Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magyar vagyok - van, akinek ez nem tetszik?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 16. 01:10
Mindig valami furcsa, szorongató érzés fog el, ha azt a mondatot hallom, hogy magyar vagyok. Nem esik jól hallani azt, aminek tulajdonképpen a világon az egyik legtermészetesebben kellene hangoznia. Rájöttem, azért, mert attól tartok, hogyan végződik: hogy aki magyar, az ilyen, olyan, amolyan. Mert megszabják, milyen a magyar bőre színe, miben hisz, hogyan él, beszél, gondolkodik. És hogy afelett, ami az egyik legbensőbb, legérinthetetlenebb dolog, arról mások úgy érzik, ítélkezhetnek. Majka, Curtis és barátaik videoklipben mondják meg a magukét azoknak, akik csak a gyűlölet és a kirekesztés nyelvén tudják meghatározni, ki a magyar. És még csak nem is káromkodnak.

Nők Lapja Café: Magyar vagyok - van, akinek ez nem tetszik?
  1. 2014. szeptember 18. 03:45101.

    Hát ídes lelkem... azé talán mégsem kéne az okos embereket sértegetni az általad belőtt szinttel...


    Mindenesetre az biztos, hogy a barátság, meg szeretet az torzitja nem csak az eredményeket, de még a mérőeszközöket is ;-))


     


     

    előzmény:
    nok_apja (67)
    2014-09-17  13:49
  2. 2014. szeptember 18. 03:43100.

    Csak halkan jegyzem meg, hogy aki Kanadában, vagy Ausztráliában él, az NEM amerikás magyar... Maximum kanadiás, vagy ausztráliás :-DDDD


     


    "Az  jobbításban való részvétele jó esetben is csak az országok közötti különbségek felmutatásáig terjed, az aktív munkában ("fogjuk meg a lapát végét" ) nem vesz részt."


    A legynagyobb baj, hogy a magyarok nagy százaléka, több mint két évtizeden keresztül, szintén elrohant a lapát nyele elől! Csak ült, panaszkodott, és várta a sült galambot. Na, ők utálták csak a saját, országon belüli honfitársaikat csak igazán, s legkevésbé az amerikásokat. Pláne az olyan honfijaikat, akik fogták magukat és nekiláttak éjjel nappal melózni, majd ezzel többre jutni. Az adó- és másokat becsapó, elcsaló gazembereket nem sorolom ide! Mindenesetre jó látni, hogy ebben is ébredezik a többség, és tudja, vagy kézbeveszi és megoldja az életét, vagy örökre búcsút mondhat a jólétének.


     


    -------------------


    Egyébként nézd meg, hogy a baloldali politikusok, nevezetesen gyurcsány, még a mai napig is az ugyanerre, a mások utalatára kihegyezett politikára épít. Épp a minap azzal próbálta csatasorba állítani baloldali híveit (a liberálisokkal nem lett volna szerencséje :-DD), hogy ő 350 Eft frank kölcsönt fizet vissza havonta, és ha most megsegítik az adósokat, akkor ő is jobban fog járni minimum havi 50 Eft-al. Sokan be is kapták a csalit, és rögvest indult is a közös utálkozás, gyűlölködés, hogy már megint a gazdagok járnak jobban.


    Az az elenyésző, pitináner apróság azonban senkinek nem jutott közülük eszébe, hogy ez nem szociális juttatás, hanem vagy rosszul csinálta a  bank a szerződéseket, és akkor mindenkinek visszajár x %, vagy nem és akkor senkinek. 


     

    előzmény:
    nok_apja (65)
    2014-09-17  13:16
  3. 2014. szeptember 18. 03:2499.

    Aplja lelkem, te kinek válaszolgattál? Mert nekem nem :-DDD Beidéztél valamit, valahonnét, majd nyomtad ide nekem, mintha bármi közöm is lenne ahhoz :-DDD


     


    De ettől függetlenül, abban én teljesen egyetértek, hogy "számomra a nemzet azonosság fontos dolog, de nem fontosabb mint a család, a környezetünk tisztasága, a kulturális közérzet". 


