Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretőt tart a férjem, behálózta az a kis perszóna

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 16. 20:49
A másik oldal is megszólal: ,,Mindennap hazalátogatok, és elvégzem a feladataimat. Luca nem szólhat egy szót sem, nem hanyagolom el sem őt, sem a gyerekeket! Csak utána megyek el a barátnőmhöz." Hogyan fajulhat idáig egy kapcsolat, és mi ilyenkor a következő lépés?

Nők Lapja Café: Szeretőt tart a férjem: "Behálózta az a kis perszóna!"
  1. 2014. augusztus 17. 09:4126.
    "A feleseg gyava. 

    Ha elvalna, a ceg fele siman ot illetne. 
    Abbol meg szepen meg tudna elni. "


    Jajj, ezen behalok  ,


    Mert apu a jövőben is vinné a céget sikeresenn, hogy elvált anyunak legyen pénze ??? 
    Vagy anyu, aki talán életében, de legalábbi az elmúlt 15 évben nem dolgozott, hirtelen egyik napról a másikra értene a vállakozás irányításához?.


    A pasi szépen átmentené a pénzét és mire a vagyon megosztásra kerülne a sor nem maradna belőle semmi. Papíron!



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (17)
    2014-08-17  07:29
  2. 2014. augusztus 17. 09:3225.
    Idepottyentetted ezt nekem, tartalom nelkul.

    Nem tudom mire gondolsz, igy nem is todok ra reagalni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (18)
    2014-08-17  07:31
  3. 2014. augusztus 17. 09:2124.
    Hogy lehet hinni és bízni egy ilyen eset után, szerintem sehogy. A gyerekeket sajnálom, nekik a legnehezebb. A házasság olyan mint egy társasjáték, nem lehet mindenkivel egyformán játszani és mi sem játszunk mindenkivel egyformán.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  4. 2014. augusztus 17. 09:1023.
     ahol szigorú szexuális erkölcsi szabályok uralkodnak


    Mennyire vagy képben a hímsoviszta társadalom törvényeit, szabályait illetően, s a valóságról? Ha neked tetszik, nosza rajta költöz oda vagy beszéld meg a férjeddel, de nekem még a gondolattól is feláll a szőr a hátamon.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (19)
    2014-08-17  08:16
  5. 2014. augusztus 17. 09:1022.
    Azért ne felejtsük el leírni azt sem, hogy sok esetben a férfi elfelejti közölni, hogy családja van, így már nyakig a "kapcsolat" közepében van a "kis perszóna".
    A válaszok sok esetben igazak, hogy a férfinak szüksége van olyan nőre, akire felnézhet, aki a munkahelyén is elér egy bizonyos szintet, és sikeres., mert büszke lehet rá.
    Sajnos a mai világban nem becsülik meg azt, ha a nő otthon háztartást lát el, és neveli a közös gyereke(ke)t.
    "A szex ugyan ritkult és rutinná vált a 15 éves házasság során" Na ez a nagy hiba! Az évekre fogni..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  6. 2014. augusztus 17. 08:3821.
    Az is naív, aki azt hiszi, hogy 40-50 évi házasság alatt nem lett egyszer-kétszer megcsalva, de sokakkal ez már kevesebb idő alatt is megtörténik. Biztos van ilyen is, de a döntő többség nem ilyen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (19)
    2014-08-17  08:16
  7. 2014. augusztus 17. 08:3620.
    Azt nem tudjuk, hogy milyen jellegű a vállalkozás, a sikeres vállalkozás mit takar: mennyi a cég vagyona, bevétele legálisan, vagy mennyi vagyont halmoztak fel. Ha apuka úgy akarja, holnaptól veszteséges a cég, s a válás után új cég égisze alatt lesz újra sikeres, amihez a volt feleségnek nem sok köze lesz. Azért nagyon kevés az olyan vállalkozás, ami biztos anyagiakat teremt a volt feleségnek is élete hátralévő 40-50 évében...
    Szerintem az a legjobb, ha búját munkába öli, minnél hamarabb keres magának valami állást és igyekszik megállni a lábán, s nem arra várni, hogy volt férj mit csöpögtet neki az élete hátralévő részében... Persze álljon ki magáért, járjon utána hogy mi jár neki, de ne erre alapozza a nyugdíjas éveit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (17)
    2014-08-17  07:29
  8. 2014. augusztus 17. 08:1619.
    Hajlamosak vagyunk ítélkezni azon kultúrák fölött, ahol szigorú szexuális erkölcsi szabályok uralkodnak, ám a többnejűség törvényes. Lehet, hogy az mégis tisztességesebb megoldás? Mint a mi, 60%-os, válási arányú, viszálykodó, csonka családokban felnövő, sérült gyerekek tömegét újratermelő, "fejlett" nyugati típusú kultúránk?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  9. 2014. augusztus 17. 07:3118.
    Ne légy naív!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (17)
    2014-08-17  07:29
  10. 2014. augusztus 17. 07:2917.
    A feleseg gyava.

