Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meghíztál nem vonzódom ..

lillyvirag
Létrehozva: 2014. szeptember 28. 13:16

Sziasztok!


Lassan 10 éve párkapcsolatban élek, de nem felhőtlen minden, mint bármelyik párkapcsolatban. Sajnos a kapcsoltunk alatt felszedtem 15 kg és ezért a párom nem vonzódik hozzám :( Én ezt nőként nehezen értek meg, mert nálam a vonzódás a szeretet jele és ezért én ezt úgy élem meg, hogy már nem szeret. Ha valakit igazán szeretünk akkor ezt tényleg akadály lehet?


köszönöm a hozzászólásokat!!

  1. 2014. október 1. 10:40101.

    en soha nem engedtem volna hogy bent legyen a ferjem a szulesnel es ma sem engednem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (94)
    2014-10-01  09:26
  2. 2014. október 1. 10:38100.

    Tenyleg erdekes dolog. nekem soha nem volt az hogy ilyen vagy olyan testu pasi kell hogy beinditson. ui. ha nem volt szikra koztunk akkor egyszeruen nem lett belole sex, egyejszakas se, pedig sok ilyen kalandom volt. nekem talan leginkabb az volt az izgato ahogyan ram nezett, vagy ha egy tarsasagban kiszurtam valakit es ereztem hogy neki is tetszem, de ez teljesen kulonfele tipusokra is ervenyes volt.


     


    egyeduli nagy plusz mindig az volt nalam hogy a fiunak sok haja legyen es lehetoleg hosszu.


    a mai napig a ferjem lofarkat visel kifejezetten az en keresemre. gyonyoru haja volt amikor megismertem, most mar sokkal vekonyabb es osz, de ez mit sem valtoztat az en szememben ezen.

    előzmény:
    turrita75 (58)
    2014-09-30  15:38
  3. 2014. október 1. 10:3799.

    Ilyen alacsony kalória bevitel mellett nem is fogsz fogyni.


    Ekkor a szervezet már "éhező üzemmódba" kapcsol és tartalékol.


    Napi ezer kalória alá (kivételes esetben 800, de ezt nem szabad sokáig tartani) nem lehet menni.

    előzmény:
    Babyface83 (81)
    2014-09-30  21:23
  4. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. október 1. 10:1998.

    mennyire jellemzi magyarországot
    még annak áll feljebb, aki elhízik

    a nők egyetemes legnagyobb bajuk ha rondának születnek, utána a súlyuk
    a született külsejükről nem tehetnek
    de a súlyukkal is már akkor foglalkoznak, amikor a hurkák megvannak

    hol az előretekintés? nőtől az nem elvárható?


     

    előzmény:
    lillyvirag (1)
    2014-09-28  13:16
  5. 2014. október 1. 10:1397.

    Ahhh te nem tudtad hogy az nlcen csak tokeletes nok/anyak/szeretok/felesegek


    vannak?


    neha komolyan hanyingerem van toluk.


    ugy latszik mi atlagemberek mar ufok lettunk. mert mi hizunk,sirunk ha valami bajunk van esetleg megcsalnak minket vagy mi csalunk meg valakit, a gyerek megbukhat az iskolaban es a lanyunk nem tunderkiralyno 13 evesen hanem ronda szeplos pattanasos kis beka (akit megis imad az ember), szoval ilyen hibakkal minket egyszeruen le kellene loni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (96)
    2014-10-01  09:45
  6. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. október 1. 09:4596.

    Nagyon egyetértek. Mellesleg: ha nem a hormonoktól hízott volna meg, hanem a csokizabálástól: mégis kinek mi köze van  hozzá? Nem kioktatást kért, hanem tanácsot. Itt biztos senki nem eszik csokit, cukrot, disznótorost, nem iszik meg soha egy pohár vörösbort vagy egy üveg sört egy nyári este (abban is van kalória), nem szed gyógyszert, mindig egészségesen, normálisan oldja fel a saját feszültségeit. És saját tökéletessége trónjáról szól le másokat. Hihető.

    előzmény:
    Amarynda (95)
    2014-10-01  09:35
  7. 2014. október 1. 09:3595.

    Nem erted jol es raadasul a ti, hozzaszolasat se olvastad el figyelmesen.


     


    abban irta hogy a terhesseg alatt nem nagyon ment ra semmi ELOTTE HIZOTT MEG  a hormonoktol amit szedettek vele.


    az hogy valaki akar terhessegtol akar mastol felszed sulyt egy normalisan mukodo es szereto kapcsolatban nem lehet ekkora problema, pontosan igy ertettem. es ugy is hogy ha a ferj csak kritizal de semmit nem tesz azert hogy a feleseget segitse abban hogy le tudjon fogyni akkor ez a pasi egy kalap sz@r es nem ferfi. igy ertettem a mondandomat.


