Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Újra divat a szőrös láb

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 15. 13:05
  1. 2014. július 17. 08:3376.
    Sok irígy banya... Ne is törődj velük...Aztán ha meg lelép a pasijuk egy jobb nővel csodálkoznak...
  2. 2014. július 17. 08:3075.
    ugye?

    Én sem értem miért nem lehet megérteni ha valakinek fontos a külső.Természetesen az ésszerűség határain belül.Nekem van oyan barátnőm, aki már tényleg túlzásba esik,pl.kint vagyunk a strandon, és azért nem jön csúszdázni, nehogy vizes legyen a haja, mert nem hozott sütővasat...Na ennyire én sem vagyok ilyen,leszarom ha vizes lesz a hajam, (a pasik amúgy is szeretik a vizes hosszú hajat, szerintem szexinek tartják)de az ápoltság, jó illat,szőrtelenség, tiszta, nem szakadt cuccok..ezeknek alap kell hogy legyen...
    (én még este is beparfümözöm magam... mert imádom amikor a Párom hátulról átöleve belefúrja a fejét a nyakamba, és azt mondja "De finom vagy..."

    És aki azt hiszi, hogy egész nap magammal vagyok elfoglalva, téved, tudniillik 1 óra alatt (hajmosással, sminkeléssel, öltözéssel, (és még a kávézás is benne van)puccba vágom magam.Ha nem mosok hajat,30 perc....
    előzmény:
    Alinee2 (54)
    2014-07-16  18:35
  3. 2014. július 17. 08:1774.
    Hát, akármi is lesz a divat, az biztos hogy nekem nem lesz szőrös...utálom már ha nő akkor is zavar..( a szex is jobb kopaszon)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (40)
    2014-07-16  11:26
  4. 2014. július 17. 08:0373.
    ahhh nem tudtok ti semmit az IGAZI  higieniarol

    a VALODI SZUPERNOK a b eleiket is rendszeresen tisztitjak  (komolyan a rohoges ramjott, mutattak Los Angelesben Hollywoodban a szalont ahova a nok jarnak hogy beontest kapjanak), mert mar fekalia sem lehet a beleidben mert az undorito.
    es ezzel nincs vege a tortenetnek: ui.  AZ IGAZI SZUPERNONEK nincs szor a fenekeben. egyetlen szal se. tehat azt is a kozmetikus legyantazza, utana pedig ha nem eleg feher a feneked lyuka  akkor ecsetes kezelessel feheritik.

    mindezt nem keves penzert.  NA EZ A HIGIENIA.

    ehhez kepest mindenki ronda koszos allat ha van honaljkutyaja ha nincs.

    engem csak egyetlen dolog aggaszt. mi lesz  amikor valaki 70 felett vagy meg idosebben nem tudja/akarja majd ezeket a dolgokat tovabb csinalni?

    akkor oserdo nol ki a fenekebol ? es hogyan fogja magat erezni? mellesleg lattam nagyon oreg holgyet levetkozve (nem nudistrandon hanem idosotthonban) es szerintem semmivel nem lett volna szebb ha nincs rajta az a par szal szor, idoskorra ugyis nagyon elkopik az egesz. De annak a testnek teljesen mindegy volt mar hogy milyen es mennyi szor van rajta.

    es elobb utobb mindannyian ilyenek leszunk. nincs szeptestu 80 meg feletti ember.

    ezzel nem azt mondom hogy ne szortelenitsen aki akar olyan mertekben ahogy akarja. de nem ez a legfobb kovetelmenye a tisztasagnak.
    előzmény:
    pszichothriller (59)
    2014-07-16  20:59
  5. 2014. július 17. 07:5072.
    van akivel szegyen egyenlonek lenni
  6. 2014. július 17. 07:4871.
    szambol vetted ki 
  7. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 17. 07:4270.
    persze lukilag se vagytok egyformák
    fejileg se
    és az elsülés készség meg a fejekben dől el
    idézet:
    ügyintéző.autó (54)
    2014-07-16 14:10:07
    Ez érdekes, férfitől Így még nem hallottam. Ki tudnád nekem fejteni bővebben?De nem olyan bőségre gondoltam mint a zanzásított masszázs magyarázat!
    idézet:
    Alinee2 (61)
    2014-07-16 18:44:08
    ahhoz komplexus mentesség kell
    annak a nőnek már az az előjáték, hogy tudja, hamarosan meg lesz.... és teljes izgalomba kerül ettől is már

