Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lerántotta a leplet házasságáról Vajna Tímea

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 1. 05:18
Vajna Tímea a Blikknek elárulta, mi fogta meg a nála 40 évvel idősebb Andy Vajnában.

Nők Lapja Café: Vajna Tímea lerántja a leplet Andy Vajnához fűződő kapcsolatáról
  1. 2014. október 5. 18:1851.

    ". Nem pontosan ertem hogy ha valakit nem erdekel akkor miert foglalkozik ezzel a novel."


    Tudod, hányszor feltettem már ezt a kérdést? Nemcsak Vajna Tímeával, hanem Ördög Nórával, Rubint Rékával, stb-vel kapcsolatban... Érdemi válasz sosem érkezett. Valószínűleg azért, mert talán egy érdemi válasz lenne rá, de azt kevesen vállalják be. Itt egy fórumozó megtette, őt legalább becsülöm ezért. Maximum nem értem a motivációt, de az az én bajom.

    előzmény:
    Amarynda (43)
    2014-10-05  12:34
  2. 2014. október 5. 18:1650.

    " A hölgyet az élteti, ha még a székletét is megosztja, minket meg az, ha ezért lehülyézhetjük."


    Nos, ha ez tényleg így van, akkor roppant szerencsés vagy. Az én kívánságaim kicsit nehezebben teljesülnek. Mondjuk az is igaz, nem állnak meg itt, hogy Vajna Tímeát (vagy bárkit) lehülyézhessek és attól boldog leszek.


    Egyébként tényleg szabad ország vagyunk. Tedd ezt, ha ez téged boldoggá tesz. Engem nem zavar, csak nem értem.

    előzmény:
    Az élet értelme (48)
    2014-10-05  17:36
  3. 2014. október 5. 17:3949.

    Te is tudod, hogy NEM a többség választotta ezt a kormány.


    és lehet éppen azzal teszünk valamit, ha ezer helyen elmondjuk a mocsokságaikat..


    Talán aki olvassa, felnyilik annyira a szeme, hogy elmegy szavazni  és segit leváltani őket.


     


    demokratikusan ha lehet--- ha még lehet.. 4 év múlva,

    előzmény:
    Amarynda (47)
    2014-10-05  12:50
  4. 2014. október 5. 17:3648.

    Aha.


    Gondolom a te hazádban, ha a kormánynak van egy rossz, hibás, káros döntése, mindenki vígan kussol, mert ti választottátok a kormányt.


    Egyébként meg nem értem miért írkálsz te ide. A hölgyet az élteti, ha még a székletét is megosztja, minket meg az, ha ezért lehülyézhetjük. Szabad országban mindkét fél szabadon megteheti.

    előzmény:
    Amarynda (47)
    2014-10-05  12:50
  5. 2014. október 5. 12:5047.

    Ha igy van ki valasztotta azt a kormanyt aki most patyolgatja az oregurat es fim biztost vagy mi a fenet csinalt belole ? en?


    Sajnos amikor  egy tobbseg ilyen dontest hoz akkor a kisebbseg hiaba acsarkodik meg tiltakozik a vilagon semmit se er el vele.


     


    egyszer regebben valamivel kapcsolatban is azt mondtam amit most: ha nem tudok valami ellen tenni (marpedig ezellen nem tud az akinek nem tetszik) akkor nem erdemes ragodnom rajta.


     


    de ha ti ezen akartok bosszankodni akkor szabad az ut. gondolom se az oreget se a feleseget nem izgatjak az itt elhangzott tiltakozasok. nagy valoszinuseggel nem is hallanak rola. ok ugyanis az a kategoria akik azt halljak meg amit akarnak, ezert nincs jelentosege hogy ki mit gondol, csak sajat magukat duhitik vele tehetetlenul az emberek.


     

    előzmény:
    Lillaréka (35)
    2014-10-02  22:06
  6. 2014. október 5. 12:4246.

    bocs nem az en hibam hogy ketszer ment el

  7. 2014. október 5. 12:4145.

    Ez a no ilyen es kesz. nem kell vele foglalkozni mert tenni ugyse tudtok ellene semmit.





     ha nem tetszik a kepe forditsd el a fejed amikor latod valahol.





    egyebkent pedig ahogy elnezem eleg sok rajongoja van a facebook alapjan ugyhogy gondolom ez tokeletesen boldogga teszi nem hianyzik neki az nlc taboranak rajongasa.





