Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egy műsor, amit senki sem néz: Celeb vagyok, ments ki innen!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 18. 10:03
De tényleg, akárkit olvasok, akárkit hallok nyilatkozni róla a környezetemben vagy a neten, ezt a műsort aztán senki sem nézi. Mert ez agyhalottaknak való, és mind meghalunk tőle, ha rávetjük szemünket. Jelentem, én nézem, és remekül szórakozom rajta.

Nők Lapja Café: Egy műsor, amit senki sem néz: Celeb vagyok, ments ki innen!
  1. 2014. október 21. 09:4128.

    A magam részéről Erdei Zsolton vagyok kiakadva.


    Mit keres ott, a "cölöpök" között? Miért járatja le magát? Nem hiszem, hogy a pénzre ennyire rászorult lenne.


     

  2. 2014. október 20. 06:4327.
    Kedves cikk író! Szeretném elmondani az okát, hogy miért reagálnak rá, úgy ahogy. Ugyanis tényleg gáznak kellene lennie ennek a dolognak. Sokkkal hasznosabban ellehet tölteni azt az időt, akár a tv előtt előtt. Nem hiszem hogy éppen csak ez lenne az egyetlen adás abban az időintervallumban, ezenkivül az hogy erkölcstelen a műsor, arról ne is beszéljünk.
    "A ,,Celeb vagyok..."-ban például az a jó, hogy azt hiszed, ismered az embereket, akik oda kiköltöztek, aztán rájössz, hogy senki sem olyan, amilyennek a sajtó leírja." Az idézet öntől szrámazik, amit egy pár bekezdéssel később meg is hazudtolta, miszerinte, egy részét szintén előre lebeszélik ki mit tesz. Szeretném mondani, ("szerencsémre") volt alkalmam hallani Fekete Pákót civilben beszélni, és folyékonyan beszélt magyarul, néhány társunkat megszégyenítve. Kérdezem én, ha ez egy "valóságot" bemutató műsor, akkor miért nem így hallottam beszélni még a reklámokban sem? Az meg hogy pszichológiai kísérlet, azon egyenesen nevetnem kellett. A tudósok, akiknek ilyeneket vizsgálnak, nem ezt nézik, és ha csinálnak ilyen kisérletet, azt is inkább egy ismeret terjesztő csatornán mutatják be. És aki nézi az nem lesz tudós, élő példa hogy egy közösségben kik nézik ezt? Nem akarom megbántani, de az összes iskolázatlan nézi, persze mások is, de náluk elgondolkodnék sok mindenen. És egy nagyon szomorú dolog jön le ebből, és társai műsorokból. Rokonaim, akik eléggé vidékieknek mondható, sajnos tényleg azt hiszik, hogy én Pest közeli rokon, pont olyan vad, szétcsapós fiatal vagyok mint pl "a fővárosunkat ájjal nappal bemutató dokumentum műsorban". Lehet azt mondani, biztos tehetek róla, hogy ezt gondolják, de ez egyátalán nincs így. Teljesen ellentéte vagyok a bemutatott példának, és erre büszke vagyok. Aki ismer tanúsíthatja.

Címlap

top