Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2015. májusi babák

Ronnie13
Létrehozva: 2014. augusztus 27. 10:12

Sziasztok!


Várok mindenkit, aki jövő májusra tervezi a babát :)


Beszélgessünk, drukkoljunk együtt!

  1. 2014. szeptember 15. 18:1976.
    Szia! 
    Miért nem sikerül? Miben tudunk segíteni?
    előzmény:
    kocosbaba (75)
    2014-09-15  18:10
  2. 2014. szeptember 15. 18:1075.
    Sziasztok! Sajnos nem sikerült csatlakozni a zárt csoporthoz. Tudnátok segíteni?
    Köszönöm,
    Judit
    előzmény:
    Natalian (74)
    2014-09-05  13:39
  3. 2014. szeptember 5. 13:3974.
    Aki szeretne még csatlakozni hozzánk, az az elöbbi linkről tud kérést küldeni. Tovább, Zártban folytatjuk!
    előzmény:
    Natalian (70)
    2014-09-05  13:33
  4. 2014. szeptember 5. 13:3773.
    Látom :) 
    előzmény:
    Ronnie13 (72)
    2014-09-05  13:36
  5. 2014. szeptember 5. 13:3672.
    Nati már megcsinálta :)
    előzmény:
    bambika24 (71)
    2014-09-05  13:33
  6. 2014. szeptember 5. 13:3371.
    Köszi csajok :) 

    Ronni de jó akkor együtt menetelünk..remélem most végig is tudom vinni, nagyon nagyon szeretném

    Lili köszönöm szépen aranyos vagy :)

    Ha elmondjátok hol kell újat indítani megpróbálom én is :) Vagy mindjárt utána nézek :)
  7. 2014. szeptember 5. 13:3370.
  8. 2014. szeptember 5. 13:1469.
    gépről sem megy...valami hibát ír ki.más is megpróbálja?
    előzmény:
    csurika (68)
    2014-09-05  12:43
  9. 2014. szeptember 5. 12:4368.
    Probalom de mobilrol nem sikerul.ha david felebredt,bekapcsolom a szamitogepet.
  10. 2014. szeptember 5. 12:3867.
    Szia Sehila! Üdv közöttünk!
    előzmény:
    Sehila75 (65)
    2014-09-05  12:14
  11. 2014. szeptember 5. 12:2266.
    Csuri, akkor indítasz? Én már kifogytam a keretből (kettőt lehet csak...).
    előzmény:
    csurika (64)
    2014-09-05  12:00
  12. 2014. szeptember 5. 12:1465.
    Sziasztok!

    Én 4+ 3 vagyok, május 11. a céldátum. Lányom hat éves, én pedig 38.

    Én folytatom az eddigi életemet, sport, munka, család, csak kevesebbet iszom mint eddig (ez a vicc helye! :-)

    Én paragép vagyok, minden vizsgálatra elmegyek, de pl vitaminokkal nem tömöm magamat, de igyekszem kevés hülyeséget enni. Egyelőre semmi durva tünet és remélem ez nem lesz rosszabb (persze nyilván lesz, hiszen a hormontermelés csak most indul :-)

    Igazából én nagyon türelmetlen vagyok a terhességhez....pl bazi sok ez a két hét amit az első UH-ig várni kell, mikörben és bazi kiváncsi vagyok!

    mindenkinek drukk!

    üdv,
    Sehila
    előzmény:
    Ronnie13 (1)
    2014-08-27  10:12
  13. 2014. szeptember 5. 12:0064.
    Sztem akkor inditsunk ujat mert nem akarnam hogy barki ezeket olvasgassa..
    Csikok:elso babanal pontosan tudom hogy 5 hetes voltam a tesztnel es a baba akkor mar 4 hete lakott bennem.most nem tudom mikor estem teherbe es csak 4 hetes vagyok kb...erosodnek a csikok de kb.fele meg a kontrollcsiknak.
  14. 2014. szeptember 5. 11:2063.
    Szia Bambika!

    Nagyon szurkolok neked, hogy most sikerüljön, remélem szerencsét hozunk egymásnak. 

