Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sütő funkciók kihasználása

Coke Girl
Létrehozva: 2014. november 17. 16:38

Sziasztok!


 


Most váltottam elektromos sütőre. 275 fokig melegít, s a funkciók az alábbiak:


- felső + alsó sütés
- grill + felső sütés
- légkeverés + körfűtőszál
- légkeverés + körfűtőszál + alsó sütés
- infrasütés
- pizza funkció
- kiolvasztás 


Szeretném a legjobban kihasználni a lehetőségeket, ezért kérlek benneteket, hogy legyetek szívesek mondjátok el, hogy ezek a funkciók mit is jelentenek a gyakorlatban, melyik funkciót mikor érdemes használni. A pizza és a kiolvasztás esetében arra lennék kiváncsi, hogy ezen funkciókat mihez tudom még használni.


Szeretném tudni még, hogy nem katalitikus lévén hogyan, mivel tisztítsam, illetve a kerámialapot tapasztalatotok alapján hogyan tudom a legjobban megóvni a karcolódástól, azt mivel tisztíthatom.


 


Előre is köszi


 


CG

  1. 2014. november 18. 11:4828.

    Én a St.Moritz WellDone hidegzsíroldónál agresszívebb szert nem ismerek - és ez sem csinált semmi kárt a sütőm zománcbevonatán.


     


    Nagyon hatékony szer, de kb. gázálarcot kell hozzá felvenni.

    előzmény:
    Coke Girl (27)
    2014-11-18  11:08
  2. 2014. november 18. 11:0827.

    Na nem, ökot nem játszunk, nincs bajom a kemikáliákkal, csak hát vannak bizonyos felületeknél szabályok, hogy mit lehet, mit nem lehet.

    előzmény:
    antironia (26)
    2014-11-18  11:04

Címlap

top