Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A nőknek higgyünk, ne az erőszakolóknak!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 28. 13:42
Hiába a civilek tiltakozása és a nemzetközi média-felzúdulás, a rendőrség ragaszkodik az áldozatokat hibáztató kampányfilmekhez. Tóth Györgyit, a NaNe munkatársát kérdeztük, miért olyan nehéz elhinni, hogy nem az áldozat tehet az erőszakról, és mitől várható szemléletváltás.

Nők Lapja Café: A nőknek higgyünk, ne az erőszakolóknak!
  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. december 4. 12:31201.

    normális nő attól se akad ki ha mondják neki
    vigyázz jobban magadra ne kísértsd az istened

    előzmény:
    varrólány (199)
    2014-12-04  10:46
  2. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. december 4. 12:25200.

    Nem tűnt fel, hogy már régen nem a nemi erőszakról csevegtünk Nikitával? Neked is bajod van a NANE-val? Mert éppen az is téma volt, meg a rossz házasságból kikecmeregni akaró nők szapulása.... 

    előzmény:
    varrólány (194)
    2014-12-04  09:50
  3. 2014. december 4. 10:46199.

    A férfiak nagy  többsége biztos hogy védelmező erre akár meg is esküdhetek!


    Egy nő ha elég érett arra hogy szórakozni menjen azt is kell tudnia hogy mennyit ihat. Ez is egy döntés , felelősség!


     

    előzmény:
    maszi (197)
    2014-12-04  10:17
  4. 2014. december 4. 10:32198.

    Abban igazad van , hogy a lányok életében meghatározó az apai minta. De sok anya egyedül neveli a gyerekét vagy gyerekeit ott nincs apa , lehet szigor sem. Vagy csak rosszat hall az apjáról vagy a férfiakról.


    Ha egy lány nem tiszteli az apját  a többi férfit sem fogja. Vagy mindent megkap  a lány hozzászokik csak egy szavába kerül akkor nem fogja tudni mi az hogy nem az ő akarata érvényesül. Példa van sok , hogy mi miért történhet.

    előzmény:
    maszi (196)
    2014-12-04  10:11
  5. 2014. december 4. 10:17197.

    Egy férfi döntést hoz, amiért felelősséget kell vállalnia.


    Hogy egy pucér, félpucér, ittas, részeg, bajban lévő nőn segít, vagy kihasznál!!!


    Megvédi, segítséget nyújt, vagy kihasználja a nő kiszolgáltatott helyzetét, és megerőszakolja, megveri, bántalmazza, sárbatiporja, élvezkedik rajta, stb.


    Ez egy döntés! és annak következménye!

    előzmény:
    varrólány (194)
    2014-12-04  09:50
  6. 2014. december 4. 10:11196.

    Az én férjem soha nem hagyná, hogy a lánya egyedül jöjjön haza éjszaka egy buliból. És az én férjem rengeteget beszélget a lányával, mindenről. 


    A lányok olyan pasit keresnek maguknak mint az apjuk, nekik is ő a minta, csak a párválasztásban. A nők nagyon sokban hasonlítanak az anyjukra, hiszen a legtöbb esetben igazából az anyjuk szoknyája mellett nőnek fel. De párt az apjuk mintája alapján keresnek.


    Ez alól akkor van kivétel, ha apuka borzalmas, és a lánya a tudat alatt, vagy tudatosan pont az ellenkező tiipusu férfit keres magának, mint az apja.

    előzmény:
    maszi (195)
    2014-12-04  09:57
  7. 2014. december 4. 09:57195.

    És mi van az apukákkal??? Nekik milyen szerepük van a lányuk nevelésében? Apuka miért nem ül le beszélgetni a kislányával, hogy milyenek a frankó csávók? Vagy az nem férfias, beszélgetni a kislányunkkal? Apuka miért nem megy a gyerekéért, ha az buliba megy? Apukák hol vannak? Apukák mit csinálnak? Csak anyuka felelős a gyermeke neveléséért?


    Apukák miért nem tanítják meg a kisfiaiknak, hogy egy úriember hogy viselkedik a nőkkel? Miért nem figyelnek fel az aberrált fiaikra? A fiúk példaképe az apja, az apai mintát másolja! Ha bunkó és erőszakos a nőkkel, azért az apja is hibás, mert őt mintázza.


    A XXI. században élünk, és mégis ugyanúgy vonjátok felelősségre a nőket, mint kétszáz évvel ezelőtt, amikor az asszonyoknak más dolguk nem volt, mint a háztartás, és a gyereknevelés.


     

    előzmény:
    Nikita 666 (186)
    2014-12-01  18:56
  8. 2014. december 4. 09:50194.

