Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Soha ne játssz! 2.

etico
Létrehozva: 2014. november 21. 14:00

Na, megpróbálom újra, az előbbi eltűnt szőrén-szálán. :)





Sziasztok!





A véleményetekre lennék kíváncsi.





Egy több száz fős irodaházban dolgozom, az egyik csoport vezetője vagyok.Több, mint egy éve tetszik egy srác, aki egy másik részlegen dolgozik. Néha tartottam az ő csoportjának előadást, ritkán összefutottunk a menzán ebédszünetben, akkor mindig nagyon kedves volt, odajött hozzám beszélgetni, sokszor észrevettem, hogy nagyon néz. Szóval, úgy éreztem, esetleg én is tetszem neki. Volt olyan is, hogy írt nekem a közösségi oldalon valami kedveset, de főleg szakmáról beszélgettünk.


Közben úgy alakult, hogy nálunk üresedés volt, és mivel úgy hallottam, hogy ez a fiú nagyon jó szakember, gondoltam megkérdezem, hogy van-e kedve átjönni hozzánk. Ő örömmel igent mondott, hogy ez neki milyen nagy megtiszteltetés stb. Elkezdett nálunk dolgozni.


Egyre többet beszélgettünk, akkor már személyesebb dolgokról is. Majd egyik hétvégén megint írt nekem chat-en, viszont akkor már konkrétan leírta, hogy nagyon tetszem neki, és úgy vette észre, hogy én is szimpatizálok vele, mi lenne, ha elmennénk együtt valahova. Mondtam neki, hogy én benne vagyok. Azt hittem, hogy itt elkezdődött valami, arra nem is gondoltam, hogy itt ér véget minden...


Másnap megint írt nekem, hogy változott-e a valami az elmúlt nap után, ugyan úgy gondolom-e még a dolgokat. (Ez már itt fura volt.) Mondtam, hogy igen. Erre ő, hogy ő csak hülyéskedett, és azt hitte, ezt én is így gondoltam. Erre nem is tudtam mit reagálni. Csak annyit mondtam, hogy én most ezt nem értem. Semmi válasz.


Rá egy napra kaptam tőle egy hosszú levelet, hogy ne haragudjak, ő nem akart velem kikezdeni, és soha nem is fog, különben is a főnöke vagyok, nem kellett volna velem viccelődnie, nem is biztos, hogy tudna valaha úgy igazán szeretni bárkit is, ezer bocsánat, és ő inkább visszamenne a korábbi helyére, mert ez így már ciki.


Megkerestem személyesen, és mivel tényleg jól dolgozik, mondtam neki, hogy ezt azért gondolja át, én el fogom választani a magánéleti részt a munkától. Kiderült, hogy azért akart menekülni, mert félt, hogy most majd bosszút fogok állni. 


Azért elég sértő rám nézve, hogy ennyire primitívnek tart, és egyébként is totál kiábrándító volt ez az egész hétvége egy harmincas, elvileg érett férfitől. Lényegében már egyáltalán nem érdekel, hogy megy-e vagy marad, egyelőre csak a döbbenetem van.


Köszi, hogy meghallgattatok!


Leti

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 10:3626.

    Ne haragudj, de nekem te nem vagy etalon. Pont te hirdeted azt, hogy tartós kapcsolat szóba sem jöhet. Úgy lehet ésszel csinálni a dolgokat, ha nincsenek benned érzelmek. 


    Szerencsére én más vagyok. És örülök, hogy van szívem!

    idézet:
    etico (24)
    2014-11-25 10:27:30
    Regisztráció ideje: 2014-11-21  11:55:33Pont te hirdeted azt, hogy tartós kapcsolat szóba sem jöhet.honnan veszed mit hirdetek?

    még arra se vagy képes, hogy a szokásos neveden gyere ki a sztorival?
    erre csináltál újat?

    vagy reg. nélkül hónapok óta figyelemmel kíséred itt miket írok?
    előzmény:
    etico (24)
    2014-11-25  10:27
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 10:3125.

    hogy jön abba storyba szív amit leírtál?
    liba lennél faluról aki megszerelmesedik 3 nap alatt, ha valaki észreveszi?

    előzmény:
    etico (24)
    2014-11-25  10:27
  3. 2014. november 25. 10:2724.

