Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magyar vagyok - van, akinek ez nem tetszik?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 16. 01:10
Mindig valami furcsa, szorongató érzés fog el, ha azt a mondatot hallom, hogy magyar vagyok. Nem esik jól hallani azt, aminek tulajdonképpen a világon az egyik legtermészetesebben kellene hangoznia. Rájöttem, azért, mert attól tartok, hogyan végződik: hogy aki magyar, az ilyen, olyan, amolyan. Mert megszabják, milyen a magyar bőre színe, miben hisz, hogyan él, beszél, gondolkodik. És hogy afelett, ami az egyik legbensőbb, legérinthetetlenebb dolog, arról mások úgy érzik, ítélkezhetnek. Majka, Curtis és barátaik videoklipben mondják meg a magukét azoknak, akik csak a gyűlölet és a kirekesztés nyelvén tudják meghatározni, ki a magyar. És még csak nem is káromkodnak.

Nők Lapja Café: Magyar vagyok - van, akinek ez nem tetszik?
  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. szeptember 17. 07:1951.

    ezek az ostoba fajták, minden népből, mindig másokra is veszedelmet hoztak
    nem csak egymást öldökölték le
    de ma békeidőben is az orbán és a talpnyalói, minden magyarral kibasznak az ostoba nacionalista dumáik miatt

    előzmény:
    ancsa21 (49)
    2014-09-17  06:54
  2. 2014. szeptember 17. 06:5450.

    Tudom!!


    irtam is neked egy privit...!!


     


    bocs.. most mennem kell!!    lehet majd este megmagyarázom  bővebben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (48)
    2014-09-17  06:53
  3. 2014. szeptember 17. 06:5449.

    Aki nemzet, illetve a saját nemzeti büszkeségét csak másokat lenéző nacionalitásban tudja felismerni, esetleg megélni, az valóban valóban soha nem fogja megérteni a nemzeti összetartozás, és a vele együttjáró közös munka lényegét, érte érzett büszkeséget.


    De mint mondtam, ezt NEM kell, NEM kötelező megélni. De ha valaki nem akarja, hát nem akarja. De akkor legyen szíves és ne szövegeljen azok ellen, akik vele ellentétben szíves örömest alkotnak közösséget a többiekkel. Legyen az a családjuk, környezetük, vagy akár nemzetük.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (46)
    2014-09-17  06:42
  4. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. szeptember 17. 06:5348.

    ütik egymást az állításaid


     


    légy büszke  arra, hogy ott élsz és  hogy magyar vagy!


     


    satöbbi


     

    előzmény:
    Lillaréka (47)
    2014-09-17  06:44
  5. 2014. szeptember 17. 06:4447.

    DEEEE Kedves Ügyintéző!!!


     


     


    én pontosan értem ezt!! 


    ez az egyetlen oka annak, hogy  irtam ebbe a topikba!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (46)
    2014-09-17  06:42
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. szeptember 17. 06:4246.

    te meg azt nem érted meg, hogy azzal az emberrel már baj van, aki arra büszke, hogy, német, vagy magyar, vagy görög, vagy skót...

    ezek a nacionalista emberek az ostoba fejük miatt a mindenkori vezetőik kisded játékai miatt, rontottak egymásra öldökölni

    ahelyett, hogy a vezetőiket, akiknek a népük élete semmit nem számított, kivágták volna a bársonyszékből

    előzmény:
    Lillaréka (43)
    2014-09-17  05:56
  7. 2014. szeptember 17. 06:3545.

    KÖnyörgöm Nlc, csináljatok már valamit ezzel a végtelenül elnyomorított, szerkesztő ablakkal, mert ez olyan ócska, olyan felhasználóbarát ellenes, hogy arra szavakat sem lehet találni!!!


    Mi a fene akadályoz benneteket abban, hogy valamit normálisan megcsináljatok????????????? tetejébe úgy, hogy ne hónapokat, ha nem éveket csesszetek el azzal,  hogy az eredmény egyre rosszabb legyen!


    Ha másképp már végképp nem megy nektek, akkor kérdezzétek meg a Word-ön dolgozó titkárnőtöket, ő tudni fogja azt, amit ti évek óta képtelen vagytok magatoktól kitalálni!