    Írhatsz ,véleményezhetsz akkor sem fogják érteni mert csak a saját verziójukat  hangoztatják. Mindig a férfi a hibás ha nem tudtad volna még!

    előzmény:
    Nikita 666 (186)
    2014-12-01  18:56
  9. 2014. december 4. 09:46193.

    Tök fölösleges ezzel a nővel foglalkoznod. Mivel halvány segéd dunsztja nincs, hogy mi a Nane, és mivel foglalkozik. És saját magán kívül, akit istenít, amúgy sem érdekli más!


    Fogalma sincs arról, hogy a bántalmazott nők kb. ugyanolyan számban vannak a magasan iskolázottak közül, mint az iskolázatlan rétegből.


    Pontosabban, hogy a magasan iskolázott férfiak kb. ugyanolyan százaléka bántalmazza a feleségét, élettársát, mint az alacsonyan iskolázott férfiak. Csak az a különbség a kettő között, hogy a magasan iskolázott családokban sokkal jobban titkolják a nők, és ezért nehezebb rajtuk segíteni.


    Arról nem beszélve, hogy egy magasan iskolázott, és magas beosztásban lévő sármos férfiról, aki nem iszik, nem dohányzik, és a társaság középpontja, a kutya sem fogja elhinni, hogy otthon a saját családját szét terrorizálja, és élete párját hogyan lehetetleníti el.


    Na ennyit a lepukkant férfiak lepukkant nőiről!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_899947 (192)
    2014-12-04  08:36
  10. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. december 4. 08:36192.

    Azért vettem magamra, mert te a NANE által kisegített, szar házasságból kiugrani vágyókat minősítetted lepukkantnak. 


    Igazából ezt az "aki elég mélyen van, azt nem lehet degradálni"-t is simán magamra vehetném az előzmények alapján. De nem veszem magamra. 


    És még mindig azt mondom, ahhoz képest, hogy nem érdekel sem a NANE, sem a lepukkant nők, elég sokat foglalkozol velük. Bizonygatod, hogy te nem vagy kevesebb náluk. Pedig egészen eddig arról vakeroltál, hogy nem hogy nem vagy kevesebb náluk, meg ahogy látom, szerinted senkinél, te egyenesen mindenkinél különb vagy. Azért mert valaki, úgy általában a nagy többség nem aggat magára milliós cuccokat, még nem kell, hogy lepukkant legyen. Ami azt illeti elég sok lepukkant nőt látok a cölöpjeink között is, pedig nekik rendelkezésre állnak az anyagi eszközök. És vannak alkati dolgok is, amiket nem tudsz pénzen megvenni. 


    ..és még mindig nagyon kíváncsi lennék az űberbombázóra, akinek itt előadod magad. Kérdéseimre sem válaszoltál, ezek meg többet mondanak minden szónál. Ne érezd magad kevesebbnek. Pedig tudjuk, a kevesebb, néha több. 

    előzmény:
    Nikita 666 (191)
    2014-12-03  21:06
  11. 2014. december 3. 21:06191.

    Nem akartam kiírni, de úgy tűnik nem érted. (kicsi problem)


    Ha valaki elég mélyen van, azt már nem lehet degradálni.


    Ne legyél rám kíváncsi, engem sem érdekel hogy te ki vagy.


    Azért mert valaki vagy valami nem érdekel, attól még megvan róla a véleményem. És ahogyan te leírhatod a véleményedet, ugyanúgy én is. Teljesen mindegy hogy melyikőnknek van igaza, attól hogy te ellenkezel, én még nem fogom magam kevesebbnek érezni.


    Egyébként nem terád értettem a lepukkant szót, nem is értem miért veszed magadra.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_899947 (190)
    2014-12-03  12:21
  12. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. december 3. 12:21190.

    "ha az ellenfél nem érte el a 33 pontot („maccs”) " kártyában, szoktam snapszerozni még fiatalkoromban, te kis bamba.


     


    Nem szimpatizálsz lepukkant nőkkel, mint pl. én? Nevetnem kell. Mondtam, könnyen lehet, hogy meglepődnél, ha látnál. Ami azt illeti, én már nagyon kíváncsi lennék egy ilyen szuper csajra, mint aminek te gondolod magad. Hány éves vagy? Hány gyereked van? Mi az marha nagy dolog, amit elértél az életben, amire olyan nagy az arcod? És mivel érted el?


    Nem érdekel a NANE? Akkor ne pampogj róluk, rájuk, lófüttyöt sem tudsz. És főleg, minthogy semmit nem tudsz róluk, tán ne beszélj róluk IS degradálóan. Mert ugyan tiltakozol, hogy te ugyan nem degradáltál engem, de épp az imént minősítettél lepukkantnak... Szerinted mi ez, ha nem degradálás, okoska? 


