Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kiscicank halott

Beatrix76
Létrehozva: 2014. július 21. 00:15
Sziasztok!


Haromhetes,talált pici cicank,akit napokig fecskendovel taplaltunk speciális cicatapszerrel,ma délután nagyon hirtelen meghalt.


Bár csak napok óta szerethettuk és gondozhattuk a kis csoppseget,mégis olyannyira szivunkhoz nőtt,hogy nagyon megviselt minket az elvesztése.
Vigasztalt az orvoscsoport az allatkorhazban,hogy ez sajnos gyakran előfordul ilyen picik esetén és szépen gondoztuk. Ezt tudom,mégis nagyon hiányzik.
Gyerekeim sírva aludtak el a kis plussparnajaval,amit vettünk neki.


Meg nem vesztettünk el kisallatot.
Tanacsot szeretnék kérni toletek,hogyan konnyithetnem meg a gyászt és hogyan kezelhetem a gyerekek fájdalmat -  az enyémet is.


Az is sokat segitene,ha megosztanatok sajat torteneteiteket allataitokkal kapcsolatban,aki már vesztett el kedvencet és hogy ezt hogyan kezelte.


Köszönöm.
  1. 2014. július 27. 21:3328.
    Az egyik cicamat 18 eves koraban kellett elaltatni, nagyon oreg volt mar, a veseje is leallt mar. Szinte vele nottem fel, nem volt egyzseru utana az elet, de ott volt a masik cicam, aki sok oromet adott, ez az egy vigaszom volt. Ez a masik cicam kobor cica volt, kb fel eves lehetett mikor talaltuk, elso latasra szerelem volt kozottunk. Olyan szinten egy hullamhosszon voltunk, h azt leirni sem lehet. Aztan kb 7 eves volt, mikor kiderult, h leukozisban szenved, havonta vettuk neki a 10e forintos gyogyszert, amivel egy evig kordaban tartottuk a betegseget, de aztan par het alatt teljesen leromlott az allapota. El kellett altatni. A fajdalmamrol annyit, h meg honapokra ra is uvoltve ebredtem ejszaka. Sajnos ez nem tulzas.
    Annyit tudok mondani, h az ido mindent meggyogyit.
    Reszvetem a pici cica miatt.
  2. 2014. július 27. 07:4427.
    Igy van, en is igy erzem Vilma kutyammal kapcsolatban
    előzmény:
    Zsánna (21)
    2014-07-22  18:03

Címlap

top