     

    előzmény:
    ancsa21 (44)
    2014-09-17  06:31
  8. 2014. szeptember 17. 06:3144.

    Kedves Lillaréka, A Megmondóemberük! Tudod mit? Ha már mindent átpolitizálsz, és tetejébe még ide is idézted ezt a ki tudja mit, ám legyen, lilázzunk néhány sort:


     


    "Persze könnyebben telnek a nyomorult napok, ha a sorsomért másra haragudhatok"


    Ilyen csak abból fakad ki, aki nem vállalja sem szavaiért, sem tetteiért a felelősséget. Sűrgősen pszichológusra van szüksége, különben sem az életben, sem lilaködösében nem fogja helyét találni. Ezért mérges lesz, s azt levezetendő nőket fog ütlegelni...


     


    "ha találok bűnöst a problémámra, már legális okom van az aljasságra."**


    Tudjuk, ezt pont elég ideig bizonyították, illetve teszik még a mai napig is. Hát ők tudják miért jó az nekik, hogy ezzel kiprovokálják azt, hogy a többségi normalitás kivesse őket.


     


    "Bonyolult kérdés, egyszerű válaszok, átvert kölykök, rossz náci utánzatok"


    Apaaaa, fokozzzzza! Habááár, az igaz, a kölyköket átverték. A szüleikkel együtt. Node ez a rossz náci duma... Maradjunk annyiban, hogy aki ilyennel jön elő, az  sík hülye maradt a történelem órákon tanultak ellenére is.


     


    "szemet-szemért, ez csak vakságot szül, ha bátran gondolkosz; ellenszegülsz." 


    Nofene, már a sharia lawhoz is utat találtak. Elég nagy ívben szaladgálnak. Ami a valóságot illeti, ha  bátran gondolkodsz, még a végén megoldod a problémát. Vagy a problémádat. Vagy feltalálod az örökös energiát. Mindent meg lehet oldani bátor gondolkodással, node ezzel ellenszegülni egy demokráciában? Ez mindössze egy ótvaros, ócska, lillaködös dumában megy el, a valósághoz köze sincs.


     


    "Ők azt várják Tőled, hogy birka módra állj be a sorba és vezényszóra táncolj, amíg csak szól a nóta és szavad se legyen a bánásmódra." 


    Ilyet megint csak az mond, akinek nincs ereje a saját életét élnie. Tőlem aztán várhatta volna pl gyurcsány napestig, hogy álljak be a sorába, vagy táncikáljak vele! Jól kiröhögtem volna. Ezek meg itt lilaködösbe lökték magukat a saját gondolataiktól. Mert amúgy, amit szövegelnek, az nem létezik, csak ők érzik így. KI tudja miért.


    És te ezt, mint megmondóemberük valóban benyelted. Édes Istenem.


     


    Mindezzel együtt, ami ebben csuuuudálatos szövegben megmondásra került, azzal csak egy baj van. Nem létezik. Csak a saját, lilába fordult agyukban. De azért leírják, majd a visszaolvasott érzelmeiktől úgy begorombulnak, hogy rögvest dalra fakadnak, és nagyon ellenszegülnek.


    ------------------------


     


    ** Igaz, ami igaz, az már megtörtént, hogy egy magyar miniszterelnök az ellenzékére fogta, hogy azért nem tudta az országát irányítani, mert a kisebbségben lévő, a kormányzás közelébe soha nem érő ellenzéke megakadályozta munkájában... De ő nem csak lilaködös volt, hanem elmebeteg is, így véleménye a saját síkján értelmezendő.


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Lillaréka (21)
    2014-09-16  14:38
  9. 2014. szeptember 17. 05:5643.

    tényleg nem érted amit magyarul olvasol!!


    kár érted, hogy ennyire elfelejtettél magyarul.


    lejáratod magad, hogy ennyire erőlködsz.


    Teremtettél magadnak, egy egzisztenciát odakint, nem akármilyet....  miért is kell akkor  lejáratnod magadat azzal, hogy képtelen vagy egy összefüggő  szöveget értelmezni??


    mi abban a sértegetés, hogy  - légy büszke-- ??