    (ezeket lehet az ajtón belépve a falnak lökni és egyből nyomni beléjük a dákót, 5 perc után már esnek össze a 8dik élvezéstől)

    vannak a fizikai kontakttól azonnal elborulók
    valamelyik részének az érintésétől cuppos lesz azonnal és a szeme is felakad színte
    melle, dereka, combja, nyaka...

    akikben komplexus van, azokat nehezebb élveztetni, sorozatot lehet soha nem érik el
    de az is lehet el se élveznek rendesen soha
    talán majd akkor amikor találkoznak olyan pasival, akivel az agyműködésük is a helyén van

    a nuru meg egyértelműen a fizikai kontaktus fergeteges szexé válása


  8. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 17. 07:2269.
    max te ezt beképzeled, mert én ezt soha nem mondtam

    költés? nekem mindegy, nem voltam, vagyok, leszek senkivel 1 kasszán

    de nem alakít agyilag előttem túl nagyot az aki minden baromságot bevesz és költ rá

    festett hajat utálom
    rúzsozott kikent pofit szintén
    műkörömtől ráz a hideg
    tetkós nő nekem butácska mert tucatárú

    gyantázás oké
    fodrász oké, ha nem belőtt, vagy elmeháborodott fazonú hajat csináltat
    manis oké, szépen vágott köröm, lakk nem szükséges

    aki csinos alakkal születik, kellemes pofival az aki nekem tetszik natúr kivitelben

    nem lesz nőbb senki a vakolattól és a mindenkori trendek szerinti maskarák viselésétől

    előzmény:
    Bibige (66)
    2014-07-17  03:41
  9. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 17. 07:0968.
    nekem se tetszik
    de a szőkített, pirosított, bordósított, feketített haj se
    előzmény:
    Bibige (65)
    2014-07-17  03:29
  10. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 17. 07:0067.
    azt hiszem, lehet tévedek
    akik az 50es 60as 70es években születtek, mind jártak szőrös bulával valameddig

    80-90 között már fazonírozottakkal lehetett találkozni, tök kopasszal nem annyira
    90 után kezdett divat lenni a smiró pina

    ha pár évig újra a médiából a szőröst nyomnyák
    akkor majd a nagy többség vissza áll arra
    idézet:
    ügyintéző.autó (41)
    2014-07-16 11:26:14
    És nyalni melyiket jobb, a szőröset vagy a csupaszt, esetleg tökmidegy?
    idézet:
    Alinee2 (60)
    2014-07-16 18:40:20
    nekem tetszik, hogy a kopasz lett a divat (gyantázva)

    még azt is támogatom, hogy a szőrtelenítés a tisztálkodás részévé vált

    csak azt mondom, nem régi módi ez
    gondolom te se szedted a pinád már 12 évesen, amikor a szőrök megjelentek

  11. 2014. július 17. 03:4166.
    "de azért amit a nők elköltenek az már agyrérm, főleg hogy azért mert bevesznek minden baromságot"


    Írásaidból mégis az jön le, hogy neked az ilyen agyrémeket bevevő és mindent leborotváló meg magukra kenő nők jönnek be.
    De lehetőleg oldják meg mindezt 200 Ft-ból, ha már a te csajaid.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (50)
    2014-07-16  13:51
  12. 2014. július 17. 03:2965.
    régen amikor rengeteg nő lett hirtelen hidrogén szőkített
    a sötét pinaszőr elég viccesen mutatott
    akadt aki azt is szőkítette a hajával
    idézet:
    ügyintéző.autó (42)
    2014-07-16 11:29:42
    Én meg a Brigitte Bardot-tipusú nőktől szörnyedtem el a hetvenes évek elején. Világosszőke haj kormos szemöldökkel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (41)
    2014-07-16  11:29
  13. 2014. július 17. 03:0764.
    "Gondolom te is jobban szeretsz egy csupasz lábat símogtni, mint egy szőröset."