     


    mellesleg ha egy ferfi ennyi tulsulytol nem kivanja a feleseget akkor az csak duma es kifogas.

    előzmény:
    kicsivagyokszékreállok (77)
    2014-09-30  20:14
  8. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. október 1. 09:2694.

    :( Azért ez mennyire szívás már... szeretik egymást, végre megvan szerelmük gyümölcse, a gyerek, és pont emiatt mennek szét... a pasikra tényleg ráférne valami sokkal intenzívebb érzelmi nevelés a most megszokottnál. Legalább egy minimális önismeret szintjén! Nem bemenni egy szülésre - ha ismeri magát annyira, hogy később esetleg ez ilyen hatást fog belőle kiváltani - azért mégis humánusabb konfliktusvállalás, mint aztán soha többé nem érni hozzá a nőhöz... Kíváncsi lennék egy pszichológus véleményére erről a jelenségről. Lehetőleg férfiéra, és olyanéra, akinek gyereke is van.

    előzmény:
    Eperke2222 (93)
    2014-10-01  09:20
  9. 2014. október 1. 09:2093.

    Tudtommal nem lépett félre, de hát tűzbe én senkiért nem tenném a kezem. "Párommal" már rég tönkrementünk azóta, terhesség és gyermekágyas időszak nagyon sokban hozzájárult.


    Ismerek olyat, ahol apuka végignézte a szülést és többet nem tudott a feleségéhez nyúlni. El is váltak.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (92)
    2014-10-01  09:10
  10. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. október 1. 09:1092.

    Jajjjistenem, ezek a férfiak!!! (na hozzáteszem, hogy a gilisztánál is gusztustalanabb állatfajnak tartom azt a típusú hímet, aki félrelép a terhes felesége mellől. Az odáig oké, hogy infantilis módon nem tud elvonatkoztatni a babától, arról nem tehet a szerencsétlen. De ha emiatt félre is lép, hát megérdemelné a legrosszabbakat érte... - most nem a te párodról beszéltem, hanem úgy általában jutott eszembe ez)

    előzmény:
    Eperke2222 (91)
    2014-10-01  08:59
  11. 2014. október 1. 08:5991.

    Császáros voltam. Nem szültem. A kilók miatt volt. A gyerek miatti rám nem nézés a terhesség alatt volt. Nem tudott elvonatkoztatni attól, hogy ott van bent a baba.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (61)
    2014-09-30  16:00
  12. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. október 1. 08:2990.

    Annyira megnyugtat, hogy léteznek még a földön ilyen gondolkodású emberek, mint Te.


    "Elolvasva a hozzászólásokat, az a gondolatom támadt, hogy mennyi tökéletes ember szaladgál a Földnek azon az oldalán, ahol mások laknak." - na igen, elég kimenni egy strandra, és elgyönyörködni a sok tökéletes testű férfiban és nőben. A XXI. században, ahol sokan ülőmunkát végeznek, futtában kapnak be valami kalóriadús ebédet, este pedig talán még a tévénézéshez is fáradtak, nemhogy a kocogáshoz, tornához.


    "Mindenki modell-alkatú, de ha mégsem, akkor a társaik már lépnek is tovább, joggal, hiszen a vágykeltő alak a másiktól elvártan, alanyi jogon jár, minden szexre éhes embernek." Miért, mit is gondoltunk? Hogy nem mindenki egy 15 éves tini eszével van megáldva, aki ezen a szombaton még azzal a helyes lánnyal csókolózik a diszkóban, a következő szombaton meg már egy másikkal? Hogy van olyan is, akinek a szexhez a lelkiség IS szükséges a szép test mellett? Sőt, hogy akár olyan is létezik, akinek meg fontosabb is (hozzátok a repülősót) a lelkiség, a hűség, a szerelem, a szeretet, mint a testi külcsín? Aki - ha férfi (értsd: férfi nemi szervvel megáldott egyed) létére meglát egy jó nőt, nem hagyja azonnal hátra feleségét, gyerekeit egy futó numera kedvéért, hanem neki fontosabb az erkölcsi tartása, a normális egyénisége megőrzése? Szerintem elvetemültek vagyunk, mert én is így gondolom. Hova száműzzük magunkat szerinted?

    előzmény:
    sinister28 (75)
    2014-09-30  19:40
  13. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. október 1. 06:5589.

    Aki kifelé kacsingat az egy szép és formás nő mellett is kifelé fog kacsingatni.


    Van egy csomo "celeb" akik nagyon szép nők, de mégis a párjuk megcsalta őket.


    Aki nem bír a vérével annak a pluszkilók +  indokot adnak arra hogy  a másik nő szoknyája után fusson.