    Nem ismered a büszke szót jelentését?


    forditsd le angolra... akkor talán megérted..

    előzmény:
    Sissi52 (30)
    2014-09-17  00:33
  10. 2014. szeptember 17. 05:5542.

    Kedves Megmondóemberük,


    Ami azt illeti, ezzel a fenomenálisan értelmes szöveggel ezek a jóemberek tényleg beletaláltak. Még inkább belecsaptak. Oszt most jóval több szárad rájuk. Kb ennyi a lényeg.


    Azért arra még felhívom a figyelmedet, hogy csak az érzi, hogy magyarságát (vagy bármi mását) megkérdőjelezheti bárki is, akinek problémája van azzal. Vagy nem jutott neki belőle, vagy nem tudja (nem akarja) azt megélni, vagy azt sem tudja kell-é azt neki egyáltalán megélnie. Egy biztos, magyarság (németség, zsidóság, stb) érzete nélkül is lehet teljesen egészséges életet élni. Ami nem megy, azt minek erőltetni?


    MIndenesetre attól, hogy  bárki is mindenfelé lila hőbörgéseket idézget, az nem jelenti azt, hogy akár ő, vagy akár azok akiket idéz tudnák azt, hogy miről beszélnek. Vannak dolgok, amiről teljesen felesleges beszélni, helyette csinálni kell. Vagy nem kell, de akkor nem kell lilahőbörgésekre izgulni.


     

    előzmény:
    Lillaréka (21)
    2014-09-16  14:38
  11. 2014. szeptember 17. 05:4541.

    Azzal tisztában voltam előre, hogy mondandom értéséhez szükséges lesz alap mennyiségű ismeretre, tudásra, sőt még intelligenciára is. Gondoltam, ennyivel az nlc-n irogatók rendelkeznek. Most azt kell látnom, hogy akadnak kivételek, az oktatás és az internet létezése ellenére is. Tudomásulvettelek.


    Illetve még arra felhívom a figyelmedet, hogy ezentúl Lillaréka barát-, és elvekben társadat a jövőben megmondóemberüknek fogom szólítani. Igy talán megérzed annak súlyát, amit hányavetin idelöktél. Nem biztos, de bízom abban, hátha így eljut az agyadig, hogy a magánvélemény az magánvélemény, és nem valakiknek, vagy valaminek a megmondója.


    Kivéve természetesen, ha te, ti, így léteztek. Mert azzal azonnal érthetővé válik, miért nem érzed annak súlyát, amit mondasz.


     

    előzmény:
    ladybird65 (27)
    2014-09-16  17:10
  12. 2014. szeptember 17. 05:1640.

    Azért nem édes, hogy milyen aljas színvonalat hoz az össze az Nlc, mikor nem emberségből, nem tisztességgel teszik dolgukat, de még csak nem is hivatástudatból, hanem politikai elkötelezettségük alapján?


    Ha az Nlc vezetői és újságírói a szocliberális barátaiknak és üzlettársaiknak azzal tudnak kedvezni, hogy politikai ellenfelüket sorozatban alázzák, mert azok egyike kezet emelt egy nőre, akkor hónapokon keresztül megállás nélkül ömlenek a komondoros cikkek. Hozzáteszem, aki nőt üt, ezt kell kapja.


    De ha a saját táboruk férfiai verik a nőiket, törik orraikat, Demszkytől kezdve a tiszta magyar Curtisig sokan, arról arról nem hogy szót sem ejtenek, hanem ezek "munkásságát" még példaképnek állítják.


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Lilibeth (37)
    2014-09-17  01:23
  13. 2014. szeptember 17. 01:5339.

    All right, te meg magyarkodos Magyar!!! Legy buszke, hogy az vagy.

    előzmény:
    Lillaréka (19)
    2014-09-16  14:21
  14. 2014. szeptember 17. 01:5038.

    A kis valogatos. De azok is magyarok, vagy nem?

    előzmény:
    Lilibeth (37)
    2014-09-17  01:23
  15. 2014. szeptember 17. 01:2337.

