Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

,,Füveztem a terhességem alatt" - sokkoló szülői vallomások

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 23. 09:59
Bár a szülőség szép feladat, mélypontok ebben a szerepkörben is vannak, amikor az ember fején olyan gondolatok suhannak át, amiket később szégyell. Egy anonim oldal most ezeket osztja meg...

Nők Lapja Café: ,,Füveztem a terhességem alatt\" - sokkoló szülői vallomások
  1. 2014. augusztus 18. 18:0029.
    "Vannak persze normális észrevételek is köztük. Pl. az okosságos. Ezen
    már én is elgondolkodtam: nagyon nagy szerencsém van, mert a gyerekem
    nemcsak szép, de okos és normális gondolkodású is. De mi lenne, ha nem
    így lenne? Ez nagyon nehéz lehet egy szülőnek, hiszen ezek nem a
    nevelésen múlnak."
    A másik "nehéz" eset a fordítottja. Mikor van egy viszonylag - már bocsánat a kifejezésért - együgyü, egyszerű, nem igazán okos, kreatív, problémamegoldó szülő - a gyereke viszont pont nem ilyen lesz. Az sem egy jó helyzet, mert abból is konfliktus lesz. Nem nagyon díjazza egy szülő, ha a gyereke "lelépi". Nem is annyira gyermekkorban van a gond (bár akkor is, mert nem tud segíteni a tanulásban, kikérdezésben, az irányításban, a jó értelemben vett terelgetésben), hanem inkább akkor, ha a gyerek felnő és nem igazán lesz közös témájuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (6)
    2014-07-23  11:46
  2. 2014. augusztus 18. 15:2528.
    "Füveztem a terhességem alatt"-az ilyen nem nő,hanem egy biológiai gazdatest.
    Dohányzó,italozó kismama szintén.
    Sőt,az a férfi is,aki dohányzik a kismama felesége mellett-
    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  09:59
  3. 2014. augusztus 18. 13:4727.
    Elgondolkoztato topic. Gondolom mivel nev nelkul nyilatkoztak arra sem volt szukseguk hogy hazudjanak.

    Volt egy baratnom jopar evvel ezelott. 24 evesen ment ferjhez 3 gyereke szuletett , szerintem a hazassaguk sem volt kulonosebben rossz. Mar a 2. gyereket is a ferje eroltette meg az anyos.  Amikor a 3. is megszuletett en gondoltam hogy ebbol nem fog semmi jo kijonni.

    7 eves volt a legnagyobbik amikor az anyjuk irt egy levelet a ferjenek, hogy utalja az egesz familiajat, a gyerekeit latni se birja, es elege van az egesz csaladnak nevezett komediabol.

    Osszecsomagolt egy borondbe nehany holmit es elment. A gyerekek mara felnottek, az anyjuk evente egyszer karacsonykor hivta fel oket addig amig az apa telefonszama egyszer csak nem valaszolt mert elkoltoztek mashova. Kb. 2 eve talalkoztam vele, csinos  volt jokedvu. Beszelgettunk es meselte hogy nincs kapcsolata sem a gyerekekkel sem a volt ferjevel. Engem is meglepett amikor elmondta, hogy soha nem banta meg hogy otthagyta oket es sose hianyzott egyik se neki. Azt mondta soha nem kotodott egyikhez se,  akkor  sem amikor allapotos volt veluk sem amikor megszulettek.

    Nem volt anya tipus ez volt a magyarazata.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top