     





    ha nem foglalkoznatok vele topicokon keresztul elhalna a dolog, de ti generaljatok a hszolasokat ezekhez a cikkekhez. az nlc szerkesztoseget meg nem erdekli hogy itt kinek mi a velemenye.





    en egyre ritkabban jovok pont ezert es ami nem erdekel azzal nem foglalkozom.





    mondjuk en pont az a tipus vagyok aki elolvassa a celebekrol szolo hireket szeretem a valosagshowkat a Kardashian familiat szoval engem nem zavar hogy ez a lany is benne van a hirozonben.

    előzmény:
    *Diorella* (20)
    2014-10-02  12:19
  8. 2014. október 5. 12:3944.

    Ez a no ilyen es kesz. nem kell vele foglalkozni mert tenni ugyse tudtok ellene semmit.


     ha nem tetszik a kepe forditsd el a fejed amikor latod valahol.


    egyebkent pedig ahogy elnezem eleg sok rajongoja van a facebook alapjan ugyhogy gondolom ez tokeletesen boldogga teszi nem hianyzik neki az nlc taboranak rajongasa.


     


    ha nem foglalkoznatok vele topicokon keresztul elhalna a dolog, de ti generaljatok a hszolasokat ezekhez a cikkekhez. az nlc szerkesztoseget meg nem erdekli hogy itt kinek mi a velemenye.


    en egyre ritkabban jovok pont ezert es ami nem erdekel azzal nem foglalkozom.


    mondjuk en pont az a tipus vagyok aki elolvassa a celebekrol szolo hireket szeretem a valosagshowkat a Kardashian familiat szoval engem nem zavar hogy ez a lany is benne van a hirozonben.

    előzmény:
    *Diorella* (20)
    2014-10-02  12:19
  9. 2014. október 5. 12:3443.

    Eleg unalmas ez a folytonos gittragas. engem ha nem erdekel valamelyik hiresseg maganelete akkor nem olvasom el rola a cikkeket nem nezek meg vele riportot es kesz.


    itt is van rengeteg hiresseg aki naponta szerepel a mediaban a legtobbnek a nevet se tudom mert nem erdekel. Nem pontosan ertem hogy ha valakit nem erdekel akkor miert foglalkozik ezzel a novel.


     


    en egyebkent semmi rosszat nem latok az erdekhazassagokban itt is eleg sok van, volt egy idoszak amikor HOng Kongot KInahoz visszacsatoltak milliokat lehetett keresni egy nevhazassaggal annak aki ausztral allampolgar. eleg sokan uzleteltek ezzel .


    az olyanfajta hazassagot meg mint eze a noe meg vegkeppen nem tartom rossz otletnek. mindenki azt fekteti be amije van. akinek penze az azt akinek fiatalsaga az meg azt.


    jol tette , legalabb nem egy kulvarosi villanyszerelo mellett fog elrohadni mint tisztes csaladanya hanem elvezi az eletet.

    előzmény:
    mambo28 (17)
    2014-10-02  10:55
  10. 2014. október 3. 15:3142.

    Éljél te eldugva.


    Hozzáment egy majd 40 évvel öregebb pasihoz, hogy csillogva élhessen (fogadások, a szállodák lakosztályai, utazások, jacht, stb.). Ezek után bújjon el?!


     


    Megette a fene az egészet, ha még el sem újságolhatja mindenkinek, hogy igenis megérte ez a házasság.


     


    Mint a viccben:


    A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:
    - 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél és mind a hárommal közösültem.
    - És megbántad ezt a bűnt, fiam?
    - Miféle bűnt?
    - Hát milyen katolikus vagy te?
    - Zsidó vagyok.
    - Akkor miért mondod ezt el nekem?
    - Magának? MINDENKINEK elmondom!

    előzmény:
    Lilibeth (39)
    2014-10-02  22:45
  11. 2014. október 3. 08:2541.

    Nem, nem hinném, hogy a maiak közül bárki is az lenne, vagy hogy elvárás lenne velük szemben. Vajna pedig végképp nem az.


    Van persze egy szint, amit azért meg kéne ütni.


    Teljesen pártsemlegesen mondom, hogy mint szülő iskolai eseményeken párszor találkoztam Gyurcsánynéval, és egy rendkívül kellemes és igazi úrinő benyomását tette ránk többiekre, úgy, hogy még véletlenül sem éreztette, hogy volt miniszterelnökné. De szerintem ilyen lehet a Lévai Anikó is. Tudom, tudom ők miniszterelnöknék és nem kormánybiztosnék.