    Ha elvalna, a ceg fele siman ot illetne.
    Abbol meg szepen meg tudna elni.  + gyerektartas, + a haz fele. Megkockaztatom, meg asszonytartas is jarhat.

    Az a baj, hogy gyava, es sosem fogja meglepni, igy pedig orokos szeretosdire  rendezkedik be.
    Apu majd hol ezzel, hol azza fog kavarni, de a hatorszagat sosem adja fel.
    O is tud ugyanis szamolni.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (16)
    2014-08-17  07:20
  11. 2014. augusztus 17. 07:2016.
    Ez a nő sosem volt egyenrangú, most aztán végképp nem az. Apu jóindulatára volt és van utalva, hisz nem tudja sem magát, sem a gyerekeit eltartani és nem is fogja tudni. Apu pedig menet közben rájött, hogy sok minden megvehető és meg is veszi.
    A dolog megtörténhetett volna egyenrangú felek között is, de akkor egyik sem lenne örök életében kiszolgáltatott a másik félnek.
    Anyu örülhet, hogy apu hazajár és fizeti a költségeket, mert bőven előfordulhat, hogy mindez elmarad. Na, akkor majd lehet igazán rinyálni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  12. 2014. augusztus 17. 06:5015.


    Hátha  ejtik a mákvirágot, akkor jó lesz az asszony is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (13)
    2014-08-17  06:41
  13. 2014. augusztus 17. 06:4514.
    Kiváncsi lennék hogy mennyire lenne "rendes férj" aki el látja a dolgát otthon, ha nem lenne biztos, meleg otthon többet?
    Ugye nem kellett behálozni egy férfit akinek.."ez nekem jár" felfogással be szerzi a szeretőt....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (12)
    2014-08-17  06:32
  14. 2014. augusztus 17. 06:4113.
    De tudod miert jar haza?

    Hogy bebiztositsa magat.

    Ebben a marha nagy szerelemben azert maradt annyi esze, hogy belassa, a biztos hatter tovabbra is a csalad, nem kene elvalni.

    Jarunk Marishoz dugni, mert az jo, meg uj meg izgalmas, aztan majd szepen visszacuccolunmk, miutan kielvezkedtuk magunkat es meguntuk a szeretot is.
    Ez igy szokott lenni, sablonos tortenet.

    Ne feledjuk, gyerektartas, vagyonmegosztas (es a ceg is kozos szerzemenynek minosul!), a ferji mar nem is lenne olyan meno pasi a szereto elott.

