

    Milyen álláspontját? Kikérdezte a véleményem? Nem hiszem hogy kíváncsi lett volna rá és így nem is volt módom elmondani  egyetlen köldöke kint cuccban járónak, hogy nem tetszik. Nem rúgtam senkibe, normális stílusban elmondtam a véleményem, amit akkor is ugyan úgy elmondanék, ha ez nem egy virtuális fórum lenne mondjuk, hanem egy valóságos beszélgetés.


    Kíváncsi lennék rá, hogy személyesen is ilyen stílusban beszélnél-e bárkivel.


    Leírom még egyszer, ez egy fórum, adott a  téma, amiről mindenki leírhatja a véleményét. Én is ezt tettem, véleményt nyilvánítottam, -nem mocskolódtam, nem káromkodtam és senkit nem küldtem el az anyjába- , még ha ez neked nem is így jött le.

    előzmény:
    saschamora (164)
    2015-03-01  18:12
  10. 2015. március 1. 18:19167.

    ne keverd a szezont a fazonnal, ok? azt irtam "ferfiparti". megmagyarazzam? tudod, azok a korcsok, akik a himekkel egyetemben bactatjak a noket, es akik azt hiszik, hogy ettol ertekesebbek lesznek. pedig csak jobban hasznalhatoak.


    es mivel vendegeim vannak, nem tudok teljesen idefigyelni.

    előzmény:
    Nikita 666 (165)
    2015-03-01  18:13
  11. 2015. március 1. 18:16166.

    Hűűű, én de szívesen találkoznék némelyikkel! Lehet hogy nem szólnék egy szót sem, de nézni, na azt aztán tudok.

    előzmény:
    veresildi (163)
    2015-03-01  18:05
  12. 2015. március 1. 18:13165.

    Szexualitás nélkül nem lenne élet. Le lehet vinni a szexualitást egy olyan szintre, amit mindenki megért, de azon a szinten már nem válik mindenki számára élvezhetővé.


    Azok a NŐK, akik imádják a FÉRFIAKAT, nem női nemi szerveket hordozó hibrid korcsok. Ők azok, akik megértik a FÉRFIAKAT. Éva lányai. Épp ők azok akik nem olcsóak. Egy olyan NŐÉRT, aki megérti a FÉRFIT, a FÉRFI mindenre hajlandó.


    A civilizált világban öltözködnek az emberek, nem pedig vetkőznek, nem? Habár az én korcs agyammal lehet hogy rosszul tudom.


    Egyetlen dolog miatt szólok, amire figyelj. Ne mondd, ne írd azt hogy : anyám megtanította...


    Ez így nem szép. Azt írd hogy anyukám, vagy édesanyám. Ettől nem leszel kevesebb, de intelligensebbnek tűnsz.

    előzmény:
    saschamora (156)
    2015-03-01  15:57
  13. 2015. március 1. 18:12164.

    "olyan jó dolog szavakba beleakaszkodva rúgni egyet a másikon és véletlenül se megpróbálni megérteni a másik álláspontját."


    neked vajon eszedbe jutott megerteni annak a terhes nonek az allaspontjat, amelyiknek kitulemkedik a koldoke, vagy csak rugtal bele egyet, -persze, virtualisan?

    előzmény:
    veresildi (163)
    2015-03-01  18:05
  14. 2015. március 1. 18:05163.

    Nem akarlak elkeseríteni, de tényleg nem fogják megérteni amit írtál, mert nem akarják megérteni, mert olyan jó dolog szavakba beleakaszkodva rúgni egyet a másikon és véletlenül se megpróbálni megérteni a másik álláspontját. Ez nem vita, hanem a legközönségesebb veszekedés.


    Azon szoktam elgondolkozni ilyen stílusú fórumos csepülések alkalmával, hogy vajon hogy fogalmaznának a hozzászólók szemtől szembe, nem egy nicknév mögé bújva. Az arcnélküléség áldása és átka.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330053 (159)
    2015-03-01  17:37
  15. 2015. március 1. 18:04162.

    előzmény:
    Nikita 666 (160)
    2015-03-01  17:59
  16. 2015. március 1. 18:01161.

    tudom szivi, a te "tipusod" nem bir engem! :-DDD (es nem bir velem, hehehe)


    a terhes no ugy nez ahogy akar, meg ahogy tud, -ez vonatkozik az oltozkodesere is- es hogy TE szexi dogot jatszonak titualod csak megerositi amit az elozoekben irtam! :-) csak a nyomival latsz! :-D


    es ne gyere a "mi kulturankkal", a mi kulturank allando valtozasban van. csak vannak olyan egyedek (pl. te) akik leragadtak a kokorszaknal, csak boritottak magukra egy kis rozsaszin taknyos mazat. csupan formai a valtozas, a tartalmi valtozatlan.


    mostmar nagyon unlak, igy is tul sok idot pazaroltam rad!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330053 (159)
    2015-03-01  17:37
  17. 2015. március 1. 17:59160.