    Akinek, békeidőben (!!!!!) életében első helyen a nemzet szerepel, majd aztán valahol a családja, az egyéb gonoszságokra is képes. Egy vészhelyzetben ez egész másként történik. Gondolj csak az aradi vértanúkra, meg a többiekre, akik életüket, családjukat hátrasorolták, mikor az ország érdeke az úgy kívánta!


     


    "E tekintetben erős hangok vannak - legmagasabb politikai szinten is - , miszerint a világ hadakozik ellenünk és haragszanak ránk, meg az országunkra."


    Dehogy haragszik ránk a világ! Még az EU sem. Max azon belül jópár ember, pontosabban, érdekcsoport, akiknek velünk szemben egészen mások a saját érdekei, s azokért harcolnak. Ezt az "utálnak minket, haragszanak ránk" dolgot csak a szocliberális politikusok, meg sajtójuk találta ki, -szintén saját jólfelfogott érdekükben-, majd leltek lelkes követőkre a szimpatizánsaik között. 


    Ezzel együtt az Orbán kormánynak, meg EU képviselőinek valóban van, és lesz is jónéhány konfliktusa az EU-n belül, mert mindenki más érdekeivel szemben, Magyarország érdekeit kell érvenyítsék. És ezt meg is teszik. Ezek a konfliktusok kivétel nélkül az országunk érdekét szolgálják. De ez nem magyar vírtus, minden ország a saját érdekeiért csatázik az EU-n belül. Mondjuk erről a magyar sajtó nem sokat regél, de tudod mit? Menj el, és nézd meg saját szemeiddel. Az EU nyílvános üléseire bárki bemehet. Nekünk, mint családnak, annyiban van szerencsénk, hogy barátainkon keresztül mi a függönyök mögé is bejáratosak vagyunk. Már amikor szerencsénk van ott lenni. De az EU pletyók sincsenek helyhez kötve :-))


     


    "az országnak a fennálló politikai hatalma sok eredmény mellett, sok, nagyon sok hibát is vét."


    Egyetértek, követnek el hibákat. Néha nagyon ostoba hibákat is. De csak az követ el hibákat, aki dolgozik. A lényeg, hogy az irány jó, s ameddig azt tartják, addig morgok ugyan, de támogatom az irányukat, mert én már tudom, hogy milyen jól élni. És amilyen hülye vagyok azt akarom, hogy ahhoz másoknak is legyen szerencséje!


     


    "De az ebből való tanulás és kiemelkedés helyett a mások szidalmazása, ellenségkép teremtés vált gyakorlattá." 


    Hogy ezt honnét vetted?? Mutass már nekem forrásokat arra, ahol a kormány másokat szidalmaz, ellenségképet teremt! Szerintem te összekevered a kormányt néhány valóban elszállt magánvéleménnyel, amiket vagy olvasol, vagy esetleg személyesen telibekapsz. 


    Már ne is haragudj, de most tényleg döcögök a nevetéstől, mikor arra gondolok, hogy pl gyurcsánynak, mint "hivatalos" ellenzéki "vezérnek" nincs egyetlen olyan mondata, ahol ne Orbánt csesztetné, szidalmazná,  míg ezzel szemben Orbán soha, egyetlen egyszer sem vette gyurcsányt a szájára. Valószínűleg az ebbe őrül bele, s ettől megy át habzószájúba. De sajna, én ezt  azon kívül, hogy ma már csak rendkívül szórakoztatónak tartom, max megjegyzem, hogy szegény hülye, és lépek túl rajta. Vagy vegyem komolyan, és dőljek miatta kardomba, hogy a szegény Zorbán ellen már megint mit követtek, követett el? Ugyan már :-DDDD


     


    ---------------------------


    Ha most mindarról amit írtam, az jut eszedbe,hogy védem a Zorbánt, az nem lesz igaz, de ahogy az ilyen eddig sem érdekelt, ezentúl sem fog. Higgy amit akarsz. Gondolatszabadság is van ;-))


     


     

    előzmény:
    nok_apja (61)
    2014-09-17  12:26
  4. 2014. szeptember 18. 00:5798.

    Ha én magyarként bemutatkozom külföldön


    1. nem tudják,hogy  hol élek ez  a 99,9%


     


    2. mondanak valami szépet(gulyás, Pancsó, Gábor Zsaszsa ,barackpálinka:))) stb)


    Szidni nem szoktak.


