Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tetszem neki vagy sem?

Torolt_felhasznalo_956028
Torolt_felhasznalo_956028
Létrehozva: 2014. július 3. 10:14
Sziasztok!
Így a 30-as éveim elején és egy több mint 5 éves kapcsolaton túl arra kellett rájönnöm, hogy teljesen elfelejtettem randizni valamint a férfiakat is elfelejtettem kiismerni. Bár lehet őket nem is lehet.
Van egy srác a munkahelyemen, aki már több éve dolgozik itt, de észre sem vettem. Ez betudható annak, hogy volt férfi az életemben, valamint nem is egy területen dolgozunk. Ez pár hónapja megváltozott. Egy hónapig együtt dolgoztunk, és akkor vettem észre mint pasit is. Kedves volt velem mikor beszéltünk, figyelt rám, emaileimet egyből elolvasta, válaszolt, napközben többször beszéltünk telefonon. Ezek a kommunikációk tisztán munkahelyi doglok voltak, egyszer-kétszer előfordult magánjellegű is.
Ha együtt voltunk, akkor szinte alig nézett a szemembe, lesütötte a szemét, a kezét babrálta, sokszor összeszedetlenül bezsélt. Ha telefonon beszéltünk mintha kicserélték volna. Egy pár hete a közös munka véget ért, így sajnos nincs kapcsolat köztünk, a munka sem köt össze. Azt vettem észre, hogy ha összefutunk a folyosón köszön és elmegy mellettem, viszont ha bent ül a tárgyalóban, aminek üvegezett a fala folyamatosan néz.
Ha a folyosón váltunk pár szót mindig kihúzza magát, igazgatja az ingjét.
Nem tudok rajta kiigazodni. Az az érzésem volt, hogy zavarban van, de így pár hét múlva már úgy érzem, hogy felesleges bármit is gondolnom, mert nem jövök be neki. Tudom, hogy ha egy férfi valakit akar, akkor megtesz mindent, de vannak olyanok, akik bátortalanok.
Abban kérném a segítségeteket és a véleményeteket, hogy szerintetek most bejövök neki és zavarban van, vagy pont az ellenkezője.
Előre is köszi a segítséget.
  1. 2014. december 2. 14:39801.

    Óóó, szegények..

    előzmény:
    bangy (800)
    2014-12-02  13:18
  2. 2014. december 2. 13:18800.

    "MI" (én és Ő) most vagyunk 3 hetes együttjárók...


    Készülünk a karácsonyra

    előzmény:
    mazsika8010 (798)
    2014-12-01  14:01
  3. 2014. december 1. 23:10799.

    Randizz a szerelovel,az jobb fejnek latszik!

    előzmény:
    mazsika8010 (798)
    2014-12-01  14:01
  4. 2014. december 1. 14:01798.

    Rég voltam, meg volt az okom rá


    Megpróbálom tömören összefoglalni. Hívtam a csapszerelőt, aki jött is. Megkérdeztem kér-e egy kávét, főztem neki és leültünk az étkezőbe. Megkérdeztem ismeri xy-t, és mondta igen, több ismerősénél ő szerel. Elmondtam neki, hogy ott a csap, de semmi baja. Pillázott rendesen. Elmondtam neki, hogy nem volt szívem elrontani, és persze azt is, hogy keveredtem ebben az elképesztő sztoriba. Mondanom se kell úgy nevetett, hogy percekig nem tudta abba hagyni. Ki akartam fizetni, hogy eljött hozzám, de nem fogadta el, azt mondta, hogy úgy feldobtam a napját, és olyan régen nevetett már ennyit, hogy egy kávéért amit főztem neki, megérte


    Aztán a folytatás az lett, hogy kedves "kiszemeltet" elhívtam egy laza esti beszélgetésre, mivel ilyen segítőkész volt a szerelőt illetően. Elfogadta a meghívásom. Nagyon jól telt az eset, jót beszélgettünk, nevettünk, meg persze a több pohár bor is megtette a hatását. Természetesen a meghívás részemről történt, de ő fizetett, haza is kísért. Teljesen odáig voltam, hogy na megfogtam az isten lábát, végre egy kedves, aranyos, humoros, önzetlen, segítőkész férfi.


