Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen lány Kulcsár Edina, a Miss World második helyezettje

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 15. 12:55
Kulcsár Edina óriási eredményt ért el a londoni világszépe-választáson. A magyar lány második lett a Miss World versenyen. De mit is tudunk róla pontosan?

Nők Lapja Café: Ilyen lány Kulcsár Edina, a Miss World második helyezettje
  1. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2014. december 17. 14:1926.

    Egyetértek a 6-os villamosos véleménnyel. Tudom, az nem a tiéd volt.
    Meg egyetértek azzal is, aki szerint profi sminkben és profi fodrász kezei alatt bárki lehet szép.


    Megnéztem ennek a lánynak a facebook adatlapját. Furcsa, hogy 23 éves, mert a megnyilvánulásai alapján alsó hangon 15 éves szinten van. De tudom, ezen a versenyen nem az értelmi szintet mérték.


    Hanem valami egészen szubjektív dolgot..


    Egyszer a szomszéd kislányt is be akarta nevezni az anyukája egy szépségversenyre, de a lány azt mondta, hogy neki annál több esze van.

    előzmény:
    cabron (17)
    2014-12-16  15:57
  2. 2014. december 17. 14:0125.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  3. 2014. december 17. 14:0124.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  4. 2014. december 17. 14:0123.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  5. 2014. december 17. 14:0122.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  6. 2014. december 17. 11:3921.

    Olvass vissza kérlek. Nemcsak itt,a másik erről szóló topicban is. Az egyik lekurvázza, a másik testi hibásnak nevezi a szóban forgó lányt. Ja, de az is lehet, h már neked ez fel sem tűnik... szomorú. Ha persze rólad beszélnének ismeretlenül ebben a hangnemben, amit itt eleresztenek, valószínű, h neked sem esne jól.

    előzmény:
    kekelefant (20)
    2014-12-17  00:23
  7. 2014. december 17. 00:2320.

    Ne haragudj ,de hol olvasol?Itt nem 'frocsog' senki.

    előzmény:
    szekine (18)
    2014-12-16  16:20
  8. 2014. december 17. 00:1719.

    Na vegre nem csak en mondom,hogy a iro kulsejet ,stb. hagyjuk beken mert arrol szol a tema.


    Kulonben mindd a harom 3 lany egyben ronda,es olyan egyformak,azt se tudni melyik ,melyik?

    előzmény:
    demise (11)
    2014-12-16  11:29
  9. 2014. december 16. 16:2018.

    Egyetértek veled. Valójában ez a jellemző a magyarokra általában /persze kivételek vannak azért/, ha valaki elér valamit, ami a másik számára elérhetetlen, akkor ott taposnak bele, ahol tudnak.


    "A stílus maga az ember." Ezzel a fröcsögő kommentekre utalok.


     

    előzmény:
    cabron (17)
    2014-12-16  15:57
  10. 2014. december 16. 15:5717.

    Mondjuk én nem igazán tartom erénynek, ha valaki képes sanyargatni magát azért, hogy kifutó és/vagy versenyképes legyen, de attól még nem kurvázok és butázok le senkit ismeretlenül, csak mert más az elképzelésünk a világról.


    Igaz, hogy csak a hazai felhozatalt láttam, de közülük ő az, akire pont nem lehet mondani, hogy tucat. A szépség meg relatív.


    Nyilván vannak bizonyos elvárások, szempontrendszerek, ami alapján értékelik a "szépséget" egy ilyen versenyen, és idén kikerült tőlünk valaki, aki megüti ezt a mércét. Nem kell ezt túlmisztifikálni se pro, se kontra.


    Engem spéckó masszívan hidegen hagy az ilyesmi, de a saját szempontjaim alapján bizony kőkemény meló lehet felkészülni egy ilyen versenyre, hisz én már attól ütnék, hogy valaki órákat piszmog a testemen (haj, smink ruhák...).:)

    előzmény:
    szekine (14)
    2014-12-16  15:34
  11. 2014. december 16. 15:4516.

    Ha valaki lekurváz egy másik nőt pusztán azért, mert az szépségversenyen elért valamit, ott azért a kritikus személye is megkérdőjelezendő sztem.


     

    előzmény:
    demise (11)
    2014-12-16  11:29
  12. 2014. december 16. 15:4515.

    Hiányzó intelligenciát?


    Mert "csak" érettségivel rendelkezik valaki?


    Az intelligenciának semmi köze a tanultsághoz, műveltséghez. Vagy nem vagy annyira intelligens, hogy ezt tudd?


     

    előzmény:
    Lédienn (13)
    2014-12-16  14:16
  13. 2014. december 16. 15:3414.