    Natalian nem titok csak nem akartam senkit megijeszteni. Nekem spontán vetélésem volt. Az első vizsgálat után elkezdtem barnázni, 1 hétre rá voltam kontrollon, ahol kiderült, hogy a petezsák nem fejlődőtt, és műteni kell, ha nem indul meg a vérzés. A műtét előtti nap szerencsére spontán beindult a kilökődés, uh a lehető legjobb alakult, már amennyire egy baba elvesztése alakulhat jól. 

    Azóta vártuk, hogy a csoda újra megtörténjen, bár a boldogságom, most nagy adag aggódással társul. Gondolkodtam, hogy táppénzre megyek az első 12 hétbe, de az orvos nem javasolta. Azt mondta csak egész nap idegeskednék. Nagyon örülnék, ha most lehetne az időt előre pörgetni és lehet hülyén hangzik, de én alig várom az igazi hányingeres tüneteket, és örülök minden apró szédülésnek, mert tudom, hogy fejlődik benn a pici.
  15. 2014. szeptember 5. 10:2362.
    Szia Bambika!

    Üdv közöttünk!

    Kalkulátor szerint én is május 9-re várom az első babánkat.
    Jövő kedden (akkor leszek 5+3) megyek dokihoz. 
    előzmény:
    bambika24 (61)
    2014-09-05  09:44
  16. 2014. szeptember 5. 09:4461.
    Sziasztok!
    Szeretnék hozzátok csatlakozni!
    4+6 hetes vagyok , május 9 re várjuk a picikénket ha minden igaz :)

    Kicsit aggódom mert volt 4 miss abom (5 baba) 2009 óta.
    Azóta szeretnénk kistesót a két kisfiam mellé eddig sikertelenül.
    Természetesen most rettentően aggódom de bízom benne hogy sikerülni fog most.
    NAgy meglepi volt ez a baba nekünk ugyan is ovu idehjén egyáltalán nem voltunk együtt apával mert én magyarországon voltam akkor :)
    Nagyon boldogok vagyunk , kedden utazom haza és szerdán délután megyek az orvosomhoz !!!!
  17. 2014. szeptember 5. 09:0560.
    Az előzőt véletlenül elküldtem... Valószínűleg még alszom... :)

    Szóval írtak a moderátorok, hogy utólag zárttá nem lehet tenni topicot, szóval nem tudom, indítsunk újat?

    Kávé nálam nem játszik, már ezer éve nem ihatok, mert nagyon felpörget. 


    Tegnap találkoztam a barátnőmmel, hát, teljesen odáig volt meg vissza. Szerintem még mindig nem fogta fel, bár tény, hogy én se 
    Egyébként este arra ébredtem (fél tizenkettőkor), hogy görcsölök, de szerencsére csak a beleim vacakoltak. A párom olyan édes volt, kijött utánam, hogy baj van?

    Utána persze alig tudtam visszaaludni.

    Szerencsére megkaptam a szabit jövő hétre, úgyhogy pihenhetek egy kicsit.
    Tünetekből a hasmenésen és a cicifeszülésen kívül semmi sincs, ha nem tudnám, hogy két csíkos a teszt, azt hinném, hogy nem is vagyok terhes. 
    előzmény:
    Ronnie13 (59)
    2014-09-05  08:58
  18. 2014. szeptember 5. 08:5859.
    Jó reggelt!

    Nekem az a teszt lett először simán két erős csíkos, amit akkor csináltam, mikor már egy napja hivatalosan késett.
    előzmény:
    sz.lili2014 (55)
    2014-09-05  05:31
  19. 2014. szeptember 5. 08:1758.

