Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Így égette magát a Soundon Mága Zoltán

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 20. 08:48
Láttatok már magyar sztárt testőrrel mászkálni egy hazai fesztiválon? Idén láthattatok!

Nők Lapja Café: Így égette magát a Soundon Mága Zoltán
  1. 2014. július 20. 19:3626.
    Itt az igazság:
    https://www.facebook.com/pages/M%C3%A1ga-Zolt%C3%A 1n-heged%C5%B1m%C5%B1v%C3%A9sz/164762586881530?fref=ts
  2. 2014. július 20. 19:3425.
    Itt az igazság:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=8308067869 43770&set=a.198304686860653.52358.164762586881530&type=1&theater
  3. 2014. július 20. 18:4724.
    Ha valaki képes úgy hegedűlni mint Mága, az jogosan kritizálhatja a viselkedését, stílusát, öltözékét. Másnak viszont jogtalan, kivéve ha Mága is hasonló kritikával illet másokat.




    Mága szent és sérthetetlen?
    Semmi köze a hegedűtudásánának ahhoz,hogy tud e viselkedni vagy nem
    Vagyis azért ,mert tud hegedülni,már mindent megengedhet magának?
    Mellesleg sokan tudnak úgy vagy jobban hegedülni,mint Mága csak esetleg nem adják el úgy magukat a médiának,de a vájtfülűek szűk köre még sokkal tehetségesebbnek is tarja őket.De Te vsz nem is hallottál azokról,mert Te komolyzenét csak a bulvármédiából látsz,amikor Mágát,meg Szentpéteri Csillát mutogatják.
    Ettől a crossover stílustól egy igai komolyzenész a falra mászik.Úgy viszonyul hozzájuk,mint egy Hamlet-et  rendszeresen játszó színész a Barátok közt-ben játszóhoz.
    Látszik,hogy nem sok közöd van az igazi zenéhez,csak az ilyen médiafelfújtakhoz.
    előzmény:
    Alinee2 (22)
    2014-07-20  18:21
  4. 2014. július 20. 18:2423.
    Ez így igaz. De mégiscsak ő a Mága!Mit is mondott Nagy Feró, amikor kisliba szólt neki hogy nem is tud énekelni?
    előzmény:
    BBE (20)
    2014-07-20  17:54
  5. 2014. július 20. 18:2122.
    Ha valaki képes úgy hegedűlni mint Mága, az jogosan kritizálhatja a viselkedését, stílusát, öltözékét. Másnak viszont jogtalan, kivéve ha Mága is hasonló kritikával illet másokat.
    Miért fáj némelyeknek az, hogy ha valaki testőrrel sétál, aranyszínű budira ül, és kacsalábon forgó kastélykában lakik esetleg? Egy V.I.P. embert az ilyesmi nem zavar, természetesnek veszi.

  6. 2014. július 20. 18:0121.
     A Sound közönségében pitiáner zsebtolvajtól a kemény drogoson át a milliárdos papa merevrészeg csemetéje is előfordul.


    Csak őket nem engedik be vip-részlegbe
    Mága nem egy világszám,csak egy jól felépített imidzs.


    Egyszer láttam műsorát:tiszta katyvasz,bevesz  mindent,van ott minden,mint a túri vásárban.
    Mága max a blikk olvasónak nagy hegedűművész.
    előzmény:
    turoczi (13)
    2014-07-20  15:42
  7. BBE
    BBE
    2014. július 20. 17:5420.
    Mága világsztár?
    Cziffra György meg a Fischer Annie. Na ők azok voltak.
    Mága meg csak egy jól felépített marketinggal bíró átlagos primás.
  8. 2014. július 20. 17:5319.
    Jól tette! Nekem egyszer majdnem a eltört a vállam, mert mellettem pár részeg srác elkezdett lökdösődni és az egyikük rám zuhant. Ha hegedűművész lennék, én is testőrrel járnék részegek közé..
  9. 2014. július 20. 16:1718.
    Vannak helyek,rendezvények,ahova nemhogy előadóként,de még vendégként sem teszi be az ember a lábát. A környékét is messze elkerüli az ilyen helyeknek,mert nem kockáztatja sem a hírnevét,sem a biztonságát. Nem hiszem,hogy Mága hírnevének ez a jelenlét használt.
    előzmény:
    pasztor (15)
    2014-07-20  16:02
  10. 2014. július 20. 16:0617.
    Ez a helyszín és közönsége sem a Zeneakadémia,sem királyi udvarokhoz,azok közönségéhez nem hasonlít,de testőrei oda is elkísérték,ott is vele voltak. 
    Amúgy Mága soha nem tagadta származását. Becsülendő amit elért.