    Nem szándékoztam vitába elegyedni, csak nem értem, miért nem tudnak sokan örülni annak, ha valaki elér valamit. Ráadásul egyből a legválogatottabb ocsmányságokat írják róla egyesek. Szánalmas.


    Amúgy meg jó is lenne, ha a villamoson ő lenne a tucat, mert én inkább kövér fiatal lányokat látok többségében. Mindemellé némelyik olyan ruhában jár, ami mégjobban kihangsúlyozza az előnytelen vonalaikat.


     


     

    előzmény:
    kekelefant (10)
    2014-12-15  23:24
  14. 2014. december 16. 14:1613.

    Éppen ő nyilatkozta,hogy a gimnázium elvégzése után semmi mást nem csinált,nem tanult(!) csak a szépségiparban akart érvényesülni,arra készült. A második helyezés kivételével ehhez képest a végeredmény siralmas,már ami a külsejét illeti. A hiányzó intelligenciát pénzzel és egyebekkel váltotta meg.


     Olyan tucat külsejű nagyorrú,szögletes állú tipikus prolicsaj,mint akik eddig is futottak az előző ilyen versenyeken. Mintha klónoznák itthon ezt az unalmas barna hajú,barna szemű,egyfomán "macskásra" vakolt nőket.


    A magyar nők ennél sokkal érdekesebbek,izgalmasabbak,szebbek,mint akik ilyen versenyekre jelentkeznek, beneveznek.


    Még az anyja sokkal jobban néz ki a képen is,mint a lánya.

    előzmény:
    Mamája (7)
    2014-12-15  17:04
  15. 2014. december 16. 11:3412.

    Kulcsár Edina nem annyira szép szerintem, hogy világmásodik legyen, testi hibás.


     


    Az ország hírnevét nem a szépségkirálynők öregbítik. A kurváinkról eddig is híresek voltunk, max. tett még rá egy lapáttal.

  16. 2014. december 16. 11:2911.

    Pontosan így van.


    Egy vitában a véleményeket, érveket kell ütköztetni, nem a hozzászólók személyét.


     

    előzmény:
    kekelefant (10)
    2014-12-15  23:24
  17. 2014. december 15. 23:2410.

    Mindegy ,hogy mi hogy nezunk ki,nem jelentkeztunk a versenyre.Miert faj ha az ember megmondja az igazat?A lanynak elszurtak az orrat,az alla tenyleg hegyes,a szemoldoke felvarrva,es ha mar ennyit csinaltak rajta,miert nem csinaltak valamit a fulevel?Hatalmas.


    Es miert savanyu a szolo?Koztunk egy sem jelentkezett.Mar kezdem unni,hogyha valaki mond egy megerdemelt kritikat,a valasz mindig ez ;hat te hogy nezel ki?Nem a velemeny iro kulsejerol van szo,fogjatok mar fel!!!!!!

    előzmény:
    szekine (4)
    2014-12-15  15:03
  18. 2014. december 15. 21:409.

     


    Teljesen átlagos lány.


     


     

    előzmény:
    wani (8)
    2014-12-15  17:37
  19. 2014. december 15. 17:378.
    Szép lány!
  20. 2014. december 15. 17:047.

    Egyetértek veled.


    Itt nem csupán a külsőt díjazták. Okosnak, intelligensnek kell lennie, amit igen szigorúan bírálnak el.


    Ez a kislány helyt állt, nemcsak az edzőteremben készült fel.


    Büszkék lehetünk rá. Vannak, akiknek savanyú a szőlő.

    előzmény:
    szekine (4)
    2014-12-15  15:03
  21. 2014. december 15. 16:406.
    Gratulálok Neki!
    De ne 6kg sminkkel és plasztikázva legyen szép egy szépségkirálynő hanem nélküle!
  22. 2014. december 15. 16:345.
    Itt nem csak orrműtét volt az biztos!
  23. 2014. december 15. 15:034.

    Gratulálok neki a sikerhez, tényleg nagyon szép!!!!


    A fanyalgóknak csak annyit, h elsősorban nézzenek bele a tükörbe... tipikus irígy banyák, akik csak a hibát keresik a másikban jó magyar szokás szerint,.... feltehetően ők tökéletesek.

  24. 2014. december 15. 13:283.

     


    Nem érdemelte meg a 2. helyet!


     


    Hogy lehet ilyen csücskös állal egyáltalán odaállni ennyi szép lány közé?


    Gyanítom, hogy.


     


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-15  12:55
  25. 2014. december 15. 12:552.
    Nagyon szép lány és gratulálok neki,de szegénynek ez a kényszeredett vigyor az arcára fagyott??

Címlap

top