    De lökött nő vagy!

    előzmény:
    saschamora (157)
    2015-03-01  16:00
  18. Torolt_felhasznalo_330053
    Torolt_felhasznalo_330053
    2015. március 1. 17:37159.

    Kezdetben vala a sötétség... és ahogy nézem, az is maradt.


    Hát a te agyadat sem a sakk mozgatta meg eddig. Bokszoltál? Amit összehordtál, az még egy kopasznak is hajmeresztő lenne. Közönséges, olcsó és szószátyár módon ezt próbáltad megfogalmazni: az úriember olyan vadállat, aki valameddig tud várni. Ez legalább humoros lett volna, de te a magad primitív módján butítasz le mindent, közben kiszínezed, áthangolod, hülyeségeket adsz a másik szájába, de változatlanul szart sem értesz a körülötted levő világból, kritikátlan vagy és kiabálsz, csak a saját ugatásodat hallod, de azzal igen meg vagy elégedve. Gondolkodtál már ma? Thinking today? Amit és ahogy írod, azt helyenként nem is értem, helyenként meg olyan undor fog el tőled, hogy legszívesebben lehánynálak, és csak remélni merem, hogy te egyetlen utódot sem pottyantasz erre a szerencsétlen Földre, mert ezzel a selejt genetikával kár lenne az emberiség génállományát rontani.


    Persze, a férfiak a hülyék, amiért egy tolató, láthatóan állapotos nőt tisztelnek és anyának tekintenek, véletlenül sem azok a nők buták, akik terhesen szexi dögöt játszanak. Az ösztönök ősik és igen erősek, nem véletlenül a két alapvető a lét- és fajfenntartás. Ami nem jelenti azt, hogy mindegyik férfi azt sasolja, hogy kit lehetne megdugni, csak a te beszűkült, két bites agyad konvertálta így. Bár lehet, hogy a te köreidben vagy impotensek vannak (ilyen éjsötét nő körül nem csodálnám, mert elég, ha kinyitod a szád, dől ki rajta a bornírt és ocsmány moslék), vagy olyanok, akik mindenkire ráugranak, mert kizárólag zabálni és párosodni képesek csak, mint a diónyi agyvelejű dinoszauruszok. Rajtad kívül mindenki értette, hogy annak az érzelmi és ösztönhátterét próbáltam megmagyarázni, hogy normális férfinak éppen miért furcsa, ha egy terhes meghódítandó nőként illegeti a lemeztelenített testét előtte. Ugyanis a mi kultúránkban az ilyen fokú meztelenkedés és kitárulkozás érett nő esetében egyértelmű figyelemfelhívás a részéről, mondhatnánk egy optikai provokáció. (Persze ezt sem fogod érteni, ez neked már túl bonyolult.) Ha nem lennének atavisztikus ösztöneink és/de mellette persze nem kontrollálnánk azokat a közösségi társadalomnak megfelelő módon, már régen kihalt volna az emberiség.


    A jelmondatoddal kapcsolatban pedig annyi hozzáfűzni valóm van, hogy az én viselkedésem nem a másik fél határozza meg, hanem a neveltetésem, a tanultságom, az intelligenciám,  tapasztalatom és természetesen a környezet elvárásai. Veled kapcsolatban még nem kis mértékben az önuralmam is. Sajnos kevés vagy, mint stoptáblán a szófordulat, nem is értem, miért pazarolom rád az időm... be is fejeztem.


     


     


     

    előzmény:
    saschamora (156)
    2015-03-01  15:57
  19. 2015. március 1. 16:01158.

    osszekottetesben

    előzmény:
    saschamora (156)
    2015-03-01  15:57
  20. 2015. március 1. 16:00157.

    na, megvan hol lehet bekapni! :-) mar ala virtualisan ala is fekudtel! :-D

    előzmény:
    Nikita 666 (155)
    2015-03-01  14:07
  21. 2015. március 1. 15:57156.

