Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

,,Ugye dolgozol karácsonykor? Te vagy az egyetlen, akinek nincs családja!"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 2. 12:04
Egy gyermektelennek nem lehet magánélete?!

Nők Lapja Café: ,,Ugye dolgozol karácsonykor? Te vagy az egyetlen, akinek nincs családja!"
  1. 2014. szeptember 8. 18:29154.
    Szívemből szóltál. Bár nem épp idevág, ami eszembe jutott. Pl. a közlekedés. Én azért szeretek - többek közt - udvarias lenni, mert abban bízom, hogy így az illetőnek jó napja lesz, kellemesen csalódik az emberekben. S ennek hatására esetleg ő is udvarias lesz (és pl. lemond az elsőbbségéről egy kereszteződésben) mással, akkor is, ha egyébként nem ilyen típus. És ez így megy láncolatban tovább. Tudom, naiv vagyok, a magyar autósra annyira nem jellemző. De azért én bizakodom, ha csak néhányan így gondolkodunk, már akkor is megy előre valami. És ezek a dolgok nem kerülnek egy fillérbe sem, mégis meg tudják szépíteni az ember napját. Vagy ha előreengednek a sorban, mert csak egy lekvár van a kezemben, ha felváltanak pénzt, holott nem vettem semmit, ha egy idegen megdicséri a ruhámat vagy akármi. Apróságok ezek tudom, de ezekből áll össze a közérzetünk. A nagyon nagy dolgokon úgyis sokkal nehezebb változtatni.
    előzmény:
    Anda39 (152)
    2014-09-06  21:38
  2. Torolt_felhasznalo_433679
    Torolt_felhasznalo_433679
    2014. szeptember 6. 23:15153.
    Szépen vagyunk, hogy egy karácsonyi cikk már szeptember elején kiemelt topik lett!
    Szerintem jövő héten tudjuk le az NLC témákat három évre előre, és akkor már nem is kell jönni fórumozni... 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-02  12:04
  3. 2014. szeptember 6. 21:38152.
    Lehet, de ha nem pont annak adod vissza a segítést, akitől kaptad, hanem épp másnak, akkor is nagyon örülni fog az illető, aztán ő is segít majd valakin... 
    Nem azon van a hangsúly, hogy pont ugyanannak segítsek vissza, aki már velem is jót tett, hanem a szándék a lényeg.
    Pont az a baj, hogy mindenki csak magával törődik.
    előzmény:
    Lióra (150)
    2014-09-06  14:06

Címlap

top