    Ne haragudj, de nekem te nem vagy etalon. Pont te hirdeted azt, hogy tartós kapcsolat szóba sem jöhet. Úgy lehet ésszel csinálni a dolgokat, ha nincsenek benned érzelmek. 


    Szerencsére én más vagyok. És örülök, hogy van szívem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (23)
    2014-11-25  10:19
  4. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 10:1923.

    ha lenne eszed akkor melóban az érzelmed nem jönne felszínre, főleg ha főnök vagy
    de lehet annak se volt elég aki kinevezett
    a "világ legjobb csajára" se néztem nőként, mert tőlem kapta a fizetését

    az valóban gázember aki ma ezt, holnap mást mond
    de az is aki a nem tud a hivatalának megfelelően viselkedni

    előzmény:
    etico (22)
    2014-11-25  10:04
  5. 2014. november 25. 10:0422.

    Ó, te jó ég! Mennyi gonosz ember van itt!


    Ennyire lelketlen világban élünk? Egy felnőtt ember naponta változtatja a gondolatait és az normális? Nem lehet bízni senkiben, csapongunk össze-vissza? Azért mert van egy kis csoportom, már legyek jégkirálynő, és válogassam meg, hogy ki tetszik? Köszönöm, örülök, hogy vannak emberi érzéseim, és én azt vállalom! Itt mindenki példás életet él, véletlenül sem hibázik!


    Nem vagyok sértett lédi, de nehogy már érzelmekkel szórakozzunk és viccelődjünk. Én ebből már kinőttem.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (21)
    2014-11-25  07:08
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 07:0821.

    Csoportvezető. Muszáj volt kiadnia magából a mélyen megsértett lédit.


    Nehogy írj neki valami személyeset, mert még ábrándozni kezd.

    idézet:
    Nikita 666 (19)
    2014-11-24 19:37:17

    ilyenek miatt is látszik mennyire nem alkalmas sok nő górénak

    előzmény:
    Nikita 666 (19)
    2014-11-24  19:37
  7. 2014. november 24. 20:0020.

    Azért, mint a Tindító írja itt voltak előzmények a meghívás előtt:


    -odajött hozzám beszélgetni,


    -írt nekem a közösségi oldalon valami kedveset


    -konkrétan leírta, hogy nagyon tetszem neki


    Ezek után egy férfi el tudja dönteni, hogy valóban akar-e többet. Senki nem kényszerítette semmire. És egy randiból még nem lesz rögtön örökre.


    Ha viszont nem akar semmit, de azt képzeli, hogy jó kis vicc lesz a meghívás majd lemondás, akkor nem éppen érett férfi szinten van, mert ebben semmi vicces nincs.

    előzmény:
    nok_apja (17)
    2014-11-24  16:35
  8. 2014. november 24. 19:3719.

    Csoportvezető. Muszáj volt kiadnia magából a mélyen megsértett lédit.


    Nehogy írj neki valami személyeset, mert még ábrándozni kezd.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (18)
    2014-11-24  16:41
  9. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 24. 16:4118.

    egy vezető miért nem tudja az ilyen helyzetet is MAGÁBAN lekezelni?

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  10. 2014. november 24. 16:3517.

    Hm, de mi nem találkoztunk. Egyik este írta, hogy találkozzunk, megbeszéltük, majd másnap lemondta.

    idézet:
    etico (15)
    2014-11-21 20:00:19

    Szóval másnap lemondta. Egyenesen, nyíltan. És emiatt a lemondás miatt az az ember


    - éretlen tacskó, aki nem mer egy kapcsolatot vállalni (az örök Éva)


    - gyáva (etico)


    Most már csak azt szeretném tudni, mi a rákot kell csinálni, ha meggondolja magát a férfiember és nem vállalja be az első randit?


     

    előzmény:
    etico (15)
    2014-11-21  20:00
  11. 2014. november 23. 21:3616.

    Nem tudta a telefonszámodat, hogy chaten beszél meg randevút?


    És neked egy "ilyen" randevúra hívás meg is felelt volna? Na ez a ciki.