    De itt MO-n ellenben él az emberek egy fura kis csoportja,akik bemagyarázzák nekünk,hogy a világ legalajasabb,legalávalóbb népe a magyar,mind ronda,gonosz aljas emberek.


    Egyes politikai erők úgy akarják beálltani,hogy jaj,most az egész világ MO-val foglalkozik,meg Orbánnal,francokat,azt se tudják,hol van Magyarország,még Olaszországban is homályos(az adriai üdülőhelyen a boltos -á magyarok,akkor Ti Oroszországban életek?Pedig azért  ott fordulnak meg MO-ról szerintem.


     

    előzmény:
    kekelefant (97)
    2014-09-17  23:43
  5. 2014. szeptember 17. 23:4397.

    En tobb helyen jartam,es eltem,es sehol nem volt problema,hogy magyar vagyok amire buszke vagyok,sot a ferjem is pedig o nem magyar.25-eve zavart,mikor Sf-ban rogton avval valaszoltak,hogy igen a Zsazsa,de o mar kozben elavult,es utoljara a valasz az volt,igen a Polgar lanyok,nagy sakkos nep vagytok,emlegettek uszot ,birkozot,tobb hiresseget ,irot ,de errol a csocselekrol  ami itt van megemlitve  meg a maig napig sem hallottam senkitol.


     


    Csak ennyit  akartam hozzafuzni.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-16  01:10
  6. 2014. szeptember 17. 23:2696.

    Meg mindig nem erted, amit mondasz. Eleg szegyen, hogy gozod sincs, miket vertel a fejemhez, mert azt hitted, az talan serto. Fogalmad sincs miket beszelsz. Ignoralj, van erre jobb magyar szo is, oriasi szivessget teszel nekem vele. Ugyanis, en amikor teged vedtelek, merges vercsekent tamadtal ram. Nem baj, azt nezem, ki mondja.


    Koszond nok apjanak, hogy elmagyarazta neked, hogy mit jelent, amikkel engem sertegettel. Persze, hogy sertes aminek neveztel engem. De toled fel sem veszek semmit, csupan emlekeztettelek. Egyebkent se vagyok sertodos, inkabb nevetseges vagy. Meghogy kuzdeni? haha. Hol elsz te?


    Meg egyszer, az amerikas magyar csufolkodasod aserto. Hogy buszke mire vagyok, arra, amire akarok, semmi kozod hozza. Arra csupan annyit irtam, de te nem ertel semmit. Ugyanazt hajtod, mint a pereces.


    Nagyon koszonom, hogy ezutan beken hagysz a hulyesegeiddel. Arulni nem arulok el semmit, senkinek, de neked foleg nem. Good bye aranyom.

    előzmény:
    Lillaréka (78)
    2014-09-17  17:23
  7. 2014. szeptember 17. 22:0395.

    Majka farvizén befutott,mint repper.


    Én azt hiszem és ha roma lennék,akkor kikérném magamnak,hogy Győzike-meg Majka ,Dopeman féle elemek képviseljék a romaságot.


    + van roma jogász kollegina,ha hallanád,jobban szidja a szerinte "csürhe" társait,mint egy magyar szélsőjobbos.


    Ez jellemző:a romaság nem egységes,nagyon nem,és egy kikupálódott roma sokkal kegyetlenebb tud lenni etnikumtársaihoz,mint egy magyar valaha is.


    Ja,most kukkantottam bele az Amerikai roma lagziba a TLC-n.


    Azt mondja a roma,hogy " az én gyerekemmel egy gádzsó sem fog szórakozni",majd utána egyből" de a romáknak szabad átvágni a gádzsókat,ebből élnek"

    előzmény:
    Lillaréka (77)
    2014-09-17  17:14
  8. 2014. szeptember 17. 21:4894.

