Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2015 esküvő

Iloveweddingdresses
Létrehozva: 2014. július 9. 20:12
Sziasztok lányok!



Jó lenne olyan menyasszonyokkal beszélgetni, akik hozzám hasonlóan 2015-re tervezik az esküvőjüket. Én még nem kezdtem el szervezkedni, mert egyelőre sajnos az anyagiak közbe szólnak... 


Jó lenne tudni, mi mennyibe kerül, merre érdemes menni, milyen szolgáltatókat, helyszíneket ajánlotok! 


Nálunk egyelőre annyi biztos, hogy kb 100 fő lesz a vendégsereg, és nem szeretnénk luxus esküvőt. Mindenképpen az lenne a cél, hogy mindkettőnk személyiségét tükrözze az esküvőnk, igazán személyes legyen. Szeretjük a kézzel készült dolgokat, főleg én :) itthon is sokat kreatívkodok. 



Szóval várom menyasszony társaimat!
  1. 2018. Április 14. 17:291934.

    http://vasalobolt.hu  és ezeket sem lehet kihagyni 

  2. 2018. Április 14. 17:251933.

    A legszebb ajándékok egyike ha olyan használati tárgyat veszünk az ifjú párnak ami tartós és nagy a használati értéke. Ilyen lehet találni a www.vasalobolt.hu oldalon is. Ismerkedjetek vele. Nem harap és nem szól vissza!!! www.vasalobolt.hu

  3. 2018. március 9. 14:021932.

    Na, hányan váltatok el azóta vajon? Minden második kéz a levegőbe lendül elvileg...

  4. 2017. november 15. 17:581931.

    Sziasztok. Én a Medinilla virágművészetet ajánlanám esküvői dekorációra. Gyönyörű,minőségi csokrokat csinálnak.


    http://shop.medinilla.hu/termekek/196/eskuvo

  5. 2017. március 9. 20:461930.

    Sziasztok!


     Ha valami újdonságra vágytok a homokceremónia és gyertyagyújtás helyett!


     www.folyadekceremonia.hu



    www.facebook.com/folyadekceremonia/

  6. 2016. október 18. 21:541929.

    Szia, kaptál esetleg választ?:) ha igen, engem is nagyon érdekelne :) köszi!

    előzmény:
    Babba07 (1922)
    2015-06-28  10:23
  7. 2016. október 18. 21:471928.

    Sziasztok,


    Gyors segítséget kérnék: senkinek nincs tapasztalata, véleménye az Etalon Party Service céggel kapcsolatban ? :)


    Köszönöm előre is a válaszokat.

  8. 2016. február 26. 13:491927.

    Sziasztok! Én már ugyan túl vagyok az esküvőn, de szeretnék Nektek segíteni... Azt a DJ-t szeretném Nektek ajánlani,aki nem csak egy egyszerű zenész szerepét töltötte be, hanem aki a mi napunkon, a kerti szertartástól kezdve a vacsorazenén, sztárfellépő- és zongora kihangosításán, a rólunk készült videó kivetítésén, karaoken, és reggel 6 óráig tartó fergeteges bulinkig át mindenben odatette magát, és az egyszerű (az étteremben meg különösen régimódi) falakból gyönyörű dekorációs világítást is készített!


     


    Nekem őt egy ismerősöm ajánlotta, úgyhogy most én szeretném ajánlani minden házasulandónak, mert úgy gondolom, hogy a nagy készülődés alatt is bízhattunk benne, minden a megbeszéltek szerint történt, és lehet, hogy benevezünk még egy ilyen bulira egy szülinap alkalmával! :)


     


    Ha bármilyen kérdésetek lenne, próbálok rá válaszolni, írjátok meg nyugodtan. E-mail címem: krezicsnati@citromail.hu  


    Ha jól tudom, azóta már van honlapja is: www.eskuvodisco.hu


     


    Sok boldogságot Mindenkinek,


     


    Nati

Címlap

top