     

    előzmény:
    Lillaréka (38)
    2014-10-02  22:36
  12. 2014. október 2. 22:5340.

    Persze, hogy ez lenne a minimum...


    Timcikének meg ennyi esze sincs.

    előzmény:
    Lilibeth (39)
    2014-10-02  22:45
  13. 2014. október 2. 22:4539.

    Azért mert eldugják a feleségeket még nem gondolnám egyikről sem azt, hogy úrinők. Max nem csinálnak magukból országos ribit...


     


    Szerintem ez a ma a minimum


     

    előzmény:
    Lillaréka (38)
    2014-10-02  22:36
  14. 2014. október 2. 22:3638.

    Hm..??


    miért Rozsomák bácsi úriember?


    és a többi..  úgymond.. közszolga, aki  valamilyen  hivatalt tölt be az államapparátusban... azok úriemberek??


    én a mostaniak közül egyet sem ismerek, akire rá lehetne sütni ezt a jelzőt.
    Azért mert eldugják a feleségeket még nem gondolnám egyikről sem azt, hogy úrinők. Max nem csinálnak magukból országos ribit...


    Palácsik meg csinál, mert neki azok a "körök" újak.
    és egyébként is feltünési viszketegségben szenved.

    előzmény:
    maszi (37)
    2014-10-02  22:23
  15. 2014. október 2. 22:2337.

    Ha már itt tartunk azért ne felejtsük el, hogy mikor Vajna DK-val járt, akkor még "csak" 55 éves volt és nem majdnem hetven. 


    És DK lehet, hogy az amerikai színészi karrierről álmodott és azért volt vele, ez viszont azt jelentette, hogy azért mégiscsak saját magára is számítani akart ebben a kapcsolatban. Már ha érthető, hogy mire gondolok.


    DK mögött azért van valamilyen tehetség, vagy művészi ambíció, és azért elég jól elboldogult akkor is, és most is itthon, akár pasi támasz nélkül. 


    De én még mindig azt mondom, és mindig azt hangsúlyozom amit senki sem vesz figyelembe, hogy a Vajna egy "közszolga", és az ő feleségének úgy is kéne viselkednie, mint egy magasrangú közhivatalnok feleségének illik. Mert ebben a pozicióban már követelmény, hogy tudni kell viselkedni. És úrinőnek illik lenni, nem cölöpnek.


     

    előzmény:
    Az élet értelme (33)
    2014-10-02  15:16
  16. 2014. október 2. 22:1136.

    ugyan!


    Az USAban a rozsomák bácsi nem tudna lenyúlni közpénzt.


    sose fognak visszamenni...

    előzmény:
    *Diorella* (20)
    2014-10-02  12:19
  17. 2014. október 2. 22:0635.

    Amiért a zemberek többsége ki van akadva, az az, hogy Vajna a magyar adófizetők pénzéből gazdagszik  és timcike abból dőzsől.


    ha Vajna bácsi visszament volna ámerikába és ott kaszinózna meg filmstúdiózna a  lőtéri kutyát sem érdekelné hány milliót szór el timcike hétvégente,


     

    előzmény:
    Amarynda (16)
    2014-10-02  10:05
  18. 2014. október 2. 15:5734.

    Az otthonokban valóban később kezdett tömegesen terjedni a net, viszont ezt megelőzte, hogy sok munkahelyen a 2000-es évek közepén már volt. És ahogy egyre több embernek lett, úgy abból a rétegből egyre több ember nem is vesz azóta újságokat. Addig meg volt azért pár pletykával foglalkozó újság, addig is lehetett -ha nem is napi rendszerességgel- olvasni fényűző életekről. Egyébként bár Dobó nem olyan kaszinó bevételi színvonalon él, de ha magamutogató lenne és szerepelni akarna állandóan az újságokban, akkor ez nem akadályozná meg. Gondoljunk csak bele, hogy van pár cölöp, akik szintén nem olyan gazdagok mint Vajnáék, de pl. ott van Kiszel, őt sem akadályozta ez, hogy heti téma legyen.

    előzmény:
    ladybird65 (30)
    2014-10-02  14:48
  19. 2014. október 2. 15:1633.

