Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hiányzik a felszerelés? Egyes!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 10. 14:05
Valamelyik tanár szigorúan csak a hiányos tudásra ad rossz jegyet, mások erre is, arra is könnyen szórják az egyeseket, vagy ,,csak" levonnak egy pontot a dolgozatban. De helyes dolog fenyítőeszközként használni az osztályzatokat?

Nők Lapja Café: Hiányzik a felszerelés? Egyes! - Büntetés az osztályzatokkal
  1. 2014. december 19. 23:53131.

    Akkor miért nem kerülsz el? :)


    Komolyan nem értem mi bajod van. Miért ne olvashatná anyukám ezeket a sorokat? Basszus már az is baj, hogy segítek neki? Ő szokott segítséget kérni, ha elakad valamiben, miért kéne ezt szégyellnie? Tőlem kapott tabletet szülinapjára, én mutattam meg hogy kell használni, most ez szerinted gáz? Tényleg nem értem ezt a kirohanást...

    előzmény:
    eda-1952 (128)
    2014-12-19  20:32
  2. 2014. december 19. 23:04130.



    bocs erre nem tudok mast reagalni... hat gondolatolvasast tenyleg nem tanitanak sehol.


     


    a szemelyeskedest meg hagyd, nem ismersz uge igy azt se tudhatod kitol kerdeztem es kitol nem ;) szoval csak ovatosan a bezzegelessel.


    bar igen szorakoztatoak az ilyen hirtelen beszolasok amikbek kozuk nincs a boncolt temahoz...


     


     

    előzmény:
    felicienne (129)
    2014-12-19  21:47
  3. 2014. december 19. 21:47129.

    Ime, latszik is, hogy gondolkodni nem tanitottak meg ezeken a foiskolai szintu egyetemnek hivott magyar felsooktatasi intezmenyekben.


    Ha lett volna csak egy igazan neves, jo eloadotok, akkor rajottel volna mennyire mas szemelyesen vegighallgatni az eloadasat, megtalalni benne a lenyeget, lejegyzetelni, kerdeseket feltenni, vele egyutt gondolkodni.


    A kulonbseg csak annyi, mintha a kovetkezo nyaralas helyett youtube filmeket nezegetnel. Megsem mondod azt, hogy bejartam a vilagot.

    előzmény:
    Capuccino (124)
    2014-12-18  21:45
  4. 2014. december 19. 20:32128.
    Babyface: Komolyan mondom, téged el kell kerülni, mert egy szentet is kihozol a béketűrésből. ÉS nem figyelsz. Köszönöm, de nem, nem azért nem tudok rendesen hsz-t írni, mert olyan debil vagyok, hogy nem tudom elérni a fórumon a topikot...vagy nem tudom, hol lehet egyszerűbben elérni a cikket...))))
    Szóval nem gondolod, hogy a korral mindenki begyöpösödik és ha anyukád elakad, akkor TE segítesz neki. Remélem ezeket anyukád nem olvassa, bár nagyon szép tőled. Nos, én aztán nem fogom neked megmagyarázni mi a gond ezzel a hsz-eddel.
  5. 2014. december 19. 16:54127.

    "Én az internet állítólagos kapcsolatromboló hatását soha nem tapasztaltam sem magamon, sem a környezetemen."


    Szerencsés vagy, irigyellek. Én sajnos igen.


    Egyébként nyilván én sem a távol élőkre gondolok. Nekem is vannak messze ismerőseim. Erre a célra kiváló. Sokkal gyorsabb, könnyebb és olcsóbb, mint a régi postai levelezés. Nem akarom bizonygatni, hogy a net ellen vagyok, úgy általában. Fura is lenne az én számból, mikor sajnos én is gyakran túlzásba viszem a netezést. Utálom is magam miatta, mert hasznosabban is tölthetném az időmet. Most is vár a porszívó, portörlő rongy, stb.... De olyan nehezen akarok nekiállni.

    előzmény:
    Babyface83 (118)
    2014-12-18  20:18

Címlap

top