    De bizonyos megyéinket jellemző betelepítettek lakják ma is.Pl Szabolcs-Szatmár-Bereg tirpákok akik eredetileg szlovákok és még lehetne sorolni.Szóval a mai magyar népnek vajmi kevés köze van az ősmagyarokhoz.....

    erőstudató nemzet tudja megtenni
    Sokkal inkább egy okos és felelős gerinces vezetőnek lehet ezt köszönni.Akik akkortájt még léteztek.
    Tanuljon meg másként gondolkodni, másként élni, és nyissa szemét, tudatát a világra.
    Totálisan egyetértek
    Bocs a kisregényért de nem szeretek slendrián lenni ;)

    előzmény:
    ancsa21 (56)
    2014-09-17  08:34
  9. 2014. szeptember 17. 21:4893.

    És a kutatásban az is benne van hogy elképesztő százalékuk nem tervezi mostanság a hazamenetelt.
    És ezt tapasztaltam is.Egy építész ismerősöm mondta hogy amit itt megcsinálnak se perc alatt az otthon 4x annyi idő és vagy 10x annyi macera.Ez amúgy valamiféle magyar sajátosság sose tudtuk megtartani a tehetségeket.Most sorolhatnám de a legtöbb magyar találmány külföldön lett bejegyezve a legtöbb neves tudósunk külhonban halt meg.Ezen el kéne gondolkodni vajh miért van így.Ezért is írtam ki kéne próbálni hogy minden jó szakember akit szivatnak menjen el.Kíváncsi lennék mit kezdenének a fakezű dilettáns seggnyalók akiket beültettek a székekbe akik magukat erősnek és igaz magyarnak tartják nélkülük.Összeomlana egész Magyarország.Ráadásul a leendő fiamnak itteni oktatást szeretnék mivel láttam az új magyar "kísérleti"tankönyveket és nem szeretném ha elhülyítenék már kicsinek.
    ez valami egészen megdöbbentő dolog számomra hogy ezeket a könyveket komolyan gondolták 10-es IQ-nál többel rendelkező emberek.

    szocliberalis...ezekkel a szavakkal mostanság sokat dobálóznak.Pl a nyugati demokráciákra használja mindenki.Eddig három nyugati országban dolgoztam.Ebből kettőben konzervatív kormány van :)
    Magyar viszonylatban meg ennek a fogalomnak semmi jelentősége teljesen elmosódik az eredeti definíciójához képest.Általában a Gyurcsány-féle mozgalomra használják.De számomra semmi különbség nincs Gyurcsány és Orbán közt.Egyik KISZ titkár volt a másik MSZMP-s.Az egyik kormánya meghamisított jelentéseket és adatokat aztán bevallotta egy beszédben ami nyilvánosságra került.A másik kormánya meghamisít mindent felméréseket adatokat de sose vállalná be beszédben.Egyik kutya másik eb.

    Az nem magyarságtudat, ha valaki saját disznóságait nemzetiszínbe bugyolálja
    De hát mindeki ezt csinálja..Orbán,Gyurcsány,Jobbik.A bársonyszékbe beültetett seggnyaló adócsalók.

    Ha azt nézem, hogy egy olyan nemzet, amelyiknek történelmi tényként nincs európai gyökere,hanem ázsiai.

    Az egy óriási tévhit hogy ennek bármiféle jelentősége is lenne a mai világban.Valóban az őseik az onoguroknak Ázsiából származnak akik letelepedtek a Kárpát-medencében.De mivel ahogy említetted is azóta az akkori magyar nép már elég sok megpróbáltatáson ment keresztül.Csak egyet említenék tatárjárás.Aminek során majdnem az akkori teljes lakosság 60 %-a kipusztult.Betelepítésekkel próbálták megoldani.Aztán voltunk utána Osztrák-Magyar Monarchiában is.De átmentek rajtunk a németek és oroszok is.Én pl visszavezettem a családfámat valameddig.Egy darab magyar ősöm nem volt...osztrák stb

    előzmény:
    ancsa21 (56)
    2014-09-17  08:34
  10. 2014. szeptember 17. 21:4792.