     

    előzmény:
    Nikita 666 (185)
    2014-12-01  18:41
  13. 2014. december 1. 22:06189.

    Most hogy ezt írtad, valami eszembe jutott. Valahol olvastam, az erőszakot tevőknek valamilyen genetikai problémájuk van. Ez igaz lehet? Ha igaz, akkor már leszűkül a kör, és nyomon lehet követni a kétes egyéneket.


    A tőből levágott farkat lehet hogy viccnek szántad, de hatásos megoldás lenne. De nem mernék megtenni, mert ugyebár nekik is vannak jogaik. A test megcsonkítását mint büntetést, vissza kellene állítani.

    előzmény:
    saschamora (188)
    2014-12-01  21:38
  14. 2014. december 1. 21:38188.

    az a celja a mininek, a kivagott felsonek, hogy pont semmi kozod hozza! :-D soha, semmifele ruha, megjelenes, viselkedes nem adhat okot arra, hogy egy him humanoidszeruseg ramasszon egy nore, meg akkor sem, ha anyaszult meztelenul setalgat az utcan. nezni szabad, de HOZZAERNI NEM!  a masik ember teste TABU!
    amugy a megeroszakolt nok nagy resze teljesen atlagos kulseju, nem szexiruhas, hanem Szurke Aranka, aki keson/veszelyes zonaban/kihalt utszakaszon megy haza a munkabol.


    nagyon konnyen meg lehetne szuntetni a nok testevel valo visszaelest, az eroszakolonak tobol kene levagni a farkat. eleg lenne mindossze 30 evig eletben tartani egy ilyen torvenyt, mindjart megvaltozna a helyzet.


    ez a video, nem a jovobe vezet, hanem a multba, es mint olyan, teljesen ertelmetlen, es raadasul ocsmany is. akarhogy is verik a csalant, nem a notol fugg az eroszakolas tenye, hanem a primitiv peniszhordozoktol. nem a noben van a hiba, a himben. na, ezert azt kene kezelni.


     


     


     


     

    előzmény:
    Steampunk (173)
    2014-11-30  19:26
  15. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. december 1. 19:15187.

    miden banditás filmben  van nő aki a bajt okozza
    de az csak film
    az életben igazmondóak

    előzmény:
    Nikita 666 (186)
    2014-12-01  18:56
  16. 2014. december 1. 18:56186.

    A nőknek higgyünk , na de vicces azért ez túlzás . Mintha a nők mindig igazat mondanának.


    Egy síma együttlétet is elmondhatnak erőszaknak , akkor is a nőnek hisznek. Persze mindenki azt ért ki a videóból amit felfog belőle. Jó szándékkal készült , csak hát könnyebb mindjárt mást hibáztatni, mindenért.

    idézet:
    varrólány (12)
    2014-11-28 17:38:55

    hogy mondhatod a nőkre. nem mindig a színtiszta igazat mondják?


    nem tetszik csak nekik, hogy az ócska viselkedésüket megfilmesítették


     

    idézet:
    ugyintezo.a (183)
    2014-12-01 08:56:32

    Ugyan miért tetszene nekik? Mindent akarnak. Elsősorban azt, hogy a férfiak szűnjenek meg férfiak lenni.


    Felvonulni, azt bezzeg tudnak. De megtanítani a leányaikat arra, hogy hogyan viselkedjenek, hogyan öltözködjenek, és hogyan védjék meg önmagukat, hogyan előzzék meg a bajt, na az luxus.


    Ezek is itt járatják a szájukat ahelyett, hogy a gyerekeikkel töltenék értelmesen az időt. Menjen csak buliba az a kislány, hadd tanulja az életet! Mégis, mit tanul egy 15 éves gyerek az utcán éjszaka? Képtelenek megszervezni a környékükön egy figyelő szolgálatot. Az nehéz. Inkább fel kell vonulni. Örülnének, hogy a rendőrök egyáltalán feldobtak egy labdát, olyan amilyen, de ők legalább látják hogy baj van és figyelmeztetni akarják a nőket. Hogy rosszul fogalmaztak, és rossz felé helyezték a hangsúlyt? hát istenem. De legalább elvégzik azt, amit anyukának illett volna megtenni. Ebből köszönik nem kérnek, ilyenkor már önérzeteskednek.


    A nyámnyila fiúk már így sem mernek kezdeményezni, és ha ez tovább fajul, akkor mehetnek a leányok leszbizni. Hiszen ha egy fiú hozzájuk ér, akár zaklatásnak is minősíthetik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (183)
    2014-12-01  08:56
  17. 2014. december 1. 18:41185.