    Az sem napi gondokra, vasarnapi gyerekekre meg sz.ros gatyakra vagyik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (9)
    2014-08-17  00:14
  15. 2014. augusztus 17. 06:3212.
    Szeretőt tart a férjem, behálózta az a kis perszóna

    Na persze.Gondolom nagyon kellett hálózni szegénykét.
    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-16  20:49
  16. 2014. augusztus 17. 01:3611.
    És a feleségnek, aki meg teremti a biztonságos kényelmes háttért...neki mi jár? Pofa be és tapsoljon örömében hogy a férje sikeres vállalkozókent haza hozza amit akar. Vajon mennyire sikeres lenne, ha a feleség nem biztosít olyan hátteret?...
    Anyukához költözik, mert az is mos, főz, takarit rá, vajon miért nem a szerelméhez költözött??...
    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-16  20:49
  17. 2014. augusztus 17. 00:3210.
    Szia Bibige! :-)
    Egyetértek veled... Eléggé fura elvárás, hogy egy házasságon sose legyen rés... Melyik házasság az, amely mindig, minden percben fullon működik, mindíg mindenki hepi mindig mindegyik fél kívánja a másikat, sosincs senkinek sem rossz napja, vagy ha van, akkor a másik fél azonnal teljes odaadással kész a vigasztalásra... 
    Abszurd...
    Mindig minden házasságban keletkeznek rések. A két félen múlik, hogy azokat kijavítani vagy mélyíteni akarják...
     Szerintem nem normális elvárás sem magunkkal sem a partnerrel szemben, hogy állandóan toppon legyen... Miért ne lehetne lazítani is??
    Igenis szeressen és fogadjon el a párom mackógatyában is... Vagy ha erre képtelen, akkor nem is szeret engem, akkor meg minek??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (8)
    2014-08-17  00:00
  18. 2014. augusztus 17. 00:149.
    Mit jelent az, hogy egy férfi ELLÁTJA a családot? Ráadásul nap mint nap. Nem az látja el a családot, aki mos, főz, takarít, tanul- és lelkiéletet él a gyerekekkel? Vagyis a feleség. Azért, mert minden nap hazaszalad Zsolt 1-2 órára, még nem látja el, csupán LÁTOGATJA  a családját. (mint pl. egy rokont a kórházban.) 
    előzmény:
    alma.piros.319 (5)
    2014-08-16  21:48
  19. 2014. augusztus 17. 00:008.
    Milyen házasság az, ahol állandóan küzdeni kell egymásért, nem jár senkinek semmi, csak úgy. Meg álladndóan izgalmasnak maradni, taktikákat kitalálni, határokat kijelölni, stb. Talán akkor működne, ha valaki adná a pénzt a megélhetésre, a házastársaknak meg csupán arra volna gondja, hogy egymást szeressék, egymással foglalkozzanak lelkileg, testileg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  20. 2014. augusztus 16. 23:337.

    Milyen érdekes, hogy a férfi nem albérletbe költözik, hanem anyukájához. Aki valaha ellenezte a házasságát. Talán, mert az albérletben senki nem főzne, mosna, vasalna rá....