    előzmény:
    turoczi (13)
    2014-07-20  15:42
  11. 2014. július 20. 16:0516.
    A következő cikk címe:
    Így égette magát a Nők Lapja café újságírója
  12. 2014. július 20. 16:0215.
    A cikk szerzője nemcsak rosszindulatú, hanem tájékozatlan is. Nyilván, ha őt is meghívták volna a Sound VIP területére, maga is tapasztalja, hogy a rendezők nem véletlenül adtak kísérőt a művész úr mellé. Gondolom bele sem gondoltak, hogy milyen kellemetlenséggel (és következménnyel) járna, ha egy meghívott VIP személyt, bármilyen inzultus is ér egy rendezvényen. Arról pláne nyilván nem tud a tisztelt újságíró, hogy a több ezres VIP szektorban, a legjobb helyekre bejutó "fizető vendégek" egymás poharába vizeltek a bárban, és arról sem, hogy a művész úr látogatásával egy időben drogdílereket fogtak el a Sound területén a biztonságiak.
    Legközelebb arról kellene cikkezni, ha egy ilyen kiemelt rendezvényen nem lenne megfelelő a biztonság!!
  13. 2014. július 20. 15:5314.
    Miért ne mehetne vele bárki/bárkik, hiszen ő  tudja igazán mitől is kell félni!?

    Amúgy, akinek a nyaralójában is arannyal futtatott budi van, csak meg tudja fizetni ezeket a jóembereket akik őt védik, nem?
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-20  08:48
  14. 2014. július 20. 15:4213.
    Én a gagyi neveket használó otromba hozzászólásokon nem csodálkozom. Mága nem egy LL Junior szint (hogy ne rögtön egy bugyuta Győzikét hozzak példának). A Sound közönségében pitiáner zsebtolvajtól a kemény drogoson át a milliárdos papa merevrészeg csemetéje is előfordul.
    Az pedig miért baj,hogy Mága mit visel? Engem az sem zavar, ha másokon rajzolva van a monokini és minden este más ágyában alszik.
  15. 2014. július 20. 14:0312.
    A Grün meg a Kohn meg az Oláh Szimonetta vagy bárki más is járkálhat személyi testőrrel,ha szükségét érzi és főleg ha megfizeti. Ha csak ez kell ahhoz,hogy " elegánsnak" is érezze,gondolja magát valaki....
    Mondjuk pl. a holland királyi család tagjainak és az alattvalóknak biztosan eszükbe sem jut megkérdőjelezni az eleganciájukat,amikor testőrök nélkül,csindadratta és egyéb felhajtás nélkül bicikliznek az utcán. Pedig a hollandok " szokva vannak" a királyi eleganciához is,de ahhoz is,hogy időnként ott teker közöttük az utcán a királyi családból valaki.
    előzmény:
    remember.ezredes (7)
    2014-07-20  13:10
  16. 2014. július 20. 13:2811.
    Mitől akarta védeni magát?a vip részlegben,ahova eleve csak hasonlófajták mennek?
    érdekes,más nem védte




    Zsánna
    Nem ismerem, csak a médiából, de nekem nem tünt soha olyannak, aki nagyon megjátszaná magát.