    Mi az a maccso?


    Bocsáss meg, nem tudtam, nem is sejtettem hogy fiatal vagy.


     


    Nem érdekel a NANE. Ők elvannak a lepukkant férfiak lepukkant nőivel, adnak nekik egy szobát, élelmet, oszt jól van. Persze hogy elsiklottam felettük, nekem nincs dolgom velük. A személyedet pedig nem degradáltam. Ezt most értelmezd a legjobb képességed szerint.


     


    Nem szimpatizálok olyan nőkkel, akik a házasságukkal lehetetlen helyzetbe hozták önmagukat, és képtelenek önerőből kikecmeregni belőle.


    Még valaki?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_899947 (176)
    2014-11-30  21:11
  18. 2014. december 1. 18:26184.

    Oldd meg a problémádiat.


    Miféle komoly dolgokról beszélsz? Amikor szóltam hogy a kislányokkal is megteszik, mi volt a válasz? Jah, az nem ebbe a topicba tartozik. Innentől prédikálhattok bármit. Az egyiket védeni kell, a másikat csak egy másik topicban lehet védeni? Na ja.


    Örülök ha velem tartasz, legalább lesz egy utánfutóm. Habár már van néhány. Mielőtt megkapom ami jár, tisztázzuk már, mit is kapok?

    előzmény:
    az örök Éva (170)
    2014-11-30  17:55
  19. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. december 1. 08:56183.

    A nőknek higgyünk , na de vicces azért ez túlzás . Mintha a nők mindig igazat mondanának.


    Egy síma együttlétet is elmondhatnak erőszaknak , akkor is a nőnek hisznek. Persze mindenki azt ért ki a videóból amit felfog belőle. Jó szándékkal készült , csak hát könnyebb mindjárt mást hibáztatni, mindenért.

    idézet:
    varrólány (12)
    2014-11-28 17:38:55

    hogy mondhatod a nőkre. nem mindig a színtiszta igazat mondják?


    nem tetszik csak nekik, hogy az ócska viselkedésüket megfilmesítették


     

    előzmény:
    varrólány (12)
    2014-11-28  17:38
  20. 2014. december 1. 08:02182.

    Teljesen jó , korrekt írás.


    Köszi hogy megosztottad velünk!

    előzmény:
    Antenka (178)
    2014-11-30  23:48
  21. 2014. december 1. 05:32181.

    Egyébként szerintem a nők elleni erőszaknál nem játszik szerepet az öltözék. Az inkább, hogy éppen ott voltak, ahol.


     


    Ez a legfontosabb, vegyük figyelembe , hogy sok sérült ember van , aki vagy így mer vagy így szeret nemi élvezetet szerezni. Lehetőség szerint nő egyedül ne mászkáljon olyan helyen, ahol lehetőség van az erőszakra.


    A ruházat szerepe csak annyi, hogy felhívja a figyelmet. Volt már ilyen buta divat a napkirály korában is. Ez a kitárulkozás nem szexi, mert 100 éve a férfiakt egy kivillanó boka jobban ingerelte, mint most a pucérság. Ezt is meg lehet szokni és az lesz a férfiaknak ingerlő, ha zárt ingblúzos  nőt látnak, mert fantáziálnak azon, mi van  alatta.

    előzmény:
    nyugger (174)
    2014-11-30  20:32
  22. 2014. december 1. 03:33180.

    Ki a fene osztogat itt. A vilag mar eleve fel volt osztva, mielott te meglattad a napvilagot. Meg fel is lesz orokre. Ezellen te hiaba vergodsz. Szoval a nok meg a ferfiak azok csoportok? Te mondod, hogy egyformak. Akkor hogy is van ez?

    előzmény:
    balazs.nagy.10420 (179)
    2014-12-01  02:23
  23. 2014. december 1. 02:23179.

    Látod erről beszélek: fölosztod a világot férfiakra és nőkre még ilyen dolgoknál is, mintha bármit is számítana az, hogy milyen nemi szerve van annak, aki ezt a cikket írta.

    előzmény:
    Antenka (178)
    2014-11-30  23:48
  24. 2014. november 30. 23:48178.

    Olvasnivaló, ja, igen, férfi írta:


     


    http://hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20141130_A_Ribanc_seta_mel le

  25. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. november 30. 21:16177.

    Úgy csinálsz, mintha  a csöcskidobás kizárólag a bulizós kiscsajok sajátossága lenne. A magukat érett felnőtt nőnek tartók ugyanúgy kipakolják magukat. A miniszoknya dettó.

    előzmény:
    Steampunk (173)
    2014-11-30  19:26

Címlap

top