    Egy enyhe kis szőrzetet kifejezetten élvezetes simogatni, és a simogatást elviselni is.
    Ám amikor borotválkozás után 2-3 nappal nő ki az új szőrzet, csikar ám rendesen.


    Szerintem a karja borzasztó kevés nőnek szőrös a természet által. Egyszerűen nem nő oda a szőr, és kész. Maximum a hónaljba.
    előzmény:
    Alinee2 (15)
    2014-07-15  19:35
  14. 2014. július 17. 01:2663.
     a fanszorzetnek fontos szerepe van  -olvasom  a Guardian-ban


     a borotvalas okozta mikro serulesek nyoman mindenfele korokozo sokkal konyebben tamad


    a fanszorzet az vedelem 



  15. 2014. július 16. 22:3562.
    Én azért valahol meg tudom érteni, hogy sokan összekötik a higiéniát és az ápoltságot a szőrtelenítéssel. Azért manapság ha egy 60 év alatti nőt lát az ember hónaljkutyával, általában az a nő nem túl ápolt. Persze lehetnek kivételek, de azért nagy általánosságban elmondható, hogy aki nem fordít figyelmet a szőrtelenítésre egyáltalán, az a higiéniára, ápoltságra sem nagyon.
    És annyiban is köze van a dolognak a higiéniához, hogy állítólag jobban izzad az ember, ha szőrös, valamint az izzadság nehezebben párolog el, tovább megmarad az adott testrészen, így büdösebb is tud lenni. Bár ezt nem tapasztaltam személyesen, amióta tinikoromban elkezdtek itt-ott szőreim lenni, azóta igyekszem megszabadulni tőlük és azóta sem növesztettem vissza :)
  16. 2014. július 16. 21:2161.
    előzmény:
    ezanick* (60)
    2014-07-16  21:10
  17. 2014. július 16. 21:1060.
    Csak vigyazz, mertha a fant osszekotod a labadon levovel elesel :)
    előzmény:
    pszichothriller (59)
    2014-07-16  20:59
  18. 2014. július 16. 20:5959.
    "És most téged jellemeznélek az egyetlen hozzászólásod után.
    60 körüli lagymatag házasságban élő, esetleg özvegy nő, aki már lemondott a férfiakról, férrjéről, és azt kívánja hogy mindenki szeressen mindenkit. Unokák valószínűleg vannak, akiknek nyaranta befőttet teszel el. Írjam azt is, hogy nem szőrtelenítesz? Vagy nem szükséges?"




    Ez igen, ez aztán a pontos jellemzés! Pont ma tettem el a sárgabarackbefőttet, és éppen kötögetek a fanszőrzetemmel.
  19. 2014. július 16. 20:5058.
    "/a férjem megkérdezte, miről megy a diskurzus. megmutattam neki a
    képeket - lehet, nem vacsi közben kellett volna, a falat kiesett a
    szájából. azt mondta, hogy írjam meg: ha majmot akar simogatni és
    csókolgatni, kimegy az állatkertbe.
    "


    előzmény:
    ÁgicaT (56)
    2014-07-16  20:30
  20. 2014. július 16. 20:4557.
    "Én speciel sokkal szexibbnek tartok egy kopasz puncit, mint egy szőrőset, alline meg is fogalmazta szépen hogy még milyen okokból higénikusabb. "


    Engem spec egyik sem izgat, szamomra egyik sem szexibb :)))) 