    Aztán jött a csattanó, és lehet nem is én lennék ha ez nem így történik. Jött a babrálás a kulcscsomóval, aztán eljutottunk a csókig. BORZALMAS VOLT!!!! BORZALMAS!!! Esküszöm életem első csókja tizenévesen, amikor csak filmekben láttam ilyet és azt sem tudtam hogy kell, jobb volt mint ez a csók! Úgy lesokkolódtam, hogy elmondani sem tudom. Aztán persze ő beindult, én meg lelombozódtam. Így megköszöntem a szép estét és gyorsan bementem a lakásba.


    Erre a pasira vágytam? E miatt csináltam hülyét magamból itt előtettek? Komolyan mondom egy komplett idióta vagyok!


    Szóval most jöhetnek a tippek hogy rázzam le, mert a jelek szerint neki nagyon jó volt az a csók

    előzmény:
    Nikita 666 (796)
    2014-11-21  18:35
  5. 2014. november 22. 00:02797.

    Rndben nem fontos,csak ha lesz idod.Kellemes szorakozast!

    előzmény:
    Nikita 666 (796)
    2014-11-21  18:35
  6. 2014. november 21. 18:35796.

    Ezt majd a jövő héten.Ember itt ül mellettem fél méterre, és lelki életet él a gépével.Kétszer rákérdeztem, de valahol a dobhártya tájékán már szelektál. Egyébként felmentést kap tőlem, megyünk valahová, és az útvonalat nézi.

    előzmény:
    kekelefant (795)
    2014-11-20  21:54
  7. 2014. november 20. 21:54795.

    Azert lepodtem meg ,mert a ferfiak ugy tartajak,hogy amelyik no maganemu partnert valaszt,az meg nem ismert meg egy igazi ferfit.Az a no aki attol fel,hogy a tarsa hibat fedez fel az alakjaban,annak nagyon alacsony az onbizalma,es miert gondolja,hogy no nem fogja kritizalni?A nok hamarabb le tudjak szedni a keresztvizet notarsukrol,legyen az akar miss universe.Jot kuncogtam a gps-en,ez lenne a jovobeli megoldas?Az hogy aparod szerte filozofalni,az jo minddkettotoknek,van tematok.Igy megkerlek kerdezd meg,ha a ferfi egy 3-ra gondol,az miert mindig 2 no es egy ferfi,miert nem 2 fiu egy lany?Kivancsian varom a valaszt!

    előzmény:
    Nikita 666 (794)
    2014-11-20  17:48
  8. 2014. november 20. 17:48794.

    Ezt a mondást még nem hallottam, most újat tanultam!


    Nem tudom. Illetve sejtem. Szinte mindenhonnan ez folyik, és úgy gondolta hogy minden bizonnyal igaz. Ő pedig egészen fiatal korától az összes lehetőséget megragadta hogy tanuljon, és ez nem kis munka volt. Úgy gondolhatja, hogy amit ő könyvből, innen onnan megtanult, azt egy nő már eleve tudja. Ja, emlékszem, ezt a magyarázatot adta, amikor rákérdeztem hogy miért vélekedik így! Egyébként egy kedves ismerősünk került szóba, és vele kapcsolatban kezdtünk a témáról beszélgetni.


    De ha belegondolok, rengeteg nő nem élvezi a nemi életet férfivel, vagy lelki okok miatt (ahogyan te is sejted), vagy pedig a férfi annyira pancser, hogy csak GPS segítségével igazodik el a női nemi szerven. Egy gátlásos, önmagát leértékelő nő nem fog extázisba esni, az figyeli hogy hány deka felesleget, és miféle szörnyű testi hibákat fedez fel rajta a férfi. A nők előtt talán oldottabbak ezek a nők. Nálam épp fordítva van, egy uszodában lévő átöltözés gondolatára is kiráz a hideg. Nő nem érhet hozzám, ha csak a kezem fogják meg, már emelt hangon jelzek hogy ezt ne! valami fóbia lehet. A férfiakkal viszont ilyesféle problémám nincs.


    Beszélgettem vele már többször a homo kapcsolatokról, kifejtette hogy szerinte ez miért történik, de túl hosszú. Imád filozofálni.

    előzmény:
    kekelefant (793)
    2014-11-20  00:41
  9. 2014. november 20. 00:41793.

    Ravilagitottal a lenyegre, ha 2 embernek sex utan[vagy  elotte] nincs mit mondaniuk egymasnak,az nem kapcsolat.En megertem a noket akik egymashoz vonzodnak,talan egy durva  partner utan,a nok talan megertobbek,es oda is figyelnek a masik problemajara,biztonsagban erzik magukat.De akkor miert van ,hogy annyi leszbi kapcsolatnak nagyon csunya vege lesz,hallhatjuk a 'celebek vilagabol'tehat az sem tokeletes.