    Egy randira hívást a chaten minden normális ember hülyéskedésnek gondolta volna. Ha viszont valóban érdekes számunkra valaki és szeretnénk vele eltölteni egy kellemes órát, akkor leszünk oly kedvesek és megtiszteljük azzal, hogy a "fülébe suttogjuk" eme óhajunkat.


    És ha már főnököt csinált belőled az élet (aki egyébként bohózatokat is ír), akkor illene annyit tudnod, hogy a főnök nem létesíthet intim kapcsolatot a beosztottal.


     

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  12. 2014. november 21. 20:0015.

    Hm, de mi nem találkoztunk. Egyik este írta, hogy találkozzunk, megbeszéltük, majd másnap lemondta.

    előzmény:
    nok_apja (14)
    2014-11-21  19:57
  13. 2014. november 21. 19:5714.

    Hát nagyon nem szeretném, ha egy első randi után ne gondolhatnám át (vagy épp a másik fél)  hogy van-e folytatás vagy itt a vége. Egy tali után én nem várok el magyarázatot arról, hogy miért nem kellek, de tőlem se várja el senki. 

    előzmény:
    HataMari (13)
    2014-11-21  19:31
  14. 2014. november 21. 19:3113.

    A "sikeres-hoditas-tovabblepesi-kenyszer-nelkul" elmeleted nem ferfikozpontu elmelet, annal inakbb tini-kozpontu, gyermeteg gyava viselkedes. 


    Egy felnott egyed, nemtol fuggetlenul nem jatszadozik a hoditassal meg a hoditasa targyaval. Felnott erett egyednek mar nincs szuksege ilyen jatszadozasra, erre valo a tini kor!

    előzmény:
    nok_apja (7)
    2014-11-21  15:50
  15. 2014. november 21. 19:0012.

    Lehet, hogy nagy hibát követtem el azzal, hogy áthívtam hozzánk. De tényleg nagyon ügyes és szorgalmas. Egyébként pedig ha ő nem lép, és nem nyomultam volna rá, illetve az áthelyezést sem volt kötelező elfogadnia. Megkérdeztem, ő jött.


    Most pedig megy, szóval nincs gond a továbbiakban. Azt sajnálom, hogy elég sokáig álmodoztam róla, kár volt. Ebből a szempontból nem bánom, hogy ez megtörtént.

    előzmény:
    az örök Éva (11)
    2014-11-21  18:07
  16. 2014. november 21. 18:0711.

    Lépj túl rajta. Ez egy éretlen tacskó.


    Egy kapcsolat felelősséggel jár, ezt ő nem meri vállalni.


     


    Egyébként nem helyeslem, hogy odavetted magadhoz beosztottnak, teljesen úgy néz ki, hogy kivetetted rá a hálódat. "nagyon jó szakember" - duma!

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  17. 2014. november 21. 16:4510.

    1. Házinyúlra nem lövünk.


    2. Nem tudom hány éves vagy, de a nők férfiakkal kezdjenek bármit is, ne harmincas gyerekekkel.


    Az első szabály betartásával mindez elkerülhető lett volna.


    Szerintem.

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  18. 2014. november 21. 16:249.

    Ja, és írtad azt is, hogy a férfiba bele van kódolva, hogy figyel arra, hogy ne bántsa a nőt.


    Haha! Na pont ezzel bántott. Először átvert, majd megsértett azzal, hogy ilyen vér egyszerűnek tart, hogy én majd bosszút fogok állni rajta. 

    előzmény:
    nok_apja (7)
    2014-11-21  15:50
  19. 2014. november 21. 16:218.

    Nagyon elfogult vagy a férfi nemmel szemben.


    Nem próbálgattam az aláírást, nem gondoltam nagyon tovább sem a dolgokat. Elhívtak randira, és ennyi. Aztán 24 óra múlva mégis visszaléptek, mondván csak vicc volt.


    Tudom milyen a flört, én is flörtöltem már, de nem beszéltem meg randit a flörtpartneremmel, hogy utána lemondjam. 


    És igenis gyávaság az szerintem, ha valaki kavar magánka egy helyzetet, majd megüzeni!!!, hogy akkor inkább megy, mert mégsem gondolta komolyan.

    előzmény:
    nok_apja (7)
    2014-11-21  15:50
  20. 2014. november 21. 15:507.