    De ilyen férfinek felesleges a feleség, család, a gyerekek, a törödés, a szerelem, az otthon stb.


    Nem érdemli meg.


     

    idézet:
    despoina (87)
    2014-09-30 23:26:40

    lehet van olyan férfi aki ha kapott 1 nőt, attól kezdve immúnis a többi nőre, bár a férfi genetikai mivoltja ezt eleve kizárná

    egy ilyen elég lehetetlen helyzetben, még is azt képzelitek nők, hogy a józsitok miattatok soha többet nem kíván meg mást és ha kívánja, akkor is elhessegeti a fejéből

    erre a nagyon gyengus alapra megy férjhez a nő és szül gyerekeket

    közben a józsit nem csak az ösztöne nógatja, hanem a külvilág héjaként kőröző női is
    kipakolják magukat józsinak
    illegetik magukat, pajzánul rámosolyogna....
    és amelyiknek KELL a józsi az rá is csap keményen
    NEM ÉRDEKLI a józsi kinek a párja és hány gyerek életét teszi tönkre

    ilyen környezetben kellene józsinak csak a párját kívánni, még akkor is ha 1 tonna lett közben

    és akkor most ne beszéljünk azokról a nőkről, akiknek, időnkét, vagy rendszeresen kell az új kuki
    pont úgy ahogy a pasik is, másokkal szívesen hemperegnek egy kicsit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_418344 (83)
    2014-09-30  23:26
  14. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. október 1. 06:5188.

    Vélhetőleg éppen olyan sivár lelkületű, mint te. Elvégre haverok vagytok....

    idézet:
    bucimanci (77)
    2014-09-30 19:04:22

    nem vagyok kőszikla amibe a vízcsepp is lyukat tud vájni


     


    az őszinte pasi nektek kövér magyaroknak sivárlelkű


     

    előzmény:
    bucimanci (73)
    2014-09-30  19:04
  15. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. október 1. 06:4987.

    Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha az emberek mernének őszinték lenni!


    Az a férj, aki szereti a párját, csak már nem hat rá vágykeltően a pluszok miatt, az ne kritizálja elsősorban, hanem kedvesen tervezzen olyan programokat, amik testsúly csökkentőek, és meglehet tréfásan is említeni, miért hasznos ez a számukra.


    Persze, aki kifelé kacsintgat, az csak bunkón kritizál, felvezetve, amit tenni készül.


    Akinek hormonálisan változik úgy a szervezete, hogy nem tud lefogyni, az bolond, ha gyötri magát.


    Keressen olyan párt, akinek kellenek a hurkák is ahhoz, hogy szeresse:)

    idézet:
    Zsánna (84)
    2014-09-30 20:47:16

    az egyik fél pár sorából nem derül ki, mi folyik ott és mióta áll a bál és a bált ki csinálja
    pont őszintén elmondja a pasi azt lehet kivenni, hogy a kövér nő nem vonzza szexuálisan
    pont ezért alakult ki a feszkó
    értem, te is azt látod ebbe bele, hogy másik nője van, csak nem mondja el
    csak baszogatja a feleséget a súlya miatt
    mi erre a bizonyíték? semmi
    itt egy labilis idegzetű nő van akinek az őszinte nem az amit el is tud viselni
    aki a fejében nem tud rendet tartani, annak nem nagyom megy kívül se normálisan intézni a dolgait

    előzmény:
    Zsánna (80)
    2014-09-30  20:47
  16. 2014. október 1. 02:0486.

    Meglatsz 10 "csajt' es mind a10 csaj a te gatyadban akar pitiszkalni. Na, ja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (70)
    2014-09-30  18:20
  17. 2014. október 1. 02:0085.

    En mellesleg ezt a szurkapiszkat nem ertem. Volt egy pasim, aki azt szerette volna, hogy fogyjak. Olyan szepen, siman "csinalta" ezt a kerelmet, hogy nem tudom, hogyan tortent, de rolam szep lassan olvadtak lefele a  kilok. Mindketten orultunk neki.

    előzmény:
    lillyvirag (1)
    2014-09-28  13:16
  18. 2014. október 1. 01:5784.

    Nekem ettol a "segit" szotol mindket labam a foldbe gyokerezett. Megis mi az, hogy segit? Ki kinek? A ferj segit a felesegenek a kozos lakast fenntartani, tisztan tartani? A ferj segit a felesegenek a kozos gyermekuket felnevelni? Egeszen biztos, hogy mindnyajan a Fold nevu bolygon elunk?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (53)
    2014-09-30  14:58
  19. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. szeptember 30. 23:2683.

    Aki kifelé kacsingat az egy szép és formás nő mellett is kifelé fog kacsingatni.


