Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meglepő adat! Ennyien vándoroltak ki Magyarországról

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 15. 15:30
Németországba, Ausztriába és az Egyesült Királyságba vándorol ki a legtöbb magyar.

Nők Lapja Café: Meglepő adat! Ennyien vándoroltak ki Magyarországról
  1. 2014. október 28. 17:08202.

    Majdnem 100 %-ig egyetértek Veled.


    "jóval nagyobb tömeg... aha..nézd meg  statisztikát, sőt ne is menj ki az utcára nézd meg hány fehér gyerekre hány "fekete" jut?"


    Ez az az apróság, amivel nem. Ugyanis korántsem kell ahhoz "feketének" lenni, hogy a megállapításaid igazak legyenek. Sajnos, teszem hozzá gyorsan. Én egy olyan közegben élek, ahol egyáltalán nincsenek romák. Hófehér bőrű, kék szemű magyarok között. És van pár család - pl. a közvetlen szomszédomék is - , ahol minimum 4 gyerek van. Ezzel nem is lenne semmi baj, én nem üldözöm a nagycsaládosokat. Az már kevésbé szimpatikus, mikor valaki csak gyereket csinál, viszont nem dolgozik. A lépcsőházunkban kb. fele-fele arányban laknak az albérlők és a tulajdonosok. A szomszéd tulaj is kiadta albérlőknek a lakást, akik már lassan 11 éve laknak itt, azóta még nem dolgoztak. Se a férfi, se a nő. Nem is hiszem, hogy valaha arra vetemednének, hogy dolgozzanak, minek. Így is megélnek valahogy. Fedél van a fejük fölött, esznek is, aztán majd lesz valahogy. Végül is az állam is ezt a szemléletet hirdeti, hogy mindenki vállaljon annyi gyereket, amennyi a csövön kifér, aztán majd lesz valahogy. (pont úgy lesz, ahogy TE is leírtad). Amikor ideköltöztek a 35 nm-es lakásba, még csak egy gyerekük volt. Most jön a negyedik.... Koszosak, büdösek, ápolatlanok, hangosak és mindenhol ott hagyják a szarukat-mocskukat. Persze nem fogják feltakarítani maguk után, hiába is szólsz nekik, ők nem alacsonyodnak le odáig (mint pl. én), hogy megfogják a lapátot, seprűt, felmosórongyot, az olyan ciki már...


    Én meg mehetek (megint) tanúskodni, mert beidéztek gyermekbántalmazási ügyben. A múltkor a rendőrségre, most már a bíróságra. Csodás....


    Még egyszer mondom, nem "feketék". Magyarok. Tudnék további példákat is mondani, de felesleges, így is hosszú voltam.


     

    előzmény:
    Hnora (201)
    2014-10-28  14:22

Címlap

top