Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem viccelünk: tüntetnek az RTL-nél a Szulejmán-rajongók

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 30. 10:56
  1. 2014. október 10. 08:4131.
    cabron!. lászlo.bede.332 Nem tragédia csak a kanális csatornán, volt valami nézhető ,mert a többi műsora az = OO.Teccik érteni.
  2. 2014. október 4. 18:5030.
    Nekem tetszik a Szulejmán, de kibírom ha 6 hétig nem lesz, viszont nem hiszem, hogy a celebek jobb műsor......
  3. 2014. október 1. 16:0329.

    Műsorváltozás joga fenntartva. Vagy ez neked új?


    Lefejleszteni???


    Szerintem olvasgass kicsit abban a 6 hétben, hátha okosabb leszel.


     

    előzmény:
    Majoros Patrik (26)
    2014-09-30  19:09
  4. 2014. szeptember 30. 22:2428.

    Vannak sorozatok, melyeket elkezdenek, aztán évekig nem adják a folytatást. Szóval 6 hét az nem idő. Addig az unatkozók esetleg kezükbe vehetnének pár könyvet és olvashatnának, a könyvtárak  is nyitva lesznek az eljövő 6 hétben...

  5. 2014. szeptember 30. 19:2427.

    Nálunk a párom felvette, épp a reklámok miatt, és nem mellékesen azért mert ő mást várt a sorozattól, nem óhajtotta nézni. Megoldottuk, amikor nem volt itthon, akkor megnéztem vasalás közben, és töröltem. Nem is a kihagyás a gond, tökmindegy. Csak ne ezt aaaa celebsztorit adják helyette. Na ezt vajon hányan fogják nézni? Mert nálunk eddig is ritkán ment az RTL. Lehet hogy mások is így vannak vele.


    Akik pedig tüntetnek, hát tüntessenek. Az ő dolguk.


    Azon azért röhögök, hogy a törököket képtelenség kiűzni.

    előzmény:
    Majoros Patrik (26)
    2014-09-30  19:09

Címlap

top