    Okos ember mondta,hogy sex inteligencia nelkul rossz,viszont az inteligencia sex nelkul unalmas.Parod mire alapozza,hogy csak a nok tudnak egymasnak igazi beteljesulest okozni?Erdelkelne,hogy ferfi letere miert ilyen a hozza allasa.

    előzmény:
    Nikita 666 (792)
    2014-11-19  18:31
  10. 2014. november 19. 18:31792.

    Szoktalak olvasgatni, és rajtad is (vannak néhányan) érzem hogy harmóniában élsz. A nyugodt hangvételt kizárólag az önmagukat elfogadó, és a környezetükkel harmóniában élő emberek produkálják.


    Ááá, nem fognak tőlem tanulni. Akik azon a szinten élnek érzelmileg, mint én a társammal, azoknak újat mondani nem lehet. Akik viszont tanulhatnának, azok sértett hiúságukban kötik az ebet a karóhoz, védik a vélt igazukat.


    Én is csak most, rengeteg negatív és pozitív tapasztalat után merem csak kijelenteni, igen, a szex az csak hab a tortán, az érzelmek 100%-os beteljesedése. És merőben más úgy nemi kapcsolatot létesíteni valakivel, hogy megingás nélküli, feltételek nélküli a bizalom, mint úgy, hogy szinte alig ismerem az illetőt.


    Pár napja a párommal volt egy totál spontán beszélgetésünk, az előzményét nem részletezem. De kifejtette, hogy csakis egy nő tud egy másik nőnek csúcs élményt adni. Cáfoltam, és igazat adott. Ha egy nő egy másik nővel szeretkezik, az csak technikában lehet ügyesebb. De ha a férfi ugyanolyan technikás, ott még az aktus élményét emeli a szerelem. És nincs olyan "pár perces" technika, ami felülírná a tartós lelki érzést.


    Megjegyzem, totál hetero vagyok, nővel nem próbáltam és nem is fogom.A téma más apropóból került szóba.


    Összeszokni két embernek nehéz. Úgy jellemezném, hogy két gyémánt csiszolódik egymáshoz, és amikor tökéletesen illeszkednek, akkor ragyognak igazán. Külön-külön is, de együtt már világít az a csoda amit átélnek. Ha az emberpárból az egyik gyémánt, a másik pedig smirgli vagy gyémántvágó, az tönkreteszi a kapcsolatot. A gyémántnak megfakul a fénye, boldogtalan lesz.

    előzmény:
    kekelefant (789)
    2014-11-18  22:30
  11. 2014. november 19. 18:03791.

    Emiatt ne aggódj, itt biztosan nem kellesz senkinek.

    előzmény:
    Castrum Doloris (788)
    2014-11-18  19:01
  12. 2014. november 19. 18:01790.


    Hát ez hatalmas! megvallom őszintén, ilyen szituációba én még nem keveredtem, de nagyon tetszik, nem egy sablonos sztori.


    És most mit teszel a csappal? Lehet hogy a cél érdekében én is hozzányúlnék.Az viszont már előrelépés hogy gondolt rád, és intézkedett az ügyedben. Egy kérdés kilőve, lehet rá számítani. Ez a bizalom egyik alapja, nos, ez kipipálva. A tűrőképességet nem tudom hogyan kell tesztelni, de ha majd elmeséled neki a behálózása történetét, akkor majd leteszteled a humorérzékét is.


    Hm, nálunk ember az agy. Szerinte nekem nincs is.


    Ezek szerint kiszemelted még arra is ügyel, hogy ne keltsenek rólatok fölösleges pletykát.

    előzmény:
    mazsika8010 (787)
    2014-11-18  16:49
  13. 2014. november 18. 22:30789.

    Csak annyit tudok mondani,hogy teljesen igazad van,es remelem sokan tanulnak a soraidbol!A sexmentes udvarlasi idore gondolok[barmelyik korban]amig megtanuljak a felek kozosen ertekelni es becsulni egymast,aztan jon a szorosabb kapcsolat.Ha alapvetoen erdekesen indul a kapcsolat,es   szeretnenk allandositani,nem ugy kell gondolni ,hogy ha nem sikerul,akkor vege,hanem ,hogy ennek sikerulni kell,en is lemondok,es o is,es idovel osszeszokunk.Ha valaki nem hisz ,hogy ebbol komoly lesz,akkor kar elkezkezdeni.Senki sem tokeletes,de fel kell tenni a merlegre,mi van tobbsegben a jo ,vagy a nem annyira jo.Nalunk bevalt.

    előzmény:
    Nikita 666 (786)
    2014-11-18  07:07
  14. 2014. november 18. 19:01788.