    Szép jó reggel!
    csurika én 15.-én megyek orvoshoz, ha jól számolom akkor leszek kb. 5+5 napos, sajnos az utolsó ciklusomban több napig barnáztam, szóval nem igen tudom napra pontosan mikortól kell néznem a menzit. De majd a doki, a baba méretei alapján belövi, hol is tartunk


    gemtrio, hogy állsz a hányingerrel? Én mióta szedem a Magne B6-ot, semmi bajom nincs. Neked is ajánlom, és persze mindenkinek, akinek hányingere van. Bár a Magnerot erősebb, de úgy gondolom itt az elején elég a Magne is


    A-val úgy vagyok, hogy reggel iszom egy tejeskávét, aztán ennyi. Ezt viszont muszály vagyok, mert ha nem iszom, egész nap mint a zombi úgy sétálgatnék


    Ronnie, és többiek, ha gondoljátok én zárttá tudom tenni a topikot. Szóljatok és megcsinálom


    sz.lili, nagyon sajnálom ami áprilisban történt veled De bízni kell, hogy most nem fog semmi történni! Annyit szabad kérdezni, hogy mi történt akkor? Elkezdtél vérezni? Vagy barnázni?
    Ha már teszteknél vagyunk, ha zárt lesz a topik, rakok fel a képeimról tesztet, és sz.lili, engem is pont ez zavar a legjobban, hogy még mindig fele olyan halvány a csík, mint a kontroll! Végülis napról napra erősödik, de zavar, hogy a 16 dpo-nál tartok és még mindig nem veszekszik a Controll csíkkal!!!


     
    4+0

  20. 2014. szeptember 5. 08:0657.
    En is egy nagy multinal dolgozom..vagyis most ugye nem de remelem en is vissza tudok majd menni.
    A vedettseg erdekes dolog mert ugye szuletett rola dontes hogy etikatlan bejelenteshez kotni de a torveny meg nem valtozott meg..de remelhetoleg nem mernek mokazni a munkaltatok ezzel..
    Kave:en 3at ittam eddig..most hivatalosan 2t de van hogy egy kave egy kakao mert hanyingerem van a kavetol..ja es persze 3:1 kave,nem eros espresso.
    Most vegre tudtam aludni is..bar neheziti hogy Davidom sem alszik rendesen par napja..en meg nem tudok visszaaludni ha felkelt..
  21. 2014. szeptember 5. 05:3356.
    Az előzőből az kimaradt, hogy nagyon köszönöm a biztatást, próbálok potitív lenni 
  22. 2014. szeptember 5. 05:3155.
    Jó reggelt! Na engem ma is jól kidobott az ágy. Én is nagy kávés voltam, napi 3 simán lecsúszott, de most csak reggel iszom egy nescafét sok tejjel. Szerintem ebből nem lehet baj. 
    Amúgy egy nagy multinál dolgozom, csak a12. hét után mondom el benn. Bár az előzőről tudtak a kolláganőim, mert az irodában lettem rosszul és onnan vittek be. Nagyon kedvesek és tamogatóak voltak, uh szerencsém van. Nálunk a visszajövetellel sincs gond, max annyi, hogy az ember más területre kerül. 
    Nekem is lenne egy kérdésem. Nektek mennyi idő után lett a teszten a két csík azonos erősségű? Az enyém szépen erősödik, de még nem ugyanolyan a kettő.
  23. 2014. szeptember 4. 20:3754.
    Ti mennyi kavet isztok meg meg egy nap? En regebben is sokat ittam de most 2-nel per nap muszaly megallnom, pedig olyan fuinom lenne. Az elozo terhessegemnel ra sem birzam nezni a kavera, azert olyan furcsa...

    Jo ejt nektek, remenykedjunk egy hosszu kiados alvasban mindannyian :-)
  24. 2014. szeptember 4. 20:3353.
    Nalam azert titok meg, mert a 12 hetig meg barmi megtortenhet. Nem akarok esetleg ha barmi rossz tortenne senkinek sem magyarazkodni...egyenlore aprilisba jottem vissza dolgozni a kislanyom szuletese utan. 
    Amugy a vedettseg akkor is ervenyes, ha nem jelented be...en nem felek hogy kidobnanak: a lanyom szuletesre utan is alig vartak hogy visszamenjek, ugyhogy ilyen szempontbol szerencsem van. 
    előzmény:
    csurika (47)
    2014-09-04  10:28
  25. 2014. szeptember 4. 20:2752.
    Szia Lili, neked is gratula! Sajnalom ami z elozo terhessegednel tortent - ezuttal minden bizonnyal minden rendben lesz. Csak pozitivan !!!
    előzmény:
    sz.lili2014 (49)
    2014-09-04  13:00

Címlap

top