Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elköteleződés nélkül is lehetünk boldogok

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 21. 18:23
"A papír nem számít" - mondják sokan. A papír talán nem, de a szilárd elköteleződés már más kérdés. A klinikai szakpszichológus szerint legalábbis.

Nők Lapja Café: Tévhit 6.: Elköteleződés nélkül is lehetsz boldog
  1. hus
    hus
    2014. szeptember 14. 08:0779.
    "Letojom, hogy mi lesz öregkoromban.

    Valószínű ugyanolyan jó lesz, mint most. Stabil kör van körülöttem, akikkel köszönjük, jól vagyunk."

    Mondod most, mig egeszseges vagy es fiatal. Valtoznak az idok, valtozol te is. Valoszinuseg nem egyenlo a valosaggal. Remelem, hogy az eletedben csak jo dolgok jonnek szamodra. Ha meg sem,  ne csalodj es lepodj meg, ha mas is jon, mint amit varsz. Kivedeni te sem tudsz mindent, hiaba akarod. Aztan koszonheted,  jol megleszel vele. 

    Egy dolgot nem ertek, hogy en altalanossagban beszelek, te meg mindig magadra veszed es magadrol valaszolsz vissza.
    Nem a te eletedet akarom kifroclizni.
    előzmény:
    Pilizota (77)
    2014-09-02  17:08
  2. 2014. szeptember 2. 17:4878.
    Én inkább a tárfüggők sorsáért aggódnék. Na, ha őket éri egy szakítás, akkor nagyon a padlóra kerülnek. A viszonyaik pedig ha vannak is, azok kiegyensúlyozatlanok. Fél egyedül lenni - mindenkibe belekapaszkodik ami cifra élethelyzeteket hoz.

    Aki egyedül is jól elvan, mint én, az öregkorában is ellesz, meg középkorában is....meg ha gyerekesen viselkedik, akkor gyerekkorában is.
    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-21  18:23
  3. 2014. szeptember 2. 17:0877.
    Letojom, hogy mi lesz öregkoromban.

    Valószínű ugyanolyan jó lesz, mint most. Stabil kör van körülöttem, akikkel köszönjük, jól vagyunk.

    Köszönöm, megvan a baráti köröm, nem kell több új ember. Köszönöm, nem kell a nyakamba basa-család, aki megmondjak, hogy mikor mit tehetek meg vagy nem. Nem kell senki, aki azt dirigálja, hogy hétvégén is kinn lógjak az utcán és ne a hobbijaimmal foglalkozzak, amik 70%-ban otthonhoz kötöttek.
    előzmény:
    hus (75)
    2014-09-01  21:01

Címlap

top