    Szerintem meg pont olyan megjátszós,pozőrködős.
    Sokkal nagyobb sztárok is tudnak fesztelenebbül viselkedni




    Azt inkább el tudom képzelni, hogy származása révén a kiterjedt rokonság gyakran megkeresi


    Nem kell a távoli rokonságig menni,a kistestvérét is illegális fegyverkereskedelemmel gyanúsítják.
    A jótékonykodás: az bizonyos szint felett kötelező és még reklámnak is szuperjó.
    Amellett leírhatja az adójából:))
    előzmény:
    Zsánna (6)
    2014-07-20  12:57
  17. 2014. július 20. 13:2610.
    Ezek szerint mégis van romabűnözés? 
    Mert a logikád szerint a gazdag,híres romáknak (is) félniük kell a csóró roma 'tesvíreik' támadásától,bunyójától?
    előzmény:
    Zsánna (6)
    2014-07-20  12:57
  18. 2014. július 20. 13:199.
     Mi köze a fizetett biztonsági őrzésnek,személyi védelemnek az "eleganciához"??
    A sarki (roma)'kurvákat is kísérgetik,őrzik,figyelik "védelmet nyújtanak" számukra a kigyúrt stricik. Tényleg,ez (is) baromi "elegáns". 

    előzmény:
    Grün wald (5)
    2014-07-20  12:51
  19. 2014. július 20. 13:138.
    Nagyon igazad van.
    előzmény:
    Grün wald (5)
    2014-07-20  12:51
  20. 2014. július 20. 13:107.
    Szerintem mága valóban világsztár, de amig nyugaton természetes hogy testőrt tart, adig itthon szokatlan.
  21. 2014. július 20. 12:576.
    Lehet, neki magának még kellemetlenebb volt...
    Nem ismerem, csak a médiából, de nekem nem tünt soha olyannak, aki nagyon megjátszaná magát.
    Azt inkább el tudom képzelni, hogy származása révén a kiterjedt rokonság gyakran megkeresi, hiszen egyre jobban megy neki, ő viszont inkább nem az üres vedret töltögeti, ahogyan olvasom, hanem ott jótékonykodik, ahol látja utána a folytatást, az eredményt. Nem lepne meg, ha ilyen megfontolásból kénytelen, hiszen ha tönkremegy a keze egy "bunyóban", oda a kenyér kereseti lehetősége.Minden helyzet mögött ezer indok lehet..., én erre gondoltam.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-20  08:48
  22. 2014. július 20. 12:515.
    Szerintem a gond inkább az , hogy a Mága Zoltán világsztár, csak a biztosítasa a kezének több mint amennyit elképzelni tudtok. A cikkíró meg buta , és gonosz , Ti pedig csak beszéltek a levegőbe, Sajnos a nyomor elszoktatta népünket az eleganciától ,
  23. 2014. július 20. 11:544.
    Jódolgában nem tud már mit csinálni, játszotta az eszét! Nem csoda, ha röhögtek rajta!
  24. 2014. július 20. 11:113.
    Mága hazudott. Nem rendeltek a VIP-vendégek mellé testőrt, ő vitt magával egyedül biztnsági embert, aki az uatat mutatta neki a nem létező tömegben és várta a wc előtt. A külföldiek csak bámultak, hogy ki lehet ez a világsztár, aki elegáns cipőben, zakóban, testőrrel teszi-veszi magát és szemmel láthatóan életében sem járt még fesztiválon. Csak röhögtek rajta.
    előzmény:
    gabicsella (2)
    2014-07-20  08:48
  25. 2014. július 20. 08:482.
    Érdekes ez a VIP - meghívottak pátyolgatása. Ha minden vendég mellé kirendelnek 2-4 testőrt akkor már nagyon kevés ember fér be a rendezvényre. Miért nem rendeznek maguknak külön egy kis Balaton Sound látványosságot, és akkor nem kell félni azoktól, akikből élnek. Egyáltalán minek ez a különcködés, de talán a SZERVEZŐK hibája, mert elszeparálják az embereket egymástól, és ezért mint a lakájok dicséretet is várnak, na ez hibája a magyar embernek.Elhitetik vele, hogy mennyire fontos ember és a végén már el is várja a megkülönböztetést.

Címlap

top