    "Arra jutottam, hogy ami vonzó, szembeszökő egy nő alakján, ami erős nemi hívójel, az a kerek keblek, fenék, nőies csípő és a karcsú derék. A karcsú derekat tartjuk szépnek. A nagy has pedig egyértelmű jele annak, hogy az adott nő már anya, már megtermékenyítették, ez már nem a mi terepünk, itt már nincs keresnivalónk. Legalábbis ez így van, ha az ősi ösztöneinkből indulunk ki."


    ezt a jelentest kiolvastam a korabbi kommentedbol, melyben kozolted ne tolja az arcodba a koldoket, akarmilyet. es meg csodalkozol hogy elkuldtelek a faxba! :-) vartam hogy valaki megfogalmazza, vagy legalabb kozelitsen, mert ha en irtam volna le hogy ez van a soraid mogott, akkor minimum hallucinalo elmebetegnek titualtak volna! :-) (azok a nok, akik "ferfipartinak" tartjak magukat, akiket en egyszeruen noi nemiszervet hordozo hibrid korcsoknak tartok)
    de oregem, hogy te irtad le, kulon megkoszonom.  pontosan ez nem tetszett, ezert kuldtelek a pi.-ba, es minden nonek meg kellett volna tennie, -mar aki nonek, es embernek erzi magat- nem pedig egy olcso (mit olcso, ingyenes) szexualis izgatoszernek. merthogy te (sok macsi' himtarsaddal egyutt) a farkadon keresztul szemleled a noket, vagyis mint bachato'-bacando' elemet. a terhes no mar megbacatott', tehat erre nem mozdul a kis nyomid, es menten ki is kered magadnak, miszerint jujjj, ne legyen az orcamba tolva! nem izgato! (istenem, micsoda nyomorult himek futkaroznak az utcan!)
    szeretnem pontositani, hogy amig a nemi oszton az egesz egy resze (akar nagy resze is), nagyon rendben van, sot nagyon is szukseges, csak eppen nem mindegy hogy milyen kontextusban jut ervenyre. aki az utcan ugy jarkal, hogy ezt megcsinalnam, ezt nem, ez pfujj, terhes, art a kis libidokamnak, es kulonben is kilog a koldoke, jujj, takarja eeeel -nos, az egy primitiv civilizalatlan fenekfej. egy szexista barom. nem ferfi, csak egy him. en, ember, no, nem fogadom el, hogy ilyen kis fenekfejek a farkukbol kiindulva kritizaljak azokat a noket, csak mert nem rantanak magukra. a no=EMBER, tars, cinkos, szereto, feleseg, anya, barat, stb. nem szexualis izgatoszer, hogy addig se unatkozzal amig A pontrol elmesz B-be, nem muzsa (broaaafff). 
    ideje felnoni oreg, legy FERFI! ne csak egy kis hulye peniszhordozo! :-) 


    Anyam nekem megtanitotta, hogy soha nem maszunk bele a masik intim terebe. neked megtanithatta volna az anyad, hogy ne a farkad szemevel nezz jartadban-keltedben, hanem a muszerfaladon levo szemeiddel, az agyaddal szoros osszekotetesben.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330053 (145)
    2015-02-28  18:59
  22. 2015. március 1. 14:07155.

    Olvaslak és bámullak...nagyon férfias írásaid vannak, a hozzászólásaidat akár a párom is írhatta volna. Alig akad nő, aki képes megérteni, hogy a kevesebb sokszor több.


    Az ösztönt pedig én hiába magyaráztam nekik, egy férfi szerintük nem ösztönös lélek, mivel civilizált. Hát dehogynem, te vagy itt nekem az élő példa. Egy férfi ha már megtermékenyített nőt lát, aki nem a "tulajdona", akkor már az a nő az ő számára érdektelenné válik addig, amíg újra megtermékenyíthető állapotba nem kerül.


    A cikkben szereplő fotók tudod miért nem fogtak meg? Mert a nők tekintete üres. Nincs meg bennük az a női csillogás, kisugárzás, ami egy férfit megfog.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330053 (148)
    2015-02-28  19:28
  23. 2015. március 1. 11:15154.

    Pedig állítólag Ausztráliában aztán tényleg szabad a vásár, és mindenki azt vesz fel amit akar, egyáltalán nem szólják meg, nem foglalkoznak az öltözettel.

    előzmény:
    Amarynda (153)
    2015-03-01  09:17
  24. 2015. március 1. 09:17153.

    Igazad van itt Australiaban sem hordjak a Speedot cask legfeljebb nagyon kigyurt es nagyon fiatal sracok lefujva fake tan nel , de az atlag emberek nem viselik.


    Ha meg valaki idosebb es van pocakja akkor plane furan nezne ki a feszes speedo felette domborodo elonyokkel. (nem rad mondom).


    egyebkent mindenben egyetertek azzal amit irtal

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330053 (145)
    2015-02-28  18:59
  25. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. február 28. 20:04152.

    Mi jár együtt?


    A viselkedés a közönséges megjelenéssel? Röhögtetsz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330053 (149)
    2015-02-28  19:35

Címlap

top