    Visszakérdezek! Miért próbálsz fel egy cipőt ha nem veszed meg ? Szegény cipő meg azt gondolja . . .


    Csak 10 percre lennél férfi, megértenéd, mert más szemszögből is látnád, nem csak énközpontúan. Jól esik egy férfi számára a SIKERES hódítás, azt megélni hogy elfogadnák őt. De itt akár meg is lehet állni, mert van ezer más szempont is.


    Nem szeretnék olyan főnökasszonyt magam fölé, aki férfiúilag is és emberileg is gyávának tart, csak mert tovább képzelt velem egy kapcsolatot, ami nem teljesedett ki.


    Téged egy éve rág belülről a dolog, naná hogy azonnal fellobbant benned az érzés. (Talán már az aláírást is elkezdted gyakorolni, y.x.né ) Benne ez nem alakult ki, legfeljebb valami flört szintű vonzalom.


     

    előzmény:
    etico (6)
    2014-11-21  15:26
  21. 2014. november 21. 15:266.

    Oké, de akkor minek kezd bele egy könnyen félreértelmezhető dologba. Ő kezdte, ő mondta, hogy találkozzunk, és, h.ogy mennyire tetszem neki stb. Akkor nem érdekelte, hogy ezzel megbánt.


    Ugyan, gyáva volt, és inkább el akart menekülni. Pedig én biztosan nem járkáltam volna  anyakára, és semmit nem erőltetettem volna, ahogy eddig sem tettem semmit. Ő hívott el, nem én kezdeményeztem

    előzmény:
    nok_apja (5)
    2014-11-21  15:14
  22. 2014. november 21. 15:145.

    "Másnap megint írt nekem, hogy változott-e a valami az elmúlt nap után, ugyan úgy gondolom-e még a dolgokat. (Ez már itt fura volt.) Mondtam, hogy igen. Erre ő, hogy ő csak hülyéskedett, és azt hitte, ezt én is így gondoltam. Erre nem is tudtam mit reagálni. Csak annyit mondtam, hogy én most ezt nem értem. Semmi válasz."


    Azt tartja a közvélekedés, hogy a pasik azért konfliktuskerülők, mert kényelmesek. Pedig ez nem így van!!! Azért mismásolnak, mert azt feltételezik, ha a csajnak egyenesen, bele a szemébe, akkor a csaj ettől rosszul érzi majd magát. Épp ezt az ártalom okozást akarják elkerülni. Mert a belső késztetésük is olyan (kivételek vannak) meg a külvilág folyamatosan azt nyomja az agyukba, hogy nőt nem szabad bántani és lovagiasan kell velük bánni. Egy pasi nagyon is tudja, milyen vacak dolog az elutasítás (kifejezetten retteg tőle) ezért inkább nem tolják a nő képébe, hogy húzz el.

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  23. 2014. november 21. 14:434.

    Azok a munkahelyi kapcsolatok, amikben főnök-beosztott viszony is van, életveszélyesek. Merthogy a kapcsolat megszakadhat és az rossz hatással van a munkatársi viszonyra. Mindig a beosztott szívja meg.


    Emiatt józan beosztott (akár ffi, akár nő) nem vág bele ilyesmibe, ha félti az  állását, ha félti a jövőjét.


    Ne is próbálkozz meggyőzni, hogy de te nem vagy olyan bosszúálló, meg a ti kapcsolatotok az kerti szerszám+nagyharang. 

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  24. 2014. november 21. 14:393.

    de-ja-vue érzésem van.


     


    Az elmúlt hetekben-hónapokban kb. féltucat topikot láttam kb. ugyanezzel a tartalommal.


     


     

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  25. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. november 21. 14:112.

    Flortoknek vannak ilyen helyzetei amikor valaki tobbet vel /lat /kepzel bele a dolgokba.


    Vege ! kesz dolgozzatok intenziven. Jaaaaaaaa milyen munkahelyen van menza ?Ez valami uzemi etkezde lenne ?


    Ilyen temaval tele az nlc. keress ra !!!

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00

Címlap

top