    Keményakaratú, öntudatos, nyakas népség:érdekes jelzők....nekem más jut elsőre az eszembe.Rosszindulatú,sunyi,irigy,kicsinyes,gyáva,csaló.Per sze erről nem tehet maga a nép ezt nem lehet vonatkoztatni faji kérdésre egyszerűen a túlélés miatt fejlesztették ki ezt az emberek.Védelmi mechanizmusként.A sok olcsó hazug butító rendszer miatt kénytelenek voltak kifejleszteni ezeket a negatív tulajdonságokat a túlélés érdekében ami generációkon átadódott.
    A kemény akarat és nyakasság valóban megvan.De ha valaki egy ostobaság mellett áll ki teljes vállszélességgel nyakassággal és semmiféleképp nem nyitott más irányban arra leginkább azt lehet mondani hülye :D
    Itt jön képbe a birkacsorda megint.A kutya ugat a birkák ezerrel megindulnak egy irányba és se hall se lát mennek...engem már sodort el birkacsorda.Borzalmasan erősek voltak együtt és tényleg ész nélkül mentek előre.

    Félsz:nem vagyok félős típus :)

    Külföldről lenézik az otthonlévőket:pont ezt mondtam hogy ilyen nincsen.Csak az otthon maradottak látják úgy hogy lenézik őket a saját frusztráltságuk miatt.Erre jó pár példát fel tudnék hozni.

    Szedje a sátorfáját és menjen: de hát pont azt írtam hogy szedtem a sátorfámat.És meg is indokoltam miért.De leírom megint.Én azért döntöttem a kivándorlás mellett mert a munkámban csupa dilettánsok vettek körül és ezt kb ezernyi kivándorló is el fogja mondani.Olyan főnökök akik nem értettek hozzá olyan alkalmazottak akik nem értettek hozzá mind csakis seggnyalásból éltek jobban mint én aki értek hozzá.Ezt bátran ki merem jelenteni mivel megállom itt a helyem és az elvárások sokkal sokkal nagyobbak mint otthon bármelyik munkahelyemen.Aztán ugye elkezdődött az a klikkesedés amit a FIDESZ hozott be.Ha az ember szólni mer hogy bocs de szakmaiatlan ami itt folyik és különbenis nem fogok békemenetelgetni nem fogják rám erőltetni mert nem értek egyet ezzel a kormánnyal.Ebből adódóan ugye jött a megbélyegzés és kirekesztés.Hazaáruló az ilyen és nem is magyar meg blablabla.Ráadásként mégcsak meg sem becsülték a munkám.Viszonyítási alapként most 5x annyit keresek mint otthon.Ezek így együtt nyomós érvek az elmenetel mellett.Még mielőtt megint jönne a szokásos szöveg hogy azok mennek el akik nem igaz magyarok meg nem bírják a nyomást.Itt 20x akkora nyomás van rajtam de megéri és legalább nem seggnyaló hozzánemértő idiótákkal vagyok körülvéve hanem remek szakemberekkel.És egy kutatás szerint amit itteni magyarok végeztek tehát hiteles mert nincs köze hozzá a magyar kormánynak szóval nem lehet jobban teljesítő propaganda.A legjobb szakemberek hagyják el az országot.
    A legjobb orvosok a legjobb mérnökök a legjobb építészek.

    előzmény:
    ancsa21 (56)
    2014-09-17  08:34
  11. 2014. szeptember 17. 21:4491.

    Természetesen elolvasok mindent amire reagálok.

    Igen Székelyföldre gondoltam.Nem állítottam olyat hogy mindenki barátságtalan ott.De amiben egészen biztos vagyok mert sok embert ismerek onnan hogy egész addig vállalják teljese vállszélességgel hogy magyarok amíg nem kell ténylegesen magyarként élniük.És persze nem jönnek rosszul a juttatások sem nekik amiket persze nem az ő adójukból gazdálkodtak ki.Engem személy szerint egyáltalán nem érdekel Erdély.Mióta lecsatolták már felnőtt pár generáció és azok meg akik ténylegesen érintettek voltak a lecsatolásban azok kihaltak.Szóval úgy tekintem ez értelmetlen.
    És nem hiszem hogy jó ötlet lenne visszacsatolni.