    Ha vagy vagy 150 kg,meg szemüveges,nekem sem jönnél be.


     

  15. 2014. november 18. 16:49787.

    Szia Mindenki! Gyors leszek, nincs sok időm, de majd bővebb is leszek.


    Hétvégén felhívott és mondta, hogy hát azért keres mert megadná a vízszerelő számát (néztem is a kedves, szép, kb két hónapos csaptelep, és szomorúan vettem tudomásul, hogy el fogom rontani ha ez így halad). Mondta hogy felhívta az embert és elmondta neki mi a baj és hívni fogom. Hát persze hogy hívni fogom


    A kocsimra is ajánlott valakit (azt nem akarom önkezüleg elrontani, nem visz rá a lélek) így mondtam neki, hogy hát az megjavult magától


    Majd jövök még, remélem holnap és folytatom.


    Jó kis zűrbe kerültem...de tetszik


    Nikita! A párodnak igaza van, nálunk van ilyen szabályzat!

    előzmény:
    Nikita 666 (786)
    2014-11-18  07:07
  16. 2014. november 18. 07:07786.

    Tegnap vacsora közben rákérdeztem, elmondtam a szitut amennyire értelmesen csak tudtam.


    Átgondolta, és azt mondta hogy egy szerelmes férfi MINDENT megtesz a szeretett nőnek. De a munkahelyi kapcsolatokkal vigyázni kell, van ahol benne van a szabályzatban, hogy a munkahelyi kapcsolat nem megengedhető. És hiába tetszik a nő a férfinek, ha lép, zaklatásnak minősülhet. Sőt, a legtöbb helyen ha kiderül hogy valamilyen érzelmi szál fűzi őket össze, az egyiknek mennie kell. És általában a férfiak (férfiakról beszélt) jobban képesek ilyen esetekben hideg fejjel gondolkodni. De ők sem érzelemmentesek. Megemlítettem neki hogy én azt írtam, nem mindenki ért szereléshez. Ebben igazat adott, ő sem vállalná a szerelést, ha nem értene hozzá. De, az bőven elég hogy tudja kit kell küldeni.


    Igazad van, rá tudtam venni mert nem csak tetszettem neki, hanem akkor már sok-sok éve szerelmesek voltunk(vagyunk). Egyébként itt jön be az, hogy nehéz azt az embert nem kihasználni, akiről tudjuk hogy szerelmes, és feltétel nélkül bármit megtenne értünk. Ügyesen kell navigálni ilyenkor, meg kell teremteni az egyensúlyt, hogy a másik még véletlenül se érezzen kihasználás félét. Úgy vettem észre, a nőket jobban ki lehet használni, ész nélkül mindent megtesznek, sajnos azt is ami az önértékelésükre káros. Én viszont képtelen lennék kihasználni a társamat, azzal már a szerelmet csapnám agyon.


    Az most érdekes, hogy a Mazsika iránti érdeklődésről írsz. Önmagamból tudok csak hitelesen kiindulni, mivel mások valós érzéseit nem ismerem csak a társamét és a sajátomat. Mi hiába voltunk szerelmesek, nem tudtuk megfogalmazni hogy mi az az érzés. Egymásnak sem beszéltünk erről, jó volt a másik közelében lenni, de egyébként mindenféléről beszélgettünk. És bizony mások szóltak, közeli közös ismerősök, hogy itt valami nagy dolog van szép lassan kialakulóban. Végig MEGÉLTEM a testi kapcsolat nélküli udvarlási szakaszt, és gyönyörű volt. Ajánlanám minden nőnek, aki sürgetni szeretné az időt. Nehezebb időkben, amikor valamelyikőnk fáradt, kedvetlen, van miből meríteni.


    Persze az is igaz, hogy nem minden ember, sőt elég kevesen találják meg életük társát. Benne van a pakliban, hogy esetleg nem ő az, és akkor tovább kell lépni. Mivel mostanában kicsúszott a házasodási kedv, minden nőt sürget az idő. Férjet, gyereket akarnak, viszonylag normális házasságot. De elhamarkodott döntéssel csak romhalmazt építenek. 30 felett már nincs arra idő, hogy megismerjük, kiismerjük a leendő párunkat. Ha nem felel meg az elképzeléseinknek, olyan tulajdonságokat fedezünk fel benne ami nekünk nem jön be, dobjuk. Pedig lehet hogy rengeteg olyan tulajdonsága van az illetőnek, ami felülírja azt az egy rosszat.