    Van egy csomo "celeb" akik nagyon szép nők, de mégis a párjuk megcsalta őket.


    Aki nem bír a vérével annak a pluszkilók +  indokot adnak arra hogy  a másik nő szoknyája után fusson.


    De ilyen férfinek felesleges a feleség, család, a gyerekek, a törödés, a szerelem, az otthon stb.


    Nem érdemli meg.


     

    előzmény:
    Zsánna (80)
    2014-09-30  20:47
  20. Torolt_felhasznalo_983311
    Torolt_felhasznalo_983311
    2014. szeptember 30. 22:2482.

    Fogadd  e,  hogy  Magyarorszagon (!!)  a legtobb  ferfi  "gusztustalan"-nak  tartja  a  kover  noket.


    MIERT??  mert  mar  gyerekkoruk  ota  halljak:  "nezd  ezt  a  tehenet"---"  nagy  a  s..ge"    stb  stb  kedves  kijelenteseket.


     


    Mas  kulturakban  a  ducibb  noket  tartjak  vonzonak.


    a  " v o n z o d a s "-NAK  SEMMI  DE  semmi  KOZE  A  SZERETETHEZ.


    A  vonzodas  EGY  SZEXUALIS  DOLOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    De,  kerdezlek:  ha  tudod,  hogy  a  palidnak  nem  tetszel?  M I E R T   nem  teszel  a  sulyodal  kapcsollatban   VALAMIT?


     


    ne  ITT  ERDEKLODJEL,   SZIMPLAN  MOZOGJAL  TOBBET  ES  NE  ZABALJ  ANNYIT!


     


     

    előzmény:
    lillyvirag (1)
    2014-09-28  13:16
  21. 2014. szeptember 30. 21:2381.

    Nagyon nem mindegy, hogy milyen hormonokat szed valaki.


    És még ugyanazok a hormonok sem hatnak mindenkire ugyanúgy, nem beszélve arról, hogy mekkora különbségek lehetnek a hízásra való hajlamban.


    Kiszámoltam,  mostanában napi 500-600 kalóriát viszek be. Tényleg ennyit, mindennel együtt, nem szépítem. És mégsem tudok fogyni, úgyhogy most még tovább kell ezt csökkentenem. Oké, keveset mozgok meg minden, de ezzel együtt más éhen halna annyi kajától, amennyit én eszek. Ezért nem kéne így kategorikusan kijelenteni, hogy elhagyod a csokit és máris lefogysz, mert van, akinek ez nem így megy, van, aki vért izzad és éhezteti magát hónapokig ahhoz, hogy nagy keservesen leadjon néhány kilót.

    előzmény:
    kicsivagyokszékreállok (77)
    2014-09-30  20:14
  22. 2014. szeptember 30. 20:4780.

    Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha az emberek mernének őszinték lenni!


    Az a férj, aki szereti a párját, csak már nem hat rá vágykeltően a pluszok miatt, az ne kritizálja elsősorban, hanem kedvesen tervezzen olyan programokat, amik testsúly csökkentőek, és meglehet tréfásan is említeni, miért hasznos ez a számukra.


    Persze, aki kifelé kacsintgat, az csak bunkón kritizál, felvezetve, amit tenni készül.


    Akinek hormonálisan változik úgy a szervezete, hogy nem tud lefogyni, az bolond, ha gyötri magát.


    Keressen olyan párt, akinek kellenek a hurkák is ahhoz, hogy szeresse:)

  23. 2014. szeptember 30. 20:3079.

    időskori, bocsi...

    előzmény:
    kicsivagyokszékreállok (78)
    2014-09-30  20:21
  24. 2014. szeptember 30. 20:2178.

    sosem értettem (és ezt nem rosszindulatból írom), hogy cukorbeteg diéta mellett hogy nem tud valaki lefogyni normál súlyra?


     


    én IR diétát tartok már 4 éve és ha nem eszem meg az előírt CH mennyiséget, akkor úgy elkezdek fogyni, mint a huzat


     


    a cukorbetegséget meg nagyon szeretik ráfogni a dokik a helytelen táplálkozásra, stb. de a kialakulásában nagyobb szerepe akkor is a genetikának van sajna 


     


    én is csak az időt tolom ki, de nagyjából nulla esélyem van elkerülni az időkori diabéteszt: ezt dobta a gép


     


     

    előzmény:
    bucimanci (72)
    2014-09-30  18:51
  25. 2014. szeptember 30. 20:1477.

    tehát ha valaki szül, akkor utána már az a normális, ha elhízik? jól értem? 


     


    én is szedtem egy rakat hormont, mégsem híztam el, ufo vagyok-e?


     

    előzmény:
    Amarynda (49)
    2014-09-30  13:30

Címlap

top