    Szavazóbirkák...a helyzet az hogy hasonlót tanultam beletartozott a propaganda is.Miért hívják birkának??mert egy tanulmány szerint a magyar szavazók nagy része igen egyszerűen működik.Ez amúgy a kommunizmus mellékhatása.Mint agykontroll rendszer az orosz kommunizmus legnagyobb fegyvere az önismétléses agymosás.Ezt meghonosították nálunk is....egy részük követi a többit és semmiféle véleménye nincs semmiről.Azt fújja amit hallott.A másik fele akiket követnek pedig fellelkesül az agyába sugárzott megalapozatlan propaganda hatására."jobban teljesít"....ez pl teljesen megalapozatlan.Van egy volt oszttársam aki elemző és bátran magabiztosan állíthatom ennyire rosszul még sosem teljesített Magyarország.Minden adat és felmérés úgy készül hogy olcsó logikai trükköket alkalmaznak....nem hazudnak mint egyesek állítják hanem csak részigazságokat halmoznak és monoton módon nyomják.Pl. vegyük a GDP növekedést...amit hangoztattak idén.A GDP tényleg növekedett...de azt már nem tették hozzá hogy mi pumpálta fel a GDP-t.És itt a trükk.Az egész monstani magyar rendszer pont azt alkalmazza mint a kommunista rendszer akiket elleneztek és akik ellen most is vannak.Vegyük példának Németországot.Kelet Berlinben ment ugye a komcsi propaganda..."a nyugat hanyatlik""mi jobban teljesítünk""itt minden mesés""ez maga csodaország""nyugaton minden nő kurva és fertőben élnek"
    Ez ismerős nemde???ennek ellenére mindenki keletről nyugatra akart szökni a munkanélküliség miatt és a rossz leminimalizált körülmények és agymosás miatt.És akik átjutottak azt vették észre hogy a nyugat sosem hanyatlott sőt fényévekkel elhúztak és amiben eddig éltek nem meseország volt amit nyomtak minden médiában hanem maga a földi pokol szellemi elnyomás és szürkeség,beszűkültség.
    Most is mint eddig pont ezt alkalmazzák otthon.Aki meg képes ennek bedőlni az mi más lenne mint birka??

    Lengyelek:a saját szememmel láttam amikor arra sétáltam hogy egy minimum 50-100 fős lengyel sereg ment ünnepelni.Némelyiknél még lengyel zászló is volt.Ha kell képpel tudom igazolni.Nem nyelek be semmit  de azért  a saját szememnek hiszek.

    előzmény:
    ancsa21 (56)
    2014-09-17  08:34
  12. 2014. szeptember 17. 21:3390.

    Sose kávézok.De bármi másra vevő vagyok ha otthon járok ;)

    Igen ez igaz.Amolyan Don Quijote és a szélmalomharc :D

    előzmény:
    ladybird65 (71)
    2014-09-17  16:07
  13. 2014. szeptember 17. 18:3189.

    Erről van szó!

    előzmény:
    Catilina (88)
    2014-09-17  18:28
  14. 2014. szeptember 17. 18:2888.

    Így van. Én is szeretem a gondolkodó embereket. Nem mindegyikkel értek egyet, de ez nem is kell, azért vagyunk többfélék. Mondjuk ezzel a két dallal pl. bizony egyet bírok érteni.

    előzmény:
    Lillaréka (87)
    2014-09-17  18:21
  15. 2014. szeptember 17. 18:2187.


     


    szerintem még ez  is aktuális.. ill örök..


     


     


    https://www.youtube.com/watch?v=NItp0EHwvjo


     


     


     


     

    előzmény:
    Catilina (86)
    2014-09-17  18:18
  16. 2014. szeptember 17. 18:1886.

    Ja, ez tetszik :)

    előzmény:
    Lillaréka (85)
    2014-09-17  18:08
  17. 2014. szeptember 17. 18:0885.

    https://www.youtube.com/watch?v=ejPeY8s_UkA


     


     


    igazából gondoltam rá, hogy egy másik alávágott videosat teszek be.. de azt inkább keresd meg.. ha kedved van hozzá.. ugyis kitalálod melyiket akartam eredetileg.

    előzmény:
    Catilina (83)
    2014-09-17  18:01
  18. 2014. szeptember 17. 18:0684.

    jóóóó akkor hozok egy aktuálist..

    előzmény:
    Catilina (82)
    2014-09-17  18:00
  19. 2014. szeptember 17. 18:0183.

    És legalább a grafikája jó! :P

    előzmény:
    Lillaréka (81)
    2014-09-17  17:41
  20. 2014. szeptember 17. 18:0082.