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-16  20:49
  21. 2014. augusztus 16. 22:456.
    Miért lenne gerinctelen, és jellemtelen?
    A sztorit kizárólag az egyik fél szemszögéből látjuk. El tudom képzelni, a férj szemszögéből ez a történet másképp festene.
    Házasságba csak akkor tud belerandítani egy harmadik fél, amikor azon rés van. És ha ezt a rést a férj faragja, akkor a feleségnek maradnak kielégítetlen igényei, ő keres szeretőt. Ha pedig a feleség nem foglalkozik a férjjel, akkor a férj keres szeretőt. Egy szerető, figyelmes nő mellett nem szoktak szeretőt tartani, nincs miért.
    Én itt csak a szamarat látom aki dolgozott, asszony pedig ki tudja mit művelt üres óráiban. Talán műkörmöt csináltatott, esetleg szoláriumba járkált, vásárolgatott ... és még most sem esett le neki a tantusz, hogy ő cseszett el valamit, hanem a gaz csábító a bűnös.
    De igen, fenntarható hogy kizárólag a férj tartsa el a családot, de ezért minimális figyelmet is megkövetel. Nem nagy kérés. És a gazdagok között rengeteg az olyan nő, aki elszáll, észre sem veszi a férjét. Zavaró momentum, aki pénzt hoz haza, ezért el kell tűrni. Nekem egy nő se magyarázza, hogy nagy szeretetben élnek, és közben nem veszi észre hogy a férje csalja. Miféle szeretet az ilyen? Hazug, önámító.
    előzmény:
    alma.piros.319 (5)
    2014-08-16  21:48
  22. 2014. augusztus 16. 21:485.
    Sajnos Luca nem gondolta át, hogy ebben a században élve már nem tartható fenn, hogy a férj eltartja a családot,az asszony a csemetékkel otthon marad.A mai férfi , ha nem kénytelen strapálni magát a feleségért, asszonyért, vagyis valamilyen módon harcolni, akkor már nem is kívánatos számára a falat.Ez a durva valóság.Sajnos.42 évesen már nem mosolygom meg a 15-20 éves házasságokról szóló vicceket, kritikákat.Nekem, mint 18 éves házasnak is tudatosítani kell magamban, hogy a férjemnek és nekem ha nem is egyenrangú a feladatunk a családban (anyaként sokkal többet dolgozok),de mindkettőnk igyekszik a képességei szerinti munkákat ellátni.Például mi van, ha a házastárs lerokkan, meghal?!Sajnos erre is fel kell készülni, nem mindent egy kézbe rakni.Luca,fáj kimondanom, nagyon sajnálom Önt, de így kiszolgáltatni magát és gyermekeit nem szabadott volna, még ha gazdasági függőségben van is hűtlen,"nekem ez jár" Zsolttal.Én páros lábbal rúgnám ki az ilyen gerinctelent, mert nem jellemes emberre vall, hogy ő aztán a családot ellátja, majd megy a szeretőjéhez igényei kielégítésére.Még csak annyit, hogy a csábító barátnőcskékre is hamar ráunnak általában, és majd jön a nagy arcra esés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  23. 2014. augusztus 16. 21:324.
    Ah, nincs uj a nap alatt. :-D
    Ha apu nem sikeres vallakozo lenne, hanem harom muszakban esztergalyos Csepelen es egy panelban elne,  akkor a fiatalka szerelem meg a marha nagy felismeres is elkerulne. Marha nagy ivben!
    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-16  20:49
  24. 2014. augusztus 16. 21:193.
    Csak az elejét olvastam, de az bőven elég volt.
    Buta liba ez a nő. Egy önfeláldozó, mártírkodó és ezért hálát váró személy nem feleség, nem nő, csak cseléd. Márpedig egy cselédet férfi nem szokott szerelemmel szeretni, csak eltűrni. Ha figyelt volna a férjére, akkor talán észreveszi már az elején hogy gond van, még mielőtt a férje szeretőtt kersett volna. Akit én a helyében nem neveznék perszónának, hiszen valószínűleg megadja a férjének azt a figyelmet, amit hiányolt a házasságából.

    Hát igen, ha valaki vakon él, az nagyot tud zuhanni.
    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-16  20:49
  25. 2014. augusztus 16. 20:492.
    Szomorú, hogy vannak olyan nők akik ennyire feladnak mindent egy pasi miatt és arra rendezik be az életüket hogy a pasinak jó legyen és tőle függjenek! Ez az amit SOHA nem szabad csinálni! Én legalábbis soha egy pasi miatt nem mondanék le az életemről, a munkámról, az önfenntartásról, mert egy kapcsolat bármikor megromolhat és akkor magára marad az ember... A szerelem sosem tart örökké, aki bedől a szép ígéreteknek az előbb-utóbb koppanni fog. Én nem viselném el, hogy a pasi "hazalátogat" majd megy az új nőjéhez. Páros lábbal rúgnám ki abban a pillanatban amikor megtudom, hogy félrelépett! Ennél megalázóbb helyzetet el sem tudok képzelni... Hogy süllyedhet olyan mélyre egy nő, hogy ezt hagyja!?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top