    Hosszasan lehetne ragozni az ismerkedési stratégiák miértjét, de nem érdemes. Mindenkinek saját magának kell rájönnie, hogy kik azok a férfiak, akik bármilyen kedvesek és jóképűek is, felejtősek.


     

    előzmény:
    kekelefant (785)
    2014-11-18  00:57
  17. 2014. november 18. 00:57785.

    Ra tudtad venni a lehetetlenne,mert erted tette[valamint tobb mint csak tetszettel neki,es komolyra is fordult a dolog.],de ez fiu sajan nem erdeklodik Mazsika utan,kar az idoert!

    előzmény:
    Nikita 666 (784)
    2014-11-17  17:30
  18. 2014. november 17. 17:30784.

    Az lesz. De sejtem mit válaszolna, ő már ugrott volna. Én anno olyasmire vettem rá, amire a haverok azt mondták hogy ilyen nincs, ő az utolsó lovag a földön.


    De az is tény, sok a nyámnyila férfi, aki még a jelzésekből sem ért.

    előzmény:
    kekelefant (783)
    2014-11-17  00:10
  19. 2014. november 17. 00:10783.

    Kerdezd meg a ferjed,es a baratokat is,kivancsi vagyok mi a velemenyuk?

    előzmény:
    Nikita 666 (782)
    2014-11-16  21:14
  20. 2014. november 16. 21:14782.

    Elképzelhető. Férfi szemszögből is szeretem látni a dolgokat,de látod, nekem most az nem jutott eszembe hogy megkérdezzem a páromat. De biztos hogy igazad van, a férfiak jobban tudják hogy egy másik férfi helyében hogyan viselkedtek volna.

    előzmény:
    kekelefant (781)
    2014-11-16  00:29
  21. 2014. november 16. 00:29781.

    En megkerdeztem a ferjem,es ferfi baratokat,es azt mondtak ,ebbol nem lesz semmi,mert ha ok felmehettek volna csapot nezni,akkor rohantak volna,meg az is aki ki sem tudja a csapot nyitni.Amikor mondtam,hogy telefonszamot adott szerelotol,akkor a fiuk csak legyintettek..

    előzmény:
    Nikita 666 (780)
    2014-11-15  10:26
  22. 2014. november 15. 10:26780.

    Ez is jó ötlet, de ez már az "együttjárás" után jön. A férfivel tulajdonképpen még idegenek egymás számára, egy vásárlás pedig elég személyes dolog.


    Hát, nem minden férfi műszaki zseni, lehet hogy ha az a férfi nekiállna csapot szerelni, akkor utána lehetne hívni a katasztrófásokat. Az én társam simán megszerel bárkinél bármit, csak áramhoz ne nyúljon.


    Még néhány kávézás után esetleg bedobhatja valamelyikük a hazakísérsz(?), hazakísérhetlek(?) kérdést.

    előzmény:
    kekelefant (779)
    2014-11-14  23:47
  23. 2014. november 14. 23:47779.

    Egy utolso trukk van.Kerd meg ,hogy elmenne veled az unokaocsednek [akinek hasonlo alakja,hajszine van]szuletesnapi ajandekot valasztani,egy szep pullovert ,vagy nyakkendot.Ha erre is nemet mond,akkor atlat rajtad,es ne jarassd le magad tovabb,ez elveszett ugy,kar az idoert.

    előzmény:
    mazsika8010 (775)
    2014-11-14  11:36
  24. 2014. november 14. 23:38778.

    Mazsika,errol a fiurol monddj le,ezt nem erdekeled.Ha az montad,hogy rossz a csapod,nem szerelot ajanlott volna,hanem o maga jon fel[meg ha nem is ert hozza]ha mar ott van csak kialakul valami[nem sexre gondolok]esetleg egy meghitt beszelgetes, de igy csak lerazott finoman,keress egy masikat,ez nem az igazi,vagy meg kozel sincs hozza,kar a faradsagert.Sajnalom.

    előzmény:
    mazsika8010 (775)
    2014-11-14  11:36
  25. 2014. november 14. 19:01777.

    Most meséltem el anyósnak, akkorát kacagott!

    előzmény:
    mazsika8010 (775)
    2014-11-14  11:36

Címlap

top