    Ezek nem beszélnek annyira furán, bár kétségtelenül rapelnek, a kiejtésük jobb.


    Eleve sokkal jobban összerakott darab ez a szám, még ha nem értek is egyet minden szavával.


    De ez nem is a nyóckernek szól. Mondjuk nekem sem, mert még mindig nem zene, hanem rap :)

    előzmény:
    Lillaréka (81)
    2014-09-17  17:41
  21. 2014. szeptember 17. 17:4181.

    Jaja... -de ettől még kell az a hangya is, nemcsak a katicabogár-


     


    ezért most belinkelek valami mást...


     


     


    https://www.youtube.com/watch?v=H72yZgrWbxU


     


     


    volt már róla topik, de kevesen vették észre.. ez most pörög...   és hát.. illik is ide.

    előzmény:
    Catilina (80)
    2014-09-17  17:37
  22. 2014. szeptember 17. 17:3780.

    Nyilván van értelme az „utcaművészetnek”, attól függetlenül, hogy nekem nem tetszik, bár a szép graffitit például igenis el tudom képzelni tűzfalakon, aluljárókban valódi díszítésként (csak a szépet, a kosz jellegű „önkifejezést” nem!). Ízlés dolga, csak szerintem ez nem fogja megváltoztatni senki véleményét, semmilyen irányba.


    Amúgy is elég nehéz már bárkinek is megváltoztatni a véleményét érvekkel, mivel többnyire már bebetonozódott vélemények vannak, betanult érvekkel :(

    előzmény:
    Lillaréka (73)
    2014-09-17  16:58
  23. 2014. szeptember 17. 17:2679.

    Igaz!!


    De ehhez kell az a bizonyos személyiség ami  Vityának is van.


    piszokul el tudja hitetni a néppel , hogy ő a megmentő.


     


    Erre pl Gyurcsány- Medgyesi Horn,  stb.. is képtelen volt.. ill az "állitólagos" baloldalon egy sincs aki akár a nyomába érne.


    Sajnos.

    előzmény:
    nok_apja (74)
    2014-09-17  17:00
  24. 2014. szeptember 17. 17:2378.

    Nem vagdostam hozzád semmit!


    Nem sértettelek meg!


    ha te annak vetted, azzal küzdj meg te magad..


     


    az ámerikás- magyar-  kifejezést   Nőkapja  elmagyarázta neked... tehát én nem teszem meg újra.


     


    Viszont úgy gondolom, hogy   mivel te szándékosan vagy véletlenül nem érted a magyar szót..  nem tudsz szöveget értelmezni..   másét sem, ahogy nézem.. Ezért felveszlek azoknak a névsorába akiket ezentúl ignorálok itt az nlc-n.


    Ha rám kattintva  irsz valamit arra sem fogok válaszolni  soha sehol semmikor.


    Mindezt azért  hogy megőrizzem a Te lelki nyugalmadat.


     


     


     ui: azt nem mondom, hogy a topikot elkerülöm..  mert rajtad kivül vannak még ott értelmes emberek akikkel viszont szivesen beszélgetek bármilyen más témában... 


     


    még annyit árulj el.. igy utoljára.. hogy mi abban a sértő, hogy azt irtam.. Büszke lehetsz arra amit elértél....
    (te magad szoktál vele dicsekedni-- onnan tudom.. és mindig is úgy gondoltam, hogy  ezért csak elismerés illet téged... -de hát ha ez szerinted sértő.. akkor  azt kivánom neked, sose sértsenek meg ennél jobban)

    előzmény:
    Sissi52 (66)
    2014-09-17  13:33
  25. 2014. szeptember 17. 17:1477.

    jójóó-- de biztos nem erről lett hires. Damuroland sem arról  hires, hogy megverte palácsikot.  Biztos elötte is csinált valamit... valóságotsózott, vagy tehetségkutatott.. vagy valami más módon celebkedett.
    azért annyira nem fontos..


     


    Az elöbb Catlilina  már jól megfogalmazta..


     


    "Nyócker"


    De hidd el, kell az a "nyócker" is..  van aki csak abból ért, van aki abból sem.

    előzmény:
    Lilibeth (76)
    2014-09-17  17:10

Címlap

top