Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hivatali ügyintézés

mickamacka
Létrehozva: 2014. szeptember 26. 23:08

Üdv,


Az utobbi nehany honapban ugyintezesek egesz sorat eltem meg.


Volt dolgom kormanyablakkal, kormanyhivatallal, onkormanyzattal, anyakonyvvel, csatornazasi muvekkel..Isten tudja mar meg mivel.


Kozos bennuk,hogy SOHA, egyetlen alkalommal sem sikerult veluk sem elsore, sem otodjere, sem fel nap elteltevel telefonon beszelni. Sikert altalaban a 3.-4. napon arattam, de a Kormanyhivatal viszi a palmat: oket egy het alatt sem sikerult elernem:) Szemelyesen pedig kirugtak:D ...negyszer annyi ideig probalt elkuldeni,mint amennyi ido alatt vegul is tisztaztuk az ugyet :) 


Ha vegre megis sikerult elerni vkit telefonon egy akarmilyen hivatalban, vagy konkret ugyintezot kerve, SOHA, egyetlen alkalommal sem tudott elsore az aktualis ugyintezo nekem erdemben tajekoztatast adni...rosszabb esetben felretajekoztatott.


Elvileg az illetekes,vagy keruleti kormanyablak egy anyakonyvi ugyben barmikor el tud igazitani...nem sikerult.


Szerettem volna megtudni,miert nem erheto el az adott ugyintezo telefonon (egesz nap,napokon keresztul!!!),nem helyettesíti senki ot,nincs ugyeletes telefonos, de minden alkalommal azt a valaszt kaptam,hogy lehetetlen,hogy valaki ne vegye fel a telefont es oket "minnnndig" el lehet erni.


Most azt szeretnem megtudni, miert van az,hogy ma,Magyarorszagon ennyire link a kozigazgatas?


Azt lattam,hogy facebook-oznak a kolleginak a Kozig.Hivatalban munkaidoben,de hogyan lehet ez?! Dolgoztam Polg. Hiv.-ban,kozig-ban, ... ilyen nem tortenhetett meg, de ezek szerint nekem voltak "rossz" munkahelyeim!


Erdekelne,masok hogyan latjak a mostani "rendszert"! Hasonlo elmenyekkel kuzdenek mas ugyfelek is,vagy csak nekem nem sikerul ugyet intezni?


Arrolmar nem is beszelek,hogy szinte kovethetetlen,hogy egy ugyirat eppen hol tart...iktato szam stb segitsegevel sem lehet felvilagositast kerni kisebb harc nelkul.


Arrol sem beszelek bovebben, hogy egy het alatt sikerult kideritenem,egy adott ugyben kinek van hataskore...egyik hivatalbol a masikba...nem eppen hetkoznapi ugy,na de hat nah :)


Tudom,sok a munka,de nekunk is ert a nyakunkig az ugyirat es ha csorgott a telefon, mindig felvettuk,sokszor ebedszunetben is es nem dobaltuk az ugyfeleket,mint egy forro krumplit!


Hova tart ez a rendszer?! Az is egy dolog,h a Kormanyhivatal kapcsolati alapon verbuvalodott, de ennyire szemermetlenul ellinkeskedni,foleg,hogy most jott letre...

  1. 2014. október 1. 13:1128.

    Nem is azert irtam, csak nekem annyira tetszett, ahogy a dolgaimat inteztek.


    Söt tavaly, amikor otthon voltam, magamnak is kellett uj utlevel, oké a sügösségi pénzbe kerül, de olyan pillanatok alatt megvolt, söt meg sms-t is küldtek, hogy mehetek az utlevélért.

    előzmény:
    1pestmegyei (27)
    2014-10-01  12:48
  2. 2014. október 1. 12:4827.

    alapvetően hisztis műtyúk, lételeme a veszekedés.

    előzmény:
    Sushi (26)
    2014-10-01  10:00

Címlap

top