Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sírógörcs munkhelyen

Amon
Létrehozva: 2014. szeptember 25. 19:12

Sziasztok Csajok!


Ma "nagy napom volt". A munkahelyen egy megbeszélés során egyszerűen nem tudtam visszatartani, elbőgtem magam. Gondolhatjátok milyen jó volt, kirohantam, de elég nehezen szedtem össze magam utána is.


Nagyon fáradt vagyok, elég megterhelő a meló, illetve egyéb (nem melóval kapcsolatos) dolgok miatt is el vagyok kenődve. Ezek az egyéb dolgok azért szerencsére nem teljesen kilátástalanok, illetve a megbeszélésen sem volt olyan horderejű esemény, ami miatt annyira ki kellett volna akadnom. (Jó a főnököm egy kicsit piszkált, de ilyen azért máskor is előfordul.) Valószínű inkább az általános fáradtság az ok.


Veletek előfordult már ilyen? Lehet valamit tenni ellene? Annyira kínos volt az egész, meg utána a nap is.


Gondoltam esetleg elmegyek pszichológushoz, amúgy is rámférne egy kis önbizalomnövelés. Vagy sportolnom kéne többet, hátha az agyilag pihentet. Lehet, hogy az is baj, hogy itthon is vissza szoktam fojtani a sírást, hogy a férjemet ne szomorítsam el.


Voltatok ti is ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok?


Amon


 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2014. szeptember 27. 13:0052.

    Pedig van iylen.


    Egy  1 órás értekezlet mögött hetek/hónapok munkája van.


    Vagy ha csak negyedóra az összeröffenés, akkor is irtozatos  munkamennyiség van mögötte.Viszont a továbblépéshez az egész a téma miatt a stáb együttes átgondolása szükséges.


    Nos, ilyenkor azért nem a papírzsepis dédelgetés jut  az eszébe senkinek.

    előzmény:
    felicienne (48)
    2014-09-26  22:06

Címlap

top