    DK és VT között a célokban vannak különbségek. DK amerikai szinészi karrierről álmodott (nem jött össze), VT meg egyszerűen csak gazdag akart lenni, bejáratos a felsőbb 10e csillogó világába.


     


    De mindketten ugyanazt a farkat rángatták a cél elérése érdekében.

    előzmény:
    maszi (28)
    2014-10-02  13:52
  20. 2014. október 2. 15:1232.

    Korlátlan volt már 1998-ban is a nettem, csupán a kapcsolatért kellett időarányosan fizetni a Matávnak. De az sem a luxus kategória volt.


    2002 végére pedig már 30 ezer háztartásban volt chello kábelnet.

    előzmény:
    ladybird65 (30)
    2014-10-02  14:48
  21. 2014. október 2. 14:5331.

    Savanyú a szőlő?



    Ugyan már, én biztosan nem cserélnék ezzel a nővel. Sőt, nagyon sokan vagyunk, akik nem tennénk meg mindent a pénzért, különben a nők többsége kurva lenne.


    A másik bigéről sincs jobb véleményem, ő is konzumált az úrral, pénzért, filmszerepért.


     


    És nyilván rá tartozik, mit vállal el, pénzért, kényelemért, az meg rám tartozik, hogy hányjak, ha a pofámba tolják őt, őket.

  22. 2014. október 2. 14:4830.

    Lehet, hogy így volt. De ha nyilatkozott volna, sem biztos, hogy mindenkihez eljutott volna, ahogy manapság történik. Ugyanis amikor ők egy pár voltak, még viszonylag kevés helyen volt az országban korlátlan internet. Nekünk is csak 2005 januárja óta van, pedig nem a szegény réteghez tartozunk. Ők 19999-től kb. 2006-ig voltak egy pár. A legtöbb embernek kb. az utóbbi 6-8 éve van korlátlan net hozzáférése. 


    Ahogy régen Psota Irén Kossuth-díjas színészünk is kiteregette boldog-boldogtalannak a magánéletét, csak akkor nem volt net meg ennyi tv-csatorna. Szóval csak az olvasta, aki lebattyogott az újságoshoz és megvette a lapot. Most viszont már szinte mindenki hozzáfér a bulvár hírekhez vagy otthon vagy a munkahelyen. És elolvassa, ha érdekli, ha nem, így aztán lehet megállás nélkül visítozni, hogy ki mire költ, milyen ruhában van és hova utazik, kihez megy feleségül, meg stb. stb. 


    De engem nem zavar, sőt kifejezetten jól szórakozom ezen.

    előzmény:
    *Diorella* (21)
    2014-10-02  12:22
  23. 2014. október 2. 14:0529.

    Hat vagy o akar lenni amagyar Kim Kardashian, akinek esze sincs, penze viszont nagyon sok, bar o sajat maga dolgozik, es penzt csinal. De egyebet se tud, csak a testet mutogatja, meg, hogy mit vasarolt. Mara egesz Amerika utalja, de o egyre jobban tolja magat az emberek orra ala.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-01  05:18
  24. 2014. október 2. 13:5228.

    Szerintem Dobó Kata egy intelligens és okos nő, ő igazából sosem használta ki a bulvársajtóban és a média hírverésével, h Vajnával él együtt. Magyarul mindig diszkréten kezelte a sajtót, szerintem a mai napig is így tesz. Róla, vele nem hangos a média sem most, sem régebben. Vagyis Dobó Kata egy színművész, és nem cölöp. Míg utódja kegyelmes asszonyként is csak egy cölöp.


    Szerintem a PT és Kata között zongorázni lehet a különbséget.

  25. 2014. október 2. 13:4027.

    Ha a leheto legsurgosebben kepes leallitani magat es csondben visszavonulni es elvezni az eletet, a nagypapita sok penzet, akkor meg mentheti, ami mentheto, mielott meg teljesen sikerul lejaratnia magat. Azt nem kell elmagyaraznia senkinek, miert ment a nagypapihoz. Mindenki olyan nagyon jol tudja, mint o. Volt, van gusztusa a papihoz meg a penzehez.


    Azert vannak jo kinezetu nem csoro idosebb gavallerok is. Meg egy filmfesztivalon is kiall a podiumra ocska agyongyurott farmerban meg ocska cipoben, ocska pulloverben.  Errol meg ennyit. Feleseg meg ott villog mellette a legdragabb aruhaz legujabb modelljeben.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-01  05:18

Címlap

top