    Curtis csak a nőket veri,sőt,csak a menyasszonyait

    előzmény:
    Sissi52 (34)
    2014-09-17  01:15
  16. 2014. szeptember 17. 01:1936.

    Just like .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (12)
    2014-09-16  08:26
  17. 2014. szeptember 17. 01:1735.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (20)
    2014-09-16  14:27
  18. 2014. szeptember 17. 01:1534.

    Igaz magyaroknak igaz magyar nev, Curtis.

    előzmény:
    Lilibeth (23)
    2014-09-16  16:02
  19. 2014. szeptember 17. 00:4133.

    Magyar vagyok, nem tetszik? En szabom meg sajat magamnak, ki vagyok, es nem te nekem. Es arra vagyok buszke,akire vagy amire en akarok es ezt se te szabod meg nekem. Ez eleg szimpla, igy mar erted?

    előzmény:
    Lillaréka (19)
    2014-09-16  14:21
  20. 2014. szeptember 17. 00:3732.

    Mert szerinted hol elfogadóbbak az emberek?

    előzmény:
    ladybird65 (26)
    2014-09-16  17:09
  21. 2014. szeptember 17. 00:3531.

    Naiv vagy,ha azt hiszed,hogy máshol elfogadóbbak az emberek.

    előzmény:
    ladybird65 (26)
    2014-09-16  17:09
  22. 2014. szeptember 17. 00:3330.

    Te nem ertel magyarul. Ezzel egyedul vagy.


    Azzal az a problemam, hogy nem tudom, mi az, hogy amerikas Magyar, ezt kerdeztem is toled, de mivel nem ertel magyarul, hat nem tudsz valaszt adni.


    Masik problemam ezzel az, hogy szemtelenul sertegetsz, szemtelen vagy velem.


    Nem hirdetem, ha nem tetszik, ne olvasd, amit irok. Ott elek, ahol akarok. Erre sem buszke nem vagyok, sem arra, hogy Magyar vagyok. Ill buszke vagyok mindket allampolgarsagomra, de sajat magamnak es neked semmi kozod hozza. Arra vagyok buszke, amire en akarok, anelkul, hogy kozod lenne hozza.


    Egyszeruen megfogalmazva, nekem nem parancsolsz,  semmit nem szabsz meg, es ha ertesz magyarul, akkor most vegre -od . Thanks. I u 2.

    előzmény:
    Lillaréka (19)
    2014-09-16  14:21
  23. 2014. szeptember 16. 23:3229.
    Mindig is azt tartottam magyarnak, amit az átlagember a hétköznapokban tett: oda tette magát a teljesítésre. Még azok is, akik nem annyira, vagy éppen szartak bele. Már kommunizmusban is így volt ez. Csak egy különbség van az akkor és a most között: akkor külsö erők kényszerítették ránk a mázat, aztán lett 20 év szabadság, amivel sokan nem tudtak élni, azután megszavazták, hogy itt ismét diktatúra legyen. Azaz, elárulták hazájukat, nemzetüket. Nem tud az ember igazán haragudni, hisz joguk volt hozzá. Azonban el kell egyszer számolni minden árulásért. Nézd csak, 90 éves embereket citálnak bíróság elé itt is, nyugaton is. Egyiket náci bűnökért, másikat kommunista bűnökért - nincs különbség köztük - , mind elárult valamit, valami fontosat. Nos, a mostani nemzetárulókkal sem lesz ez másként - gondold meg hát, mit árulsz el holmi vélt előnyökért. MIndezt nem a nyugat tette - te tetted, te teszed, amiért neked kell felelned. Az nagyon szar lesz, ha a saját gyereked, unkokád számoltat el majd a máért, mint Biszkut tegnap.
  24. 2014. szeptember 16. 17:3728.

    érdemes??

    előzmény:
    ladybird65 (27)
    2014-09-16  17:10
  25. 2014. szeptember 16. 17:1027.

    Réka, olvastad alant a hét viccét? (én a békét hordozom a génjeimben). Mert ez az volt. A megmondóemberünktől.

    előzmény:
    Lillaréka (16)
    2014-09-16  13:37

Címlap

top