    Nem, nem higenikusabb, az a higenikus, amit rendszeresen mosnak stb. az a gond, hogy csak ugy tudja valaki elkepzelni, hogy tok csupasz vagy oserdo, pedig a ketto kozott bizony sok atmenete van. Attol, hogy nem teljesen csupasz meg nem torvenyszeru, hogy a bejaratnal is legyen szor... 



    előzmény:
    rockcica (35)
    2014-07-16  10:16
  21. 2014. július 16. 20:3056.
    Kissé nyers a stílusod - hát ez van.
    De van abban némi igazság, mégha néhol csípős fricskákba is csomagolod, amit mondasz.


    Nem tudom elképzelni, hogy egy nő ne érezze nőiesebbnek magát, ha szőrtelen, csinos (nem vékony!, hanem csinos), rendben van a haja, a bőre, a ruhája, a körme.
    Nyilván nem ez az, ami alapján az ember értékítéletet alkot, de hát azért mégis... egy kicsit talán igen....




    Na jó, télen én sem kapkodom el a szőrtelenítést, mert a vastag harisnya és/vagy nadrág alatt nem látszik. De hát azért mégiscsak van egy férjem, akivel nem csak szkafanderben érintkezünk. Mondjuk nekem pasiból a szőrős a zsánerem, a férjemnek ráadásul nagyon érzékeny bőre van, ezért nem is borotválkozik túl gyakran. De amikor igen, hát nem tudok betelni a puha pofijával 


    Nem vagyok az a típus, aki külsőségek alapján ítél és választ barátot, társat. 
    Viszont nem tagadom, hogy nőiesebbnek, vonzóbbnak érzem magam, ha szőrtelen vagyok, ha frissen mostam a hajamat, ha van egy kis barna árnyalata a bőrömnek, ha voltam sportolni, ha csinosan felöltöztem, ha finom parfümöt fújtam magamra.


    Igenis, amikor az utcán találkozunk, akkor - amellett, hogy feltételezhetjük ismeretlenük a másikról, hogy akadémikus professzor és az etikett nagymestere, de mégis - a külső megjelenés alapján lesz szimpatikus/unszimpatikus valaki.






    /a férjem megkérdezte, miről megy a diskurzus. megmutattam neki a képeket - lehet, nem vacsi közben kellett volna, a falat kiesett a szájából. azt mondta, hogy írjam meg: ha majmot akar simogatni és csókolgatni, kimegy az állatkertbe. 
    előzmény:
    Alinee2 (55)
    2014-07-16  20:15
  22. 2014. július 16. 20:1555.
    És most jött el az a pillanat, hogy megkérdezem, biztos hogy én vagyok a hülye a normálisak között?
    Odavagytok a melegekért, a szőrös női lábakban semmi kivetnivalót nem találtok. Ez egyre szebb, kíváncsian várom, mi az, amivel még el tudtok szórakoztatni?Már abban is kételkedem hogy nők vagytok. Vagy férfit nem ismertek, vagy a női báj hiányzik belőletek.
  23. 2014. július 16. 18:3554.
    Sejtettem hogy te is szeded.
    És érdekes módon te megértetted azt, amit ténylegesen írtam. Miért nem lehet felnőtt nőkkel megértetni azt, hogy az alapvető nem kizárólag a minden naposat jelenti? Miért nem lehet felnőtt nőkkel megértetni azt, hogy ha valaki ápolt és csinos, az nem jelenti azt hogy kizárólag a külsejére fordít időt?

    előzmény:
    rockcica (35)
    2014-07-16  10:16
  24. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 16. 14:1253.
    töredékét fogják azzal kaszálni, mit ha valami csoda női vackot dobnak a piacra
    előzmény:
    ÁgicaT (51)
    2014-07-16  14:01
  25. 2014. július 16. 14:0352.
    Kérdezed tőlem varrólánytól!!:-))
    tapasztalat , legyen elég ennyi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (49)
    2014-07-16  13:47

Címlap

top